Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після стартових ігор вирішальних серій плей-офф та 4-ого туру Кубку Виклику

0
216

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Сендель Олексій Конфермат 70 (1)
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 30
Рижук Олександр Лунтік 29
Морозов Ростислав Crispus 27
Лис Віталій ЕкоАльт 25
Валєєв Володимир Crispus 23
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 20
Пушкар Олексій Лунтік 20
Сулима Богдан Конфермат 20
Розуман Андрій Дантист 19
Кукурудза Євген Дантист 19 (1)
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 17
Волощук Андрій Brilliant 16
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 16
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 16
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 16
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 15
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 15
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 15
Троян Максим Інтерпродсервіс 15
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 14
Горський Юрій Crispus 14
Костишин Олександр ФК “Литвина” 14
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 14
Діброва Роман Ракета 13
Дикий Олександр Ракета 13
Криськов Олександр Ракета 12
Нечипор Олександр Ракета 12
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 12
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 12
Федоров Антон Конфермат 12
Кучерявий Олег Crispus 11
Матус Мар’ян ЕкоАльт 11
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 11
Побережний Євген Інтерпродсервіс 11
Терещенко Костянтин Дантист 11
Антончик Вадим Ракета 10
Боднар Костянтин Crispus 10
Монастирський Володимир Crispus 10
Музика Юрій ЕкоАльт 10
Шуляк Ігор Ракета 10
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 9
Михайлов Олександр Brilliant 9
Поворознюк Богдан Starlife 9
Ращик Віталій Конфермат 9
Буровець Андрій ФК “Литвина” 8
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 8
Забавчук Ігор Starlife 8
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 8
Мазуров Микита Конфермат 8
Мокрота Олександр Brilliant 8
Радюк Іван Лунтік 8
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 8
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 8 (1)
Ісхаков Ігор Лунтік 7
Брицький Владислав Конфермат 7
Зозуля Максим Starlife 7
Потюк Віталій Brilliant 7
Самолига Олег Інтерпродсервіс 7
Сергеєв Лев Конфермат 7
Сокирко Андрій Лунтік 7
Франков Іван ЕкоАльт 7
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 7
Булка Олександр Brilliant 6
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 6
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 6
Качур Вадим ФК “Литвина” 6
Скопяк Юрій Конфермат 6
Стефанишин Валерій Дантист 6
Стрілець Володимир Ракета 6
Тихонюк Артем Brilliant 6
Басістий Артем Конфермат 5
Бондар Тимур Дантист 5
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 5
Гончар Дмитро ЕкоАльт 5
Зінченко Роман ФК “ЛП” 5
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 5
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 5
Петреченко Микола Лунтік 5
Вербовий Віктор Ракета 4
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Крафт Сергій Starlife 4
Микитюк Євген Лунтік 4
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 4
Ткач Іван Дантист 4
Улітін Андрій Дантист 4
Федорко Микола ККФА-Vivasan 4
Чорний Максим Starlife 4
Швед Максим Starlife 4
Школяр Дмитро Starlife 4
Яворський Андрій ЕкоАльт 4
Баранов Олександр Crispus 3
Горєв Михайло Crispus 3
Дубінський Роман ФК “Литвина” 3
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 3
Заболотний Сергій Лунтік 3
Карловський Руслан Crispus 3
Лук’янов Сергій Конфермат 3
Луцюк Вадим Brilliant 3
Матусов Дмитро Ракета 3
Нєвзоров Максим Starlife 3
Рудий Максим Дантист 3
Суліма Віталій ККФА-Vivasan 3
Цибрій Дмитро ФК “ЛП” 3
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 3
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 3
Ярош Дмитро Дантист 3
Белінський Максим ФК “Литвина” 2
Боженок Олег ФК “ЛП” 2
Дрижа Олександр Лунтік 2
Дробний Олег ФК “Нова Ушиця” 2
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Ксьонзик Олександр ККФА-Vivasan 2
Лазарчук Володимир Конфермат 2
Лудан Артур ФК “ЛП” 2
Майстер Олег ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 2
Никонюк Олександр Starlife 2
Новіков Андрій ФК “Литвина” 2
Підвисоцький Владислав Лунтік 2
Панасюк Олександр ЕкоАльт 2
Пучков Ігор ФК “ЛП” 2
Рибчинський Ростислав Brilliant 2
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 2
Щіпановський Артур Brilliant 2
Ягринець Вадим Лунтік 2
Алексїїв Дмитро Brilliant 1
Афіновський Олександр Crispus 1
Баськов Сергій Ракета 1
Богданович Назар Лунтік 1
Божеску Олександр ККФА-Vivasan 1
Вендера Артем ФК “ЛП” 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 1
Галкін Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Галюк Василь Starlife 1
Гарнець Андрій ФК “Нова Ушиця” 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 1
Горчиця Сергій Starlife 1
Григоренко Олександр ФК “Литвина” 1
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1
Допіралов Сергій ФК “Литвина” 1
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Качур Ігор ККФА-Vivasan 1
Козак Євген Starlife 1
Кононенко Георгій Лунтік 1
Кривий Ігор ФК “ЛП” 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Кузема Андрій Дантист 1
Куліда Максим ФК “ЛП” 1
