Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 7-ого туру та матчів 1/8 фіналу Кубку

0
334

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Волошин Олександр Agora 14
Замогильний Олександр Тепловик 11
Остапущенко Володимир Алмаз 11
Люблінський Артем Моноліт 9
Дідичук Максим FC “Diamant” 9 (1)
Мишко Костянтин Тепловик 8
Ісхаков Ігор Agora 7
Артемчук Микола Аванті 7
Голець Олександр Rexsoft 7
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 7
Соловей Олексій Вуд-Молл 7 (1)
Бойчук Василь Інкогніто 6
Вітрук Євген Тепловик 6
Дячок Віталій Booster 6
Константінов Ігор Вуд-Молл 6
Машталер Андрій Меблі-Лідер 6
Поворознюк Богдан Адвокат 6
Тодоренко Ігор FURY 6
Шкодяк Іван Вуд-Молл 6
Шпак Олексій Вуд-Молл 6
Шутяк Дмитро Моноліт 6
Бантус Сергій FC “Diamant” 5
Гоцуляк Олександр TEAM Lawyer’s 5
Данілов Павло Тепловик 5
Дячок Андрій Booster 5
Косевич Олександр Rexsoft 5
Кравець Артем Меблі-Лідер 5
Майко Олександр Вуд-Молл 5
Пляхимович Віталій Легіон 5
Рибчинський Юрій Дантист 5
Янов Валерій Моноліт 5
Янов Дем’ян FC “Diamant” 5
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 4
Гончаров Аркадій Адвокат 4
Гук Дмитро FURY 4
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 4
Ковальов Максим Раково-сіті 4
Кричківський Андрій Адвокат 4
Кубряк Сергій Дантист 4
Орехівський Сергій Booster 4
Підручний Роман Легіон 4
Пасічник Олексій Моноліт 4
Попик Олег Легіон 4
Ростківський Ігор Алмаз 4
Рубцов Віталій Раково-сіті 4
Садовнік Богдан Максимум 4
Сергійчук Юрій TEAM Lawyer’s 4
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 4
Сьомін Вадим Agora 4
Юзиков Артем FC “Diamant” 4
Андрушко Віталій Алмаз 3
Бистрих Володимир Dark Horse 3
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 3
Галюк Василь Адвокат 3
Гончар Владислав TEAM Lawyer’s 3
Гребенюк Олег Моноліт 3
Даниш Вадим Алмаз 3
Дрижа Олександр TEAM Lawyer’s 3
Кузьмінчук Ярослав Дантист 3
Кукурудза Євген Дантист 3
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 3
Матвєєв Владислав FC “Diamant” 3
Мейко Владислав Легіон 3
Нестенюк Руслан Максимум 3
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 3
Понятовський Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 3
Пушкар Олексій Алмаз 3
Резніченко Петро Максимум 3
Розуман Андрій Дантист 3
Росінський Сергій Алмаз 3
Рудь Богдан Інкогніто 3
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 3
Скальський Олег ФК “ЛП” 3
Сонник Владислав Раково-сіті 3
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 3
Хомяк Богдан Вуд-Молл 3
Шабатура Максим Аванті 3
Шкодяк Данило Вуд-Молл 3
Ющенко Олександр Dark Horse 3
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 3
Родич Ярослав Аванті 3 (1)
Бондар Тимур Дантист 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 2
Гайдук Сергій FURY 2
Дарченко Віктор Моноліт 2
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 2
Жуковський Олександр Booster 2
Кацитадзе Нодар Алмаз 2
Клубніцький Дмитро Максимум 2
Козубець Андрій Легіон 2
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 2
Кравецький Кирило Максимум 2
Кравцов Віталій FC “Diamant” 2
Кравчук Роман Легіон 2
Крищук Броніслав Booster 2
Лісоводський Андрій ФК “ЛП” 2
Лудан Артур ФК “ЛП” 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Мисик Артур Dark Horse 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 2
Нєвзоров Максим Адвокат 2
Підлісний Максим Аванті 2
Парацій Василь Dark Horse 2
Петрук Євген Rexsoft 2
Приходченко Максим FURY 2
Рабченюк Віктор Максимум 2
Романюк Ігор Дантист 2
Росінський Андрій Моноліт 2
Слобода Сергій Моноліт 2
Степко Валерій Тепловик 2
Таранціца Андрій Алмаз 2
Теняков Едуард FURY 2
Терещенко Костянтин Дантист 2
Ткачук Антон Тепловик 2
Третьяков Дмитро Rexsoft 2
Українець Сергій Меблі-Лідер 2
Улітін Андрій Дантист 2
Янчук Олександр Інкогніто 2
Ярош Дмитро Дантист 2
Ільчишин Владислав Agora 1
Бігос Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 1
Білецький Сергій Максимум 1
Белей Олег Легіон 1
Бойко Денис Моноліт 1
Бондар Віктор TEAM Lawyer’s 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
Вівсянко Руслан Dark Horse 1
Вараниця Іван Дантист 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Власюк Дмитро Booster 1
Вознюк Руслан Аванті 1
Габатель Сергій Дантист 1
Гненний Єгор Тепловик 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Гусак Василь Аванті 1
Дмитрук Дмитро Dark Horse 1
Доліба Ярослав Максимум 1
Доценко Олександр Інкогніто 1
Дубовий Іван ДЮСШ №1-Фенікс 1
Дубовик Дмитро Dark Horse 1
Дячок Олександр Booster 1
Журавський Василь FC “Diamant” 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 1
Забавчук Ігор Адвокат 1
Зозуля Микола Адвокат 1
Казва Олександр Максимум 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Кондратенко Роман Тепловик 1
Копицяк Артем Booster 1
Королевський Олександр Алмаз 1
Королишин Тимур Максимум 1
Костенко Андрій Dark Horse 1
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Фенікс 1
Крафт Сергій Адвокат 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 1
Кучер Андрій Agora 1
Лісний Сергій Раково-сіті 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 1
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 1
