Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після стартових матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
309

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Волошин Олександр Agora 31
Остапущенко Володимир Алмаз 17
Дідичук Максим FC “Diamant” 16 (1)
Люблінський Артем Моноліт 15
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 15
Замогильний Олександр Тепловик 15 (1)
Вітрук Євген Тепловик 14
Пляхимович Віталій Легіон 14
Білецький Сергій Максимум 12
Голець Олександр Rexsoft 12
Машталер Андрій Меблі-Лідер 12
Рубцов Віталій Раково-сіті 12
Мишко Костянтин Тепловик 12 (1)
Дячок Віталій Booster 11
Підручний Роман Легіон 11
Соловей Олексій Вуд-Молл 11 (1)
Гоцуляк Олександр TEAM Lawyer’s 10
Дячок Андрій Booster 10
Ростківський Ігор Алмаз 10
Шкодяк Іван Вуд-Молл 10
Ісхаков Ігор Agora 9
Бантус Сергій FC “Diamant” 9
Данілов Павло Тепловик 9
Бойчук Василь Інкогніто 8
Гончар Владислав TEAM Lawyer’s 8
Гук Дмитро FURY 8
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 8
Кравець Артем Меблі-Лідер 8
Кубряк Сергій Дантист 8
Слобода Сергій Моноліт 8
Сьомін Вадим Agora 8
Тодоренко Ігор FURY 8
Шутяк Дмитро Моноліт 8
Артемчук Микола Аванті 7
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 7
Константінов Ігор Вуд-Молл 7
Майко Олександр Вуд-Молл 7
Олексюк Сергій Agora 7
Пасічник Олексій Моноліт 7
Поворознюк Богдан Адвокат 7
Резніченко Петро Максимум 7
Садовнік Богдан Максимум 7
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 7
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 7
Юзиков Артем FC “Diamant” 7
Кукурудза Євген Дантист 7 (1)
Підлісний Максим Аванті 7 (1)
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 6
Галюк Василь Адвокат 6
Дрижа Олександр TEAM Lawyer’s 6
Дячок Олександр Booster 6
Зозуля Олександр TEAM Lawyer’s 6
Ковальов Максим Раково-сіті 6
Козубець Андрій Легіон 6
Кравчук Роман Легіон 6
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 6
Ніколайчук Артем Раково-сіті 6
Орехівський Сергій Booster 6
Парацій Василь Dark Horse 6
Попик Олег Легіон 6
Рабченюк Віктор Максимум 6
Сергійчук Юрій TEAM Lawyer’s 6
Сонник Владислав Раково-сіті 6
Шпак Олексій Вуд-Молл 6
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 6
Янов Дем’ян FC “Diamant” 6
Яремчук Андрій Agora 6
Рибчинський Юрій Дантист 6 (1)
Родич Ярослав Аванті 6 (1)
Бистрих Володимир Dark Horse 5
Бондар Тимур Дантист 5
Даценко Максим Алмаз 5
Дубовик Дмитро Dark Horse 5
Клубніцький Дмитро Максимум 5
Копицяк Артем Booster 5
Косевич Олександр Rexsoft 5
Костенко Андрій Dark Horse 5
Кричківський Андрій Адвокат 5
Лісоводський Андрій ФК “ЛП” 5
Осика Дмитро ДЮСШ №1-Фенікс 5
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 5
Пушкар Олексій Алмаз 5
Розуман Андрій Дантист 5
Рудь Богдан Інкогніто 5
Ситников Владислав Раково-сіті 5
Хомяк Богдан Вуд-Молл 5
Шпичко Андрій Максимум 5
Ющенко Олександр Dark Horse 5
Янов Валерій Моноліт 5
Скальський Олег ФК “ЛП” 5 (1)
Гончаров Аркадій Адвокат 4
Гребенюк Олег Моноліт 4
Дарченко Віктор Моноліт 4
Жуковський Олександр Booster 4
Журавський Василь FC “Diamant” 4
Кравцов Віталій FC “Diamant” 4
Кузьмінчук Ярослав Дантист 4
Левченко Максим Раково-сіті 4
Матвєєв Владислав FC “Diamant” 4
Мейко Владислав Легіон 4
Мороз Олександр Dark Horse 4
Приступа Дмитро TEAM Lawyer’s 4
Росінський Андрій Моноліт 4
Росінський Сергій Алмаз 4
Сердунич Вадим ДЮСШ №1-Фенікс 4
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 4
Шабатура Максим Аванті 4
Ярош Дмитро Дантист 4
Главацький Михайло ФК “ЛП” 4 (2)
Андрушко Віталій Алмаз 3
Бойко Денис Моноліт 3
Бондар Віктор TEAM Lawyer’s 3
Вівсянко Руслан Dark Horse 3
