Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 10-ого туру

0
247

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 10-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2021 років у дивізіоні 4

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ РЕСТОРАННИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – РЕСТОРАН “FORREST”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Ващук Василь Royal Palace 16
Качурка Ігор МФК “Лідер” 16
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 15
Курманський Олексій Думка 11
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 10
Гула Вадим Нева 9
Марчук Назар Dark Horse 9
Михальський Роман ФК “Гвардія” 9
Штанько Денис ФК “Гвардія” 9
Вороністий Владислав Royal Palace 8
Дідишен Владислав FC “Standart” 8
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 8
Козак Дмитро Прогрес-В 8
Мазур Владислав Округ 8
Сікула Олександр МФК “Сервіс-Буд” 8
Щавінський Дмитро REDMION 8
Дячок Віталій Booster 7
Журавель Леонід Легіон 7
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 7
Лисецький Микола Агрохолдинг-2012 7
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 7
Верескун Роман FC “Friends” 6
Головко Юрій МФК “Сервіс-Буд” 6
Гончар Владислав ФК “Буд-Двір” 6
Подвисоцький Владислав REDMION 6
Серафімов Олександр REDMION 6
Сович Андрій ФК “Гвардія” 6
Шевчук Володимир МФК “Сервіс-Буд” 6
Шевчук Сергій МФК “Буг” 6
Анікін Іван Royal Palace 5
Білик Сергій Округ 5
Бевза Микола Royal Palace 5
Йолтуховський Єгор Dark Horse 5
Кіут Ерік FC “Friends” 5
Корчевний Олександр REDMION 5
Мірошник Руслан Легіон 5
Щербаков Ярослав Думка 5
Бігос Ростислав REDMION 4
Балйемез Хасан Округ 4
Богуславський Денис REDMION 4
Вівсянко Богдан МФК “Буг” 4
Ващенко Олександр ФК “Буд-Двір” 4
Власюк Ярослав Нева 4
Жеребний Віктор Думка 4
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 4
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 4
Коздронь Віталій Тайфун 4
Копицяк Артем Booster 4
Котович Віталій Astrum 4
Кульбачний Денис FC “Infinity” 4
Куцак Максим Royal Palace 4
Лабунський Олег Тайфун 4
Ларіоненко Олександр МФК “Сервіс-Буд” 4
Молодих Сергій Royal Palace 4
Нащубський Олександр Прогрес-В 4
Незгода Дмитро Думка 4
Осяк Богдан FC “Friends” 4
Побережний Денис Думка 4
Присяжний Андрій ФК “Буд-Двір” 4
Рибак Андрій Booster 4
Федик Вадим ФК “Гвардія” 4
Баськов Сергій Прогрес-В 4 (1)
Садовець Роман Прогрес-В 4 (1)
Афанасьєв Олексій FC “Standart” 3
Вівчарик Ігор Думка 3
Власюк Артем Округ 3
Гуменюк Юрій FC “Infinity” 3
Даниш Вадим МФК “Буг” 3
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 3
Добровольський Павло Тайфун 3
Забавський Андрій Легіон 3
Заверуха Олександр ФК “Гвардія” 3
Камінський Валентин Наркевицька ОТГ 3
Кебало Владислав Легіон 3
Коваленко Михайло МФК “Лідер” 3
Ліщук Віталій Royal Palace 3
Лосовський Олександр МФК “Буг” 3
Мандрик Сергій Тайфун 3
Морозов Владислав ФК “Буд-Двір” 3
Моспан Ігор Легіон 3
Оверчук Роман МФК “Буг” 3
Оніщук Максим REDMION 3
Паламарчук Андрій Нева 3
Примуш Роман Astrum 3
Процик Ілля Booster 3
Рибак Роман МФК “Буг” 3
Хомишен Микола МФК “Буг” 3
Яремчук Антон FC “Infinity” 3
Кокіль Єгор МФК “Лідер” 3 (1)
Ільчишин Владислав Тайфун 2
Ангелюк Ілля Думка 2
Білик Руслан Нева 2
Бегаль Олександр FC “Friends” 2
Бресь Максим REDMION 2
Віт Артем Прогрес-В 2
Вольський Сергій Округ 2
Гіба Денис FC “Standart” 2
Герасимчук Артем МФК “Лідер” 2
Герасимчук Сергій Booster 2
Горбачов Євген Нева 2
Горошко Віктор Прогрес-В 2
Грищук Андрій Агрохолдинг-2012 2
Гуменюк Ярослав Легіон 2
Демянишин Максим Легіон 2
Дячок Олександр Booster 2
Зданевич Степан REDMION 2
Кліщ Олександр Astrum 2
Ковальчук Олександр Astrum 2
Козарчук Іван Округ 2
Козубець Андрій Легіон 2
Койфман Олександр FC “Infinity” 2
Колесник Ярослав Округ 2
Кучерук Костянтин ФК “Гвардія” 2
Левандовський Віталій Booster 2
Лемець Олег МФК “Буг” 2
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 2
