Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 5-ого туру

0
264

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 5-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Волошин Олександр Agora 10
Мишко Костянтин Тепловик 8
Остапущенко Володимир Алмаз 8
Голець Олександр Rexsoft 7
Замогильний Олександр Тепловик 7
Машталер Андрій Меблі-Лідер 6
Поворознюк Богдан Адвокат 6
Шпак Олексій Вуд-Молл 6
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 6
Вітрук Євген Тепловик 5
Люблінський Артем Моноліт 5
Шкодяк Іван Вуд-Молл 5
Дідичук Максим FC “Diamant” 5 (1)
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 4
Гоцуляк Олександр TEAM Lawyer’s 4
Гук Дмитро FURY 4
Дячок Віталій Booster 4
Кравець Артем Меблі-Лідер 4
Кубряк Сергій Дантист 4
Підручний Роман Легіон 4
Пасічник Олексій Моноліт 4
Ростківський Ігор Алмаз 4
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 4
Тодоренко Ігор FURY 4
Ісхаков Ігор Agora 3
Бантус Сергій FC “Diamant” 3
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 3
Галюк Василь Адвокат 3
Гончаров Аркадій Адвокат 3
Гребенюк Олег Моноліт 3
Даниш Вадим Алмаз 3
Дрижа Олександр TEAM Lawyer’s 3
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 3
Дячок Андрій Booster 3
Константінов Ігор Вуд-Молл 3
Косевич Олександр Rexsoft 3
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 3
Мейко Владислав Легіон 3
Нестенюк Руслан Максимум 3
Попик Олег Легіон 3
Рибчинський Юрій Дантист 3
Росінський Сергій Алмаз 3
Рубцов Віталій Раково-сіті 3
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 3
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 3
Шкодяк Данило Вуд-Молл 3
Юзиков Артем FC “Diamant” 3
Янов Валерій Моноліт 3
Родич Ярослав Аванті 3 (1)
Андрушко Віталій Алмаз 2
Артемчук Микола Аванті 2
Бистрих Володимир Dark Horse 2
Бойчук Василь Інкогніто 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 2
Гайдук Сергій FURY 2
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 2
Жуковський Олександр Booster 2
Кацитадзе Нодар Алмаз 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2
Козубець Андрій Легіон 2
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 2
Кравецький Кирило Максимум 2
Кравчук Роман Легіон 2
Кричківський Андрій Адвокат 2
Крищук Броніслав Booster 2
Кузьмінчук Ярослав Дантист 2
Кукурудза Євген Дантист 2
Лісоводський Андрій ФК “ЛП” 2
Лудан Артур ФК “ЛП” 2
Матвєєв Владислав FC “Diamant” 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Мисик Артур Dark Horse 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 2
Нєвзоров Максим Адвокат 2
Орехівський Сергій Booster 2
Підлісний Максим Аванті 2
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 2
Петрук Євген Rexsoft 2
Пляхимович Віталій Легіон 2
Приходченко Максим FURY 2
Рабченюк Віктор Максимум 2
Резніченко Петро Максимум 2
Розуман Андрій Дантист 2
Росінський Андрій Моноліт 2
Рудь Богдан Інкогніто 2
Садовнік Богдан Максимум 2
Соловей Олексій Вуд-Молл 2
Сьомін Вадим Agora 2
Таранціца Андрій Алмаз 2
Ткачук Антон Тепловик 2
Третьяков Дмитро Rexsoft 2
Хомяк Богдан Вуд-Молл 2
Шутяк Дмитро Моноліт 2
Ющенко Олександр Dark Horse 2
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 2
Ярош Дмитро Дантист 2
Бігос Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 1
Білецький Сергій Максимум 1
Бондар Віктор TEAM Lawyer’s 1
Бондар Тимур Дантист 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
Вараниця Іван Дантист 1
Власюк Дмитро Легіон 1
Габатель Сергій Дантист 1
Гненний Єгор Тепловик 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Данілов Павло Тепловик 1
Доліба Ярослав Максимум 1
Дубовий Іван ДЮСШ №1-Фенікс 1
Дячок Олександр Booster 1
Журавський Василь FC “Diamant” 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 1
Забавчук Ігор Адвокат 1
Зозуля Микола Адвокат 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Кондратенко Роман Тепловик 1
Копицяк Артем Booster 1
Королишин Тимур Максимум 1
Костенко Андрій Dark Horse 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 1
Крафт Сергій Адвокат 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 1
