Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 11-ого туру

0
297

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 11-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 24 (1)
Лоборчук Богдан Сокіл 23 (2)
Кльоц Ігор М’ясник 20 (1)
Сергійчук Юрій ДБК 18
Рубцов Віталій Раково-сіті 17
Сурник Ігор ДБК 16
Герасимчук Вадим МобіФренд 15
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 15
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 15
Когут Павло М’ясник 14
Дашкевич Андрій Раково-сіті 12
Заморока Олександр ДБК 12
Сметана Дмитро Сокіл 12
Гресь Владислав ДБК 11
Гонтар Артем FC “FNB” 10
Ковбасюк Олексій Ауді 10
Шаховал Олександр М’ясник 10
Данілов Павло Тепловик 9
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 9
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 9
Приян Андрій Раково-сіті 9
Романов Владислав Раково-сіті 9
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 9
Савчук Назар ДБК 9
Тимчук Андрій FC “FNB” 9
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 8
Зембіцький Сергій М’ясник 8
Кондратюк Роман Аваль 8
Марчук Данііл FC “FNB” 8
Шаварський Віталій МобіФренд 8
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 8 (1)
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 7
Заковоротний Олександр FC “FNB” 7
Мирошніченко Андрій Аваль 7
Присяжний Денис FC “FNB” 7
Трембач Іван МобіФренд 7
Молодих Сергій Носорог 7 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 6
Балабанов Дмитро ДБК 6
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 6
Кирик Ігор Аваль 6
Лисий Зореслав Престиж-Авто 6
Макаров Даниїл Раково-сіті 6
Максименко Віталій Думка 6
Туменко Олександр Носорог 6
Шляховий Олександр Аваль 6 (1)
Алексєєв Микола Ауді 5
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 5
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 5
Кравчук Сергій Носорог 5
Лешкевич Дмитро М’ясник 5
Мавлютов Вадим Аваль 5
Щербаков Ярослав Думка 5
Берест Михайло FC “FNB” 4
Жеребний Віктор Думка 4
Куцак Максим Носорог 4
Нігловський Андрій МобіФренд 4
Перцович Руслан М’ясник 4
Сікора Вадим Раково-сіті 4
Чернов Вадим Престиж-Авто 4
Яковчук Володимир Аваль 4
Аврамчук Володимир Думка 3
Балянда Дмитро Аваль 3
Бевза Микола Носорог 3
Боденчук Сергій Ауді 3
Вакух Дмитро МобіФренд 3
Дудник Сергій Аваль 3
Пилипчук Андрій Престиж-Авто 3
Стець Дмитро Тепловик 3
Юнчик Максим Аваль 3
Ільницький Андрій FC “FNB” 2
Бурковський Вадим Сокіл 2
Васильцов Анатолій М’ясник 2
Вельський Володимир Престиж-Авто 2
Гайдачук Дмитро Тепловик 2
Галкін Ігор Ауді 2
Гончарук Андрій Аваль 2
Дронь Володимир FC “FNB” 2
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 2
Загродський Сергій Сокіл 2
Квасниця Максим Думка 2
Кирилюк Іван Ауді 2
Кондратенко Роман Тепловик 2
Коносюк Олександр Престиж-Авто 2
Кушнір Олександр FC “FNB” 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 2
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Стеценко Валентин Тепловик 2
Ходаковський Руслан Аваль 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 2
Юрчук Андрій Думка 2
Ящук Дмитро Престиж-Авто 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2 (1)
Антонець Андрій М’ясник 1
Бадрак Денис Сокіл 1
Вітрук Євген Тепловик 1
Вармінський Володимир Сокіл 1
Головань Олександр Ауді 1
Данилюк Валентин Престиж-Авто 1
Демчук Андрій Думка 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Кисіль Михайло Тепловик 1
Коваль Вадим Носорог 1
Ковальчук Олег Думка 1
Кокошко Денис Носорог 1
Кузюткін Олександр Носорог 1
Кучеревич Владислав Сокіл 1
Лісний Сергій Раково-сіті 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Мазур Андрій МобіФренд 1
Максименко Денис Думка 1
Меліцян Карен Сокіл 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Павлик Віктор Сокіл 1
Побережний Денис Думка 1
Романов Михайло Носорог 1
Рудик Максим Аваль 1
Сабадаш Микола Престиж-Авто 1
Степко Валерій Тепловик 1
Сурков Віталій ДБК 1
Флерко Костянтин Носорог 1
