Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 10-ого туру

0
327

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 10-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років у дивізіоні 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Ващук Василь Меблі-Лідер 20
Талапчук Олександр ZALIV 10 17
Петренко Максим Ехо-Ветеран 16
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 15
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 15
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 14
Лоборчук Богдан Олімп 14
Анікін Іван Меблі-Лідер 14 (1)
Кучеревич Владислав Олімп 13
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 13
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 13 (1)
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 12
Кузьмін Ростислав Тепловик 11
Дячок Віталій Booster 10
Підручний Андрій УПП Хмельницький 10
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 10
Гула Вадим Нева 9
Орін Андрій CК “Проскурів” 9
Садовець Роман Прогрес-В 9
Якимчук Андрій Ехо-Ветеран 9
Руссу Олег УПП Хмельницький 9 (1)
Антонюк Владислав Тепловик 8
Вітрук Євгеній Тепловик 8
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 8
Максименко Віталій Думка 8
Рубцов Віталій Аталанта 8
Верескун Роман FC “Friends” 7
Журавльов Ігор Dark Horse 7
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 7
Нащубський Олександр Прогрес-В 7
Остроголов Данило ZALIV 10 7
Редько Дмитро CК “Проскурів” 7
Слободян Віталій Прогрес-В 7
Шаховал Олександр Легіон 7
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 7 (1)
Баськов Сергій Прогрес-В 6
Дідишин Владислав Ковчег-2 6
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 6
Кирик Ігор Тепловик 6
Кравець Артем Меблі-Лідер 6
Лабунський Олег Тайфун 6
Століта Сергій Карат-mebli remtion 6
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 5
Гринь Олександр Округ 5
Душа Артур ZALIV 10 5
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 5
Крищук Броніслав Booster 5
Кушлак Артур УПП Хмельницький 5
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 5
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Пляхимович Віталій Легіон 5
Почупрін Вячеслав ДЮСШ №1-Спарта 5
Сабаревський Сергій Нева 5
Смішко Олександр Округ 5
Стефанишин Валерій Аталанта 5
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 5 (1)
Лучинін Вадим Dark Horse 5 (1)
Ільчишин Владислав Тайфун 4
Білик Сергій Округ 4
Барчук Ілля Олімп 4
Барчук Денис Олімп 4
Басистюк Роман Меблі-Лідер 4
Бевза Микола Меблі-Лідер 4
Бобиляк Іван Олімп 4
Власюк Ярослав Нева 4
Гіба Денис Ковчег-2 4
Камінський Валентин Наркевицька ОТГ 4
Клімчук Володимир Тайфун 4
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 4
Кошельник Василь ZALIV 10 4
Курманський Олексій Думка 4
Лаба Максим Аталанта 4
Мазур Владислав Округ 4
Михальчук Тарас Dark Horse 4
Підгорний Назар ZALIV 10 4
Папроцький Сергій Ветеран (Нова Ушиця) 4
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 4
Побережний Денис Думка 4
Сінькевич Руслан Карат-mebli remtion 4
Сердуніч Вадим Astrum 4
Сметана Дмитро Олімп 4
Трохимчук Олександр Тайфун 4
Феринський Ігор Легіон 4
Шиманський Анатолій FC “Friends” 4
Ярославський Андрій Astrum 4
Глега Микола Dark Horse 4 (1)
Ковальчук Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 4 (1)
Андрєєв Олександр CК “Проскурів” 3
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 3
Білик Руслан Нева 3
Вараниця Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 3
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 3
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 3
Демянишин Максим Легіон 3
Забавський Андрій Легіон 3
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 3
Ковалевський Дмитро Округ 3
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 3
Кравчук Остап Тепловик 3
Лабуняк Олег Ветеран (Нова Ушиця) 3
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 3
Мандрик Сергій Тайфун 3
Марущак Віталій Ветеран (Нова Ушиця) 3
Молодих Сергій Меблі-Лідер 3
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Обруч Роман ДЮСШ №1-Спарта 3
Орехівський Сергій Booster 3
Оселедько Олексій CК “Проскурів” 3
Повелій Андрій Олімп 3
Романчев Віталій Тайфун 3
Славута Олександр Карат-mebli remtion 3
Сокур Олексій ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Соловйов Богдан Легіон 3
Чернилевський Ростислав Astrum 3
Шаравара Ігор Нева 3
Шушвар Вадим Прогрес-В 3
Щербаков Ярослав Думка 3
Яцьков Сергій Нева 3
Потапов Олександр ZALIV 10 3 (1)
Бистрих Володимир Dark Horse 3 (2)
Алексіїв Дмитро FC “Friends” 2
Атаманчук Тимур Олімп 2
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 2
Білий Павло Тайфун 2
Барчук Вячеслав Astrum 2
Баценко Іван ДЮСШ №1-Спарта 2
Берлов Максим ДЮСШ №1-Спарта 2
