Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після заключних ігор 1/2 фіналу плей-офф та 2-ого туру Кубку Виклику

0
427

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після заключних матчів 1/2 фіналу плей-офф у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 51
Дуда Володимир Менс 35
Сметана Дмитро Сокіл 32
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 32
Дашкевич Андрій Моноліт-Облавтодор 31
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 25
Рижук Олександр Лунтік 24
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 22
Ковтун Артур Аванті 22
Лоборчук Володимир Сокіл 21
Шперчук Дмитро Менс 20
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 20 (1)
Алаа Хадж Халаф Brilliant 17
Лоборчук Богдан Сокіл 17
Матковський Дмитро ККФА-Технолюкс 17
Волощук Андрій Brilliant 16
Голова Сергій Адвокат 16
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 16
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 16
Бурковський Вадим Сокіл 14
Гамолов Андрій Аванті 14
Кучеревич Владислав Сокіл 14
Миронюк Олександр ЕкоАльт 14
Васильчишин Олександр Алмаз-Diamant 13
Гуменюк Ярослав Менс 13
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 13
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 13
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 13 (1)
Бантус Сергій Алмаз-Diamant 12
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 12
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 12
Остафійчук Дмитро Лунтік 12
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 11
Потюк Віталій Brilliant 11
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 10
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 10
Підлісний Максим Аванті 10
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 10
Галак Олександр Алмаз-Diamant 9
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 9
Мокрота Олександр ЕкоАльт 9
Побережний Євген Інтерпродсервіс 9
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 9
Божик Олександр Аванті 8
Галюк Василь Адвокат 8
Доценко Олександр М’ясний маркет 8
Карпосюк Андрій Brilliant 8
Остроголов Данило ЖЖУК-ZALIV 8
Попіль Олександр Адвокат 8
Регелюк Олег Аванті 8
Шляховий Олександр М’ясний маркет 8
Бойчук Ігор Алмаз-Diamant 7
Гнатюк Валентин Інтерпродсервіс 7
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 7
Петреченко Микола Лунтік 7
Шпак Павло Аванті 7
Булка Олександр Brilliant 6
Глушок Ігор М’ясний маркет 6
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 6
Лис Віталій ЕкоАльт 6
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 6
Петрів Едуард М’ясний маркет 6
Скальський Олег Менс 6
Іваніцький Ігор Ветеран (Нова Ушиця) 5
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 5
Забавський Андрій ККФА-Технолюкс 5
Забавчук Ігор Адвокат 5
Загоранський Максим Алмаз-Diamant 5
Ковальчук Олександр ККФА-Технолюкс 5
Кононенко Георгій Лунтік 5
Потапов Олександр ЖЖУК-ZALIV 5
Сонник Владислав Моноліт-Облавтодор 5
Сушицький Максим ККФА-Технолюкс 5
Тодоренко Ігор Аванті 5
Бабчук Сергій М’ясний маркет 4
Буткевич Віктор Адвокат 4
Власенко Андрій Лунтік 4
Гілюк Олександр Менс 4
Дідичук Максим Алмаз-Diamant 4
Зарванський Віталій Аванті 4
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 4
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 4
Понятовський Олександр ККФА-Технолюкс 4
Самонов Ігор Менс 4
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 4
Фурман Денис Аванті 4
Школяр Дмитро Адвокат 4
Бєляк Павло Алмаз-Diamant 3
Божеску Олександр ККФА-Технолюкс 3
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 3
Верескун Роман Лунтік 3
Гурба Андрій М’ясний маркет 3
Гурман Сергій Моноліт-Облавтодор 3
Ковальов Максим Моноліт-Облавтодор 3
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 3
Кричківський Андрій Адвокат 3
Луцюк Вадим Brilliant 3
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 3
Нік Акбар Інтерпродсервіс 3
Олійник Владислав Моноліт-Облавтодор 3
Онісьєв Євген Алмаз-Diamant 3
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 3
Рибчинський Ростислав Brilliant 3
Савіцький Дмитро М’ясний маркет 3
