Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після матчів 3-ого туру фінального етапу та ігор 5-ого туру Кубку Виклику

0
153

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Берішвілі Зураб Локомотив 35
Колісник Іван Zoovetprom 30
Лахмай Геннадій М’ясний маркет 25 (1)
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 24 (1)
Лис Віталій ЕкоАльт 23
Умаров Іскандер ДЮСШ №1 23
Колесник Ярослав Ветеран (Нова Ушиця) 19
Підлісний Максим ДЮСШ №1 19
Шитенков Артур Ковчег 17
Карпосюк Андрій Brilliant 15
Лис Назар ЕкоАльт 15
Петреченко Микола Лунтік 15
Смішко Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 15
Вигоняйло Ігор М’ясний маркет 14
Бантус Сергій FC “Diamant” 13
Кирилюк Владислав Zoovetprom 13
Клапченко Роман Товтри 13
Косевич Олександр Мустанг 13
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 13
Сергеєв Лев Ветеран (Хмельницький) 13
Доценко Олександр М’ясний маркет 12
Загоранський Максим FC “Diamant” 12
Мейко Владислав ДЮСШ №1 12
Новіцький Вадим Лунтік 12
Поворознюк Богдан Ковчег 12
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 12
Алаа Хадж Халаф Brilliant 11
Бачинський Богдан Товтри 11
Задерейко Максим Ковчег 11
Пробитий Богдан Ковчег 11
Токарь Артем Ветеран (Хмельницький) 11
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 11 (1)
Виноградов Андрій Адвокат 10
Кореганов Іван Мустанг 10
Легун Костянтин Мустанг 10
Огородник Ілля Лунтік 10
Басараба Денис Zoovetprom 9
Будніцький Михайло Локомотив 9
Вільчинський Андрій Товтри 9
Голець Олександр Мустанг 9
Дідичук Максим FC “Diamant” 9
Дячок Віталій FC “Diamant” 9
Коротун Олександр М’ясний маркет 9
Олянюк Мар’ян Товтри 9
Сироватко Віталій Ковчег 9
Стець Андрій Ковчег 9
Тимощук Максим Zoovetprom 9
Бєляк Павло FC “Diamant” 8
Будченко Михайло Мустанг 8
Везнюк Максим Локомотив 8
Галюк Василь Адвокат 8
Голова Сергій Адвокат 8
Косецький Микола Товтри 8
Моцний Юрій FC “Diamant” 8
Папроцький Сергій Ветеран (Нова Ушиця) 8
Понятовський Микола Мустанг 8
Прокопчук Вадим Локомотив 8
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 8
Шперчук Дмитро Менс 8
Шульган Андрій ДЮСШ №1 8
Бабак Сергій М’ясний маркет 7
Підкамінський Микола ДЮСШ №1 7
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 7
Чорний Олег ФК “ЮАН” 7
Штельмах Ілля Локомотив 7
Галак Олександр FC “Diamant” 6
Глушок Ігор М’ясний маркет 6
Гнатюк Максим Ветеран (Нова Ушиця) 6
Каручок Владислав Ветеран (Хмельницький) 6
Масловський Максим ЕкоАльт 6
Нігловський Андрій ДЮСШ №1 6
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 6
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 6
Янов Валерій Адвокат 6
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 5
Альохін Андрій Ветеран (Хмельницький) 5
Андрєєв Олександр Адвокат 5
Бойко Олег Ковчег 5
Волощук Андрій Brilliant 5
Гілюк Олександр Менс 5
Дронь Володимир Локомотив 5
Дячок Олександр FC “Diamant” 5
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 5
