Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 5-ого туру

0
232

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 5-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Вакух Дмитро МобіФренд 13
Олексюк Сергій КАЗ 12
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 10
Авдєєв Дмитро Облавтодор 10
Журавльов Ігор Лунтік 9
Підлісний Максим Аванті 9
Трембач Іван МобіФренд 9
Марчук Назар ККФА-Червона Зірка 8
Савчук Віктор Ауді 8
Кравчук Остап Тепловик-2 7
Рижук Олександр Лунтік 7
Савчук Павло Ауді 7
Шперчук Дмитро Менс 7
Герасимчук Вадим МобіФренд 6
Дідичук Максим FC “Diamant” 6
Кльоц Ігор КАЗ 6
Константін Юрій КАЗ 6
Сонник Владислав Облавтодор 6
Карачун Максим МФК “URBAN” 5
Сивак Дмитро МФК “URBAN” 5
Тодоренко Ігор Аванті 5
Ясніцький Ярослав Облавтодор 5
Гук Дмитро Облавтодор 4
Жилович Тарас Тепловик-2 4
Лисий Олександр Адвокат 4
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна 4
Юзиков Артем FC “Diamant” 4
Алаа Хадж Халаф Brilliant 3
Вакух Олег МобіФренд 3
Галкін Ігор Ауді 3
Дашкевич Андрій Облавтодор 3
Загребельний Олександр Ауді 3
Йолтуховський Єгор ККФА-Червона Зірка 3
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 3
Ковбасюк Олексій МобіФренд 3
Ковтонюк Олександр КАЗ 3
Ковтун Артур Аванті 3
Мокрота Олександр ЕкоАльт 3
Муляр Вадим Ветеран (Нова Ушиця) 3
Охоцький Назарій ДЮСШ №1-Україна 3
Петрук Ярослав КАЗ 3
Самонов Ігор Менс 3
Фещук Максим КАЗ 3
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 3 (1)
Альміз Олександр МФК “URBAN” 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 2
Бондар Сергій Менс 2
Борщ Олександр КАЗ 2
Босак Вадим ЕкоАльт 2
Вараниця Олександр Менс 2
Галюк Василь Адвокат 2
Гнідий Сергій FC “Diamant” 2
Голова Сергій Адвокат 2
Гурман Сергій Облавтодор 2
Зарицький Ігор МФК “URBAN” 2
Ковальов Максим Облавтодор 2
Ковальчук Олександр Облавтодор 2
Когут Павло КАЗ 2
Кучер Андрій Ауді 2
Лис Віталій ЕкоАльт 2
Олексієнко Віктор Тепловик-2 2
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна 2
Павлюк Євгеній Менс 2
Пилипюк Богдан КАЗ 2
Поліщук Володимир Тепловик-2 2
Снігур Андрій Адвокат 2
Степанчук Олександр Лунтік 2
Стоян Ілля Тепловик-2 2
Чемерис Владислав Аванті 2
Яворський Юрій Менс 2
Ігнатов Вадим Адвокат 1
Алексєєв Микола Ауді 1
Альошин Олексій Ауді 1
Бєляк Павло FC “Diamant” 1
Божик Олександр Аванті 1
Валіон Алессіо Лунтік 1
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 1
Вендера Артем ДЮСШ №1-Україна 1
Власенко Андрій Лунтік 1
Гілюк Олександр Менс 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1
Данилюк Олександр Brilliant 1
Дубовик Дмитро МФК “URBAN” 1
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Загоранський Максим FC “Diamant” 1
Карпосюк Андрій Brilliant 1
Керничанський Владислав Облавтодор 1
Козак Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 1
Козар Олександр Ауді 1
Козубович Тарас Менс 1
Кононенко Георгій Лунтік 1
Константінов Сергій ККФА-Червона Зірка 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 1
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна 1
Круторогий Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 1
Лавренчук Максим ККФА-Червона Зірка 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Михальчук Тарас МФК “URBAN” 1
Монастирський Ігор Менс 1
Морозович Володимир КАЗ 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1
Мочульський Володимир Тепловик-2 1
Мулик Костянтин ККФА-Червона Зірка 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Новіцький Вадим Лунтік 1
Олексієнко Владислав Тепловик-2 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Осяк Богдан МФК “URBAN” 1
Покоюк Вадим Ветеран (Нова Ушиця) 1
