Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 14-ого туру

0
209

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 14-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 27
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 26
Гончар Владислав ККФА-REDMION 24
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 22
Чайковський Сергій Компанія 21
Рудь Богдан Інкогніто 19 (1)
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 17
Петренко Максим МФК “Ехо” 15
Гула Вадим Нева 14
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 14
Островський Дмитро Інкогніто 14
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 14
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 13
Підручний Андрій УПП Хмельницький 13
Остап’юк Артем Авіатор 13 (1)
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 12
Корженівський Богдан Vavilon 12
Попельнюк Артем Авіатор 12
Храпач Олександр ККФА-REDMION 12
Щербаков Ярослав Думка 12
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 12
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 12 (1)
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 11
Гавенко Назар Авіатор 10
Давидов Артем Vavilon 10
Калошин Максим Компанія 10
Пляхимович Віталій Легіон-CENTER 13 10
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 10
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 9
Власюк Ярослав Нева 9
Лисий Зореслав Компанія 9
Ангелюк Ілля Думка 8
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 8
Глега Микола Vavilon 8
Горбачов Євген Нева 8
Демянишин Максим Легіон-CENTER 13 8
Ковальчук Костянтин Vavilon 8
Мартиненко Іван Авіатор 8
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 8
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 8
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 8
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 7
Вельц Денис Інкогніто 7
Кондратюк Микола Lifecell 7
Мірошник Руслан Легіон-CENTER 13 7
Товсторог Валентин Думка 7
Атерлей Василь Lifecell 6
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 6
Бись Богдан ХФК “Давид” 6
Даньків Василь Vavilon 6
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 6
Моспан Ігор Легіон-CENTER 13 6
Побережний Денис Думка 6
Поліщук Володимир Тепловик-2 6
Придворницький Сергій Авіатор 6
Таєнчук Владислав Авіатор 6
Шадрін Євген Компанія 6 (1)
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 6 (1)
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 5
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 5
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 5
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 5
Коротинський Сергій Компанія 5
Савчук Вадим Компанія 5
Усатий Віталій ХФК “Давид” 5
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 5
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 5
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 5
Ярмолюк Олександр Авіатор 5
Богуславський Денис ККФА-REDMION 5 (1)
Бакалець Сергій Тепловик-2 4
Боднар Андрій ККФА-REDMION 4
Гуральник Владислав Нева 4
Гурський Микола Vavilon 4
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 4
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 4
Забавський Андрій Легіон-CENTER 13 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4
Канарський Олег ФК “Жищинці” 4
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 4
Курманський Олексій Думка 4
Кушлак Артур УПП Хмельницький 4
Лошатецький Олександр Lifecell 4
Муляр Артем ХФК “Давид” 4
Палюх Богдан Думка 4
Попіль Олександр УПП Хмельницький 4
Рогальський Андрій Нева 4
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 4
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 4
Юрчук Андрій Думка 4
Білик Руслан Нева 3
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 3
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 3
Вислободський Ігор Компанія 3
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 3
Джурило Антон Транс-Авто-Д 3
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 3
Заграй Володимир Авіатор 3
Загродський Сергій МФК “Ехо” 3
Зданевич Степан ККФА-REDMION 3
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 3
Котик Едуард Авіатор 3
Кузьмін Олександр Авіатор 3
Лучко Віталій Vavilon 3
Малий Максим Тепловик-2 3
Незгода Дмитро Думка 3
Подвисоцький Владислав ККФА-REDMION 3
Попов Максим Легіон-CENTER 13 3
Чеботарьов Дмитро Компанія 3
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 3
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 3
Соловйов Богдан Легіон-CENTER 13 3 (1)
Іщук Олександр Lifecell 2
Віт Віталій Lifecell 2
Власов Юрій Компанія 2
Голоднюк Олексій Тепловик-2 2
Дідора Павло ФК “Жищинці” 2
Драчевський Денис ККФА-REDMION 2
Кінделевич Роман Транс-Авто-Д 2
Капелюх Богдан Авіатор 2
Квасниця Максим Думка 2
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 2
Кобернюк Кіріл МФК “Ехо” 2
Коваленко Михайло Vavilon 2
Круторогий Андрій Авіатор 2
Максименко Віталій Тепловик-2 2
Мелимука Олександр Транс-Авто-Д 2
Муц Максим Транс-Авто-Д 2
Новік Олександр Тепловик-2 2
Підгородецький Сергій Lifecell 2
Падалко Михайло МФК “Ехо” 2
Сич Максим ХФК “Давид” 2
Фют Дмитро Інкогніто 2
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 2
Шаховал Олександр Легіон-CENTER 13 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Янчук Олександр Інкогніто 2
Благий Валерій Транс-Авто-Д 1
Бобецький Сергій Авіатор 1
Болотюх Іван Нева 1
Бресь Максим ККФА-REDMION 1
Вівчарик Ігор Думка 1
Вінніцкі Антон Lifecell 1
Валівець Ігор ФК “Подільський Кремінь” 1