Кононенко Георгій Лунтік 5
Маць Сергій Zoovetprom 5
Модулєв Віталій Ковчег 5
Подвисоцький Владислав Лунтік 5
Сендель Нікіта Ветеран (Хмельницький) 5
Столяр Дмитро Дмит. ФК “ЮАН” 5
Штолько Максим Ковчег 5
Єдинак Максим Локомотив 4
Бойко Володимир Товтри 4
Бойчук Ігор Лунтік 4
Босак Вадим ЕкоАльт 4
Васильчишин Олександр Локомотив 4
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 4
Дзюбак Микола Товтри 4
Крохан Вадим Ветеран (Хмельницький) 4
Марущак Віталій Ветеран (Нова Ушиця) 4
Петрук Євген Мустанг 4
Редько Дмитро Адвокат 4
Школяр Дмитро Адвокат 4
Шуляк Денис Лунтік 4
Бородій Дмитро Локомотив 3
Бородій Михайло М’ясний маркет 3
Босак Максим Zoovetprom 3
Булка Олександр Brilliant 3
Вараниця Олександр Менс 3
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 3
Воробей Віталій М’ясний маркет 3
Дунець Максим Адвокат 3
Заєць Віктор ДЮСШ №1 3
Коренков Роман Локомотив 3
Куречко Вадим Ковчег 3
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 3
Лемешев Олександр Ковчег 3
Мординський Борис Менс 3
Музика Юрій ЕкоАльт 3
Олійник Владислав Локомотив 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 3
Оселедько Олексій Адвокат 3
Остафійчук Дмитро Лунтік 3
Павлюк Євгеній Менс 3
Подвисоцький Сергій Лунтік 3
Секліцький Олександр Zoovetprom 3
Сторожук Дмитро Лунтік 3
Харчук Назар Zoovetprom 3
Ходаковський Руслан М’ясний маркет 3
Черновський Іван Менс 3
Яворський Андрій ЕкоАльт 3
Банас Ілля ДЮСШ №1 2
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 2
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Глега Артем FC “Diamant” 2
Голдасевич Дмитро М’ясний маркет 2
Драпак Микола Zoovetprom 2
Забавчук Ігор Адвокат 2
Заболотний Сергій Лунтік 2
Земенюк Ярослав Ветеран (Нова Ушиця) 2
Козак Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 2
Козубович Тарас Менс 2
Лазарчук Богдан Ветеран (Хмельницький) 2
Левандовський Микола Лунтік 2
Матус Мар’ян ЕкоАльт 2
Орін Андрій Адвокат 2
Потюк Віталій Brilliant 2
Суховерко Сергій Ветеран (Нова Ушиця) 2
Третьяков Дмитро Мустанг 2
Юнчик Максим М’ясний маркет 2
Яворський Юрій Менс 2
Ясінський Дмитро Лунтік 2
Білий Ілля Локомотив 1
Вольський Сергій Ветеран (Нова Ушиця) 1
Голеніщев Ігор Локомотив 1
Дарченко Віктор Менс 1
Качалка Сергій Товтри 1
Козачок Сергій Локомотив 1
Козирчук Іван Ветеран (Нова Ушиця) 1
Кордіяка Юрій Zoovetprom 1
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 1
Кравчук Роман ДЮСШ №1 1
Крулік Артур Товтри 1
Лазарчук Дмитро Ветеран (Хмельницький) 1
Лисенко Вадим Лунтік 1
Метельницький Володимир FC “Diamant” 1
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 1
Муляр Вадим Ветеран (Нова Ушиця) 1
Палійчук Валентин Менс 1
Пасічник Роман Brilliant 1
Романюк Микола Адвокат 1
Сяньков Сергій М’ясний маркет 1
Тихонюк Андрій FC “Diamant” 1
Топільчук Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 1
Чекирда Павло Лунтік 1
Шинкович Ростислав Zoovetprom 1

