Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 9-ого туру

0
264

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 19
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 19
Дуда Володимир Менс 17
Сметана Дмитро Сокіл 17
Рижук Олександр Лунтік 16
Матковський Дмитро ККФА-Технолюкс 14
Лоборчук Володимир Сокіл 13
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 12
Дашкевич Андрій Моноліт-Облавтодор 12
Шперчук Дмитро Менс 12
Бурковський Вадим Сокіл 11
Ковтун Артур Аванті 11
Алаа Хадж Халаф Brilliant 10
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 9
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 9
Миронюк Олександр ЕкоАльт 8
Регелюк Олег Аванті 8
Шляховий Олександр М’ясний маркет 8
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 7
Васильчишин Олександр Алмаз-Diamant 7
Волощук Андрій Brilliant 7
Гамолов Андрій Аванті 7
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 7
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 7
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 7
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 7
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 7
Бантус Сергій Алмаз-Diamant 6
Бойчук Ігор Алмаз-Diamant 6
Остафійчук Дмитро Лунтік 6
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 6
Доценко Олександр М’ясний маркет 5
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 5
Божик Олександр Аванті 4
Власенко Андрій Лунтік 4
Галак Олександр Алмаз-Diamant 4
Глушок Ігор М’ясний маркет 4
Забавський Андрій ККФА-Технолюкс 4
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 4
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 4
Лоборчук Богдан Сокіл 4
Мокрота Олександр ЕкоАльт 4
Підлісний Максим Аванті 4
Петрів Едуард М’ясний маркет 4
Петреченко Микола Лунтік 4
Самонов Ігор Менс 4
Сушицький Максим ККФА-Технолюкс 4
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 4
Фурман Денис Аванті 4
Шпак Павло Аванті 4
Іваніцький Ігор Ветеран (Нова Ушиця) 3
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 3
Бабчук Сергій М’ясний маркет 3
Верескун Роман Лунтік 3
Галюк Василь Адвокат 3
Голова Сергій Адвокат 3
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 3
Гуменюк Ярослав Менс 3
Гурба Андрій М’ясний маркет 3
Кричківський Андрій Адвокат 3
Кучеревич Владислав Сокіл 3
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 3
Лис Віталій ЕкоАльт 3
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 3
Нік Акбар Інтерпродсервіс 3
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 3
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 3
Попіль Олександр Адвокат 3
Потапов Олександр ЖЖУК-ZALIV 3
Потюк Віталій Brilliant 3
Скальський Олег Менс 3
Суховірський Сергій ККФА-Технолюкс 3
Булка Олександр Brilliant 2
Гнатюк Валентин Інтерпродсервіс 2
Дичаківський Олег Сокіл 2
Дмитришен Богдан Адвокат 2
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 2
Зарванський Віталій Аванті 2
Зозуля Максим Адвокат 2
Карпосюк Андрій Brilliant 2
Ковальчук Олександр ККФА-Технолюкс 2
Кондратюк Роман М’ясний маркет 2
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 2
Луцюк Вадим Brilliant 2
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 2
Муляр Вадим Ветеран (Нова Ушиця) 2
Онісьєв Євген Алмаз-Diamant 2
Пушкар Олексій Лунтік 2
Тодоренко Ігор Аванті 2
Черновський Іван Менс 2
Школяр Дмитро Адвокат 2
Юзиков Артем Алмаз-Diamant 2
Юнчик Максим М’ясний маркет 2
Ігнатов Вадим Адвокат 1
Багрійчук Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 1
Барчук Денис Сокіл 1
Божеску Олександр ККФА-Технолюкс 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
Вітковський Михайло Ветеран (Нова Ушиця) 1
Вармінський Володимир Сокіл 1
Гончарук Андрій М’ясний маркет 1
Гурман Сергій Моноліт-Облавтодор 1
Гусак Василь Аванті 1
Гуцал Андрій Сокіл 1
Дідичук Максим Алмаз-Diamant 1
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 1
Жовтан Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Журавський Василь Алмаз-Diamant 1
Забавчук Ігор Адвокат 1
Загоранський Максим Алмаз-Diamant 1
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Козак В’ячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 1
Козубович Тарас Менс 1
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 1
Лісний Сергій Моноліт-Облавтодор 1
Магаляс Вадим ЖЖУК-ZALIV 1
Моцний Юрій Алмаз-Diamant 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Олійник Владислав Моноліт-Облавтодор 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Понятовський Олександр ККФА-Технолюкс 1
Родич Ярослав Аванті 1
Рудоман Іван Аванті 1
Сікора Вадим Моноліт-Облавтодор 1