Чепурний Андрій ДБК 1
Южанінов Максим МобіФренд 1
Юхимчук Андрій ФК “Громада-Міць” 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Меліцян Карен Сокіл 2 1 11
Бондарчук Іван Ауді 2 0 10
Сурник Ігор ДБК 1 5 10
Галкін Ігор Ауді 1 3 8
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 1 3 8
Мавлютов Вадим Аваль 1 2 7
Присяжний Денис FC “FNB” 1 2 7
Шаховал Олександр М’ясник 1 2 7
Боденчук Сергій Ауді 1 1 6
Гурман Сергій Раково-сіті 1 1 6
Чернов Вадим Престиж-Авто 1 1 6
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 1 1 6
Степанюк Ярослав Сокіл 1 0 5
Янишин Денис МобіФренд 1 0 5
Когут Павло М’ясник 0 5 5
Алексєєв Микола Ауді 0 4 4
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 0 4 4
Чепурний Андрій ДБК 0 4 4
Єременко Олександр МобіФренд 0 3 3
Бевза Микола Носорог 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Заковоротний Олександр FC “FNB” 0 3 3
Ковальчук Олег Думка 0 3 3
Ладунець Роман МобіФренд 0 3 3
Лоборчук Богдан Сокіл 0 3 3
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 3 3
Савчук Назар ДБК 0 3 3
Степко Валерій Тепловик 0 3 3
Студенець Володимир Ауді 0 3 3
Тимчук Андрій FC “FNB” 0 3 3
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Балянда Дмитро Аваль 0 2 2
Бурковський Вадим Сокіл 0 2 2
Вармінський Володимир Сокіл 0 2 2
Войтович Олександр Ауді 0 2 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Гонтар Артем FC “FNB” 0 2 2
Григорьєв Юрій Думка 0 2 2
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 2 2
Демчук Андрій Думка 0 2 2
Заморока Олександр ДБК 0 2 2
Кльоц Ігор М’ясник 0 2 2
Ковбасюк Олексій Ауді 0 2 2
Коносюк Олександр Престиж-Авто 0 2 2
Курманський Олексій Думка 0 2 2
Куцак Максим Носорог 0 2 2
Левченко Максим Раково-сіті 0 2 2
Лешкевич Дмитро М’ясник 0 2 2
Лисий Зореслав Престиж-Авто 0 2 2
Лянскорунський Ігор ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Максименко Віталій Думка 0 2 2
Марчук Данііл FC “FNB” 0 2 2
Мирошніченко Андрій Аваль 0 2 2
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Романов Владислав Раково-сіті 0 2 2
Сергійчук Юрій ДБК 0 2 2
Сметана Дмитро Сокіл 0 2 2
Стець Дмитро Тепловик 0 2 2
Щербаков Ярослав Думка 0 2 2
Юзвишин Роман ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 1 1
Балабанов В’ячеслав Носорог 0 1 1
Бойчук Василь Престиж-Авто 0 1 1
Вінницький Олександр Престиж-Авто 0 1 1
Вітрук Євген Тепловик 0 1 1
Васильцов Анатолій М’ясник 0 1 1
Величко Андрій Думка 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гресь Владислав ДБК 0 1 1
Данілов Павло Тепловик 0 1 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Залевський Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Зембіцький Сергій М’ясник 0 1 1
Квасниця Максим Думка 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Кондратюк Роман Аваль 0 1 1
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Кулешов Станіслав ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 0 1 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Макаров Даниїл Раково-сіті 0 1 1
Максименко Денис Думка 0 1 1
Малімон Артем Сокіл 0 1 1
Матковський Максим FC “FNB” 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Молодих Сергій Носорог 0 1 1
Мустафа Алі Хусейн МобіФренд 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Образцов Андрій FC “FNB” 0 1 1
Павлик Віктор Сокіл 0 1 1
Перцович Руслан М’ясник 0 1 1
Пилипчук Андрій Престиж-Авто 0 1 1
Сікора Вадим Раково-сіті 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 0 1 1
Чернятинський Тарас Престиж-Авто 0 1 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Шинкович Ростислав Носорог 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1
Ящук Дмитро Престиж-Авто 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Ткачук Антон (“Тепловик”)

Галкін Ігор (“Ауді”)

Бондарчук Іван (“Ауді”)

Чернов Вадим (“Престиж-Авто”)

Чепурний Андрій (“ДБК”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here