Осадчук Володимир Royal Palace 2
Підмурняк Олексій REDMION 2
Панфілов Захар МФК “Лідер” 2
Папроцький Сергій Округ 2
Попов Максим Легіон 2
Романчев Віталій Тайфун 2
Смішко Олександр Округ 2
Ткачук Богдан МФК “Лідер” 2
Цимбалюк Михайло Наркевицька ОТГ 2
Янковський Артем FC “Friends” 2
Ярощук Олексій FC “Standart” 2
Антощук Дмитро Royal Palace 1
Апанович Максим Booster 1
Біленький Іван МФК “Лідер” 1
Біловол Павло Думка 1
Балабанов Вячеслав Royal Palace 1
Барабаш Андрій FC “Friends” 1
Бардецький Сергій FC “Standart” 1
Болотюх Іван Нева 1
Бухер Дмитро Royal Palace 1
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 1
Вітка Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Верзун Давид Округ 1
Гермак Богдан FC “Friends” 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер” 1
Гурняк Олександр МФК “Буг” 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 1
Дзядик Богдан ФК “Гвардія” 1
Дробот Денис Легіон 1
Духевич Андрій Тайфун 1
Дячок Андрій Booster 1
Жебровський Олександр Агрохолдинг-2012 1
Закуренко Олександр FC “Infinity” 1
Казмірчук Іван Агрохолдинг-2012 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1
Катернога Валерій Думка 1
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 1
Клапченко Роман Royal Palace 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 1
Ковальчук Ігор ФК “Буд-Двір” 1
Колесник Андрій ФК “Гвардія” 1
Комаринський Олександр FC “Infinity” 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 1
Кошонько Ярослав МФК “Лідер” 1
Кравець Артем Royal Palace 1
Кривак Михайло Astrum 1
Крищук Максим МФК “Лідер” 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 1
Куделюк Олександр МФК “Буг” 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 1
Кухта Павло FC “Infinity” 1
Ліщук Іван ФК “Буд-Двір” 1
Лаврентюк Віталій Агрохолдинг-2012 1
Лавренчук Максим Dark Horse 1
Левченко Олег Агрохолдинг-2012 1
Липач Микола Агрохолдинг-2012 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 1
Литинський Владислав ФК “Буд-Двір” 1
Майхер Павло Наркевицька ОТГ 1
Мамонтов Олег FC “Infinity” 1
Марчук Дмитро ФК “Буд-Двір” 1
Масуді Мілад Dark Horse 1
Маць Сергій FC “Friends” 1
Машталір Андрій Royal Palace 1
Орехівський Сергій Booster 1
Петлюк Богдан Нева 1
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 1
Романенко Євген МФК “Буг” 1
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 1
Сабаревський Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Слободян Віталій Прогрес-В 1
Сокур Олексій МФК “Лідер” 1
Сторожук Дмитро Dark Horse 1
Суєцький Ігор Наркевицька ОТГ 1
Туменко Олександр Royal Palace 1
Феринський Ігор Легіон 1
Хмелівський Олександр Astrum 1
Худік Олександр FC “Friends” 1
Шевчук Андрій Dark Horse 1
Шевчук Артем Думка 1
Шилов Юрій Royal Palace 1
Шиманський Анатолій FC “Friends” 1
Юрко Петро Astrum 1
Ягольніцький Андрій Тайфун 1
Яковчук Олег FC “Infinity” 1
Ярославський Андрій Astrum 1
Яцьков Сергій Нева 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лисецький Микола Агрохолдинг-2012 1 2 7
Балйемез Хасан Округ 1 1 6
Іванніков Сергій МФК “Буг” 1 0 5
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 1 0 5
Дідишен Павло FC “Standart” 1 0 5
Дячок Андрій Booster 1 0 5
Щавінський Дмитро REDMION 1 0 5
Білик Руслан Нева 0 3 3
Дідишен Владислав FC “Standart” 0 3 3
Крищук Максим МФК “Лідер” 0 3 3
Мазур Владислав Округ 0 3 3
Оніщук Максим REDMION 0 3 3
Білик Сергій Округ 0 2 2
Бардецький Сергій FC “Standart” 0 2 2
Власюк Ярослав Нева 0 2 2
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 2 2
Гурин Максим ФК “Буд-Двір” 0 2 2
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 2 2
Добровольський Павло Тайфун 0 2 2
Качурка Ігор МФК “Лідер” 0 2 2
Кебало Владислав Легіон 0 2 2
Коваленко Михайло МФК “Лідер” 0 2 2
Ковальчук Ігор ФК “Буд-Двір” 0 2 2
Козак Дмитро Прогрес-В 0 2 2
Костомаха Віталій Astrum 0 2 2
Кучерук Костянтин ФК “Гвардія” 0 2 2
