Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після стартових матчів “медальних” серій плей-офф

0
251

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу у дивізіоні 3

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Волошин Олександр Agora 38
Остапущенко Володимир Алмаз 19
Замогильний Олександр Тепловик 19 (1)
Люблінський Артем Моноліт 18
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 16
Дідичук Максим FC “Diamant” 16 (1)
Вітрук Євген Тепловик 15
Білецький Сергій Максимум 14
Гончар Владислав TEAM Lawyer’s 14
Пляхимович Віталій Легіон 14
Голець Олександр Rexsoft 13
Рубцов Віталій Раково-сіті 13
Соловей Олексій Вуд-Молл 13 (1)
Гоцуляк Олександр TEAM Lawyer’s 12
Дячок Андрій Booster 12
Машталер Андрій Меблі-Лідер 12
Ростківський Ігор Алмаз 12
Слобода Сергій Моноліт 12
Шутяк Дмитро Моноліт 12
Мишко Костянтин Тепловик 12 (1)
Дячок Віталій Booster 11
Кравець Артем Меблі-Лідер 11
Олексюк Сергій Agora 11
Підручний Роман Легіон 11
Ісхаков Ігор Agora 10
Артемчук Микола Аванті 10
Данілов Павло Тепловик 10
Дубовик Дмитро Dark Horse 10
Майко Олександр Вуд-Молл 10
Шкодяк Іван Вуд-Молл 10
Бантус Сергій FC “Diamant” 9
Кубряк Сергій Дантист 9
Резніченко Петро Максимум 9
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 9
Хомяк Богдан Вуд-Молл 9
Підлісний Максим Аванті 9 (1)
Бойчук Василь Інкогніто 8
Гук Дмитро FURY 8
Дрижа Олександр TEAM Lawyer’s 8
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 8
Козубець Андрій Легіон 8
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 8
Осика Дмитро ДЮСШ №1-Фенікс 8
Поворознюк Богдан Адвокат 8
Сьомін Вадим Agora 8
Тодоренко Ігор FURY 8
Юзиков Артем FC “Diamant” 8
Андрушко Віталій Алмаз 7
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 7
Даценко Максим Алмаз 7
Дячок Олександр Booster 7
Константінов Ігор Вуд-Молл 7
Мороз Олександр Dark Horse 7
Ніколайчук Артем Раково-сіті 7
Пасічник Олексій Моноліт 7
Пушкар Олексій Алмаз 7
Садовнік Богдан Максимум 7
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 7
Янов Дем’ян FC “Diamant” 7
Яремчук Андрій Agora 7
Кукурудза Євген Дантист 7 (1)
Скальський Олег ФК “ЛП” 7 (1)
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 6
Бистрих Володимир Dark Horse 6
Бойко Денис Моноліт 6
Галюк Василь Адвокат 6
Зозуля Олександр TEAM Lawyer’s 6
Клубніцький Дмитро Максимум 6
Ковальов Максим Раково-сіті 6
Кравчук Роман Легіон 6
Орехівський Сергій Booster 6
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 6
Парацій Василь Dark Horse 6
Попик Олег Легіон 6
Рабченюк Віктор Максимум 6
Сергійчук Юрій TEAM Lawyer’s 6
Сердунич Вадим ДЮСШ №1-Фенікс 6
Сонник Владислав Раково-сіті 6
Ткачук Антон Тепловик 6
Шпак Олексій Вуд-Молл 6
Ющенко Олександр Dark Horse 6
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 6
Рибчинський Юрій Дантист 6 (1)
Родич Ярослав Аванті 6 (1)
Бондар Тимур Дантист 5
Диняк Тимофій Agora 5
Копицяк Артем Booster 5
Косевич Олександр Rexsoft 5
Костенко Андрій Dark Horse 5
Кравцов Віталій FC “Diamant” 5
Кричківський Андрій Адвокат 5
Лісоводський Андрій ФК “ЛП” 5
Левченко Максим Раково-сіті 5
Мейко Владислав Легіон 5
Розуман Андрій Дантист 5
Росінський Сергій Алмаз 5
Рудь Богдан Інкогніто 5
Ситников Владислав Раково-сіті 5
Терещенко Костянтин Дантист 5
Шабатура Максим Аванті 5
Шпичко Андрій Максимум 5
Янов Валерій Моноліт 5
Ярош Дмитро Дантист 5
Власюк Дмитро Booster 4
Гончаров Аркадій Адвокат 4
Гребенюк Олег Моноліт 4
Даниш Вадим Алмаз 4
Дарченко Віктор Моноліт 4
Доліба Ярослав Максимум 4
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 4
Жуковський Олександр Booster 4
Журавський Василь FC “Diamant” 4
Зінченко Роман ФК “ЛП” 4
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 4
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 4
Кузьмінчук Ярослав Дантист 4
Логвінов Едгард Максимум 4
Макаров Даниїл Раково-сіті 4
