Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 8-ого туру

0
314

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Макаров Даниіл Раково-сіті 22
Рижук Олександр Лунтік 21
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 17
Ціпко Костянтин ДБК 16
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 15
Пушкар Олексій Алмаз 12
Сікора Вадим Раково-сіті 12 (1)
Гресь Владислав ДБК 11
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 11
Скальський Олег ФК “ЛП” 11
Яковчук Володимир Аваль 9
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 8
Матковський Дмитро ККФА-GERCHIK & CO 8
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 8
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 8
Гарнець Андрій ФК “Нова Ушиця” 7
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 7
Добровольський В’ячеслав ФК “Громада-Міць” 7
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 7
Кондратюк Роман Аваль 7
Лис Віталій ЕкоАльт 7
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 7
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 6
Мокрота Олександр Brilliant 6
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 6
Остапущенко Володимир Алмаз 6
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 6
Петреченко Микола Лунтік 6
Приян Андрій Раково-сіті 6
Савчук Назар ДБК 6
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 6
Андрушко Віталій Алмаз 5
Белінський Максим ФК “Литвина” 5
Буравець Андрій ФК “Литвина” 5
Волощук Андрій Brilliant 5
Даценко Максим Алмаз 5
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 5
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 5
Шляховий Олександр Аваль 5
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 5
Балабанов Дмитро ДБК 4
Берест Михайло ФК “Бігуча Лань” 4
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 4
Голова Сергій Адвокат 4
Гурман Сергій Раково-сіті 4
Забавський Андрій ККФА-GERCHIK & CO 4
Качур Вадим ФК “Литвина” 4
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 4
Новіков Андрій ФК “Литвина” 4
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 4
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 4
Рибчинський Юрій ДБК 4
Ростківський Ігор Алмаз 4
Франков Іван ЕкоАльт 4
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 3
Алла Хадж Халаф Brilliant 3
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 3
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 3
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 3
Данилюк Олександр Brilliant 3
Забавчук Ігор Адвокат 3
Зозуля Максим Адвокат 3
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 3
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 3
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 3
Матус Мар’ян ЕкоАльт 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 3
Рубцов Віталій Раково-сіті 3
Самолига Олег Інтерпродсервіс 3
Тихонюк Артем Brilliant 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 3
Яворський Андрій ЕкоАльт 3
Галюк Василь Адвокат 3 (1)
Баранчук Богдан Лунтік 2
Бачинський Богдан ДБК 2
Булка Олександр Brilliant 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 2
Велиган Роман ФК “ЛП” 2
Гончарук Андрій Аваль 2
Даниш Вадим Алмаз 2
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 2
Кореганов Артем ДБК 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 2
Остафійчук Дмитро Лунтік 2
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 2
Понятовський Олександр ККФА-GERCHIK & CO 2
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 2
Слишинський Віктор ЕкоАльт 2
Сурник Ігор ДБК 2
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 2
Усатий Віталій Лунтік 2
Федоренко Ярослав Brilliant 2
Федорко Микола ККФА-GERCHIK & CO 2
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Бесіда Ігор ДБК 1
Боженюк Олег Аваль 1
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 1
Бугун Олексій ДБК 1
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Вітковський Михайло ФК “Нова Ушиця” 1
Вітрук Євген Алмаз 1
Василишен Юрій ФК “Громада-Міць” 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 1
Главацький Михайло ФК “ЛП” 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 1
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Заморока Олександр ДБК 1
Зозуля Микола Адвокат 1
Кацитадзе Нодар Алмаз 1
Кирик Ігор Аваль 1
Кухар Сергій ФК “Бігуча Лань” 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 1
Образцов Андрій ФК “Бігуча Лань” 1
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Поліщук Антон Аваль 1
Понтус Владислав Лунтік 1
Потюк Віталій Brilliant 1
Семенюк Анатолій Аваль 1
Требик Роман ФК “ЛП” 1
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 1
Чекирда Руслан Лунтік 1
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 1
Юнчик Максим Аваль 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Заєць Олександр ФК “Бігуча Лань” 1 2 7
Сушицький Максим ККФА-GERCHIK & CO 1 2 7
Бугун Олексій ДБК 1 1 6
Гурман Сергій Раково-сіті 1 1 6
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1 1 6
Левченко Максим Раково-сіті 1 1 6
Лис Віталій ЕкоАльт 1 1 6
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Сурник Ігор ДБК 1 1 6
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Галюк Василь Адвокат 1 0 5
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 1 0 5
Касапчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1 0 5
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 1 0 5
Остафійчук Дмитро Лунтік 1 0 5
Суховерко Сергій ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 4 4
Кондратюк Роман Аваль 0 4 4
Пушкар Олексій Алмаз 0 4 4
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 4 4
Белінський Максим ФК “Литвина” 0 3 3
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Ковальов Максим Раково-сіті 0 3 3
Кореганов Артем ДБК 0 3 3
Макаров Даниіл Раково-сіті 0 3 3
Нагорічний Анатолій ФК “Литвина” 0 3 3
Феринський Ігор ККФА-GERCHIK & CO 0 3 3
Булка Олександр Brilliant 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Велиган Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 2 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 2 2
Данилюк Олександр Brilliant 0 2 2
Даценко Максим Алмаз 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 2 2
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Мировіцький Олексій Адвокат 0 2 2
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 2 2
Присяжний Денис ФК “Бігуча Лань” 0 2 2
Рибчинський Юрій ДБК 0 2 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 2 2
Франков Іван ЕкоАльт 0 2 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Баранчук Богдан Лунтік 0 1 1
Бачинський Богдан ДБК 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Горчиця Сергій Адвокат 0 1 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Зозуля Максим Адвокат 0 1 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Катеринчук Юрій ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Кирик Ігор Аваль 0 1 1
Ковальчук Олексій Лунтік 0 1 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 0 1 1
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Марчук Даніїл ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 1 1
Мокрота Олександр Brilliant 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Нікіфоров Павло Адвокат 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Незборецький Віталій Аваль 0 1 1
Остапущенко Володимир Алмаз 0 1 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 1 1
Пастернак Сергій Адвокат 0 1 1
Петреченко Микола Лунтік 0 1 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Понтус Владислав Лунтік 0 1 1
Приян Андрій Раково-сіті 0 1 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 1 1
Савчук Назар ДБК 0 1 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Требик Роман ФК “ЛП” 0 1 1
Федоренко Ярослав Brilliant 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Чернецький Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Чистяков Олексій Лунтік 0 1 1
Шляховий Олександр Аваль 0 1 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Левченко Максим (“Раково-сіті”);

Цимбалюк Валерій (ФК “Нова Ушиця”) – 1/8 фіналу Малого Кубку;

Іщук Євген (“Інтерпродсервіс”) – 1/16 фіналу Кубку та 9 тур;

Сурник Ігор (“ДБК”) – 1/8 фіналу Малого Кубку та 9 тур;

Стецюк Вадим (“Інтерпродсервіс”) – 9 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here