Власюк Дмитро Booster 3
Гулевський Денис Тепловик 3
Даниш Вадим Алмаз 3
Диняк Тимофій Agora 3
Доліба Ярослав Максимум 3
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 3
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 3
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 3
Кравецький Кирило Максимум 3
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 3
Легун Костянтин Rexsoft 3
Логвінов Едгард Максимум 3
Лудан Артур ФК “ЛП” 3
Макаров Даниїл Раково-сіті 3
Нестенюк Руслан Максимум 3
Понятовський Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 3
Степко Валерій Тепловик 3
Тарахтій Костянтин Інкогніто 3
Теняков Едуард FURY 3
Терещенко Костянтин Дантист 3
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 3
Ткачук Антон Тепловик 3
Третьяков Дмитро Rexsoft 3
Улітін Андрій Дантист 3
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 3
Шкодяк Данило Вуд-Молл 3
Шушвар Сергій ДЮСШ №1-Фенікс 3
Ільчишин Владислав Agora 2
Батурко Євген Agora 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Вельц Денис Інкогніто 2
Вознюк Руслан Аванті 2
Габатель Сергій Дантист 2
Гайдук Сергій FURY 2
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 2
Зінченко Роман ФК “ЛП” 2
Забавчук Ігор Адвокат 2
Кацитадзе Нодар Алмаз 2
Королишин Тимур Максимум 2
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Фенікс 2
Крищук Броніслав Booster 2
Лісний Сергій Раково-сіті 2
Малюта Ігор Agora 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Мисик Артур Dark Horse 2
Нєвзоров Максим Адвокат 2
Островський Дмитро Інкогніто 2
Панчук Андрій Аванті 2
Петрук Євген Rexsoft 2
Приходченко Максим FURY 2
Романюк Ігор Дантист 2
Сікора Вадим Раково-сіті 2
Савчук Гліб Тепловик 2
Семенчук Віталій Agora 2
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 2
Сидоренко Олександр Легіон 2
Сліпачук Борис Максимум 2
Стефанишин Валерій Дантист 2
Таранціца Андрій Алмаз 2
Тимофієв Сергій Дантист 2
Тимощук Ростислав Agora 2
Українець Сергій Меблі-Лідер 2
Черкезов Фархат Agora 2
Янчук Олександр Інкогніто 2
Янчук Сергій Інкогніто 2
Бігос Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 1
Бігун Михайло Dark Horse 1
Басистий Дмитро TEAM Lawyer’s 1
Белей Олег Легіон 1
Вараниця Іван Дантист 1
Войтюк Олексій Легіон 1
Гненний Єгор Тепловик 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Гурняк Олександр Алмаз 1
Гусак Василь Аванті 1
Дмитрук Дмитро Dark Horse 1
Доценко Олександр Інкогніто 1
Дубовий Іван ДЮСШ №1-Фенікс 1
Духанін Костянтин FURY 1
Зозуля Микола Адвокат 1
Казва Олександр Максимум 1
Караїм Андрій Моноліт 1
Кашуба Леонід Аванті 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Ковальчук В’ячеслав Agora 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 1
Кондратенко Роман Тепловик 1
Кононенко Георгій Rexsoft 1
Королевський Олександр Алмаз 1
Кошовський Володимир TEAM Lawyer’s 1
Кравчук Олексій Адвокат 1
Крафт Сергій Адвокат 1
Кузнецов Ігор FURY 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 1
Кучер Андрій Agora 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 1
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 1
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Матвієнко Сергій Booster 1
Микитюк Євген Agora 1
Морозов Владислав Легіон 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Панасюк Павло Dark Horse 1
Побута Вадим Agora 1
Поліщук Володимир Тепловик 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Фенікс 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 1
Романенко Євген Моноліт 1
Рудоман Іван Аванті 1
Сінькевич Руслан Інкогніто 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Соловей Роман Вуд-Молл 1
