Преміум-ліга. Дивізіон 4. Підсумкова статистика сезону

0
194

Надаємо Вашій увазі підсумкові статистичні дані розіграшу Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 рр. у дивізіоні 4

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гончар Владислав ККФА-REDMION 38
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 34
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 33
Чайковський Сергій Компанія 25
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 25
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 23 (1)
Підручний Андрій УПП Хмельницький 21
Рудь Богдан Інкогніто 21 (1)
Островський Дмитро Інкогніто 20
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 19
Щербаков Ярослав Думка 19
Попельнюк Артем Авіатор 19 (2)
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 18
Гула Вадим Нева 18
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 17
Петренко Максим МФК “Ехо” 17
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 16
Пляхимович Віталій Легіон-CENTER 13 16
Корженівський Богдан Vavilon 15
Таєнчук Владислав Авіатор 15
Гавенко Назар Авіатор 14
Калошин Максим Компанія 14
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 14
Храпач Олександр ККФА-REDMION 14
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 14
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 14
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 13
Курманський Олексій Думка 13
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 13
Остап’юк Артем Авіатор 13 (1)
Ангелюк Ілля Думка 12
Савчук Вадим Компанія 12
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 12
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 11
Власюк Ярослав Нева 11
Даньків Василь Vavilon 11
Демянишин Максим Легіон-CENTER 13 11
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 11
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 11 (1)
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 10
Давидов Артем Vavilon 10
Мартиненко Іван Авіатор 10
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 10
Товсторог Валентин Думка 10
Бись Богдан ХФК “Давид” 9
Вельц Денис Інкогніто 9
Горбачов Євген Нева 9
Лисий Зореслав Компанія 9
Рогальський Андрій Нева 9
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 9
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 9
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 8
Глега Микола Vavilon 8
Гурський Микола Vavilon 8
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 8
Ковальчук Костянтин Vavilon 8
Кондратюк Микола Lifecell 8
Мірошник Руслан Легіон-CENTER 13 8
Муляр Артем ХФК “Давид” 8
Побережний Денис Думка 8
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 8
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 7
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 7
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 7
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 7
Кушлак Артур УПП Хмельницький 7
Лучко Віталій Vavilon 7
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 7
Паламарчук Андрій Нева 7
Атерлей Василь Lifecell 6
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 6
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 6
Квасниця Максим Думка 6
Коротинський Сергій Компанія 6
Моспан Ігор Легіон-CENTER 13 6
Поліщук Володимир Тепловик-2 6
Попіль Олександр УПП Хмельницький 6
Придворницький Сергій Авіатор 6
Руссу Олег УПП Хмельницький 6
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 6
Сич Максим ХФК “Давид” 6
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 6
Богуславський Денис ККФА-REDMION 6 (1)
Шадрін Євген Компанія 6 (1)
Білик Руслан Нева 5
