Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 4-ого туру

0
354

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 4-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років у дивізіоні 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Дячок Віталій Booster 9
Талапчук Олександр ZALIV 10 9
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 7
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 7
Петренко Максим Ехо-Ветеран 7
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 7
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 7
Ващук Василь Меблі-Лідер 6
Кучеревич Владислав Олімп 6
Орін Андрій CК “Проскурів” 6
Кузьмін Ростислав Тепловик 5
Лоборчук Богдан Олімп 5
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Пляхимович Віталій Легіон 5
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 4
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 4
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 4
Рубцов Віталій Аталанта 4
Століта Сергій Карат-mebli remtion 4
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 4
Шаховал Олександр Легіон 4
Якимчук Андрій Ехо-Ветеран 4
Анікін Іван Меблі-Лідер 4 (1)
Антонюк Владислав Тепловик 3
Барчук Ілля Олімп 3
Барчук Денис Олімп 3
Вітрук Євгеній Тепловик 3
Гула Вадим Нева 3
Дідишин Владислав Ковчег-2 3
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 3
Ковальчук Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 3
Крищук Броніслав Booster 3
Лаба Максим Аталанта 3
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 3
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 3
Обруч Роман ДЮСШ №1-Спарта 3
Орехівський Сергій Booster 3
Папроцький Сергій Ветеран (Нова Ушиця) 3
Руссу Олег УПП Хмельницький 3
Садовець Роман Прогрес-В 3
Трохимчук Олександр Тайфун 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Шиманський Анатолій FC “Friends” 3
Глега Микола Dark Horse 3 (1)
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 2
Барчук Вячеслав Astrum 2
Басистюк Роман Меблі-Лідер 2
Бобиляк Іван Олімп 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Верескун Роман FC “Friends” 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Гіба Денис Ковчег-2 2
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 2
Демянишин Максим Легіон 2
Добровольський Павло Тайфун 2
Жеребний Віктор Думка 2
Забавський Андрій Легіон 2
Квасниця Максим Думка 2
Костомаха Віталій Astrum 2
Курманський Олексій Думка 2
Максименко Віталій Думка 2
Оселедько Олексій CК “Проскурів” 2
Остроголов Данило ZALIV 10 2
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Рогальський Андрій Нева 2
Сінькевич Руслан Карат-mebli remtion 2
Славута Олександр Карат-mebli remtion 2
Сметана Дмитро Олімп 2
Стефанишин Валерій Аталанта 2
Чубатий Іван Прогрес-В 2
Щербаков Ярослав Думка 2
Ярославський Андрій Astrum 2
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 2 (1)
Ільчишин Владислав Тайфун 1
Андрєєв Олександр CК “Проскурів” 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 1
Білий Павло Тайфун 1
Білик Руслан Нева 1
Білик Сергій Округ 1
Багрій Вадим Аталанта 1
Баськов Сергій Прогрес-В 1
Бердієв Роман CК “Проскурів” 1
Берлов Максим ДЮСШ №1-Спарта 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Вєтров Олександр Тепловик 1
Вараниця Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 1
Власюк Артем Округ 1
Гайдук Василь Округ 1
Гончар Дмитро Astrum 1
Гончаров Аркадій FC “Friends” 1
Горбачов Євген Нева 1
Гринчук Андрій Карат-mebli remtion 1
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Дячок Андрій Booster 1
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Зозуляк Вадим Округ 1
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 1
Камінський Валентин Наркевицька ОТГ 1
Кирик Ігор Тепловик 1
Клєвцов Богдан Олімп 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 1
Коздронь Віталій Тайфун 1
Козубець Андрій Легіон 1
Копицяк Артем Booster 1
Корженівський Богдан Dark Horse 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Кривак Михайло Astrum 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 1
Кушнір Ігор УПП Хмельницький 1
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 1
Лисенко Вадим Dark Horse 1
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Міцак Роман Легіон 1
Марущак Віталій Ветеран (Нова Ушиця) 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 1
Осадчук Володимир Меблі-Лідер 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 1
Павлічук Артем Тепловик 1
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 1
Петлюк Богдан Нева 1
Повелій Андрій Олімп 1
Походзей Павло Олімп 1
Примуш Роман Округ 1
Редько Дмитро CК “Проскурів” 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Романюк Олександр CК “Проскурів” 1
Ромасюков Артем Astrum 1
Сабаревський Сергій Нева 1
Савінкін Олександр ДЮСШ №1-Спарта 1
Савенко Антон Легіон 1
Садовський Віктор Карат-mebli remtion 1
Сокур Олексій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 1
Тичинський Дмитро Меблі-Лідер 1
Феринський Ігор Легіон 1
Хаванський Владислав ZALIV 10 1
Цісар Олександр Ковчег-2 1
Цатурян Артем Округ 1
Цибрій Дмитро FC “Friends” 1
Чернилевський Ростислав Astrum 1
Чубковець Андрій Booster 1
Ялтуховський Олександр Аталанта 1
Яцьков Сергій Нева 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бейбутов Руслан Astrum 1 0 5
Буга Сергій ZALIV 10 1 0 5
Коломієць Віктор Прогрес-В 1 0 5
Стець Дмитро Тепловик 1 0 5
Хаванський Владислав ZALIV 10 1 0 5
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 0 2 2
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Лозинський Сергій ZALIV 10 0 2 2
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 2 2
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Почупрін Вячеслав ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Ялтуховський Олександр Аталанта 0 2 2
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 0 1 1
Білик Сергій Округ 0 1 1
Багрій Вадим Аталанта 0 1 1
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 0 1 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 0 1 1
Барчук Вячеслав Astrum 0 1 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 0 1 1
Баськов Сергій Прогрес-В 0 1 1
Бурковський Вадим Олімп 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 1 1
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Гончар Дмитро Astrum 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Живило Павло Dark Horse 0 1 1
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Зозуляк Вадим Округ 0 1 1
Йолтуховський Єгор Dark Horse 0 1 1
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 0 1 1
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 0 1 1
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Корженівський Богдан Dark Horse 0 1 1
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 0 1 1
Кривий Ігор FC “Friends” 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Лавренчук Максим Dark Horse 0 1 1
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 0 1 1
Лоборчук Богдан Олімп 0 1 1
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Лучинін Вадим Dark Horse 0 1 1
Максименко Віталій Думка 0 1 1
Машталір Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Мельник Сергій FC “Friends” 0 1 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Орін Андрій CК “Проскурів” 0 1 1
Остроголов Данило ZALIV 10 0 1 1
Підгорний Назар ZALIV 10 0 1 1
Падалко Дмитро Ехо-Ветеран 0 1 1
Петлюк Богдан Нева 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Примуш Роман Округ 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Романюк Олександр CК “Проскурів” 0 1 1
Сабаревський Сергій Нева 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Слободян Олександр Dark Horse 0 1 1
Століта Сергій Карат-mebli remtion 0 1 1
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 0 1 1
Трач Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Тютюник Андрій Округ 0 1 1
Філіпишин Артем Легіон 0 1 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Фертюк Ігор Аталанта 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 1 1
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Щербаков Ярослав Думка 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Стець Дмитро (“Тепловик”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here