Струбіцький Максим Dark Horse 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Терлецький Данило Agora 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Чорний Максим Адвокат 1
Шкодяк Володимир Вуд-Молл 1
Школяр Дмитро Адвокат 1
Штокало Григорій Dark Horse 1
Шупер Віталій TEAM Lawyer’s 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шевчук Антон Вуд-Молл 2 1 11
Буткевич Віктор Адвокат 2 0 10
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 2 0 10
Кузь Родіон Вуд-Молл 1 3 8
Тарахтій Костянтин Інкогніто 1 3 8
Габатель Сергій Дантист 1 2 7
Кожуховський Ярослав Алмаз 1 2 7
Левченко Максим Раково-сіті 1 2 7
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1 2 7
Підручний Роман Легіон 1 2 7
Ткачук Антон Тепловик 1 2 7
Шкодяк Данило Вуд-Молл 1 2 7
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 1 1 6
Мисик Артур Dark Horse 1 1 6
Вівсянко Руслан Dark Horse 1 0 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 1 0 5
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 1 0 5
Дубінін Ігор TEAM Lawyer’s 1 0 5
Кравчук Андрій Максимум 1 0 5
Крафт Сергій Адвокат 1 0 5
Поворознюк Богдан Адвокат 1 0 5
Семенчук Віталій Agora 1 0 5
Степанюк Євген Аванті 1 0 5
Шкодяк Володимир Вуд-Молл 1 0 5
Шутяк Дмитро Моноліт 1 0 5
Яремчук Андрій Agora 1 0 5
Константінов Ігор Вуд-Молл 0 5 5
Мишко Костянтин Тепловик 0 4 4
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 4 4
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 4 4
Ісхаков Ігор Agora 0 3 3
Біда Дмитро Аванті 0 3 3
Вельц Денис Інкогніто 0 3 3
Волошин Олександр Agora 0 3 3
Замогильний Олександр Тепловик 0 3 3
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 0 3 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 3 3
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 3 3
Мороз Олександр Dark Horse 0 3 3
Розуман Андрій Дантист 0 3 3
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 3 3
Скалій Олександр Тепловик 0 3 3
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 0 3 3
Бойчук Василь Інкогніто 0 2 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 2 2
Гончар Владислав TEAM Lawyer’s 0 2 2
Горчиця Сергій Адвокат 0 2 2
Гук Дмитро FURY 0 2 2
Гулевський Денис Тепловик 0 2 2
Дащук Юрій Agora 0 2 2
Доліба Ярослав Максимум 0 2 2
Доценко Олександр Інкогніто 0 2 2
Дячок Андрій Booster 0 2 2
Дячок Віталій Booster 0 2 2
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Караїм Андрій Моноліт 0 2 2
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Фенікс 0 2 2
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 0 2 2
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 0 2 2
Кукурудза Євген Дантист 0 2 2
Лісний Сергій Раково-сіті 0 2 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 2 2
Майко Олександр Вуд-Молл 0 2 2
Малюта Ігор Agora 0 2 2
Мельник Олександр Дантист 0 2 2
Морозов Владислав Легіон 0 2 2
Орошкевич Михайло Моноліт 0 2 2
Пляхимович Віталій Легіон 0 2 2
Резніченко Петро Максимум 0 2 2
Рибчинський Юрій Дантист 0 2 2
Ростківський Ігор Алмаз 0 2 2
Рудь Богдан Інкогніто 0 2 2
Садовнік Богдан Максимум 0 2 2
Слобода Сергій Моноліт 0 2 2
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 0 2 2
Степко Валерій Тепловик 0 2 2
Степко Олег Тепловик 0 2 2
Стефанишин Валерій Дантист 0 2 2
Таранціца Андрій Алмаз 0 2 2
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 2 2
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 0 2 2
Шкодяк Іван Вуд-Молл 0 2 2
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 0 2 2
Якушевський Вадим Легіон 0 2 2
Абзалов Костянтин Моноліт 0 1 1
