Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після заключних ігор вирішальних серій плей-офф та 5-ого туру Кубку Виклику

0
188

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після заключних матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Сендель Олексій Конфермат 70 (1)
Рижук Олександр Лунтік 32
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 30
Морозов Ростислав Crispus 29
Лис Віталій ЕкоАльт 26
Пушкар Олексій Лунтік 24
Валєєв Володимир Crispus 23
Волощук Андрій Brilliant 21
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 20
Сулима Богдан Конфермат 20
Кукурудза Євген Дантист 20 (1)
Розуман Андрій Дантист 19
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 18
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 17
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 17
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 17
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 16
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 16
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 16
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 16
Троян Максим Інтерпродсервіс 15
Горський Юрій Crispus 14
Костишин Олександр ФК “Литвина” 14
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 14
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 14
Діброва Роман Ракета 13
Дикий Олександр Ракета 13
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 13
Терещенко Костянтин Дантист 13
Криськов Олександр Ракета 12
Нечипор Олександр Ракета 12
Побережний Євген Інтерпродсервіс 12
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 12
Федоров Антон Конфермат 12
Кучерявий Олег Crispus 11
Матус Мар’ян ЕкоАльт 11
Антончик Вадим Ракета 10
Боднар Костянтин Crispus 10
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 10
Монастирський Володимир Crispus 10
Музика Юрій ЕкоАльт 10
Поворознюк Богдан Starlife 10
Радюк Іван Лунтік 10
Шуляк Ігор Ракета 10
Забавчук Ігор Starlife 9
Михайлов Олександр Brilliant 9
Мокрота Олександр Brilliant 9
Ращик Віталій Конфермат 9
Буровець Андрій ФК “Литвина” 8
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 8
Зозуля Максим Starlife 8
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 8
Мазуров Микита Конфермат 8
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 8
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 8 (1)
Ісхаков Ігор Лунтік 7
Бондар Тимур Дантист 7
Брицький Владислав Конфермат 7
Петреченко Микола Лунтік 7
Потюк Віталій Brilliant 7
Самолига Олег Інтерпродсервіс 7
Сергеєв Лев Конфермат 7
Сокирко Андрій Лунтік 7
Тихонюк Артем Brilliant 7
Франков Іван ЕкоАльт 7
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 7
Булка Олександр Brilliant 6
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 6
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 6
Качур Вадим ФК “Литвина” 6
Новіцький Вадим ФК “Нова Ушиця” 6
Скопяк Юрій Конфермат 6
Стефанишин Валерій Дантист 6
Стрілець Володимир Ракета 6
Басістий Артем Конфермат 5
Вербовий Віктор Ракета 5
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 5
Гончар Дмитро ЕкоАльт 5
Зінченко Роман ФК “ЛП” 5
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 5
Ткач Іван Дантист 5
Школяр Дмитро Starlife 5
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Крафт Сергій Starlife 4
Матусов Дмитро Ракета 4
Микитюк Євген Лунтік 4
Нєвзоров Максим Starlife 4
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 4
Улітін Андрій Дантист 4
Федорко Микола ККФА-Vivasan 4
Цибрій Дмитро ФК “ЛП” 4
Чорний Максим Starlife 4
Швед Максим Starlife 4
Яворський Андрій ЕкоАльт 4
Баранов Олександр Crispus 3
Горєв Михайло Crispus 3
Дубінський Роман ФК “Литвина” 3
