Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 9-ого туру та перших матчів 1/4 фіналу Кубку

0
220

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Сендель Олексій Конфермат 25 (1)
Морозов Ростислав Crispus 18
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 15
Лис Віталій ЕкоАльт 15
Рижук Олександр Лунтік 15
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 14
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 13
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 12
Кукурудза Євген Дантист 12 (1)
Валєєв Володимир Crispus 11
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 11
Костишин Олександр ФК “Литвина” 10
Троян Максим Інтерпродсервіс 10
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 9
Нечипор Олександр Ракета 9
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 9
Поворознюк Богдан Starlife 9
Ращик Віталій Конфермат 9
Волощук Андрій Brilliant 8
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 8
Побережний Євген Інтерпродсервіс 8
Розуман Андрій Дантист 8
Сулима Богдан Конфермат 8
Антончик Вадим Ракета 7
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 7
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 7
Ісхаков Ігор Лунтік 6
Боднар Костянтин Crispus 6
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 6
Горський Юрій Crispus 6
Криськов Олександр Ракета 6
Михайлов Олександр Brilliant 6
Скопяк Юрій Конфермат 6
Терещенко Костянтин Дантист 6
Франков Іван ЕкоАльт 6
Шуляк Ігор Ракета 6
Булка Олександр Brilliant 5
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 5
Дикий Олександр Ракета 5
Забавчук Ігор Starlife 5
Кучерявий Олег Crispus 5
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 5
Пушкар Олексій Лунтік 5
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 5
Федоров Антон Конфермат 5
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 5 (1)
Діброва Роман Ракета 4
Зінченко Роман ФК “ЛП” 4
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 4
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 4
Крафт Сергій Starlife 4
Мазуров Микита Конфермат 4
Матус Мар’ян ЕкоАльт 4
Мокрота Олександр Brilliant 4
Музика Юрій ЕкоАльт 4
Потюк Віталій Brilliant 4
Радюк Іван Лунтік 4
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 4
Стрілець Володимир Ракета 4
Улітін Андрій Дантист 4
Федорко Микола ККФА-Vivasan 4
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Басістий Артем Конфермат 3
Буровець Андрій ФК “Литвина” 3
Вербовий Віктор Ракета 3
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 3
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 3
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 3
Карловський Руслан Crispus 3
Микитюк Євген Лунтік 3
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 3
Петреченко Микола Лунтік 3
Рудий Максим Дантист 3
Самолига Олег Інтерпродсервіс 3
Суліма Віталій ККФА-Vivasan 3
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 3
Швед Максим Starlife 3
Белінський Максим ФК “Литвина” 2
Брицький Владислав Конфермат 2
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 2
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 2
Дрижа Олександр Лунтік 2
Зозуля Максим Starlife 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Ксьонзик Олександр ККФА-Vivasan 2
Лазарчук Володимир Конфермат 2
Лудан Артур ФК “ЛП” 2
Майстер Олег ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Матусов Дмитро Ракета 2
Монастирський Володимир Crispus 2
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 2
Нєвзоров Максим Starlife 2
Підвисоцький Владислав Лунтік 2
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 2
Панасюк Олександр ЕкоАльт 2
Рибчинський Ростислав Brilliant 2
Сокирко Андрій Лунтік 2
Стефанишин Валерій Дантист 2
Чорний Максим Starlife 2
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 2
Школяр Дмитро Starlife 2
Афіновський Олександр Crispus 1
Баранов Олександр Crispus 1
Баськов Сергій Ракета 1
Боженок Олег ФК “ЛП” 1
Бондар Тимур Дантист 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 1
Галюк Василь Starlife 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 1
Допіралов Сергій ФК “Литвина” 1
Дробний Олег ФК “Нова Ушиця” 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Качур Ігор ККФА-Vivasan 1
