Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 5-ого туру

0
377

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 5-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Макаров Даниіл Раково-сіті 16
Ціпко Костянтин ДБК 12
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 11
Рижук Олександр Лунтік 11
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 11
Скальський Олег ФК “ЛП” 7
Кондратюк Роман Аваль 6
Пушкар Олексій Ауді-Алмаз 6
Сікора Вадим Раково-сіті 6
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 6
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 6
Буравець Андрій ФК “Литвина” 5
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 5
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 5
Даценко Максим Ауді-Алмаз 5
Добровольський В’ячеслав ФК “Громада-Міць” 5
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 5
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 5
Мокрота Олександр Brilliant 5
Шляховий Олександр Аваль 5
Яковчук Володимир Аваль 5
Андрушко Віталій Ауді-Алмаз 4
Белінський Максим ФК “Литвина” 4
Гурман Сергій Раково-сіті 4
Лис Віталій ЕкоАльт 4
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 4
Новіков Андрій ФК “Литвина” 4
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 4
Савчук Назар ДБК 4
Волощук Андрій Brilliant 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 3
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 3
Данилюк Олександр Brilliant 3
Зозуля Максим Адвокат 3
Качур Вадим ФК “Литвина” 3
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 3
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 3
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 3
Остапущенко Володимир Ауді-Алмаз 3
Петреченко Микола Лунтік 3
Рибчинський Юрій ДБК 3
Рубцов Віталій Раково-сіті 3
Балабанов Дмитро ДБК 2
Бачинський Богдан ДБК 2
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 2
Галюк Василь Адвокат 2
Гарнець Андрій ФК “Нова Ушиця” 2
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 2
Забавчук Ігор Адвокат 2
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2
Кореганов Артем ДБК 2
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 2
Матковський Дмитро ККФА-GERCHIK & CO 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 2
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 2
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 2
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 2
Ростківський Ігор Ауді-Алмаз 2
Самолига Олег Інтерпродсервіс 2
Слишинський Віктор ЕкоАльт 2
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 2
Сурник Ігор ДБК 2
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 2
Тихонюк Артем Brilliant 2
Федоренко Ярослав Brilliant 2
Франков Іван ЕкоАльт 2
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 2
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 1
Алла Хадж Халаф Brilliant 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Баранчук Богдан Лунтік 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бесіда Ігор ДБК 1
Боженюк Олег Аваль 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 1
Бугун Олексій ДБК 1
Булка Олександр Brilliant 1
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Вітковський Михайло ФК “Нова Ушиця” 1
Вітрук Євген Ауді-Алмаз 1
Василишен Юрій ФК “Громада-Міць” 1
Велиган Роман ФК “ЛП” 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 1
Главацький Михайло ФК “ЛП” 1
Голова Сергій Адвокат 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Гончарук Андрій Аваль 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Даниш Вадим Ауді-Алмаз 1
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 1
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 1
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Заморока Олександр ДБК 1
Кацитадзе Нодар Ауді-Алмаз 1
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 1
Мировіцький Олексій Адвокат 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 1
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1
Поліщук Антон Аваль 1
Понтус Владислав Лунтік 1
Потюк Віталій Brilliant 1
Приян Андрій Раково-сіті 1
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 1
Усатий Віталій Лунтік 1
Федорко Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 1
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1 1 6
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Бугун Олексій ДБК 1 0 5
Галюк Василь Адвокат 1 0 5
Гурман Сергій Раково-сіті 1 0 5
Касапчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1 0 5
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 1 0 5
Лис Віталій ЕкоАльт 1 0 5
Остафійчук Дмитро Лунтік 1 0 5
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 3 3
Кондратюк Роман Аваль 0 3 3
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 3 3
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 2 2
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Кореганов Артем ДБК 0 2 2
Пушкар Олексій Ауді-Алмаз 0 2 2
Франков Іван ЕкоАльт 0 2 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Булка Олександр Brilliant 0 1 1
Велиган Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Горчиця Сергій Адвокат 0 1 1
Даценко Максим Ауді-Алмаз 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Зозуля Максим Адвокат 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Катеринчук Юрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Ковальчук Олексій Лунтік 0 1 1
Кожуховський Ярослав Ауді-Алмаз 0 1 1
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Левченко Максим Раково-сіті 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Макаров Даниіл Раково-сіті 0 1 1
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 0 1 1
Незборецький Віталій Аваль 0 1 1
Остапущенко Володимир Ауді-Алмаз 0 1 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 1 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Понтус Владислав Лунтік 0 1 1
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Приян Андрій Раково-сіті 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Сурник Ігор ДБК 0 1 1
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Требик Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Хомишен Микола Ауді-Алмаз 0 1 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Чернецький Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Чистяков Олексій Лунтік 0 1 1
Шляховий Олександр Аваль 0 1 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Крицький Юрій (“ЖЖУК-ZALIV”) (Чемпіонат)

Галюк Василь (“Адвокат”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here