Рубцов Віталій Ауді 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Снігур Віталій ККФА-Червона Зірка 1
Терлецький Данило Тепловик-2 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Ткачук Антон Облавтодор 1
Токар Артем ДЮСШ №1-Україна 1
Улітін Андрій Менс 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 1
Черновський Іван Менс 1
Швед Максим Адвокат 1
Школяр Дмитро Адвокат 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 1
Болістовський Юрій Менс 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Карпосюк Андрій Brilliant 1 1 6
Ковальчук Олександр Облавтодор 1 1 6
Козубович Тарас Менс 1 1 6
Олексюк Сергій КАЗ 1 1 6
Бондар Сергій Менс 1 0 5
Вакух Олег МобіФренд 1 0 5
Ковтун Артур Аванті 1 0 5
Козак Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 1 0 5
Чернятинський Володимир Адвокат 1 0 5
Шуляк Денис Лунтік 1 0 5
Альміз Олександр МФК “URBAN” 0 3 3
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 0 2 2
Алексєєв Микола Ауді 0 2 2
Галюк Василь Адвокат 0 2 2
Дідичук Максим FC “Diamant” 0 2 2
Зарванський Віталій Аванті 0 2 2
Зозуля Максим Адвокат 0 2 2
Когут Павло КАЗ 0 2 2
Музика Юрій ЕкоАльт 0 2 2
Рейман Олександр ККФА-Червона Зірка 0 2 2
Самонов Ігор Менс 0 2 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Шабатура Максим Аванті 0 2 2
Ігнатов Вадим Адвокат 0 1 1
Бєляк Павло FC “Diamant” 0 1 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 1 1
Булкін Михайло Тепловик-2 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Верзун Давид ККФА-Червона Зірка 0 1 1
Веселовський Вадим МФК “URBAN” 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Галкін Ігор Ауді 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Гриньков Вадим Ауді 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Дашкевич Андрій Облавтодор 0 1 1
Дунець Максим Адвокат 0 1 1
Жилович Тарас Тепловик-2 0 1 1
Журавльов Ігор Лунтік 0 1 1
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Йолтуховський Єгор ККФА-Червона Зірка 0 1 1
Канчалаба Вадим ККФА-Червона Зірка 0 1 1
Кльоц Ігор КАЗ 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Константін Юрій КАЗ 0 1 1
Косінов Олексій ККФА-Червона Зірка 0 1 1
Косогоров Ярослав ККФА-Червона Зірка 0 1 1
Кравчук Остап Тепловик-2 0 1 1
Кучер Андрій Ауді 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Лис Віталій ЕкоАльт 0 1 1
Лисий Олександр Адвокат 0 1 1
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Марчук Назар ККФА-Червона Зірка 0 1 1
Мевша Володимир МФК “URBAN” 0 1 1
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Михальчук Тарас МФК “URBAN” 0 1 1
Монастирський Ігор Менс 0 1 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 0 1 1
Олексієнко Віктор Тепловик-2 0 1 1
Осяк Богдан МФК “URBAN” 0 1 1
Павлюк Євгеній Менс 0 1 1
Петрук Ярослав КАЗ 0 1 1
Пилипюк Богдан КАЗ 0 1 1
Пономарьов Сергій Brilliant 0 1 1
Постернак Сергій Адвокат 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Рубцов Віталій Ауді 0 1 1
Савчук Андрій FC “Diamant” 0 1 1
Сивак Дмитро МФК “URBAN” 0 1 1
Снігур Віталій ККФА-Червона Зірка 0 1 1
Солодкий Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Стець Дмитро Тепловик-2 0 1 1
Студенець Володимир Ауді 0 1 1
Ткачук Антон Облавтодор 0 1 1
Тодоренко Ігор Аванті 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Худік Роман КАЗ 0 1 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 1 1
Яворський Юрій Менс 0 1 1
Ясніцький Ярослав Облавтодор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Остафійчук Дмитро (“Лунтік”) – 6 тур та 1/8 фіналу Кубку ТМ “Forex Club”;

Бондар Сергій (“Менс”) – 6 тур;

Ковтун Артур (“Аванті”) – 6 тур та 1/16 фіналу Кубку;

Карпосюк Андрій (“Brilliant”) – 6 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here