Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 15-ого туру та перших матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
268

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років у дивізіоні 4

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Клапченко Роман Товтри 30
Зенін Владислав Тепловик 27 (2)
Грохольський Григорій КАЗ 20
Кореганов Іван Rexsoft 20
Анікін Іван Фортуна 20 (2)
Вакух Дмитро МобіФренд 19
Когут Павло КАЗ 19
Пляхимович Віталій Легіон 18
Голець Олександр Rexsoft 18 (1)
Дзюбак Микола Товтри 17
Вакух Олег МобіФренд 16
Сторожук Кирило Прикордонник-2 16 (2)
Вєтров Олександр Тепловик 15
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 15
Борщ Олександр КАЗ 13
Герасимчук Вадим МобіФренд 13
Константін Юрій КАЗ 13
Максименко Віталій Думка 12
Щербаков Ярослав Думка 12
Якушевський Вадим Легіон 12
Косевич Олександр Rexsoft 11
Мещеряков Олексій Lifecell 11
Худік Роман КАЗ 11
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 10
Легун Костянтин Rexsoft 10
Шаховал Олександр Легіон 10
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 9
Вельський Володимир МобіФренд 9
Ліхновський Михайло Тепловик 9
Лабець Анатолій Lifecell 9
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 9
Богданович Назар Lifecell 8
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 8
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 8
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 8
Ковтонюк Олександр КАЗ 8
Янчук Сергій ФК ЛП-Інкогніто 8
Вільчинський Андрій Товтри 8 (1)
Іщук Олександр Lifecell 7
Антонюк Владислав Тепловик 7
Віт Віталій Lifecell 7
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 7
Кльоц Ігор КАЗ 7
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 7
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 7
Ягринець Вадим Золотий Грифон 7
Бевза Микола Фортуна 6
Бойко Володимир Товтри 6
Журавель Леонід Легіон 6
Земок Олександр Золотий Грифон 6
Коротаєв Ігор КАЗ 6
Молодих Сергій Фортуна 6
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 6
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 6
Осадчук Володимир Фортуна 6
Побережний Денис Думка 6
Стародуб Андрій Золотий Грифон 6
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 5
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 5
Власов Юрій Lifecell 5
Дячук Костянтин Думка 5
Зеленський Олександр ФК ЛП-Інкогніто 5
Зозуля Олександр Золотий Грифон 5
Ковальчук Олег Прикордонник-2 5
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 5
Кондратюк Микола Lifecell 5
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 5
Кравчук Остап Тепловик 5
Кравчук Сергій Фортуна 5
Крулік Артур Товтри 5
Ладунець Роман МобіФренд 5
Левковицький Олександр Думка 5
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Михалко Віктор Прикордонник-2 5
Морозович Володимир КАЗ 5
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 5
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 5
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Сокирко Андрій Золотий Грифон 5
Шаварський Віталій МобіФренд 5
Шаткун Євген Золотий Грифон 5
Янчук Олександр ФК ЛП-Інкогніто 5
Ахмедов Іван Тепловик 4
Бондарчук Мирослав КАЗ 4
Босак Максим Zooветпром-Ivet 4
Вітрук Євгеній Тепловик 4
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 4
Поліщук Володимир Тепловик 4
Савіцький Роман Золотий Грифон 4
Флерко Костянтин Фортуна 4
Бевз Денис ФК “ЮАН” 3
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 3
Горохов Роман Прикордонник-2 3
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 3
Киданов Олександр Rexsoft 3
Коваленко Михайло ФК “ЮАН” 3
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 3
Міцак Роман Легіон 3
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 3
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 3
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Фещук Максим КАЗ 3
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 3
Шевчук Артем Думка 3
Андрущенко Дмитро Lifecell 2
Білий Юрій Думка 2
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 2
Бондарук Сергій Lifecell 2
Будченко Михайло Rexsoft 2
Ваколюк Василь Золотий Грифон 2
Вендера Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 2
Деркач Дмитро Товтри 2
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 2
Козубець Андрій Легіон 2
Куцак Максим Фортуна 2
Лойченко Микола Фортуна 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Максименко Денис Думка 2
Медведчук Максим Lifecell 2
Плінський Максим Прикордонник-2 2
Рекуненко Радіон Прикордонник-2 2
Рудий Владислав Золотий Грифон 2
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сливянчук Володимир Золотий Грифон 2
Степко Валерій Тепловик 2
Сукач Сергій Прикордонник-2 2
Тарахтій Костянтин ФК ЛП-Інкогніто 2
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Адоховський Денис Прикордонник-2 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Басистий Дмитро Золотий Грифон 1
Бондар Віктор Золотий Грифон 1
Голов Сергій Товтри 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 1
Гуралечко Юрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Демянишин Максим Легіон 1
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 1
Дрижа Олександр Золотий Грифон 1
Дронг Сергій Lifecell 1
Квасниця Максим Думка 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 1
Колесников Роман Rexsoft 1
Котелба Володимир ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Кузьмак Максим ФК “Громада-Міць” 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Люховець Андрій Фортуна 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Микитюк Євген Золотий Грифон 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Муравський Віталій Фортуна 1