Кучер Андрій Agora 1
Лісний Сергій Раково-сіті 1
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 1
Левченко Максим Раково-сіті 1
Легун Костянтин Rexsoft 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Микитюк Євген Agora 1
Морозов Владислав Легіон 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Побута Вадим Agora 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Фенікс 1
Понятовський Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 1
Пушкар Олексій Алмаз 1
Романенко Євген Моноліт 1
Романюк Ігор Дантист 1
Рудоман Іван Аванті 1
Сінькевич Руслан Інкогніто 1
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 1
Скальський Олег ФК “ЛП” 1
Слобода Сергій Моноліт 1
Сонник Владислав Раково-сіті 1
Степко Валерій Тепловик 1
Теняков Едуард FURY 1
Терещенко Костянтин Дантист 1
Українець Сергій Меблі-Лідер 1
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Шабатура Максим Аванті 1
Школяр Дмитро Адвокат 1
Шпичко Андрій Максимум 1
Шупер Віталій TEAM Lawyer’s 1
Янов Дем’ян FC “Diamant” 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Яремчук Андрій Agora 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 1 1 6
Кожуховський Ярослав Алмаз 1 1 6
Левченко Максим Раково-сіті 1 1 6
Мисик Артур Dark Horse 1 1 6
Підручний Роман Легіон 1 1 6
Ващук Василь Меблі-Лідер 1 0 5
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 1 0 5
Шевчук Антон Вуд-Молл 1 0 5
Ісхаков Ігор Agora 0 2 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 2 2
Волошин Олександр Agora 0 2 2
Дячок Андрій Booster 0 2 2
Константінов Ігор Вуд-Молл 0 2 2
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 0 2 2
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 2 2
Кузь Родіон Вуд-Молл 0 2 2
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 2 2
Морозов Владислав Легіон 0 2 2
Орошкевич Михайло Моноліт 0 2 2
Розуман Андрій Дантист 0 2 2
Ростківський Ігор Алмаз 0 2 2
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 2 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 2 2
Шкодяк Іван Вуд-Молл 0 2 2
Шкодяк Данило Вуд-Молл 0 2 2
Абзалов Костянтин Моноліт 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Ахмат Різвон Agora 0 1 1
Біда Дмитро Аванті 0 1 1
Бабійчук Сергій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Брагарчук Віталій Меблі-Лідер 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гайдук Сергій FURY 0 1 1
Гук Дмитро FURY 0 1 1
Гуцал Андрій Dark Horse 0 1 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 0 1 1
Дарченко Віктор Моноліт 0 1 1
Дащук Юрій Agora 0 1 1
Доценко Олександр Інкогніто 0 1 1
Духанін Костянтин FURY 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Замогильний Олександр Тепловик 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Киданов Олександр Rexsoft 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кононенко Георгій Rexsoft 0 1 1
Кравецький Кирило Максимум 0 1 1
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 0 1 1
Кукурудза Євген Дантист 0 1 1
Кучер Андрій Agora 0 1 1
Кучерявий Іван Agora 0 1 1
Лахмай Валерій Agora 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Майко Олександр Вуд-Молл 0 1 1
Мировіцький Олексій Адвокат 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Мочульський Костянтин ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Парацій Василь Dark Horse 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Рудоман Іван Аванті 0 1 1
Рудь Богдан Інкогніто 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 0 1 1
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 1 1
Соловей Роман Вуд-Молл 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Степко Олег Тепловик 0 1 1
Століта Михайло Інкогніто 0 1 1
Таранціца Андрій Алмаз 0 1 1
Терський Артем Dark Horse 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Ткачук Антон Тепловик 0 1 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 1 1
Штокало Григорій Dark Horse 0 1 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Жилович Тарас (“ДЮСШ №1-Фенікс”)

Левченко Максим (“Раково-сіті”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here