Мірошник Руслан Легіон 0 2 2
Мандрик Сергій Тайфун 0 2 2
Марчук Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 2 2
Марчук Назар Dark Horse 0 2 2
Морозов Владислав ФК “Буд-Двір” 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Осяк Богдан FC “Friends” 0 2 2
Рейман Олександр Округ 0 2 2
Рогальський Андрій Нева 0 2 2
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 0 2 2
Слободян Віталій Прогрес-В 0 2 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 0 2 2
Стаднічук Сергій Dark Horse 0 2 2
Федчишин Віталій Агрохолдинг-2012 0 2 2
Цимбалюк Михайло Наркевицька ОТГ 0 2 2
Ангелюк Ілля Думка 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Білий Павло Тайфун 0 1 1
Біловол Павло Думка 0 1 1
Бевза Микола Royal Palace 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Богуславський Денис REDMION 0 1 1
Бухер Дмитро Royal Palace 0 1 1
Вівсянко Богдан МФК “Буг” 0 1 1
Віт Артем Прогрес-В 0 1 1
Вежбицький Вячеслав Тайфун 0 1 1
Верескун Роман FC “Friends” 0 1 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер” 0 1 1
Голеніщев Ігор МФК “Буг” 0 1 1
Гончаров Аркадій FC “Friends” 0 1 1
Горбачов Євген Нева 0 1 1
Грищук Андрій Агрохолдинг-2012 0 1 1
Гуменюк Юрій FC “Infinity” 0 1 1
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 0 1 1
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Журавель Леонід Легіон 0 1 1
Казановський Олександр FC “Friends” 0 1 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Караджан Фергат Booster 0 1 1
Квасниця Максим Думка 0 1 1
Квока Сергій FC “Infinity” 0 1 1
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 0 1 1
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Коздронь Віталій Тайфун 0 1 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 0 1 1
Копицяк Артем Booster 0 1 1
Коптєв Ілля Легіон 0 1 1
Котович Віталій Astrum 0 1 1
Кошонько Ярослав МФК “Лідер” 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кухта Павло FC “Infinity” 0 1 1
Куцак Максим Royal Palace 0 1 1
Ліщук Іван ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Лаврентюк Віталій Агрохолдинг-2012 0 1 1
Лебідь Павло ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Лосовський Олександр МФК “Буг” 0 1 1
Люлькун Руслан Тайфун 0 1 1
Мазур Олексій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Мамонтов Олег FC “Infinity” 0 1 1
Мандзій Олександр ФК “Гвардія” 0 1 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 1 1
Мостіпака Сергій FC “Infinity” 0 1 1
Мусат Олег Агрохолдинг-2012 0 1 1
Навроцький Ілля FC “Standart” 0 1 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 0 1 1
Оверчук Роман МФК “Буг” 0 1 1
Підмурняк Олексій REDMION 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 0 1 1
Примуш Роман Astrum 0 1 1
Присяжний Андрій ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Рейвах Олександр Агрохолдинг-2012 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Сікула Олександр МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Садовець Роман Прогрес-В 0 1 1
Слободяновський Вадим FC “Infinity” 0 1 1
Сокур Олексій МФК “Лідер” 0 1 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 0 1 1
Стеценко Богдан REDMION 0 1 1
Стецюк Андрій Агрохолдинг-2012 0 1 1
Суєцький Ігор Наркевицька ОТГ 0 1 1
Тичинський Дмитро Royal Palace 0 1 1
Трач Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Трохимчук Олександр Тайфун 0 1 1
Феринський Ігор Легіон 0 1 1
Цісар Микола FC “Standart” 0 1 1
Цісар Олександр FC “Standart” 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Черенков Юрій Dark Horse 0 1 1
Шандига Павло Astrum 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Шушвар Вадим Прогрес-В 0 1 1
Щербаков Ярослав Думка 0 1 1
Юрко Петро Astrum 0 1 1
Ягольніцький Андрій Тайфун 0 1 1
Ярощук Олексій FC “Standart” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Михальський Роман (ФК “Гвардія”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here