Матвєєв Владислав FC “Diamant” 4
Приступа Дмитро TEAM Lawyer’s 4
Росінський Андрій Моноліт 4
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 4
Степко Валерій Тепловик 4
Третьяков Дмитро Rexsoft 4
Шушвар Сергій ДЮСШ №1-Фенікс 4
Главацький Михайло ФК “ЛП” 4 (2)
Бондар Віктор TEAM Lawyer’s 3
Вівсянко Руслан Dark Horse 3
Гнатюк Валентин Моноліт 3
Гулевський Денис Тепловик 3
Забавчук Ігор Адвокат 3
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 3
Кравецький Кирило Максимум 3
Крищук Броніслав Booster 3
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 3
Лісний Сергій Раково-сіті 3
Легун Костянтин Rexsoft 3
Лудан Артур ФК “ЛП” 3
Нестенюк Руслан Максимум 3
Панчук Андрій Аванті 3
Понятовський Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 3
Сікора Вадим Раково-сіті 3
Стефанишин Валерій Дантист 3
Тарахтій Костянтин Інкогніто 3
Теняков Едуард FURY 3
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 3
Улітін Андрій Дантист 3
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 3
Чорний Максим Адвокат 3
Шкодяк Данило Вуд-Молл 3
Ільчишин Владислав Agora 2
Батурко Євген Agora 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Вельц Денис Інкогніто 2
Вознюк Руслан Аванті 2
Габатель Сергій Дантист 2
Гайдук Сергій FURY 2
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 2
Кацитадзе Нодар Алмаз 2
Козак Микола Аванті 2
Кононенко Георгій Rexsoft 2
Королишин Тимур Максимум 2
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Фенікс 2
Ларіоненко Олександр ФК “ЛП” 2
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 2
Малюта Ігор Agora 2
Мировіцький Олексій Адвокат 2
Мисик Артур Dark Horse 2
Нєвзоров Максим Адвокат 2
Островський Дмитро Інкогніто 2
Петрук Євген Rexsoft 2
Приходченко Максим FURY 2
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 2
Романенко Євген Моноліт 2
Романюк Ігор Дантист 2
Савчук Гліб Тепловик 2
Семенчук Віталій Agora 2
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 2
Сидоренко Олександр Легіон 2
Сліпачук Борис Максимум 2
Струбіцький Максим Dark Horse 2
Таранціца Андрій Алмаз 2
Тимофієв Сергій Дантист 2
Тимощук Ростислав Agora 2
Українець Сергій Меблі-Лідер 2
Черкезов Фархат Agora 2
Янчук Олександр Інкогніто 2
Янчук Сергій Інкогніто 2
Соловей Роман Вуд-Молл 2 (1)
Бігос Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 1
Бігун Михайло Dark Horse 1
Бабійчук Сергій Zooветпром-Ivet 1
Басистий Дмитро TEAM Lawyer’s 1
Белей Олег Легіон 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Вараниця Іван Дантист 1
Войтюк Олексій Легіон 1
Гненний Єгор Тепловик 1
Горчиця Сергій Адвокат 1
Гурняк Олександр Алмаз 1
Гусак Василь Аванті 1
Дмитрук Дмитро Dark Horse 1
Доценко Олександр Інкогніто 1
Дубовий Іван ДЮСШ №1-Фенікс 1
Духанін Костянтин FURY 1
Зозуля Микола Адвокат 1
Казва Олександр Максимум 1
Караїм Андрій Моноліт 1
Кашуба Леонід Аванті 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Ковальчук В’ячеслав Agora 1
Кожуховський Ярослав Алмаз 1
Кондратенко Роман Тепловик 1
Королевський Олександр Алмаз 1
Кошовський Володимир TEAM Lawyer’s 1
Кравчук Олексій Адвокат 1
Крафт Сергій Адвокат 1
Кузнецов Ігор FURY 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 1
Кучер Андрій Agora 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Лущик Сергій Моноліт 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Матвієнко Сергій Booster 1
Микитюк Євген Agora 1
Морозов Владислав Легіон 1
Мочульський Володимир ДЮСШ №1-Фенікс 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Орєхов Олександр FC “Diamant” 1
Панасюк Павло Dark Horse 1
Побута Вадим Agora 1
Поліщук Володимир Тепловик 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Фенікс 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 1
Рудоман Іван Аванті 1