Амелін Владислав Максимум 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Артемчук Микола Аванті 0 1 1
Ахмат Різвон Agora 0 1 1
Бабійчук Сергій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 1 1
Басистий Дмитро TEAM Lawyer’s 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бойко Денис Моноліт 0 1 1
Бондар Віктор TEAM Lawyer’s 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Брагарчук Віталій Меблі-Лідер 0 1 1
Будченко Михайло Rexsoft 0 1 1
Власюк Дмитро Booster 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гайдук Сергій FURY 0 1 1
Галюк Василь Адвокат 0 1 1
Гнатюк Валентин Моноліт 0 1 1
Гончаров Аркадій Адвокат 0 1 1
Гуринович Богдан ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Гусак Василь Аванті 0 1 1
Гуцал Андрій Dark Horse 0 1 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 0 1 1
Данілов Павло Тепловик 0 1 1
Дарченко Віктор Моноліт 0 1 1
Даценко Максим Алмаз 0 1 1
Диняк Тимофій Agora 0 1 1
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 0 1 1
Дубовик Дмитро Dark Horse 0 1 1
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Духанін Костянтин FURY 0 1 1
Журавський Василь FC “Diamant” 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Зозуля Микола Адвокат 0 1 1
Зозуля Олександр TEAM Lawyer’s 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Кащенко Сергій Адвокат 0 1 1
Киданов Олександр Rexsoft 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кононенко Георгій Rexsoft 0 1 1
Кошовський Володимир TEAM Lawyer’s 0 1 1
Кравецький Кирило Максимум 0 1 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Кравчук Олексій Адвокат 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Кузнецов Ігор FURY 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кучер Андрій Agora 0 1 1
Кучерявий Іван Agora 0 1 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 0 1 1
Лахмай Валерій Agora 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Люблінський Артем Моноліт 0 1 1
Мировіцький Олексій Адвокат 0 1 1
Мочульський Костянтин ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Осика Дмитро ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Остапущенко Ігор Алмаз 0 1 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 1 1
Панасюк Павло Dark Horse 0 1 1
Панчук Андрій Аванті 0 1 1
Парацій Василь Dark Horse 0 1 1
Пасічник Олексій Моноліт 0 1 1
Подлюк Олександр FURY 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Попик Олег Легіон 0 1 1
Прудников Євген Zooветпром-Ivet 0 1 1
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Рудоман Іван Аванті 0 1 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Скальський Олег ФК “ЛП” 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Соловей Роман Вуд-Молл 0 1 1
Сонник Владислав Раково-сіті 0 1 1
Сорока Олександр Інкогніто 0 1 1
Століта Михайло Інкогніто 0 1 1
Струбіцький Максим Dark Horse 0 1 1
Сьомін Вадим Agora 0 1 1
Терський Артем Dark Horse 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Тимощук Ростислав Agora 0 1 1
Ткачук Денис Максимум 0 1 1
Тріфонов Сергій Аванті 0 1 1
Улітін Андрій Дантист 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Штокало Григорій Dark Horse 0 1 1
Ющенко Олександр Dark Horse 0 1 1
Ярош Дмитро Дантист 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Клімішен Дмитро (“Максимум”)

Кузь Родіон (“Вуд-Молл”)

Шевчук Антон (“Вуд-Молл”)

Шкодяк Володимир (“Вуд-Молл”)

Шкодяк Іван (“Вуд-Молл”)

Константінов Ігор (“Вуд-Молл”)

Габатель Сергій (“Дантист”)

Онісьєв Євген (FC “Diamant”)

Буткевич Віктор (“Адвокат”)

Лебідь Павло (“ДЮСШ №1-Фенікс”)

Мишко Костянтин (“Тепловик”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here