Мельник Олександр Дантист 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 1
Муравський Віталій Ракета 1
Піцан Владислав Конфермат 1
Понятовський Олександр ККФА-Vivasan 1
Пробитий Богдан ФК “Литвина” 1
Романюк Ігор Дантист 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Севастьянов Анатолій Crispus 1
Смик Родіон ФК “Литвина” 1
Суєцький Олександр Конфермат 1
Сушинський Олег Crispus 1
Тимофієв Сергій Дантист 1
Ткачук Іван Crispus 1
Цимбалюк Олександр ФК “Нова Ушиця” 1
Ягозінський Андрій ФК “Литвина” 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Качур Ігор ККФА-Vivasan 2 7 17
Федоров Антон Конфермат 1 4 9
Афіновський Олександр Crispus 1 3 8
Зінченко Роман ФК “ЛП” 1 3 8
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 1 3 8
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1 3 8
Валєєв Володимир Crispus 1 2 7
Радюк Іван Лунтік 1 2 7
Сендель Олексій Конфермат 1 2 7
Стрілець Володимир Ракета 1 2 7
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 7 7
Розуман Андрій Дантист 0 7 7
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Крафт Сергій Starlife 1 1 6
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 1 1 6
Галюк Василь Starlife 0 6 6
Галдасевич Дмитро Конфермат 1 0 5
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1 0 5
Рогульський Віталій ЕкоАльт 1 0 5
Самолига Олег Інтерпродсервіс 1 0 5
Булка Олександр Brilliant 0 5 5
Горський Юрій Crispus 0 5 5
Зозуля Максим Starlife 0 5 5
Лис Віталій ЕкоАльт 0 5 5
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 4 4
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Дикий Олександр Ракета 0 4 4
Луцюк Вадим Brilliant 0 4 4
Музика Юрій ЕкоАльт 0 4 4
Стефанишин Валерій Дантист 0 4 4
Терещенко Костянтин Дантист 0 4 4
Ткач Іван Дантист 0 4 4
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 4 4
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 3 3
Басістий Артем Конфермат 0 3 3
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 0 3 3
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 0 3 3
Заболотний Сергій Лунтік 0 3 3
Качур Вадим ФК “Литвина” 0 3 3
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 3 3
Михайлов Олександр Brilliant 0 3 3
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 3 3
Потюк Віталій Brilliant 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 0 3 3
Франков Іван ЕкоАльт 0 3 3
Ярош Дмитро Дантист 0 3 3
Боднар Костянтин Crispus 0 2 2
Буткевич Віктор Starlife 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 2 2
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Кашуба Леонід Starlife 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 0 2 2
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 0 2 2
Криськов Олександр Ракета 0 2 2
Ксьонзик Олександр ККФА-Vivasan 0 2 2
Кубряк Сергій Дантист 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Лановий Анатолій Конфермат 0 2 2
Лук’янов Сергій Конфермат 0 2 2
Микитюк Євген Лунтік 0 2 2
Монастирський Володимир Crispus 0 2 2
Морозов Ростислав Crispus 0 2 2
Нєвзоров Максим Starlife 0 2 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Поворознюк Богдан Starlife 0 2 2
Рижук Олександр Лунтік 0 2 2
Сергеєв Лев Конфермат 0 2 2
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 2 2
Тихонюк Артем Brilliant 0 2 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 2 2
Школяр Дмитро Starlife 0 2 2
Ісхаков Ігор Лунтік 0 1 1
Антончик Вадим Ракета 0 1 1
Боженок Олег ФК “ЛП” 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Брицький Владислав Конфермат 0 1 1
Буровець Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Вараниця Іван Дантист 0 1 1
Вербовий Віктор Ракета 0 1 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 0 1 1
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 1 1
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Дзюбак Сергій Ракета 0 1 1
Дмитришин Віталій Starlife 0 1 1
Дробний Олег ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Дубінін Ігор Лунтік 0 1 1
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Забавчук Ігор Starlife 0 1 1
Карловський Руслан Crispus 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Кононенко Георгій Лунтік 0 1 1
Кривий Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Куліда Максим ФК “ЛП” 0 1 1
Лудан Артур ФК “ЛП” 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Муравський Віталій Ракета 0 1 1
Никонюк Олександр Starlife 0 1 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Піцан Владислав Конфермат 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Паштепа Віктор Інтерпродсервіс 0 1 1
Понятовський Олександр ККФА-Vivasan 0 1 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Рибак Дмитро Дантист 0 1 1
Рудик Олексій Starlife 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Скопяк Юрій Конфермат 0 1 1
Сулима Богдан Конфермат 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Федорко Микола ККФА-Vivasan 0 1 1
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 0 1 1
Цибрій Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Цимбалюк Олександр ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Швед Максим Starlife 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Качур Ігор (“ККФА-Vivasan”)

Шостак Максим (ФК “Зеніт-Юрія Фарм”)

Луцюк Вадим (“Brilliant”)

Музика Юрій (“ЕкоАльт”)

Стефанишин Валерій (“Дантист”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here