Сінькевич Руслан Інкогніто 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Степанюк Євген Аванті 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Терлецький Данило Agora 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Шкодяк Володимир Вуд-Молл 1
Школяр Дмитро Адвокат 1
Штокало Григорій Dark Horse 1
Шупер Віталій TEAM Lawyer’s 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шевчук Антон Вуд-Молл 2 1 11
Буткевич Віктор Адвокат 2 0 10
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Фенікс 2 0 10
Кузь Родіон Вуд-Молл 1 3 8
Тарахтій Костянтин Інкогніто 1 3 8
Шкодяк Данило Вуд-Молл 1 3 8
Габатель Сергій Дантист 1 2 7
Кожуховський Ярослав Алмаз 1 2 7
Левченко Максим Раково-сіті 1 2 7
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1 2 7
Підручний Роман Легіон 1 2 7
Ткачук Антон Тепловик 1 2 7
Дубовик Дмитро Dark Horse 1 1 6
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 1 1 6
Мисик Артур Dark Horse 1 1 6
Вівсянко Руслан Dark Horse 1 0 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 1 0 5
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 1 0 5
Дубінін Ігор TEAM Lawyer’s 1 0 5
Кравчук Андрій Максимум 1 0 5
Крафт Сергій Адвокат 1 0 5
Поворознюк Богдан Адвокат 1 0 5
Семенчук Віталій Agora 1 0 5
Степанюк Євген Аванті 1 0 5
Шкодяк Володимир Вуд-Молл 1 0 5
Школяр Дмитро Адвокат 1 0 5
Шутяк Дмитро Моноліт 1 0 5
Яремчук Андрій Agora 1 0 5
Константінов Ігор Вуд-Молл 0 5 5
Ісхаков Ігор Agora 0 4 4
Замогильний Олександр Тепловик 0 4 4
Мишко Костянтин Тепловик 0 4 4
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 4 4
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 4 4
Біда Дмитро Аванті 0 3 3
Вельц Денис Інкогніто 0 3 3
Волошин Олександр Agora 0 3 3
Даценко Максим Алмаз 0 3 3
Доліба Ярослав Максимум 0 3 3
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 0 3 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 3 3
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 3 3
Мороз Олександр Dark Horse 0 3 3
Резніченко Петро Максимум 0 3 3
Розуман Андрій Дантист 0 3 3
Ростківський Ігор Алмаз 0 3 3
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 3 3
Скалій Олександр Тепловик 0 3 3
Сокирко Андрій TEAM Lawyer’s 0 3 3
Ягринець Вадим TEAM Lawyer’s 0 3 3
Ялтуховський Олександр Раково-сіті 0 3 3
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 2 2
Бойчук Василь Інкогніто 0 2 2
Бондар Віктор TEAM Lawyer’s 0 2 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 2 2
Власюк Дмитро Booster 0 2 2
Гончар Владислав TEAM Lawyer’s 0 2 2
Горчиця Сергій Адвокат 0 2 2
Гук Дмитро FURY 0 2 2
Гулевський Денис Тепловик 0 2 2
Гуринович Богдан ДЮСШ №1-Фенікс 0 2 2
Дащук Юрій Agora 0 2 2
Доценко Олександр Інкогніто 0 2 2
Дячок Андрій Booster 0 2 2
Дячок Віталій Booster 0 2 2
Зінченко Роман ФК “ЛП” 0 2 2
Забавчук Ігор Адвокат 0 2 2
Караїм Андрій Моноліт 0 2 2
Кравецький Кирило Максимум 0 2 2
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Фенікс 0 2 2
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 0 2 2
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 0 2 2
Кукурудза Євген Дантист 0 2 2
Лісний Сергій Раково-сіті 0 2 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 2 2
Майко Олександр Вуд-Молл 0 2 2
Малюта Ігор Agora 0 2 2
Мельник Олександр Дантист 0 2 2
Морозов Владислав Легіон 0 2 2
Олексюк Сергій Agora 0 2 2
Орошкевич Михайло Моноліт 0 2 2
Пляхимович Віталій Легіон 0 2 2
Рибчинський Юрій Дантист 0 2 2
Рудь Богдан Інкогніто 0 2 2
Садовнік Богдан Максимум 0 2 2
Скальський Олег ФК “ЛП” 0 2 2
Слобода Сергій Моноліт 0 2 2
Степко Валерій Тепловик 0 2 2
Степко Олег Тепловик 0 2 2
Стефанишин Валерій Дантист 0 2 2
Таранціца Андрій Алмаз 0 2 2
Ткачук Денис Максимум 0 2 2
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 2 2
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 0 2 2
Шкодяк Іван Вуд-Молл 0 2 2
Якушевський Вадим Легіон 0 2 2
Абзалов Костянтин Моноліт 0 1 1