Суховірський Сергій ККФА-Технолюкс 3
Хомин Віктор Сокіл 3
Юзиков Артем Алмаз-Diamant 3
Багрійчук Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 2
Бачинський Олександр Лунтік 2
Вармінський Володимир Сокіл 2
Гончарук Андрій М’ясний маркет 2
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 2
Дичаківський Олег Сокіл 2
Дмитришен Богдан Адвокат 2
Журавський Василь Алмаз-Diamant 2
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 2
Зозуля Максим Адвокат 2
Козак В’ячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 2
Козубович Тарас Менс 2
Кондратюк Роман М’ясний маркет 2
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 2
Муляр Вадим Ветеран (Нова Ушиця) 2
Пушкар Олексій Лунтік 2
Сікора Вадим Моноліт-Облавтодор 2
Черновський Іван Менс 2
Юнчик Максим М’ясний маркет 2
Ігнатов Вадим Адвокат 1
Аль Хлаф Фаєт Brilliant 1
Барчук Денис Сокіл 1
Бедрак В’ячеслав Лунтік 1
Вітковський Михайло Ветеран (Нова Ушиця) 1
Ванаков Євген ККФА-Технолюкс 1
Вознюк Руслан Аванті 1
Горбаченко Павло Аванті 1
Гусак Василь Аванті 1
Гуцал Андрій Сокіл 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Денисюк Віталій ЗА-ЗУЛ 1
Жовтан Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Карпа Володимир Аванті 1
Кравцов Віталій Алмаз-Diamant 1
Лісний Сергій Моноліт-Облавтодор 1
Магаляс Вадим ЖЖУК-ZALIV 1
Моцний Юрій Алмаз-Diamant 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Нікіфоров Павло Адвокат 1
Ніколайчук Артем Моноліт-Облавтодор 1
Новіков Андрій М’ясний маркет 1
Павлюк Євгеній Менс 1
Подвисоцький Сергій Лунтік 1
Понятовський Сергій ККФА-Технолюкс 1
Радюк Іван Лунтік 1
Родич Ярослав Аванті 1
Рудоман Іван Аванті 1
Степанюк Євген Аванті 1
Сяньков Сергій М’ясний маркет 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Томчишин Богдан Сокіл 1
Ходаковський Руслан М’ясний маркет 1
Хоптяр Павло Сокіл 1
Шабатура Максим Аванті 1
Шкарбун Вадим Моноліт-Облавтодор 1
Шумський Владислав Інтерпродсервіс 1
Юзвишин Роман Менс 1
Юрах Юрій Менс 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 3 3 18
Остроголов Данило ЖЖУК-ZALIV 2 4 14
Козак В’ячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 2 1 11
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 1 5 10
Потапов Олександр ЖЖУК-ZALIV 1 4 9
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 3 8
Алексєєв Микола Ауді 1 3 8
Галюк Василь Адвокат 1 3 8
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 1 3 8
Петрів Едуард М’ясний маркет 1 3 8
Волощук Андрій Brilliant 1 2 7
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1 2 7
Гуменюк Ярослав Менс 1 2 7
Забавчук Ігор Адвокат 1 2 7
Ковальов Максим Моноліт-Облавтодор 1 2 7
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 1 2 7
Суховірський Сергій ККФА-Технолюкс 1 2 7
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 7 7
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 1 1 6
Ковтун Артур Аванті 1 1 6
Козубович Тарас Менс 1 1 6
Тихонюк Артем Brilliant 1 1 6
Шумський Владислав Інтерпродсервіс 1 1 6
Гурман Сергій Моноліт-Облавтодор 0 6 6
Пушкар Олексій Лунтік 0 6 6
Бєляк Павло Алмаз-Diamant 1 0 5
Дашкевич Андрій Моноліт-Облавтодор 1 0 5
Лис Віталій ЕкоАльт 1 0 5
Булка Олександр Brilliant 0 5 5
Магаляс Вадим ЖЖУК-ZALIV 0 5 5
Савіцький Дмитро М’ясний маркет 0 5 5
Шперчук Дмитро Менс 0 5 5
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 0 4 4
Буга Сергій ЖЖУК-ZALIV 0 4 4
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 4 4
Гурба Андрій М’ясний маркет 0 4 4
Дуда Володимир Менс 0 4 4
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 0 4 4
Лоборчук Богдан Сокіл 0 4 4
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 0 4 4
Остафійчук Дмитро Лунтік 0 4 4
Сметана Дмитро Сокіл 0 4 4
Бігун Михайло Лунтік 0 3 3
Бантус Сергій Алмаз-Diamant 0 3 3
Бурковський Вадим Сокіл 0 3 3
Глушок Ігор М’ясний маркет 0 3 3
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Гуменчук Владислав ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Доценко Олександр М’ясний маркет 0 3 3
Коник Ігор ЕкоАльт 0 3 3
Лісоводський Андрій Менс 0 3 3
Луцюк Вадим Brilliant 0 3 3