Качур Вадим ФК “Литвина” 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Кузема Андрій Дантист 1
Лук’янов Сергій Конфермат 1
Мельник Олександр Дантист 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 1
Муравський Віталій Ракета 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 1
Піцан Владислав Конфермат 1
Пробитий Богдан ФК “Литвина” 1
Романюк Ігор Дантист 1
Смик Родіон ФК “Литвина” 1
Суєцький Олександр Конфермат 1
Сушинський Олег Crispus 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Ткач Іван Дантист 1
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 1
Щіпановський Артур Brilliant 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 1
Ягозінський Андрій ФК “Литвина” 1
Ягринець Вадим Лунтік 1
Ярош Дмитро Дантист 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Федоров Антон Конфермат 1 3 8
Афіновський Олександр Crispus 1 2 7
Зінченко Роман ФК “ЛП” 1 2 7
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 1 2 7
Радюк Іван Лунтік 1 2 7
Крафт Сергій Starlife 1 1 6
Галюк Василь Starlife 0 6 6
Галдасевич Дмитро Конфермат 1 0 5
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1 0 5
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Самолига Олег Інтерпродсервіс 1 0 5
Сендель Олексій Конфермат 1 0 5
Качур Ігор ККФА-Vivasan 0 5 5
Розуман Андрій Дантист 0 5 5
Булка Олександр Brilliant 0 4 4
Горський Юрій Crispus 0 4 4
Зозуля Максим Starlife 0 4 4
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 3 3
Лис Віталій ЕкоАльт 0 3 3
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Басістий Артем Конфермат 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 0 2 2
Дикий Олександр Ракета 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 0 2 2
Кубряк Сергій Дантист 0 2 2
Лук’янов Сергій Конфермат 0 2 2
Луцюк Вадим Brilliant 0 2 2
Микитюк Євген Лунтік 0 2 2
Музика Юрій ЕкоАльт 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Поворознюк Богдан Starlife 0 2 2
Потюк Віталій Brilliant 0 2 2
Рижук Олександр Лунтік 0 2 2
Ткач Іван Дантист 0 2 2
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Ісхаков Ігор Лунтік 0 1 1
Боднар Костянтин Crispus 0 1 1
Боженок Олег ФК “ЛП” 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Буровець Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Буткевич Віктор Starlife 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Вараниця Іван Дантист 0 1 1
Вербовий Віктор Ракета 0 1 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 0 1 1
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 1 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 1 1
Дмитришин Віталій Starlife 0 1 1
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Заболотний Сергій Лунтік 0 1 1
Карловський Руслан Crispus 0 1 1
Качур Вадим ФК “Литвина” 0 1 1
Кашуба Леонід Starlife 0 1 1
Кононенко Георгій Лунтік 0 1 1
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 0 1 1
Кривий Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Куліда Максим ФК “ЛП” 0 1 1
Лановий Анатолій Конфермат 0 1 1
Лудан Артур ФК “ЛП” 0 1 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Морозов Ростислав Crispus 0 1 1
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Муравський Віталій Ракета 0 1 1
Нєвзоров Максим Starlife 0 1 1
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Піцан Владислав Конфермат 0 1 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 1 1
Паштепа Віктор Інтерпродсервіс 0 1 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Рибак Дмитро Дантист 0 1 1
Рудик Олексій Starlife 0 1 1
Сергеєв Лев Конфермат 0 1 1
Скопяк Юрій Конфермат 0 1 1
Стефанишин Валерій Дантист 0 1 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Терещенко Костянтин Дантист 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Федорко Микола ККФА-Vivasan 0 1 1
Франков Іван ЕкоАльт 0 1 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Швед Максим Starlife 0 1 1
Школяр Дмитро Starlife 0 1 1
Ярош Дмитро Дантист 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Кошовський Володимир (ФК “Нова Ушиця”)

Крафт Сергій (“Starlife”)

Зінченко Роман (ФК “ЛП”)

Демкович Олександр (ФК “Литвина”)

Булка Олександр (“Brilliant”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here