Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 6-ого туру

0
248

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 6-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Макаров Даниіл Раково-сіті 18
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 16
Ціпко Костянтин ДБК 16
Рижук Олександр Лунтік 13
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 11
Пушкар Олексій Ауді-Алмаз 10
Сікора Вадим Раково-сіті 9
Скальський Олег ФК “ЛП” 8
Добровольський В’ячеслав ФК “Громада-Міць” 7
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 7
Яковчук Володимир Аваль 7
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 6
Кондратюк Роман Аваль 6
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 6
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 6
Мокрота Олександр Brilliant 6
Остапущенко Володимир Ауді-Алмаз 6
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 6
Буравець Андрій ФК “Литвина” 5
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 5
Гресь Владислав ДБК 5
Даценко Максим Ауді-Алмаз 5
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 5
Лис Віталій ЕкоАльт 5
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 5
Шляховий Олександр Аваль 5
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 5
Андрушко Віталій Ауді-Алмаз 4
Белінський Максим ФК “Литвина” 4
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 4
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 4
Волощук Андрій Brilliant 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 4
Гарнець Андрій ФК “Нова Ушиця” 4
Гурман Сергій Раково-сіті 4
Матковський Дмитро ККФА-GERCHIK & CO 4
Новіков Андрій ФК “Литвина” 4
Рибчинський Юрій ДБК 4
Савчук Назар ДБК 4
Балабанов Дмитро ДБК 3
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 3
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 3
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 3
Данилюк Олександр Brilliant 3
Забавчук Ігор Адвокат 3
Зозуля Максим Адвокат 3
Качур Вадим ФК “Литвина” 3
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 3
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 3
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 3
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 3
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 3
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 3
Петреченко Микола Лунтік 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 3
Рубцов Віталій Раково-сіті 3
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 3
Франков Іван ЕкоАльт 3
Бачинський Богдан ДБК 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Галюк Василь Адвокат 2
Голова Сергій Адвокат 2
Гончарук Андрій Аваль 2
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 2
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2
Кореганов Артем ДБК 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 2
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 2
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 2
Приян Андрій Раково-сіті 2
Ростківський Ігор Ауді-Алмаз 2
Самолига Олег Інтерпродсервіс 2
Слишинський Віктор ЕкоАльт 2
Сурник Ігор ДБК 2
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 2
Тихонюк Артем Brilliant 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 2
Федоренко Ярослав Brilliant 2
Федорко Микола ККФА-GERCHIK & CO 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 2
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 1
Алла Хадж Халаф Brilliant 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Баранчук Богдан Лунтік 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бесіда Ігор ДБК 1
Боженюк Олег Аваль 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 1
Бугун Олексій ДБК 1
Булка Олександр Brilliant 1
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 1
Вітковський Михайло ФК “Нова Ушиця” 1
Вітрук Євген Ауді-Алмаз 1
Василишен Юрій ФК “Громада-Міць” 1
Велиган Роман ФК “ЛП” 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 1
Главацький Михайло ФК “ЛП” 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Даниш Вадим Ауді-Алмаз 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 1
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 1
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Заморока Олександр ДБК 1
Кацитадзе Нодар Ауді-Алмаз 1
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 1
Мировіцький Олексій Адвокат 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Образцов Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Остафійчук Дмитро Лунтік 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 1
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Поліщук Антон Аваль 1
Понтус Владислав Лунтік 1
Потюк Віталій Brilliant 1
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 1
Усатий Віталій Лунтік 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 1
Чекирда Руслан Лунтік 1
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1 1 6
Левченко Максим Раково-сіті 1 1 6
Лис Віталій ЕкоАльт 1 1 6
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 1 1 6
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Бугун Олексій ДБК 1 0 5
Галюк Василь Адвокат 1 0 5
Гурман Сергій Раково-сіті 1 0 5
Касапчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1 0 5
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 1 0 5
Остафійчук Дмитро Лунтік 1 0 5
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 3 3
Кондратюк Роман Аваль 0 3 3
Кореганов Артем ДБК 0 3 3
Пушкар Олексій Ауді-Алмаз 0 3 3
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 3 3
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Велиган Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 2 2
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Ковальов Максим Раково-сіті 0 2 2
Макаров Даниіл Раково-сіті 0 2 2
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 0 2 2
Франков Іван ЕкоАльт 0 2 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Белінський Максим ФК “Литвина” 0 1 1
Булка Олександр Brilliant 0 1 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Горчиця Сергій Адвокат 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Даценко Максим Ауді-Алмаз 0 1 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Зозуля Максим Адвокат 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Катеринчук Юрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Ковальчук Олексій Лунтік 0 1 1
Кожуховський Ярослав Ауді-Алмаз 0 1 1
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Мировіцький Олексій Адвокат 0 1 1
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Мокрота Олександр Brilliant 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Нікіфоров Павло Адвокат 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Незборецький Віталій Аваль 0 1 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Остапущенко Володимир Ауді-Алмаз 0 1 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 1 1
Пастернак Сергій Адвокат 0 1 1
Петреченко Микола Лунтік 0 1 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Понтус Владислав Лунтік 0 1 1
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Приян Андрій Раково-сіті 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Сурник Ігор ДБК 0 1 1
Требик Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Федоренко Ярослав Brilliant 0 1 1
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Хомишен Микола Ауді-Алмаз 0 1 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Чернецький Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Чистяков Олексій Лунтік 0 1 1
Шляховий Олександр Аваль 0 1 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Сушицький Максим (“ККФА-GERCHIK & CO”) – Чемпіонат

Левченко Максим (“Раково-сіті”) – Кубок та Чемпіонат

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here