Амелін Владислав Максимум 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Артемчук Микола Аванті 0 1 1
Ахмат Різвон Agora 0 1 1
Білецький Сергій Максимум 0 1 1
Бабійчук Сергій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Басистий Дмитро TEAM Lawyer’s 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бойко Денис Моноліт 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Брагарчук Віталій Меблі-Лідер 0 1 1
Будченко Михайло Rexsoft 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гайдук Сергій FURY 0 1 1
Галюк Василь Адвокат 0 1 1
Гнатюк Валентин Моноліт 0 1 1
Гончаров Аркадій Адвокат 0 1 1
Гусак Василь Аванті 0 1 1
Гуцал Андрій Dark Horse 0 1 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 0 1 1
Данілов Павло Тепловик 0 1 1
Дарченко Віктор Моноліт 0 1 1
Диняк Тимофій Agora 0 1 1
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 0 1 1
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Духанін Костянтин FURY 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Журавський Василь FC “Diamant” 0 1 1
Зозуля Микола Адвокат 0 1 1
Зозуля Олександр TEAM Lawyer’s 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Кащенко Сергій Адвокат 0 1 1
Киданов Олександр Rexsoft 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Клубніцький Дмитро Максимум 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кононенко Георгій Rexsoft 0 1 1
Костенко Андрій Dark Horse 0 1 1
Кошовський Володимир TEAM Lawyer’s 0 1 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Кравчук Олексій Адвокат 0 1 1
Кравчук Роман Легіон 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Кузнецов Ігор FURY 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Кучер Андрій Agora 0 1 1
Кучерявий Іван Agora 0 1 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 0 1 1
Лахмай Валерій Agora 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Люблінський Артем Моноліт 0 1 1
Макаров Даниїл Раково-сіті 0 1 1
Микитюк Євген Agora 0 1 1
Мировіцький Олексій Адвокат 0 1 1
Мочульський Костянтин ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Орєхов Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Осика Дмитро ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Остапущенко Ігор Алмаз 0 1 1
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 0 1 1
Панасюк Павло Dark Horse 0 1 1
Панчук Андрій Аванті 0 1 1
Парацій Василь Dark Horse 0 1 1
Пасічник Олексій Моноліт 0 1 1
Петрук Євген Rexsoft 0 1 1
Подлюк Олександр FURY 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Попик Олег Легіон 0 1 1
Прудников Євген Zooветпром-Ivet 0 1 1
Пушкар Олексій Алмаз 0 1 1
Рабченюк Віктор Максимум 0 1 1
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Рудоман Іван Аванті 0 1 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Сліпачук Борис Максимум 0 1 1
Соловей Роман Вуд-Молл 0 1 1
Сонник Владислав Раково-сіті 0 1 1
Сорока Олександр Інкогніто 0 1 1
Століта Михайло Інкогніто 0 1 1
Струбіцький Максим Dark Horse 0 1 1
Сьомін Вадим Agora 0 1 1
Терещенко Костянтин Дантист 0 1 1
Терський Артем Dark Horse 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Тимощук Ростислав Agora 0 1 1
Тріфонов Сергій Аванті 0 1 1
Улітін Андрій Дантист 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шаповал Андрій Dark Horse 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Штокало Григорій Dark Horse 0 1 1
Ющенко Олександр Dark Horse 0 1 1
Ярош Дмитро Дантист 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Клімішен Дмитро (“Максимум”)

Кузь Родіон (“Вуд-Молл”)

Шкодяк Володимир (“Вуд-Молл”)

Шкодяк Іван (“Вуд-Молл”)

Константінов Ігор (“Вуд-Молл”)

Габатель Сергій (“Дантист”)

Онісьєв Євген (FC “Diamant”)

Школяр Дмитро (“Адвокат”)

Дубовик Дмитро (“Dark Horse”)

Ісхаков Ігор (“Agora”)

Замогильний Олександр (“Тепловик”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here