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 1
Левченко Максим Раково-сіті 1
Легун Костянтин Rexsoft 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Матвієнко Сергій Booster 1
Микитюк Євген Agora 1
Мороз Олександр Dark Horse 1
Морозов Владислав Легіон 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Осика Дмитро ДЮСШ №1-Фенікс 1
Островський Дмитро Інкогніто 1
Побута Вадим Agora 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Фенікс 1
Романенко Євген Моноліт 1
Рудоман Іван Аванті 1
Сінькевич Руслан Інкогніто 1
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 1
Соловей Роман Вуд-Молл 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Тимощук Ростислав Agora 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Черкезов Фархат Agora 1
Школяр Дмитро Адвокат 1
Шпичко Андрій Максимум 1
Штокало Григорій Dark Horse 1
Шупер Віталій TEAM Lawyer’s 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Яремчук Андрій Agora 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кожуховський Ярослав Алмаз 1 2 7
Підручний Роман Легіон 1 2 7
Шкодяк Данило Вуд-Молл 1 2 7
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 1 1 6
Левченко Максим Раково-сіті 1 1 6
Мисик Артур Dark Horse 1 1 6
Шевчук Антон Вуд-Молл 1 1 6
Буткевич Віктор Адвокат 1 0 5
Вівсянко Руслан Dark Horse 1 0 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 1 0 5
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 1 0 5
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 1 0 5
Яремчук Андрій Agora 1 0 5
Константінов Ігор Вуд-Молл 0 4 4
Біда Дмитро Аванті 0 3 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 3 3
Кузь Родіон Вуд-Молл 0 3 3
Ісхаков Ігор Agora 0 2 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 2 2
Волошин Олександр Agora 0 2 2
Габатель Сергій Дантист 0 2 2
Гук Дмитро FURY 0 2 2
Дащук Юрій Agora 0 2 2
Дячок Андрій Booster 0 2 2
Замогильний Олександр Тепловик 0 2 2
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 0 2 2
Кукурудза Євген Дантист 0 2 2
Лісний Сергій Раково-сіті 0 2 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 2 2
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 2 2
Мороз Олександр Dark Horse 0 2 2
Морозов Владислав Легіон 0 2 2
Орошкевич Михайло Моноліт 0 2 2
Розуман Андрій Дантист 0 2 2
Ростківський Ігор Алмаз 0 2 2
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 2 2
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 2 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 2 2
Шкодяк Іван Вуд-Молл 0 2 2
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 2 2
Абзалов Костянтин Моноліт 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Артемчук Микола Аванті 0 1 1
Ахмат Різвон Agora 0 1 1
Бабійчук Сергій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Брагарчук Віталій Меблі-Лідер 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гайдук Сергій FURY 0 1 1
Гнатюк Валентин Моноліт 0 1 1
Гусак Василь Аванті 0 1 1
Гуцал Андрій Dark Horse 0 1 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 0 1 1
Дарченко Віктор Моноліт 0 1 1
Доценко Олександр Інкогніто 0 1 1
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 0 1 1
Духанін Костянтин FURY 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Караїм Андрій Моноліт 0 1 1
Киданов Олександр Rexsoft 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кононенко Георгій Rexsoft 0 1 1
Кошовський Володимир TEAM Lawyer’s 0 1 1
Кравецький Кирило Максимум 0 1 1
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 0 1 1
Кучер Андрій Agora 0 1 1
Кучерявий Іван Agora 0 1 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 0 1 1
Лахмай Валерій Agora 0 1 1
Люблінський Артем Моноліт 0 1 1
Майко Олександр Вуд-Молл 0 1 1
Мировіцький Олексій Адвокат 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Мочульський Костянтин ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Панасюк Павло Dark Horse 0 1 1
Парацій Василь Dark Horse 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Подлюк Олександр FURY 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Прудников Євген Zooветпром-Ivet 0 1 1
Рибчинський Юрій Дантист 0 1 1
Рудоман Іван Аванті 0 1 1
Рудь Богдан Інкогніто 0 1 1
Садовнік Богдан Максимум 0 1 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Скальський Олег ФК “ЛП” 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Слобода Сергій Моноліт 0 1 1
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 0 1 1
Соловей Роман Вуд-Молл 0 1 1
Сонник Владислав Раково-сіті 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Степко Олег Тепловик 0 1 1
Стефанишин Валерій Дантист 0 1 1
Століта Михайло Інкогніто 0 1 1
Таранціца Андрій Алмаз 0 1 1
Терський Артем Dark Horse 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Ткачук Антон Тепловик 0 1 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Штокало Григорій Dark Horse 0 1 1
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Левченко Максим (“Раково-сіті”)

Яремчук Андрій (“Agora”)

Шкодяк Данило (“Вуд-Молл”)

Клімішен Дмитро (“Максимум”)

Вівсянко Руслан (“Dark Horse”)

Буткевич Віктор (“Адвокат”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here