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 3
Заболотний Сергій Лунтік 3
Карловський Руслан Crispus 3
Ковальчук Сергій ФК “ЛП” 3
Ксьонзик Олександр ККФА-Vivasan 3
Лук’янов Сергій Конфермат 3
Луцюк Вадим Brilliant 3
Миронюк Олександр ЕкоАльт 3
Новіков Андрій ФК “Литвина” 3
Рудий Максим Дантист 3
Суліма Віталій ККФА-Vivasan 3
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 3
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 3
Ярош Дмитро Дантист 3
Белінський Максим ФК “Литвина” 2
Боженок Олег ФК “ЛП” 2
Гарнець Андрій ФК “Нова Ушиця” 2
Дрижа Олександр Лунтік 2
Дробний Олег ФК “Нова Ушиця” 2
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 2
Кривий Ігор ФК “ЛП” 2
Лазарчук Володимир Конфермат 2
Лудан Артур ФК “ЛП” 2
Майстер Олег ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 2
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 2
Никонюк Олександр Starlife 2
Підвисоцький Владислав Лунтік 2
Панасюк Олександр ЕкоАльт 2
Пучков Ігор ФК “ЛП” 2
Рибчинський Ростислав Brilliant 2
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 2
Цимбалюк Олександр ФК “Нова Ушиця” 2
Щіпановський Артур Brilliant 2
Ягринець Вадим Лунтік 2
Алексїїв Дмитро Brilliant 1
Афіновський Олександр Crispus 1
Баськов Сергій Ракета 1
Богданович Назар Лунтік 1
Божеску Олександр ККФА-Vivasan 1
Вендера Артем ФК “ЛП” 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 1
Галкін Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Галюк Василь Starlife 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 1
Горчиця Сергій Starlife 1
Григоренко Олександр ФК “Литвина” 1
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1
Допіралов Сергій ФК “Литвина” 1
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Качур Ігор ККФА-Vivasan 1
Козак Євген Starlife 1
Кононенко Георгій Лунтік 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Кузема Андрій Дантист 1
Куліда Максим ФК “ЛП” 1
Мельник Олександр Дантист 1
Муравський Віталій Ракета 1
Піцан Владислав Конфермат 1
Понятовський Олександр ККФА-Vivasan 1
Пробитий Богдан ФК “Литвина” 1
Романюк Ігор Дантист 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Севастьянов Анатолій Crispus 1
Смик Родіон ФК “Литвина” 1
Смик Юрій ФК “Литвина” 1
Суєцький Олександр Конфермат 1
Сушинський Олег Crispus 1
Тимофієв Сергій Дантист 1
Ткачук Іван Crispus 1
Ягозінський Андрій ФК “Литвина” 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Качур Ігор ККФА-Vivasan 2 7 17
Федоров Антон Конфермат 1 4 9
Афіновський Олександр Crispus 1 3 8
Зінченко Роман ФК “ЛП” 1 3 8
Каленюк Дмитро ФК “Нова Ушиця” 1 3 8
Стрілець Володимир Ракета 1 3 8
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1 3 8
Валєєв Володимир Crispus 1 2 7
Радюк Іван Лунтік 1 2 7
Сендель Олексій Конфермат 1 2 7
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 7 7
Розуман Андрій Дантист 0 7 7
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Крафт Сергій Starlife 1 1 6
Наталюк Назар ФК “Нова Ушиця” 1 1 6
Палійчук Валентин ФК “ЛП” 1 1 6
Галюк Василь Starlife 0 6 6
Лис Віталій ЕкоАльт 0 6 6
Галдасевич Дмитро Конфермат 1 0 5
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1 0 5
Рогульський Віталій ЕкоАльт 1 0 5
Самолига Олег Інтерпродсервіс 1 0 5
Булка Олександр Brilliant 0 5 5
Горський Юрій Crispus 0 5 5
Дикий Олександр Ракета 0 5 5
Зозуля Максим Starlife 0 5 5
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 4 4
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 4 4
Луцюк Вадим Brilliant 0 4 4
Музика Юрій ЕкоАльт 0 4 4
Стефанишин Валерій Дантист 0 4 4
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 0 4 4
Терещенко Костянтин Дантист 0 4 4
Ткач Іван Дантист 0 4 4
Троян Максим Інтерпродсервіс 0 4 4