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 5
Загродський Сергій МФК “Ехо” 5
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 5
Коваленко Михайло Vavilon 5
Незгода Дмитро Думка 5
Палюх Богдан Думка 5
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 5
Усатий Віталій ХФК “Давид” 5
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 5
Юрчук Андрій Думка 5
Ярмолюк Олександр Авіатор 5
Соловйов Богдан Легіон-CENTER 13 5 (1)
Бакалець Сергій Тепловик-2 4
Боднар Андрій ККФА-REDMION 4
Власенко Андрій ХФК “Давид” 4
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 4
Гуральник Владислав Нева 4
Дідора Павло ФК “Жищинці” 4
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 4
Забавський Андрій Легіон-CENTER 13 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4
Канарський Олег ФК “Жищинці” 4
Кузьмін Олександр Авіатор 4
Лошатецький Олександр Lifecell 4
Падалко Михайло МФК “Ехо” 4
Попов Максим Легіон-CENTER 13 4
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 4
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 3
Вислободський Ігор Компанія 3
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 3
Власов Юрій Компанія 3
Джурило Антон Транс-Авто-Д 3
Заграй Володимир Авіатор 3
Зданевич Степан ККФА-REDMION 3
Котик Едуард Авіатор 3
Лях Ігор Vavilon 3
Максименко Віталій Тепловик-2 3
Малий Максим Тепловик-2 3
Мерека Денис УПП Хмельницький 3
Підгородецький Сергій Lifecell 3
Подвисоцький Владислав ККФА-REDMION 3
Рибій Віктор Vavilon 3
Чеботарьов Дмитро Компанія 3
Шевчук Олександр Авіатор 3
Шеремета Андрій ФК “Подільський Кремінь” 3
Янчук Олександр Інкогніто 3
Іщук Олександр Lifecell 2
Благий Валерій Транс-Авто-Д 2
Віт Віталій Lifecell 2
Голоднюк Олексій Тепловик-2 2
Диса Олег Vavilon 2
Драчевський Денис ККФА-REDMION 2
Кінделевич Роман Транс-Авто-Д 2
Капелюх Богдан Авіатор 2
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 2
Кобернюк Кіріл МФК “Ехо” 2
Круторогий Андрій Авіатор 2
Кухар Денис ФК “Подільський Кремінь” 2
Мелимука Олександр Транс-Авто-Д 2
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 2
Муц Максим Транс-Авто-Д 2
Нагорняк Роман Думка 2
Новік Олександр Тепловик-2 2
Поліщук Олександр Vavilon 2
Фют Дмитро Інкогніто 2
Шаховал Олександр Легіон-CENTER 13 2
Шляховий Костянтин ФК “Жищинці” 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Бобецький Сергій Авіатор 1
Болотюх Іван Нева 1
Бресь Максим ККФА-REDMION 1
Вівчарик Ігор Думка 1
Вінніцкі Антон Lifecell 1
Валівець Ігор ФК “Подільський Кремінь” 1
Величко Андрій Думка 1
Волос Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1
Гайдамашко Андрій Тепловик-2 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 1
Данилюк Сергій Нева 1
Дробот Денис Легіон-CENTER 13 1
Забіяка Андрій Тепловик-2 1
Загородній Назар Lifecell 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 1
Ковтун Вадим Транс-Авто-Д 1
Козубець Андрій Легіон-CENTER 13 1
Корчевний Олександр ККФА-REDMION 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Лянскорунський Сергій УПП Хмельницький 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 1
Моцний Дмитро ФК “Жищинці” 1
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Перін Даніл МФК “Ехо” 1
Пойшлий Павло Тепловик-2 1
Помінов Владислав МФК “Ехо” 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Сєряков Іван Авіатор 1
Савенко Антон Легіон-CENTER 13 1
Сакала Максим Нева 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 1
Тимощук Ростислав Компанія 1
Трубайчук Роман Нева 1
Шабельський Артем ХФК “Давид” 1
Шаравара Микола Нева 1
Шпичко Андрій Компанія 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Яцьков Сергій Нева 1
Ященко Андрій МФК “Ехо” 1

