Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 13-ого туру

0
262

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 13-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Зенін Владислав Тепловик 27 (2)
Клапченко Роман Товтри 25
Анікін Іван Фортуна 20 (2)
Вакух Дмитро МобіФренд 17
Кореганов Іван Rexsoft 17
Пляхимович Віталій Легіон 17
Когут Павло КАЗ 16
Голець Олександр Rexsoft 16 (1)
Грохольський Григорій КАЗ 15
Сторожук Кирило Прикордонник-2 13 (2)
Герасимчук Вадим МобіФренд 12
Вєтров Олександр Тепловик 11
Вакух Олег МобіФренд 11
Дзюбак Микола Товтри 11
Косевич Олександр Rexsoft 11
Максименко Віталій Думка 11
Худік Роман КАЗ 11
Якушевський Вадим Легіон 11
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 10
Шаховал Олександр Легіон 10
Щербаков Ярослав Думка 10
Вельський Володимир МобіФренд 9
Ліхновський Михайло Тепловик 9
Легун Костянтин Rexsoft 9
Борщ Олександр КАЗ 8
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 8
Лабець Анатолій Lifecell 8
Янчук Сергій ФК ЛП-Інкогніто 8
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 7
Ковтонюк Олександр КАЗ 7
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 7
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 7
Ягринець Вадим Золотий Грифон 7
Іщук Олександр Lifecell 6
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 6
Бевза Микола Фортуна 6
Бойко Володимир Товтри 6
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 6
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 6
Константін Юрій КАЗ 6
Коротаєв Ігор КАЗ 6
Мещеряков Олексій Lifecell 6
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 6
Осадчук Володимир Фортуна 6
Побережний Денис Думка 6
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 6
Антонюк Владислав Тепловик 5
Віт Віталій Lifecell 5
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 5
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 5
Дячук Костянтин Думка 5
Земок Олександр Золотий Грифон 5
Зозуля Олександр Золотий Грифон 5
Кльоц Ігор КАЗ 5
Ковальчук Олег Прикордонник-2 5
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 5
Кондратюк Микола Lifecell 5
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 5
Кравчук Сергій Фортуна 5
Левковицький Олександр Думка 5
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 5
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Сокирко Андрій Золотий Грифон 5
Стародуб Андрій Золотий Грифон 5
Шаварський Віталій МобіФренд 5
Янчук Олександр ФК ЛП-Інкогніто 5
Богданович Назар Lifecell 4
Босак Максим Zooветпром-Ivet 4
Вітрук Євгеній Тепловик 4
Власов Юрій Lifecell 4
Журавель Леонід Легіон 4
Зеленський Олександр ФК ЛП-Інкогніто 4
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 4
Ладунець Роман МобіФренд 4
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Михалко Віктор Прикордонник-2 4
Молодих Сергій Фортуна 4
Морозович Володимир КАЗ 4
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 4
Савіцький Роман Золотий Грифон 4
Вільчинський Андрій Товтри 4 (1)
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 3
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 3
Киданов Олександр Rexsoft 3
Крулік Артур Товтри 3
Міцак Роман Легіон 3
Поліщук Володимир Тепловик 3
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 3
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 3
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 3
Фещук Максим КАЗ 3
Шаткун Євген Золотий Грифон 3
Білий Юрій Думка 2
Бевз Денис ФК “ЮАН” 2
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 2
Бондарчук Мирослав КАЗ 2
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 2
Вендера Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 2
Горохов Роман Прикордонник-2 2
Деркач Дмитро Товтри 2
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 2
Коваленко Михайло ФК “ЮАН” 2
Козубець Андрій Легіон 2
Кравчук Остап Тепловик 2
Куцак Максим Фортуна 2
Лойченко Микола Фортуна 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 2
Максименко Денис Думка 2
Медведчук Максим Lifecell 2
Плінський Максим Прикордонник-2 2
Рекуненко Радіон Прикордонник-2 2
Рудий Владислав Золотий Грифон 2
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сливянчук Володимир Золотий Грифон 2
Степко Валерій Тепловик 2
Сукач Сергій Прикордонник-2 2
Тарахтій Костянтин ФК ЛП-Інкогніто 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Адоховський Денис Прикордонник-2 1
Андрущенко Дмитро Lifecell 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Ахмедов Іван Тепловик 1
Басистий Дмитро Золотий Грифон 1
Бондар Віктор Золотий Грифон 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Ваколюк Василь Золотий Грифон 1
Голов Сергій Товтри 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 1
Гуралечко Юрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Демянишин Максим Легіон 1
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 1
Дрижа Олександр Золотий Грифон 1
Дронг Сергій Lifecell 1
Квасниця Максим Думка 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 1
Колесников Роман Rexsoft 1
Кузьмак Максим ФК “Громада-Міць” 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Люховець Андрій Фортуна 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Микитюк Євген Золотий Грифон 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Муравський Віталій Фортуна 1