Нараєвський Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Підручний Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Петрук Євген Rexsoft 1
Пилявець Андрій Легіон 1
Прудников Євгеній Zooветпром-Ivet 1
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 1
Савенко Антон Легіон 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 1
Сизов Денис ФК “Громада-Міць” 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 1
Терлецький Данило Тепловик 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 1
Червоняк Володимир Товтри 1
Шинкович Ростислав Фортуна 1
Шумський Владислав Zooветпром-Ivet 1
Юрійчук Владислав Легіон 1
Юрчук Андрій Думка 1
Янишин Денис ФК “ЮАН” 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 2 2 12
Шумський Владислав Zooветпром-Ivet 2 2 12
Клапченко Роман Товтри 1 4 9
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 1 4 9
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 1 3 8
Петрук Євген Rexsoft 1 3 8
Журавель Леонід Легіон 1 2 7
Зенін Владислав Тепловик 1 2 7
Максименко Денис Думка 1 2 7
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 1 2 7
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 7 7
Бордієр Богдан Легіон 1 1 6
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 6 6
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 1 0 5
Кіт Максим Прикордонник-2 1 0 5
Киданов Олександр Rexsoft 1 0 5
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 1 0 5
Микитюк Євген Золотий Грифон 1 0 5
Савенко Антон Легіон 1 0 5
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 5 5
Вакух Дмитро МобіФренд 0 4 4
Вакух Олег МобіФренд 0 4 4
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 4 4
Грохольський Григорій КАЗ 0 4 4
Косевич Олександр Rexsoft 0 4 4
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 4 4
Максименко Віталій Думка 0 4 4
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 4 4
Пляхимович Віталій Легіон 0 4 4
Скалій Олександр Тепловик 0 4 4
Янишин Денис ФК “ЮАН” 0 4 4
Антонюк Владислав Тепловик 0 3 3
Бондарчук Богдан КАЗ 0 3 3
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 3 3
Земок Олександр Золотий Грифон 0 3 3
Зозуля Олександр Золотий Грифон 0 3 3
Котелба Володимир ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Куцак Максим Фортуна 0 3 3
Михалко Віктор Прикордонник-2 0 3 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Шаховал Олександр Легіон 0 3 3
Іщук Олександр Lifecell 0 2 2
Адоховський Денис Прикордонник-2 0 2 2
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 0 2 2
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 0 2 2
Бондарчук Мирослав КАЗ 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 2 2
Голець Олександр Rexsoft 0 2 2
Голов Сергій Товтри 0 2 2
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 2 2
Когут Павло КАЗ 0 2 2
Кореганов Іван Rexsoft 0 2 2
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 0 2 2
Морозович Володимир КАЗ 0 2 2
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Підручний Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Плінський Максим Прикордонник-2 0 2 2
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Сопілко Олексій Прикордонник-2 0 2 2
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 0 2 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 0 2 2
Щербаков Ярослав Думка 0 2 2
Ахмедов Іван Тепловик 0 1 1
Басистий Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Бевза Микола Фортуна 0 1 1
Бондарук Сергій Lifecell 0 1 1
Борщ Олександр КАЗ 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Величко Андрій Думка 0 1 1
Вельц Денис ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Глухий Олександр ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Гуралечко Юрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Давидов Артем ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Демянишин Максим Легіон 0 1 1
Деркач Дмитро Товтри 0 1 1
Дзюбак Микола Товтри 0 1 1
Доценко Сергій Rexsoft 0 1 1
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Жеребний Віктор Думка 0 1 1
Зеленський Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Зубрицький Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Камінський Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Константін Юрій КАЗ 0 1 1
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Кравчук Остап Тепловик 0 1 1
Красніков Вадим Прикордонник-2 0 1 1
Крулік Артур Товтри 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 0 1 1
Ліхновський Михайло Тепловик 0 1 1
Лабець Анатолій Lifecell 0 1 1
Левковицький Олександр Думка 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Люховець Андрій Фортуна 0 1 1
Лялька Владислав Прикордонник-2 0 1 1
Лянскорунський Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Мещеряков Олексій Lifecell 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 1 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Приступа Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Романюк Андрій ФК “ЮАН” 0 1 1
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 0 1 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Сторожук Кирило Прикордонник-2 0 1 1
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Юрчук Андрій Думка 0 1 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Клапченко Роман (“Товтри”) – 15.02.2020 р. та 16.02.2020 р. (за потреби)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here