Бомбардири Кубку Престижу (Дивізіони 3-4):

Гравець Команда Голи З пен.
Атерлей Василь Lifecell 7
Шперчук Дмитро Менс 7
Поліщук Володимир Тепловик-2 6
Алаа Хадж Халаф Brilliant 5
Вараниця Олександр Менс 3
Гілюк Олександр Менс 3
Бакалець Сергій Тепловик-2 2
Данилюк Олександр Brilliant 2
Кравчук Дмитро Тепловик-2 2
Максименко Віталій Тепловик-2 2
Підгородецький Сергій Lifecell 2
Шабатура Тарас Lifecell 2
Юзвак Сергій Менс 2
Іщук Олександр Lifecell 1
Козубович Тарас Менс 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лабунський Олег Brilliant 1
Луцюк Вадим Brilliant 1
Мординський Борис Менс 1
Павлюк Євгеній Менс 1
Палійчук Валентин Менс 1
Пасічник Роман Brilliant 1
Приймак Артур Lifecell 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Улітін Андрій Менс 1
Янчук Олексій Lifecell 1

“Грубіяни” сезону:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Калошин Максим Компанія 2 1 11
Білик Руслан Нева 1 5 10
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1 5 10
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 4 9
Бись Богдан ХФК “Давид” 1 3 8
Мартиненко Іван Авіатор 1 3 8
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 1 2 7
Марко Юрій Vavilon 1 2 7
Тимощук Ростислав Компанія 1 2 7
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 1 2 7
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 0 7 7
Іщук Олександр Lifecell 1 1 6
Мерека Денис УПП Хмельницький 1 1 6
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 1 0 5
Врублевський Дмитро ХФК “Давид” 1 0 5
Кузнецов Ігор Lifecell 1 0 5
Моспан Ігор Легіон-CENTER 13 1 0 5
Муляр Артем ХФК “Давид” 1 0 5
Оліщук Роман Легіон-CENTER 13 1 0 5
Пастух Олександр МФК “Ехо” 1 0 5
Трубайчук Роман Нева 1 0 5
Шаравара Микола Нева 1 0 5
Зеленський Олександр Інкогніто 0 5 5
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 0 4 4
Горбачов Євген Нева 0 4 4
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 4 4
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 4 4
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 0 4 4
Попельнюк Артем Авіатор 0 4 4
Рудь Богдан Інкогніто 0 4 4
Вислободський Ігор Компанія 0 3 3
Власов Юрій Компанія 0 3 3
Власюк Ярослав Нева 0 3 3
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 0 3 3
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Квасниця Максим Думка 0 3 3
Коротинський Сергій Компанія 0 3 3
Поліщук Володимир Тепловик-2 0 3 3
Савчук Вадим Компанія 0 3 3
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 0 3 3
Фют Дмитро Інкогніто 0 3 3
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 0 3 3
Білик Богдан Нева 0 2 2
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 0 2 2
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 2 2
Богуславський Денис ККФА-REDMION 0 2 2
Боднар Андрій ККФА-REDMION 0 2 2
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 0 2 2
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 0 2 2
Вельц Денис Інкогніто 0 2 2
Гула Вадим Нева 0 2 2
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Заграй Володимир Авіатор 0 2 2
Загродський Сергій МФК “Ехо” 0 2 2
Зданевич Степан ККФА-REDMION 0 2 2
Лисий Зореслав Компанія 0 2 2
Мірошник Руслан Легіон-CENTER 13 0 2 2
Максименко Віталій Тепловик-2 0 2 2
Новік Олександр Тепловик-2 0 2 2
Палюх Богдан Думка 0 2 2
Решітник Олексій Vavilon 0 2 2
Сич Максим ХФК “Давид” 0 2 2
Степко Валерій Тепловик-2 0 2 2
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 0 2 2
Храпач Олександр ККФА-REDMION 0 2 2
Шаравара Ігор Нева 0 2 2
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 0 2 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 2 2
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 0 1 1
Бакалець Сергій Тепловик-2 0 1 1
Благий Валерій Транс-Авто-Д 0 1 1
Вастюк Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Воловик Олександр ККФА-REDMION 0 1 1
Волошин Олег Нева 0 1 1
Гавенко Назар Авіатор 0 1 1
Галайко Юрій ККФА-REDMION 0 1 1
Глега Микола Vavilon 0 1 1
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 0 1 1
Голоднюк Олексій Тепловик-2 0 1 1
Гончар Владислав ККФА-REDMION 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Даньків Василь Vavilon 0 1 1
Демянишин Максим Легіон-CENTER 13 0 1 1
Диса Олег Vavilon 0 1 1
Драпчук Едуард Легіон-CENTER 13 0 1 1
Загородній Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 0 1 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 0 1 1
Коваленко Михайло Vavilon 0 1 1
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Корженівський Богдан Vavilon 0 1 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 0 1 1
Котик Едуард Авіатор 0 1 1
Кохановський Петро Vavilon 0 1 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 0 1 1
Майхер Роман Транс-Авто-Д 0 1 1
Малий Максим Тепловик-2 0 1 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 1 1
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 0 1 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 1 1
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 0 1 1
Муляр Юрій ХФК “Давид” 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Падалко Михайло МФК “Ехо” 0 1 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон-CENTER 13 0 1 1
Побережний Денис Думка 0 1 1
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 0 1 1
Придворницький Сергій Авіатор 0 1 1
Прокопишин Сергій Компанія 0 1 1
Рогальський Андрій Нева 0 1 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Стасішен Іван Легіон-CENTER 13 0 1 1
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 0 1 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 0 1 1
Федорецький Андрій Vavilon 0 1 1
Чеботарьов Дмитро Компанія 0 1 1
Шадрін Євген Компанія 0 1 1
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 0 1 1
Шпичко Андрій Компанія 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here