Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 10-ого туру

0
238

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 10-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 32
Олійник Владислав Локомотив 27
Падневич Володимир Товтри 22 (1)
Пляхимович Віталій Легіон 16
Клапченко Роман Товтри 14
Кирилюк Владислав Zoovetprom-Ivet 13
Кореганов Іван Rexsoft 13
Косевич Олександр Rexsoft 11
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 10
Баранецький Вадим Локомотив 9
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 9
Голець Олександр Rexsoft 9
Курманський Олексій Думка 8
Лялька Владислав Прикордонник-2 8
Осадчук Володимир Фортуна 8
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 7
Головатий Віталій ХФК “Давид” 7
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 7
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 7
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 7
Процик Назар Ветеран (Хмельницький) 7
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 7
Будченко Михайло Rexsoft 6
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 6
Земок Олександр Золотий Грифон 6
Корольков Владислав Zoovetprom-Ivet 6
Пожидаєв Дмитро ФК “Міць” 6
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 6
Шаткун Євген Золотий Грифон 6
Щербаков Ярослав Думка 6
Козубець Андрій Легіон 6 (1)
Ільков Олександр Прикордонник-2 5
Везнюк Максим Локомотив 5
Гудзь Богдан Інкогніто 5
Драчевський Денис Lifecell 5
Калюжняк Денис ФК “ЮАН” 5
Лабець Анатолій Lifecell 5
Михалко Віктор Прикордонник-2 5
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 5
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 5
Бойчук Василь Інкогніто 4
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 4
Григорук Максим Фортуна 4
Дзюбак Микола Товтри 4
Домінов Олег ФК “ЮАН” 4
Молодих Сергій Фортуна 4
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 4
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 4
Плінський Максим Прикордонник-2 4
Савчук Олександр ХФК “Давид” 4
Семенюк Олександр ФК “Міць” 4
Товторог Валентин Думка 4
Феринський Ігор Фортуна 4
Червонецький Тарас Ветеран (Хмельницький) 4
Чорний Олег ФК “ЮАН” 4
Рудий Владислав Золотий Грифон 4 (1)
Батько Андрій ХФК “Давид” 3
Бондарук Сергій Lifecell 3
Будніцький Михайло Локомотив 3
Голеніщев Ігор Локомотив 3
Кебало Владислав Легіон 3
Кичан Назарій Прикордонник-2 3
Колісник Іван Zoovetprom-Ivet 3
Коптєв Ілля Легіон 3
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 3
Лазарчук Дмитро Ветеран (Хмельницький) 3
Легун Костянтин Rexsoft 3
Маргошин Микола ФК “Жищинці” 3
Московчук Богдан ФК “Міць” 3
Моцний Дмитро ФК “Жищинці” 3
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 3
Островський Дмитро Інкогніто 3
Радецький Сергій Локомотив 3
Слободенюк Олександр Lifecell 3
Сокирко Андрій Золотий Грифон 3
Сопілко Олексій Прикордонник-2 3
Стародуб Андрій Золотий Грифон 3
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 3
Халнєпєсов Руслан Товтри 3
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 3
Ягринець Вадим Золотий Грифон 3
Єдинак Максим Локомотив 2
Басараба Назар Zoovetprom-Ivet 2
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 2
Бись Богдан ХФК “Давид” 2
Богданович Назар Lifecell 2
Босак Максим Zoovetprom-Ivet 2
Бугера Богдан ФК “Міць” 2
Вельц Денис Інкогніто 2
Градомський Андрій Інкогніто 2
Дженджелей Андрій ФК “Міць” 2
Драпак Микола Zoovetprom-Ivet 2
Дубина Артем Прикордонник-2 2
Жеребний Віктор Думка 2
Зозуля Олександр Золотий Грифон 2
Канарський Олег ФК “Жищинці” 2
Квасниця Максим Думка 2
Кордонець Дмитро Фортуна 2
Куцак Максим Фортуна 2
Лянскорунський Сергій ФК “Міць” 2
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 2
Міцак Роман Легіон 2
Муравський Віталій Фортуна 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Побережний Денис Думка 2
Понятовський Микола Rexsoft 2
Прокопчук Вадим Локомотив 2
Савіцький Роман Золотий Грифон 2
Савенко Антон Легіон 2
Секліцький Олександр Zoovetprom-Ivet 2
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 2
Тимощук Максим Zoovetprom-Ivet 2
Токар Артем Ветеран (Хмельницький) 2
Третьяков Дмитро Rexsoft 2
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 2
Чичановський Мирослав Локомотив 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Яцків Ярослав ХФК “Давид” 2
Іванцов Ігор ФК “Міць” 1
Анцут Богдан ФК “Міць” 1
Басараба Денис Zoovetprom-Ivet 1
Божеску Олександр Легіон 1
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 1
Вівчарик Ігор Думка 1
Вільчинський Андрій Товтри 1
Віт Віталій Lifecell 1
Василишин Юрій ФК “Міць” 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Міць” 1
Галицький Богдан Локомотив 1
Германенко Владислав Прикордонник-2 1
Гончарук Богдан Товтри 1
Горобець Сергій Фортуна 1
Гулеватий Андрій Інкогніто 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Данилюк Володимир ФК “Міць” 1