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 3 3
Басістий Артем Конфермат 0 3 3
Бондаренко Олександр ФК “Нова Ушиця” 0 3 3
Генсіровський Максим ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Глуховатий Вадим ФК “Нова Ушиця” 0 3 3
Заболотний Сергій Лунтік 0 3 3
Качур Вадим ФК “Литвина” 0 3 3
Матус Мар’ян ЕкоАльт 0 3 3
Михайлов Олександр Brilliant 0 3 3
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 3 3
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 3 3
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 3 3
Потюк Віталій Brilliant 0 3 3
Пушкар Олексій Лунтік 0 3 3
Тихонюк Артем Brilliant 0 3 3
Франков Іван ЕкоАльт 0 3 3
Ярош Дмитро Дантист 0 3 3
Антончик Вадим Ракета 0 2 2
Боднар Костянтин Crispus 0 2 2
Буткевич Віктор Starlife 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 2 2
Вербовий Віктор Ракета 0 2 2
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 2 2
Гончар Дмитро ЕкоАльт 0 2 2
Заворотний Руслан ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 2 2
Кашуба Леонід Starlife 0 2 2
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 0 2 2
Кордас Костянтин ККФА-Vivasan 0 2 2
Криськов Олександр Ракета 0 2 2
Ксьонзик Олександр ККФА-Vivasan 0 2 2
Кубряк Сергій Дантист 0 2 2
Кучерявий Олег Crispus 0 2 2
Лановий Анатолій Конфермат 0 2 2
Лук’янов Сергій Конфермат 0 2 2
Микитюк Євген Лунтік 0 2 2
Монастирський Володимир Crispus 0 2 2
Морозов Ростислав Crispus 0 2 2
Нєвзоров Максим Starlife 0 2 2
Поворознюк Богдан Starlife 0 2 2
Понятовський Олександр ККФА-Vivasan 0 2 2
Рижук Олександр Лунтік 0 2 2
Сергеєв Лев Конфермат 0 2 2
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 2 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 2 2
Цимбалюк Олександр ФК “Нова Ушиця” 0 2 2
Школяр Дмитро Starlife 0 2 2
Ісхаков Ігор Лунтік 0 1 1
Богданович Назар Лунтік 0 1 1
Боженок Олег ФК “ЛП” 0 1 1
Бондар Тимур Дантист 0 1 1
Брицький Владислав Конфермат 0 1 1
Буровець Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Вараниця Іван Дантист 0 1 1
Волянський Дмитро ККФА-Vivasan 0 1 1
Гамолов Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Гоцуляк Олександр ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Діброва Роман Ракета 0 1 1
Дзюбак Сергій Ракета 0 1 1
Дмитришин Віталій Starlife 0 1 1
Дробний Олег ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Дубінін Ігор Лунтік 0 1 1
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 0 1 1
Забавчук Ігор Starlife 0 1 1
Карловський Руслан Crispus 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт 0 1 1
Кононенко Георгій Лунтік 0 1 1
Кривий Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Куліда Максим ФК “ЛП” 0 1 1
Лудан Артур ФК “ЛП” 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Мокрота Олександр Brilliant 0 1 1
Мужило Іван ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Муравський Віталій Ракета 0 1 1
Никонюк Олександр Starlife 0 1 1
Новіков Андрій ФК “Литвина” 0 1 1
Піцан Владислав Конфермат 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Паштепа Віктор Інтерпродсервіс 0 1 1
Пучков Ігор ФК “ЛП” 0 1 1
Рибак Дмитро Дантист 0 1 1
Рудик Олексій Starlife 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 0 1 1
Сербін Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Скопяк Юрій Конфермат 0 1 1
Сулима Богдан Конфермат 0 1 1
Тимофієв Сергій Дантист 0 1 1
Федорко Микола ККФА-Vivasan 0 1 1
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 0 1 1
Цибрій Дмитро ФК “ЛП” 0 1 1
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Швед Максим Starlife 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шостак Максим (ФК “Зеніт-Юрія Фарм”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here