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 1
Савіцький Дмитро М’ясний маркет 1
Степанюк Євген Аванті 1
Сяньков Сергій М’ясний маркет 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Томчишин Богдан Сокіл 1
Хомин Віктор Сокіл 1
Шкарбун Вадим Моноліт-Облавтодор 1
Шумський Владислав Інтерпродсервіс 1
Юзвишин Роман Менс 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Алексєєв Микола Ауді 1 3 8
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 1 2 7
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1 2 7
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 1 2 7
Галюк Василь Адвокат 1 1 6
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 1 1 6
Забавчук Ігор Адвокат 1 1 6
Козак В’ячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 1 1 6
Козубович Тарас Менс 1 1 6
Петрів Едуард М’ясний маркет 1 1 6
Шумський Владислав Інтерпродсервіс 1 1 6
Бєляк Павло Алмаз-Diamant 1 0 5
Дашкевич Андрій Моноліт-Облавтодор 1 0 5
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 1 0 5
Лис Віталій ЕкоАльт 1 0 5
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 4 4
Булка Олександр Brilliant 0 3 3
Муляр Вадим Ветеран (Нова Ушиця) 0 3 3
Потапов Олександр ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Сметана Дмитро Сокіл 0 3 3
Шкарбун Вадим Моноліт-Облавтодор 0 3 3
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 0 2 2
Бантус Сергій Алмаз-Diamant 0 2 2
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Верескун Роман Лунтік 0 2 2
Волощук Андрій Brilliant 0 2 2
Галкін Ігор Ауді 0 2 2
Глушок Ігор М’ясний маркет 0 2 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 2 2
Гурба Андрій М’ясний маркет 0 2 2
Дуда Володимир Менс 0 2 2
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Ковальов Максим Моноліт-Облавтодор 0 2 2
Лоборчук Володимир Сокіл 0 2 2
Луцюк Вадим Brilliant 0 2 2
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Моцний Юрій Алмаз-Diamant 0 2 2
Онісьєв Євген Алмаз-Diamant 0 2 2
Остроголов Данило ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Палійчук Валентин Менс 0 2 2
Пушкар Олексій Лунтік 0 2 2
Радюк Іван Лунтік 0 2 2
Савіцький Дмитро М’ясний маркет 0 2 2
Сушицький Максим ККФА-Технолюкс 0 2 2
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 0 2 2
Шляховий Олександр М’ясний маркет 0 2 2
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 2 2
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Аль Хлаф Фаєт Brilliant 0 1 1
Бігун Михайло Лунтік 0 1 1
Бабчук Сергій М’ясний маркет 0 1 1
Боженок Олег М’ясний маркет 0 1 1
Божик Олександр Аванті 0 1 1
Бурковський Вадим Сокіл 0 1 1
Вармінський Володимир Сокіл 0 1 1
Васильчишин Олександр Алмаз-Diamant 0 1 1
Власенко Андрій Лунтік 0 1 1
Волков Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Гілюк Олександр Менс 0 1 1
Гамолов Андрій Аванті 0 1 1
Гнатюк Валентин Інтерпродсервіс 0 1 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 1 1
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Гуменюк Ярослав Менс 0 1 1
Гурман Сергій Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Дідичук Максим Алмаз-Diamant 0 1 1
Дмитришен Богдан Адвокат 0 1 1
Доценко Олександр М’ясний маркет 0 1 1
Дунець Максим Адвокат 0 1 1
Зарванський Віталій Аванті 0 1 1
Карпосюк Андрій Brilliant 0 1 1
Ковальчук Олександр ККФА-Технолюкс 0 1 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Крутяков Олександр Ауді 0 1 1
Лісний Сергій Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Лісоводський Андрій Менс 0 1 1
Магаляс Вадим ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Матковський Дмитро ККФА-Технолюкс 0 1 1
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 0 1 1
Мокрота Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Музика Юрій ЕкоАльт 0 1 1
Мусатов Олексій Алмаз-Diamant 0 1 1
Ніколайчук Артем Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Потюк Віталій Brilliant 0 1 1
Регелюк Олег Аванті 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Родич Ярослав Аванті 0 1 1
Скальський Олег Менс 0 1 1
Степанюк Євген Аванті 0 1 1
Стефанишин Валерій Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Суховірський Сергій ККФА-Технолюкс 0 1 1
Сяньков Сергій М’ясний маркет 0 1 1
Тихонюк Артем Brilliant 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Халавчук Олег М’ясний маркет 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Шатілов Денис Ауді 0 1 1
Шперчук Дмитро Менс 0 1 1
Шуляк Денис Лунтік 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дмитришен Богдан (“Адвокат”) – 10 тур;

Михайлов Павло (“ЖЖУК-ZALIV”) – 10 тур;

Шперчук Дмитро (“Менс”) – 1/4 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here