Бомбардири Кубку Престижу (Дивізіони 3-4):

Гравець Команда Голи З пен.
Атерлей Василь Lifecell 7
Шперчук Дмитро Менс 7
Поліщук Володимир Тепловик-2 6
Алаа Хадж Халаф Brilliant 5
Вараниця Олександр Менс 3
Гілюк Олександр Менс 3
Бакалець Сергій Тепловик-2 2
Данилюк Олександр Brilliant 2
Кравчук Дмитро Тепловик-2 2
Максименко Віталій Тепловик-2 2
Підгородецький Сергій Lifecell 2
Шабатура Тарас Lifecell 2
Юзвак Сергій Менс 2
Іщук Олександр Lifecell 1
Козубович Тарас Менс 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лабунський Олег Brilliant 1
Луцюк Вадим Brilliant 1
Мординський Борис Менс 1
Павлюк Євгеній Менс 1
Палійчук Валентин Менс 1
Пасічник Роман Brilliant 1
Приймак Артур Lifecell 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Улітін Андрій Менс 1
Янчук Олексій Lifecell 1

“Грубіяни” сезону:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2 5 15
Романюк Андрій ФК “ЮАН” 1 4 9
Глушок Ігор М’ясний маркет 1 3 8
Доценко Олександр М’ясний маркет 1 3 8
Лахмай Геннадій М’ясний маркет 1 3 8
Басараба Денис Zoovetprom 1 2 7
Карпосюк Андрій Brilliant 1 2 7
Козирчук Іван Ветеран (Нова Ушиця) 1 2 7
Прокопчук Вадим Локомотив 1 2 7
Секліцький Олександр Zoovetprom 1 1 6
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 1 1 6
Тихонюк Артем Brilliant 1 1 6
Фаєт Аль Хлаф Brilliant 1 1 6
Босак Максим Zoovetprom 0 6 6
Андрєєв Олександр Адвокат 1 0 5
Берішвілі Зураб Локомотив 1 0 5
Волощук Андрій Brilliant 1 0 5
Галак Олександр FC “Diamant” 1 0 5
Коротун Олександр М’ясний маркет 1 0 5
Прудников Євгеній Zoovetprom 1 0 5
Кирилюк Владислав Zoovetprom 0 5 5
Колісник Іван Zoovetprom 0 5 5
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 5 5
Галюк Василь Адвокат 0 4 4
Клапченко Роман Товтри 0 4 4
Колесник Ярослав Ветеран (Нова Ушиця) 0 4 4
Косевич Олександр Мустанг 0 4 4
Музика Юрій ЕкоАльт 0 4 4
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 0 4 4
Столяр Дмитро Дмит. ФК “ЮАН” 0 4 4
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 4 4
Єдинак Максим Локомотив 0 3 3
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 3 3
Булка Олександр Brilliant 0 3 3
Везнюк Максим Локомотив 0 3 3
Дідичук Максим FC “Diamant” 0 3 3
Задерейко Максим Ковчег 0 3 3
Качалка Сергій Товтри 0 3 3
Козубович Тарас Менс 0 3 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 3 3
Поворознюк Богдан Ковчег 0 3 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1 0 3 3
Шперчук Дмитро Менс 0 3 3
Штолько Максим Ковчег 0 3 3
Іванніков Сергій ФК “ЮАН” 0 2 2
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 2 2
Бєляк Павло FC “Diamant” 0 2 2
Бабак Сергій М’ясний маркет 0 2 2
Васильчишин Олександр Локомотив 0 2 2
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 0 2 2
Данилюк Богдан ЕкоАльт 0 2 2
Дячок Олександр FC “Diamant” 0 2 2
Кореганов Іван Мустанг 0 2 2
Коренков Роман Локомотив 0 2 2
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1 0 2 2
Мейко Владислав ДЮСШ №1 0 2 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 0 2 2
Підлісний Максим ДЮСШ №1 0 2 2
Палійчук Валентин Менс 0 2 2
Понятовський Микола Мустанг 0 2 2
Стець Андрій Ковчег 0 2 2
Тимощук Максим Zoovetprom 0 2 2
Харчук Назар Zoovetprom 0 2 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 0 2 2
Шитенков Артур Ковчег 0 2 2
Ясінський Дмитро Лунтік 0 2 2
Балійчук Микола Zoovetprom 0 1 1
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 0 1 1
Бойко Володимир Товтри 0 1 1
Бойчук Ігор Лунтік 0 1 1
Бородій Дмитро Локомотив 0 1 1
Бородій Михайло М’ясний маркет 0 1 1
Будніцький Михайло Локомотив 0 1 1
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 0 1 1
Вільчинський Андрій Товтри 0 1 1
Вітковський Михайло Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Вигоняйло Ігор М’ясний маркет 0 1 1
Виноградов Андрій Адвокат 0 1 1
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 1 1
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Воробей Віталій М’ясний маркет 0 1 1
Глушко Кирило Менс 0 1 1
Голдасевич Дмитро М’ясний маркет 0 1 1
Голеніщев Ігор Локомотив 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Градомський Андрій FC “Diamant” 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Дунець Максим Адвокат 0 1 1
Заєць Віктор ДЮСШ №1 0 1 1
Загоранський Максим FC “Diamant” 0 1 1
Зозуля Максим Адвокат 0 1 1
Козачок Сергій Локомотив 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Кононенко Георгій Лунтік 0 1 1
Косецький Микола Товтри 0 1 1
Крохан Вадим Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Лабунський Олег Brilliant 0 1 1
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Лазарчук Дмитро Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Левандовський Микола Лунтік 0 1 1
Легун Костянтин Мустанг 0 1 1
Лень Сергій Лунтік 0 1 1
Лис Віталій ЕкоАльт 0 1 1
Лисенко Вадим Лунтік 0 1 1
Масловський Максим ЕкоАльт 0 1 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 1 1
Модулєв Віталій Ковчег 0 1 1
Мустафа Алі Хусейн Мустафа Brilliant 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1 0 1 1
Нікітюк Олександр Локомотив 0 1 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 1 1
Олійник Владислав Локомотив 0 1 1
Оселедько Олексій Адвокат 0 1 1
Остафійчук Дмитро Лунтік 0 1 1
Павлюк Євгеній Менс 0 1 1
Пасічник Роман Brilliant 0 1 1
Перчак Вадим Лунтік 0 1 1
Петреченко Микола Лунтік 0 1 1
Петричук Андрій М’ясний маркет 0 1 1
Петрук Євген Мустанг 0 1 1
Постернак Сергій Адвокат 0 1 1
Сендель Нікіта Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Сергеєв Лев Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Смішко Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Сторожук Дмитро Лунтік 0 1 1
Суховерко Сергій Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Тихонюк Андрій FC “Diamant” 0 1 1
Топільчук Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Чекирда Павло Лунтік 0 1 1
Черновський Іван Менс 0 1 1
Шинкович Ростислав Zoovetprom 0 1 1
Шульган Андрій ДЮСШ №1 0 1 1
Шуляк Денис Лунтік 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 1 1
Яворський Юрій Менс 0 1 1
Янов Валерій Адвокат 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Лахмай Геннадій (“М’ясний маркет”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here