Демянишин Максим Легіон 1
Дробот Денис Легіон 1
Журавель Леонід Легіон 1
Зеленський Олександр Інкогніто 1
Капелусь Григорій Інкогніто 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Книш Олег Прикордонник-2 1
Коваленко Михайло ФК “ЮАН” 1
Козак Віталій Локомотив 1
Крулік Артур Товтри 1
Куляк Олександр Золотий Грифон 1
Локазюк Віктор ХФК “Давид” 1
Лошатецький Олександр Lifecell 1
Матраєв Владислав Товтри 1
Медвідь Михайло Прикордонник-2 1
Мельник Владислав Легіон 1
Незгода Дмитро Думка 1
Олійник Роман Локомотив 1
Пелишок Михайло Локомотив 1
Петрук Євген Rexsoft 1
Решетник Тарас Легіон 1
Рудь Богдан Інкогніто 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 1
Ткачук Денис Інкогніто 1
Флерко Костянтин Фортуна 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 1
Чайковський Едуард Золотий Грифон 1
Червоняк Володимир Товтри 1
Шевчук Артем Думка 1
Шинкович Ростислав Zoovetprom-Ivet 1
Ягольніцький Максим ФК “Міць” 1
Янчук Сергій Інкогніто 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 1 2 7
Секліцький Олександр Zoovetprom-Ivet 1 2 7
Басараба Денис Zoovetprom-Ivet 1 0 5
Демянишин Максим Легіон 1 0 5
Ковальчук Олег Прикордонник-2 1 0 5
Медвідь Михайло Прикордонник-2 1 0 5
Плінський Максим Прикордонник-2 1 0 5
Сержант Юрій Прикордонник-2 1 0 5
Філіпишин Артем Легіон 1 0 5
Босак Максим Zoovetprom-Ivet 0 4 4
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 4 4
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 3 3
Дзюбак Микола Товтри 0 3 3
Клапченко Роман Товтри 0 3 3
Куцак Максим Фортуна 0 3 3
Слободенюк Олександр Lifecell 0 3 3
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 3 3
Ткачук Денис Інкогніто 0 3 3
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 0 3 3
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 0 2 2
Зеленський Олександр Інкогніто 0 2 2
Кіт Максим Прикордонник-2 0 2 2
Коптєв Ілля Легіон 0 2 2
Корольков Владислав Zoovetprom-Ivet 0 2 2
Косевич Олександр Rexsoft 0 2 2
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 0 2 2
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 0 2 2
Молодих Сергій Фортуна 0 2 2
Олійник Владислав Локомотив 0 2 2
Пляхимович Віталій Легіон 0 2 2
Семенюк Олександр ФК “Міць” 0 2 2
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 0 2 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 2 2
Щербаков Ярослав Думка 0 2 2
Ягринець Вадим Золотий Грифон 0 2 2
Янчук Олексій Lifecell 0 2 2
Єдинак Максим Локомотив 0 1 1
Анцут Богдан ФК “Міць” 0 1 1
Балабанов В’ячеслав Фортуна 0 1 1
Бевз Денис ФК “ЮАН” 0 1 1
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Бикальський Іван ХФК “Давид” 0 1 1
Бись Богдан ХФК “Давид” 0 1 1
Богданович Назар Lifecell 0 1 1
Бойко Володимир Товтри 0 1 1
Бугера Богдан ФК “Міць” 0 1 1
Будніцький Михайло Локомотив 0 1 1
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Величко Андрій Думка 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Галянт Сергій Прикордонник-2 0 1 1
Голець Олександр Rexsoft 0 1 1
Головатий Віталій ХФК “Давид” 0 1 1
Гордань Володимир ФК “Міць” 0 1 1
Горобець Сергій Фортуна 0 1 1
Градомський Андрій Інкогніто 0 1 1
Гудзь Богдан Інкогніто 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Дідора Павло ФК “Жищинці” 0 1 1
Данилюк Володимир ФК “Міць” 0 1 1
Домінов Олег ФК “ЮАН” 0 1 1
Дробот Денис Легіон 0 1 1
Зозуля Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Калюжняк Денис ФК “ЮАН” 0 1 1
Кебало Владислав Легіон 0 1 1
Коваль Вадим Фортуна 0 1 1
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Колісник Іван Zoovetprom-Ivet 0 1 1
Кореганов Іван Rexsoft 0 1 1
Крулік Артур Товтри 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Кучинський Сергій ХФК “Давид” 0 1 1
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Мазур Ярослав ФК “Міць” 0 1 1
Медведчук Максим Товтри 0 1 1
Миронюк Вадим ФК “Міць” 0 1 1
Незгода Дмитро Думка 0 1 1
Олійник Роман Локомотив 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Падневич Володимир Товтри 0 1 1
Пелишок Михайло Локомотив 0 1 1
Петрук Євген Rexsoft 0 1 1
Пожидаєв Дмитро ФК “Міць” 0 1 1
Понятовський Микола Rexsoft 0 1 1
Приймак Артур Lifecell 0 1 1
Прокопчук Вадим Локомотив 0 1 1
Пронак Володимир ФК “Міць” 0 1 1
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Савіцький Роман Золотий Грифон 0 1 1
Савчук Олександр ХФК “Давид” 0 1 1
Сизов Денис ФК “Міць” 0 1 1
Соловйов Богдан Легіон 0 1 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Червоняк Володимир Товтри 0 1 1
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Шеремета Андрій ФК “Жищинці” 0 1 1
Шинкович Ростислав Zoovetprom-Ivet 0 1 1
Якимець Дмитро Прикордонник-2 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Ковальчук Олег (“Прикордонник-2”) – 11 тур.

Бедратий Олександр (ФК “Жищинці”) – 11 тур.

Медвідь Михайло (“Прикордонник-2”) – 11 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here