Мокрота Олександр ЕкоАльт 0 3 3
Муляр Вадим Ветеран (Нова Ушиця) 0 3 3
Онісьєв Євген Алмаз-Diamant 0 3 3
Палійчук Валентин Менс 0 3 3
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 0 3 3
Сушицький Максим ККФА-Технолюкс 0 3 3
Шкарбун Вадим Моноліт-Облавтодор 0 3 3
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 3 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Аль Хлаф Фаєт Brilliant 0 2 2
Божик Олександр Аванті 0 2 2
Васильчишин Олександр Алмаз-Diamant 0 2 2
Верескун Роман Лунтік 0 2 2
Гілюк Олександр Менс 0 2 2
Галкін Ігор Ауді 0 2 2
Гнатюк Валентин Інтерпродсервіс 0 2 2
Гуменюк Олександр Інтерпродсервіс 0 2 2
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Зарванський Віталій Аванті 0 2 2
Карпосюк Андрій Brilliant 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-Технолюкс 0 2 2
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Лісний Сергій Моноліт-Облавтодор 0 2 2
Лоборчук Володимир Сокіл 0 2 2
Матковський Дмитро ККФА-Технолюкс 0 2 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Моцний Юрій Алмаз-Diamant 0 2 2
Ніколайчук Артем Моноліт-Облавтодор 0 2 2
Підлісний Максим Аванті 0 2 2
Павлюк Євгеній Менс 0 2 2
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 2 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Радюк Іван Лунтік 0 2 2
Родич Ярослав Аванті 0 2 2
Степанюк Євген Аванті 0 2 2
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 0 2 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 2 2
Халавчук Олег М’ясний маркет 0 2 2
Шляховий Олександр М’ясний маркет 0 2 2
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Юзиков Артем Алмаз-Diamant 0 2 2
Юрах Юрій Менс 0 2 2
Бабчук Сергій М’ясний маркет 0 1 1
Балійчук Микола ККФА-Технолюкс 0 1 1
Бачинський Олександр Лунтік 0 1 1
Бедрак В’ячеслав Лунтік 0 1 1
Боженок Олег М’ясний маркет 0 1 1
Бойчук Ігор Алмаз-Diamant 0 1 1
Буткевич Віктор Адвокат 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Ванаков Євген ККФА-Технолюкс 0 1 1
Вармінський Володимир Сокіл 0 1 1
Власенко Андрій Лунтік 0 1 1
Волков Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Галак Олександр Алмаз-Diamant 0 1 1
Гамолов Андрій Аванті 0 1 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 1 1
Дідичук Максим Алмаз-Diamant 0 1 1
Демський Віктор ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Дмитришен Богдан Адвокат 0 1 1
Дунець Максим Адвокат 0 1 1
Забавський Андрій ККФА-Технолюкс 0 1 1
Заболотний Сергій Лунтік 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Крутяков Олександр Ауді 0 1 1
Кучеревич Владислав Сокіл 0 1 1
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 0 1 1
Музика Юрій ЕкоАльт 0 1 1
Мусатов Олексій Алмаз-Diamant 0 1 1
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Понятовський Олександр ККФА-Технолюкс 0 1 1
Постернак Сергій Адвокат 0 1 1
Потюк Віталій Brilliant 0 1 1
Регелюк Олег Аванті 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Семенюк Степан ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Скальський Олег Менс 0 1 1
Степанюк Ярослав Сокіл 0 1 1
Стефанишин Валерій Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Сяньков Сергій М’ясний маркет 0 1 1
Тодоренко Ігор Аванті 0 1 1
Хоптяр Павло Сокіл 0 1 1
Чекирда Павло Лунтік 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шадрін Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Шатілов Денис Ауді 0 1 1
Шуляк Денис Лунтік 0 1 1
Юзвак Сергій Менс 0 1 1
Яковчук Володимир М’ясний маркет 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Тихонюк Артем (“Brilliant”)

Волощук Андрій (“Brilliant”)

Михальчук Євген (“ЗА-ЗУЛ”)

Суховірський Сергій (“ККФА-Технолюкс”)

Остроголов Данило (“ЖЖУК-ZALIV”)

Гончар Владислав (“Інтерпродсервіс”)

Остафійчук Дмитро (“Лунтік”)

Потапов Олександр (“ЖЖУК-ZALIV”)

Крицький Юрій (“ЖЖУК-ZALIV”)

Кошельник Василь (“ЖЖУК-ZALIV”)

Гонтківський Дмитро (“ЖЖУК-ZALIV”)

Михайлов Павло (“ЖЖУК-ZALIV”)

Железнов Максим (“ЖЖУК-ZALIV”)

Буга Сергій (“ЖЖУК-ZALIV”)

Лоборчук Богдан (“Сокіл”)

Степанюк Ярослав (“Сокіл”)

Бурковський Вадим (“Сокіл”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here