Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 5-ого туру

0
231

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 5-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Бантус Сергій FC “Diamant” 6
Поворознюк Богдан Ковчег 6
Пробитий Богдан Ковчег 6
Сокирко Андрій Золотий Грифон 6
Рудь Богдан Інкогніто 5
Трембач Іван МобіФренд 5
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 5 (1)
Віт Віталій Lifecell 4
Гончар Дмитро Foletti-Vavilon 4
Задерейко Максим Ковчег 4
Земок Олександр Золотий Грифон 4
Ковальчук Олександр Облавтодор 4
Кондратюк Микола Lifecell 4
Іщук Олександр Lifecell 3
Бойчук Василь Інкогніто 3
Дашкевич Андрій Облавтодор 3
Дубовий Іван Фенікс-ДЮСШ №1 3
Загребельний Олександр Ауді 3
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 3
Карачун Максим Фенікс-ДЮСШ №1 3
Куречко Вадим Ковчег 3
Мещеряков Олексій Lifecell 3
Микитюк Євгеній Золотий Грифон 3
Нік Акбар Ковчег 3
Савчук Павло Ауді 3
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 3
Юзиков Артем FC “Diamant” 3
Єременко Олександр МобіФренд 2
Бойчук Ігор FC “Diamant” 2
Будченко Михайло Ауді 2
Вакух Дмитро МобіФренд 2
Галкін Ігор Ауді 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Дідичук Максим FC “Diamant” 2
Зозуля Олександр Золотий Грифон 2
Кирилюк Владислав Foletti-Vavilon 2
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 2
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 2
Кучер Андрій Ауді 2
Лабець Анатолій Lifecell 2
Леонов Олександр Ковчег 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 2
Романов Дмитро Адвокат 2
Савчук Віктор Ауді 2
Стародуб Андрій Золотий Грифон 2
Столяр Віталій МобіФренд 2
Шаткун Євгеній Золотий Грифон 2
Штолько Максим Ковчег 2
Ягринець Вадим Золотий Грифон 2
Зеленський Олександр Інкогніто 2 (1)
Альошин Олексій Ауді 1
Бєляк Павло FC “Diamant” 1
Боденчук Сергій Ауді 1
Бондар Віктор Золотий Грифон 1
Босак Максим Zooветпром-Ivet 1
Вільчинський Андрій Lifecell 1
Вакух Олег МобіФренд 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Войтович Олександр Ауді 1
Волков Олександр Інкогніто 1
Гайновський Олександр Адвокат 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1
Голова Сергій Адвокат 1
Градомський Андрій Інкогніто 1
Гук Дмитро Облавтодор 1
Гурський Микола Foletti-Vavilon 1
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 1
Жидков Олег Фенікс-ДЮСШ №1 1
Забавчук Ігор Адвокат 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 1
Клапченко Роман Lifecell 1
Ковальов Максим Облавтодор 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 1
Кучеренко Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Лях Ігор Foletti-Vavilon 1
Мартинюк Ігор Zooветпром-Ivet 1
Нетреба Іван Адвокат 1
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 1
Сіньковський Вадим Foletti-Vavilon 1
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 1
Сироватко Віталій Ковчег 1
Сонник Владислав Облавтодор 1
Стець Андрій Ковчег 1
Школяр Дмитро Адвокат 1
Янчук Олександр Інкогніто 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Понятовський Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Янишин Денис Foletti-Vavilon 1 1 6
Єременко Олександр МобіФренд 1 0 5
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 1 0 5
Стець Андрій Ковчег 1 0 5
Гончар Дмитро Foletti-Vavilon 0 3 3
Авдєєв Дмитро Облавтодор 0 2 2
Боденчук Сергій Ауді 0 2 2
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 0 2 2
Кирилюк Владислав Foletti-Vavilon 0 2 2
Ковбасюк Олексій МобіФренд 0 2 2
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Богданович Назар Lifecell 0 1 1
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 1 1
Буткевич Віктор Адвокат 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Власов Юрій Lifecell 0 1 1
Галкін Ігор Ауді 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Гурман Сергій Облавтодор 0 1 1
Гурський Микола Foletti-Vavilon 0 1 1
Даньків Василь Foletti-Vavilon 0 1 1
Дубовий Іван Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Дудар Сергій Foletti-Vavilon 0 1 1
Дунець Максим Адвокат 0 1 1
Жидков Олег Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Загребельний Олександр Ауді 0 1 1
Зеленський Олександр Інкогніто 0 1 1
Зозуля Максим Адвокат 0 1 1
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 0 1 1
Куречко Вадим Ковчег 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Леонов Олександр Ковчег 0 1 1
Лях Ігор Foletti-Vavilon 0 1 1
Мартинюк Ігор Zooветпром-Ivet 0 1 1
Мещеряков Олексій Lifecell 0 1 1
Микитюк Євгеній Золотий Грифон 0 1 1
Нетеча Володимир МобіФренд 0 1 1
Нетреба Іван Адвокат 0 1 1
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Рудь Богдан Інкогніто 0 1 1
Савчук Віктор Ауді 0 1 1
Саніцький Дмитро Foletti-Vavilon 0 1 1
Скотинянський Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Сокирко Андрій Золотий Грифон 0 1 1
Столяр Віталій МобіФренд 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 1 1
Янчук Олександр Інкогніто 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Стець Андрій (“Ковчег”) – 11.07.2020 р. та 12.07.2020 р.

Янишин Денис (“Foletti-Vavilon”) – 11.07.2020 р.

Єременко Олександр (“МобіФренд”) – 11.07.2020 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here