Болотюх Іван Нева 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Вєтров Олександр Тепловик 2
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Гринчук Андрій Карат-mebli remtion 2
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 2
Добровольський Павло Тайфун 2
Железнов Максим ZALIV 10 2
Жеребний Віктор Думка 2
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Квасниця Максим Думка 2
Кобзаренко Віталій Dark Horse 2
Коваль Дмитро Прогрес-В 2
Копицяк Артем Booster 2
Корженівський Богдан Dark Horse 2
Костомаха Віталій Astrum 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 2
Лемець Олег FC “Friends” 2
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 2
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 2
Майстер Костянтин Округ 2
Максименко Денис Думка 2
Нарожний Ігор CК “Проскурів” 2
Полупан Олександр Ковчег-2 2
Рогальський Андрій Нева 2
Романюк Олександр CК “Проскурів” 2
Садовський Віктор Карат-mebli remtion 2
Скалій Олександр Тепловик 2
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 2
Тихонюк Андрій Аталанта 2
Тичинський Дмитро Меблі-Лідер 2
Ткачук Андрій FC “Friends” 2
Ткачук Антон Аталанта 2
Цісар Олександр Ковчег-2 2
Чубатий Іван Прогрес-В 2
Шаманський Сергій Прогрес-В 2
Ялтуховський Олександр Аталанта 2
Алексєєв Микола Аталанта 1
Андрєєв Валерій CК “Проскурів” 1
Білик Денис FC “Friends” 1
Багрій Вадим Аталанта 1
Бердієв Роман CК “Проскурів” 1
Бондарук Валерій Легіон 1
Бровко Олег Наркевицька ОТГ 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 1
Власюк Артем Округ 1
Гах Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Гончар Дмитро Astrum 1
Горбачов Євген Нева 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Гуцал Андрій Олімп 1
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 1
Дударь Андрій FC “Friends” 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Журавель Леонід Легіон 1
Землянухін Геннадій Аталанта 1
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 1
Кліщ Олександр Astrum 1
Клєвцов Богдан Олімп 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Коздронь Віталій Тайфун 1
Козубець Андрій Легіон 1
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 1
Кривак Михайло Astrum 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 1
Кушнір Ігор УПП Хмельницький 1
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 1
Лисенко Вадим Dark Horse 1
Лозинський Сергій ZALIV 10 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Міцак Роман Легіон 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Мороз Олександр Dark Horse 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1
Нечипор Олександр Прогрес-В 1
Осадчук Володимир Меблі-Лідер 1
Остап’юк Артем Ветеран (Нова Ушиця) 1
Павлічук Артем Тепловик 1
Петлюк Богдан Нева 1
Походзей Павло Олімп 1
Примуш Роман Округ 1
Ромасюков Артем Astrum 1
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 1
Савінкін Олександр ДЮСШ №1-Спарта 1
Савенко Антон Легіон 1
Стрихарчук Степан Олімп 1
Флік Олександр Dark Horse 1
Хаванський Владислав ZALIV 10 1
Хмелівський Олександр Astrum 1
Цатурян Артем Округ 1
Цибрій Дмитро FC “Friends” 1
Чубковець Андрій Booster 1
Шевчук Артем Думка 1
Шнира Андрій ZALIV 10 1
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 1
Юдов Валерій ZALIV 10 1
Юр’єв Тарас Олімп 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лозинський Сергій ZALIV 10 1 3 8
Бейбутов Руслан Astrum 1 1 6
Ковалевський Дмитро Округ 1 1 6
Орін Андрій CК “Проскурів” 1 1 6
Стефанишин Валерій Аталанта 1 1 6
Буга Сергій ZALIV 10 1 0 5
Дячок Віталій Booster 1 0 5
Кліщ Олександр Astrum 1 0 5
Коломієць Віктор Прогрес-В 1 0 5
Ломінський Кирило Аталанта 1 0 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1 0 5
Стець Дмитро Тепловик 1 0 5
Хаванський Владислав ZALIV 10 1 0 5
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 0 4 4
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 0 4 4
Максименко Віталій Думка 0 4 4
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 0 4 4
Ялтуховський Олександр Аталанта 0 4 4
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 3 3
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 0 3 3
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 0 3 3
Почупрін Вячеслав ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Філіпишин Артем Легіон 0 3 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Бистрих Володимир Dark Horse 0 2 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 0 2 2
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 2 2
Зозуляк Вадим Округ 0 2 2
Квасниця Максим Думка 0 2 2
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 2 2
Остроголов Данило ZALIV 10 0 2 2
Підгорний Назар ZALIV 10 0 2 2
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 2 2