Нараєвський Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Підручний Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Петрук Євген Rexsoft 1
Пилявець Андрій Легіон 1
Прудников Євгеній Zooветпром-Ivet 1
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 1
Савенко Антон Легіон 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 1
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 1
Флерко Костянтин Фортуна 1
Червоняк Володимир Товтри 1
Шевчук Артем Думка 1
Шинкович Ростислав Фортуна 1
Шумський Владислав Zooветпром-Ivet 1
Юрійчук Владислав Легіон 1
Юрчук Андрій Думка 1
Янишин Денис ФК “ЮАН” 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 2 1 11
Шумський Владислав Zooветпром-Ivet 2 1 11
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 1 2 7
Журавель Леонід Легіон 1 2 7
Зенін Владислав Тепловик 1 2 7
Максименко Денис Думка 1 2 7
Петрук Євген Rexsoft 1 2 7
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 7 7
Бордієр Богдан Легіон 1 1 6
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 1 0 5
Киданов Олександр Rexsoft 1 0 5
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 1 0 5
Микитюк Євген Золотий Грифон 1 0 5
Савенко Антон Легіон 1 0 5
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 5 5
Вакух Олег МобіФренд 0 4 4
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 4 4
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 4 4
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 4 4
Максименко Віталій Думка 0 4 4
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 4 4
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 0 4 4
Пляхимович Віталій Легіон 0 4 4
Скалій Олександр Тепловик 0 4 4
Янишин Денис ФК “ЮАН” 0 4 4
Бондарчук Богдан КАЗ 0 3 3
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 3 3
Вакух Дмитро МобіФренд 0 3 3
Грохольський Григорій КАЗ 0 3 3
Зозуля Олександр Золотий Грифон 0 3 3
Косевич Олександр Rexsoft 0 3 3
Котелба Володимир ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Шаховал Олександр Легіон 0 3 3
Іщук Олександр Lifecell 0 2 2
Адоховський Денис Прикордонник-2 0 2 2
Антонюк Владислав Тепловик 0 2 2
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 0 2 2
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 0 2 2
Бондарчук Мирослав КАЗ 0 2 2
Голець Олександр Rexsoft 0 2 2
Земок Олександр Золотий Грифон 0 2 2
Клапченко Роман Товтри 0 2 2
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 2 2
Когут Павло КАЗ 0 2 2
Кореганов Іван Rexsoft 0 2 2
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 0 2 2
Куцак Максим Фортуна 0 2 2
Михалко Віктор Прикордонник-2 0 2 2
Морозович Володимир КАЗ 0 2 2
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Плінський Максим Прикордонник-2 0 2 2
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Сопілко Олексій Прикордонник-2 0 2 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 0 2 2
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 0 2 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 0 2 2
Щербаков Ярослав Думка 0 2 2
Ахмедов Іван Тепловик 0 1 1
Басистий Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Бевза Микола Фортуна 0 1 1
Величко Андрій Думка 0 1 1
Вельц Денис ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Глухий Олександр ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Гуралечко Юрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Давидов Артем ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Демянишин Максим Легіон 0 1 1
Деркач Дмитро Товтри 0 1 1
Дзюбак Микола Товтри 0 1 1
Доценко Сергій Rexsoft 0 1 1
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Жеребний Віктор Думка 0 1 1
Зеленський Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Зубрицький Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Камінський Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Константін Юрій КАЗ 0 1 1
Красніков Вадим Прикордонник-2 0 1 1
Крулік Артур Товтри 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 0 1 1
Ліхновський Михайло Тепловик 0 1 1
Лабець Анатолій Lifecell 0 1 1
Левковицький Олександр Думка 0 1 1
Люховець Андрій Фортуна 0 1 1
Лялька Владислав Прикордонник-2 0 1 1
Лянскорунський Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Мещеряков Олексій Lifecell 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 1 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Підручний Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Приступа Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Романюк Андрій ФК “ЮАН” 0 1 1
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 0 1 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Сторожук Кирило Прикордонник-2 0 1 1
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Юрчук Андрій Думка 0 1 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Зенін Владислав (“Тепловик”) – 14 тур;

Максименко Віталій (“Думка”) – 14 тур;

Мейко Владислав (“ДЮСШ №1-Україна-Chado”) – 14 тур;

Пляхимович Віталій (“Легіон”) – 14 тур;

Скалій Олександр (“Тепловик”) – 14 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here