Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після перших ігор 1/4 фіналу плей-офф та 1-ого туру Кубку Виклику

0
164

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Сендель Олексій Конфермат 43 (1)
Морозов Ростислав Crispus 23
Рижук Олександр Лунтік 22
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 21
Лис Віталій ЕкоАльт 20
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 19
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 16
Валєєв Володимир Crispus 15
Сулима Богдан Конфермат 15
Троян Максим Інтерпродсервіс 15
Кукурудза Євген Дантист 15 (1)
Волощук Андрій Brilliant 14
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 14
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 14
Костишин Олександр ФК “Литвина” 14
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 14
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 13
Пушкар Олексій Лунтік 13
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 12
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 12
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 11
Розуман Андрій Дантист 11
Антончик Вадим Ракета 10
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 10
Горський Юрій Crispus 10
Побережний Євген Інтерпродсервіс 10
Шуляк Ігор Ракета 10
Нечипор Олександр Ракета 9
Поворознюк Богдан Starlife 9
Ращик Віталій Конфермат 9
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 9
Боднар Костянтин Crispus 8
Забавчук Ігор Starlife 8
Криськов Олександр Ракета 8
Михайлов Олександр Brilliant 8
Терещенко Костянтин Дантист 8
Федоров Антон Конфермат 8
Ісхаков Ігор Лунтік 7
Буровець Андрій ФК “Литвина” 7
Діброва Роман Ракета 7
Дикий Олександр Ракета 7
Зозуля Максим Starlife 7
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 7
Кучерявий Олег Crispus 7
Мазуров Микита Конфермат 7
Матус Мар’ян ЕкоАльт 7
Мокрота Олександр Brilliant 7
Музика Юрій ЕкоАльт 7
Сокирко Андрій Лунтік 7
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 7
Франков Іван ЕкоАльт 7
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 7 (1)
Булка Олександр Brilliant 6
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 6
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 6
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 6
Радюк Іван Лунтік 6
Самолига Олег Інтерпродсервіс 6
Скопяк Юрій Конфермат 6
Стрілець Володимир Ракета 6
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 6
Брицький Владислав Конфермат 5
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Качур Вадим ФК “Литвина” 5
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 5
Петреченко Микола Лунтік 5
Сергеєв Лев Конфермат 5
Басістий Артем Конфермат 4
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 4
Гончар Дмитро ЕкоАльт 4
Зінченко Роман ФК “ЛП” 4
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 4
Крафт Сергій Starlife 4
Микитюк Євген Лунтік 4
Потюк Віталій Brilliant 4
Стефанишин Валерій Дантист 4
Тихонюк Артем Brilliant 4
Ткач Іван Дантист 4
Улітін Андрій Дантист 4
Федорко Микола ККФА-Vivasan 4
Чорний Максим Starlife 4
Вербовий Віктор Ракета 3
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 3
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 3
Карловський Руслан Crispus 3
Матусов Дмитро Ракета 3
Монастирський Володимир Crispus 3
Нєвзоров Максим Starlife 3
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 3
Рудий Максим Дантист 3
Суліма Віталій ККФА-Vivasan 3
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 3
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 3
Швед Максим Starlife 3
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 3
Школяр Дмитро Starlife 3
Баранов Олександр Crispus 2
Белінський Максим ФК “Литвина” 2
Боженок Олег ФК “ЛП” 2
Бондар Тимур Дантист 2
Дрижа Олександр Лунтік 2
Заболотний Сергій Лунтік 2
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Ксьонзик Олександр ККФА-Vivasan 2
Лазарчук Володимир Конфермат 2
Лудан Артур ФК “ЛП” 2
Лук’янов Сергій Конфермат 2
Майстер Олег ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 2
Підвисоцький Владислав Лунтік 2
Панасюк Олександр ЕкоАльт 2
Пучков Ігор ФК “ЛП” 2
Рибчинський Ростислав Brilliant 2
Цибрій Дмитро ФК “ЛП” 2
Щіпановський Артур Brilliant 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 2
Ягринець Вадим Лунтік 2
Ярош Дмитро Дантист 2
Алексїїв Дмитро Brilliant 1
Афіновський Олександр Crispus 1
Баськов Сергій Ракета 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 1
Галкін Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Галюк Василь Starlife 1
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1
Допіралов Сергій ФК “Литвина” 1
Дробний Олег ФК “Нова Ушиця” 1
Дубінський Роман ФК “Литвина” 1
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Качур Ігор ККФА-Vivasan 1
Кононенко Георгій Лунтік 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Кузема Андрій Дантист 1
Куліда Максим ФК “ЛП” 1