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Романчев Віталій Тайфун 0 2 2
Сеник Олександр Тайфун 0 2 2
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 0 2 2
Тихонюк Андрій Аталанта 0 2 2
Ткачук Андрій FC “Friends” 0 2 2
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Ярославський Андрій Astrum 0 2 2
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Білик Сергій Округ 0 1 1
Багрій Вадим Аталанта 0 1 1
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 0 1 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 0 1 1
Барчук Ілля Олімп 0 1 1
Барчук Вячеслав Astrum 0 1 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 0 1 1
Баськов Сергій Прогрес-В 0 1 1
Бондарук Валерій Легіон 0 1 1
Бурковський Вадим Олімп 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вівсянко Руслан FC “Friends” 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Вєтров Олександр Тепловик 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Верескун Роман FC “Friends” 0 1 1
Веселовський Вадим ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Голяницький Олексій ZALIV 10 0 1 1
Гончар Дмитро Astrum 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 0 1 1
Дащук Юрій CК “Проскурів” 0 1 1
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Добровольський Павло Тайфун 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Живило Павло Dark Horse 0 1 1
Журавель Леонід Легіон 0 1 1
Забавський Андрій Легіон 0 1 1
Землянухін Геннадій Аталанта 0 1 1
Йолтуховський Єгор Dark Horse 0 1 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 0 1 1
Кирик Ігор Тепловик 0 1 1
Клімчук Володимир Тайфун 0 1 1
Ковальчук Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Коздронь Віталій Тайфун 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Корженівський Богдан Dark Horse 0 1 1
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 0 1 1
Кошельник Василь ZALIV 10 0 1 1
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кравчук Остап Тепловик 0 1 1
Кривий Ігор FC “Friends” 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Ксьонзик Владислав ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Кузьмін Ростислав Тепловик 0 1 1
Куліда Максим FC “Friends” 0 1 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Лабунський Олег Тайфун 0 1 1
Лавренчук Максим Dark Horse 0 1 1
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лоборчук Богдан Олімп 0 1 1
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Лучинін Вадим Dark Horse 0 1 1
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Мазур Владислав Округ 0 1 1
Максименко Денис Думка 0 1 1
Маць Сергій FC “Friends” 0 1 1
Машталір Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Мельник Сергій FC “Friends” 0 1 1
Михальчук Тарас Dark Horse 0 1 1
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат-mebli remtion 0 1 1
Нарожний Ігор CК “Проскурів” 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Нечипор Олександр Прогрес-В 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Падалко Дмитро Ехо-Ветеран 0 1 1
Паламарчук Андрій FC “Friends” 0 1 1
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 0 1 1
Пекнич Вадим Astrum 0 1 1
Петлюк Богдан Нева 0 1 1
Петренко Максим Ехо-Ветеран 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Примуш Роман Округ 0 1 1
Редько Дмитро CК “Проскурів” 0 1 1
Решетник Тарас Легіон 0 1 1
Романюк Олександр CК “Проскурів” 0 1 1
Рубцов Віталій Аталанта 0 1 1
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 0 1 1
Сабаревський Сергій Нева 0 1 1
Садовець Роман Прогрес-В 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Славута Олександр Карат-mebli remtion 0 1 1
Слободян Олександр Dark Horse 0 1 1
Смішко Олександр Округ 0 1 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 0 1 1
Століта Сергій Карат-mebli remtion 0 1 1
Терлецький Данило Тепловик 0 1 1
Ткачук Антон Аталанта 0 1 1
Ткачук Володимир Dark Horse 0 1 1
Трач Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Тютюник Андрій Округ 0 1 1
Феринський Ігор Легіон 0 1 1
Фертюк Ігор Аталанта 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Цісар Олександр Ковчег-2 0 1 1
Чухлевський Юрій FC “Friends” 0 1 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 1 1
Шаховал Олександр Легіон 0 1 1
Шушвар Вадим Прогрес-В 0 1 1
Щербаков Ярослав Думка 0 1 1
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Лозинський Сергій (“ZALIV 10”) – 01.08.2020 р. та 02.08.2020 р.

Дячок Віталій (“Booster”) – 01.08.2020 р. та 02.08.2020 р. (за потреби)

Кліщ Олександр (“Astrum”) – 01.08.2020 р.

Михайлов Павло (“ZALIV 10”) – 01.08.2020 р. та 02.08.2020 р.

Сьомін Вадим (СК “Проскурів”) – 01.08.2020 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here