Величко Андрій Думка 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Волос Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1
Гайдамашко Андрій Тепловик-2 1
Данилюк Сергій Нева 1
Диса Олег Vavilon 1
Дробот Денис Легіон-CENTER 13 1
Забіяка Андрій Тепловик-2 1
Загородній Назар Lifecell 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 1
Козубець Андрій Легіон-CENTER 13 1
Корчевний Олександр ККФА-REDMION 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Лянскорунський Сергій УПП Хмельницький 1
Лях Ігор Vavilon 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 1
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1
Моцний Дмитро ФК “Жищинці” 1
Нагорняк Роман Думка 1
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Паламарчук Андрій Нева 1
Перін Даніл МФК “Ехо” 1
Пойшлий Павло Тепловик-2 1
Помінов Владислав МФК “Ехо” 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Рибій Віктор Vavilon 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1
Сєряков Іван Авіатор 1
Савенко Антон Легіон-CENTER 13 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Тимощук Ростислав Компанія 1
Трубайчук Роман Нева 1
Шабельський Артем ХФК “Давид” 1
Шаравара Микола Нева 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Яцьков Сергій Нева 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 1 2 7
Білик Руслан Нева 1 2 7
Іщук Олександр Lifecell 1 1 6
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Марко Юрій Vavilon 1 1 6
Мартиненко Іван Авіатор 1 1 6
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 1 0 5
Врублевський Дмитро ХФК “Давид” 1 0 5
Калошин Максим Компанія 1 0 5
Оліщук Роман Легіон-CENTER 13 1 0 5
Пастух Олександр МФК “Ехо” 1 0 5
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 1 0 5
Шаравара Микола Нева 1 0 5
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 0 5 5
Зеленський Олександр Інкогніто 0 5 5
Вислободський Ігор Компанія 0 3 3
Власюк Ярослав Нева 0 3 3
Горбачов Євген Нева 0 3 3
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 3 3
Попельнюк Артем Авіатор 0 3 3
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 0 2 2
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 2 2
Бись Богдан ХФК “Давид” 0 2 2
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 0 2 2
Боднар Андрій ККФА-REDMION 0 2 2
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 0 2 2
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 0 2 2
Вельц Денис Інкогніто 0 2 2
Власов Юрій Компанія 0 2 2
Гула Вадим Нева 0 2 2
Заграй Володимир Авіатор 0 2 2
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Максименко Віталій Тепловик-2 0 2 2
Новік Олександр Тепловик-2 0 2 2
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 0 2 2
Палюх Богдан Думка 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик-2 0 2 2
Решітник Олексій Vavilon 0 2 2
Рудь Богдан Інкогніто 0 2 2
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 0 2 2
Степко Валерій Тепловик-2 0 2 2
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 0 2 2
Тимощук Ростислав Компанія 0 2 2
Фют Дмитро Інкогніто 0 2 2
Храпач Олександр ККФА-REDMION 0 2 2
Шаравара Ігор Нева 0 2 2
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 0 2 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 2 2
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 0 1 1
Бакалець Сергій Тепловик-2 0 1 1
Благий Валерій Транс-Авто-Д 0 1 1
Богуславський Денис ККФА-REDMION 0 1 1
Вастюк Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Волошин Олег Нева 0 1 1
Галайко Юрій ККФА-REDMION 0 1 1
Глега Микола Vavilon 0 1 1
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 0 1 1
Голоднюк Олексій Тепловик-2 0 1 1
Гончар Владислав ККФА-REDMION 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Даньків Василь Vavilon 0 1 1
Диса Олег Vavilon 0 1 1
Драпчук Едуард Легіон-CENTER 13 0 1 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 1 1
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 0 1 1
Загородній Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Загродський Сергій МФК “Ехо” 0 1 1
Квасниця Максим Думка 0 1 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 0 1 1
Коваленко Михайло Vavilon 0 1 1
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Корженівський Богдан Vavilon 0 1 1
Коротинський Сергій Компанія 0 1 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 0 1 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Лисий Зореслав Компанія 0 1 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 0 1 1
Майхер Роман Транс-Авто-Д 0 1 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 1 1
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Падалко Михайло МФК “Ехо” 0 1 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 0 1 1
Побережний Денис Думка 0 1 1
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 0 1 1
Придворницький Сергій Авіатор 0 1 1
Рогальський Андрій Нева 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сич Максим ХФК “Давид” 0 1 1
Стасішен Іван Легіон-CENTER 13 0 1 1
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 0 1 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 0 1 1
Федорецький Андрій Vavilon 0 1 1
Чеботарьов Дмитро Компанія 0 1 1
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 0 1 1
Шпичко Андрій Компанія 0 1 1
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Калошин Максим (“Компанія”)

Оліщук Роман (“Легіон-CENTER 13”)

Зеленський Олександр (“Інкогніто”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here