Луцюк Вадим Brilliant 1
Мельник Олександр Дантист 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 1
Муравський Віталій Ракета 1
Никонюк Олександр Starlife 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 1
Піцан Владислав Конфермат 1
Понятовський Олександр ККФА-Vivasan 1
Пробитий Богдан ФК “Литвина” 1
Романюк Ігор Дантист 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Смик Родіон ФК “Литвина” 1
Суєцький Олександр Конфермат 1
Сушинський Олег Crispus 1
Тимофієв Сергій Дантист 1
Ткачук Іван Crispus 1
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 1
Ягозінський Андрій ФК “Литвина” 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Качур Ігор ККФА-Vivasan 1 7 12
Федоров Антон Конфермат 1 4 9
Афіновський Олександр Crispus 1 2 7
Зінченко Роман ФК “ЛП” 1 2 7
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 1 2 7
Радюк Іван Лунтік 1 2 7
Крафт Сергій Starlife 1 1 6
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 1 1 6
Сендель Олексій Конфермат 1 1 6
Стрілець Володимир Ракета 1 1 6
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 6 6
Галюк Василь Starlife 0 6 6
Розуман Андрій Дантист 0 6 6
Галдасевич Дмитро Конфермат 1 0 5
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1 0 5
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Рогульський Віталій ЕкоАльт 1 0 5
Самолига Олег Інтерпродсервіс 1 0 5
Горський Юрій Crispus 0 5 5
Зозуля Максим Starlife 0 5 5
Булка Олександр Brilliant 0 4 4
Лис Віталій ЕкоАльт 0 4 4
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 4 4
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 3 3
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 0 3 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 3 3
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 0 3 3
Дикий Олександр Ракета 0 3 3
Заболотний Сергій Лунтік 0 3 3
Михайлов Олександр Brilliant 0 3 3
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Потюк Віталій Brilliant 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Стефанишин Валерій Дантист 0 3 3
Терещенко Костянтин Дантист 0 3 3
Ткач Іван Дантист 0 3 3
Франков Іван ЕкоАльт 0 3 3
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Басістий Артем Конфермат 0 2 2
Боднар Костянтин Crispus 0 2 2
Буткевич Віктор Starlife 0 2 2
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 2 2
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Качур Вадим ФК “Литвина” 0 2 2
Кашуба Леонід Starlife 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 0 2 2
Криськов Олександр Ракета 0 2 2
Кубряк Сергій Дантист 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Лановий Анатолій Конфермат 0 2 2
Лук’янов Сергій Конфермат 0 2 2
Луцюк Вадим Brilliant 0 2 2
Микитюк Євген Лунтік 0 2 2
Музика Юрій ЕкоАльт 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Поворознюк Богдан Starlife 0 2 2
Рижук Олександр Лунтік 0 2 2
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 2 2
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 0 2 2
Тихонюк Артем Brilliant 0 2 2
Ярош Дмитро Дантист 0 2 2
Ісхаков Ігор Лунтік 0 1 1
Боженок Олег ФК “ЛП” 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Буровець Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Валєєв Володимир Crispus 0 1 1
Вараниця Іван Дантист 0 1 1
Вербовий Віктор Ракета 0 1 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 0 1 1
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 1 1
Дзюбак Сергій Ракета 0 1 1
Дмитришин Віталій Starlife 0 1 1
Дубінін Ігор Лунтік 0 1 1
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Забавчук Ігор Starlife 0 1 1
Карловський Руслан Crispus 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Кононенко Георгій Лунтік 0 1 1
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 0 1 1
Кривий Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Куліда Максим ФК “ЛП” 0 1 1
Лудан Артур ФК “ЛП” 0 1 1
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Морозов Ростислав Crispus 0 1 1
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Муравський Віталій Ракета 0 1 1
Нєвзоров Максим Starlife 0 1 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Піцан Владислав Конфермат 0 1 1
Паштепа Віктор Інтерпродсервіс 0 1 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Понятовський Олександр ККФА-Vivasan 0 1 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Рибак Дмитро Дантист 0 1 1
Рудик Олексій Starlife 0 1 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Сергеєв Лев Конфермат 0 1 1
Скопяк Юрій Конфермат 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Федорко Микола ККФА-Vivasan 0 1 1
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 0 1 1
Цибрій Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Швед Максим Starlife 0 1 1
Школяр Дмитро Starlife 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Стрілець Володимир (“Ракета”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here