Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 4-ого туру

0
167

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 4-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2021 років у дивізіоні 4

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 8
Качурка Ігор МФК “Лідер” 8
Сікула Олександр МФК “Сервіс-Буд” 8
Ващук Василь Royal Palace 7
Мазур Владислав Округ 7
Курманський Олексій Думка 6
Верескун Роман FC “Friends” 5
Гула Вадим Нева 5
Михальський Роман ФК “Гвардія” 5
Білик Сергій Округ 4
Головко Юрій МФК “Сервіс-Буд” 4
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 4
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 4
Копицяк Артем Booster 4
Лисецький Микола Агрохолдинг-2012 4
Марчук Назар Dark Horse 4
Незгода Дмитро Думка 4
Подвисоцький Владислав REDMION 4
Бігос Ростислав REDMION 3
Богуславський Денис REDMION 3
Власюк Артем Округ 3
Вороністий Владислав Royal Palace 3
Гуменюк Юрій FC “Infinity” 3
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 3
Дячок Віталій Booster 3
Кіут Ерік FC “Friends” 3
Коваленко Михайло МФК “Лідер” 3
Козак Дмитро Прогрес-В 3
Оніщук Максим REDMION 3
Присяжний Андрій ФК “Буд-Двір” 3
Сович Андрій ФК “Гвардія” 3
Штанько Денис ФК “Гвардія” 3
Щавінський Дмитро REDMION 3
Щербаков Ярослав Думка 3
Анікін Іван Royal Palace 2
Балйемез Хасан Округ 2
Бевза Микола Royal Palace 2
Вівсянко Богдан МФК “Буг” 2
Вівчарик Ігор Думка 2
Віт Артем Прогрес-В 2
Герасимчук Сергій Booster 2
Дідишен Владислав FC “Standart” 2
Добровольський Павло Тайфун 2
Жеребний Віктор Думка 2
Журавель Леонід Легіон 2
Зданевич Степан REDMION 2
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 2
Корчевний Олександр REDMION 2
Лабунський Олег Тайфун 2
Мірошник Руслан Легіон 2
Морозов Владислав ФК “Буд-Двір” 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 2
Оверчук Роман МФК “Буг” 2
Осяк Богдан FC “Friends” 2
Паламарчук Андрій Нева 2
Папроцький Сергій Округ 2
Побережний Денис Думка 2
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 2
Хомишен Микола МФК “Буг” 2
Шевчук Володимир МФК “Сервіс-Буд” 2
Садовець Роман Прогрес-В 2 (1)
Антощук Дмитро Royal Palace 1
Апанович Максим Booster 1
Афанасьєв Олексій FC “Standart” 1
Біленький Іван МФК “Лідер” 1
Баськов Сергій Прогрес-В 1
Бресь Максим REDMION 1
Вітка Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Ващенко Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Верзун Давид Округ 1
Власюк Ярослав Нева 1
Гіба Денис FC “Standart” 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер” 1
Горбачов Євген Нева 1
Грищук Андрій Агрохолдинг-2012 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 1
Дзядик Богдан ФК “Гвардія” 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Жебровський Олександр Агрохолдинг-2012 1
Заверуха Олександр ФК “Гвардія” 1
Закуренко Олександр FC “Infinity” 1
Казмірчук Іван Агрохолдинг-2012 1
Камінський Валентин Наркевицька ОТГ 1
Катернога Валерій Думка 1
Клапченко Роман Royal Palace 1
Ковальчук Ігор ФК “Буд-Двір” 1
Коздронь Віталій Тайфун 1
Котович Віталій Astrum 1
Кривак Михайло Astrum 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 1
Куделюк Олександр МФК “Буг” 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 1
Куцак Максим Royal Palace 1
Лавренчук Максим Dark Horse 1
Левандовський Віталій Booster 1
Левченко Олег Агрохолдинг-2012 1
Липач Микола Агрохолдинг-2012 1
Литинський Владислав ФК “Буд-Двір” 1
Мамонтов Олег FC “Infinity” 1
Мандрик Сергій Тайфун 1
Маць Сергій FC “Friends” 1
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 1
Орехівський Сергій Booster 1
Панфілов Захар МФК “Лідер” 1
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 1
Рибак Андрій Booster 1
Романенко Євген МФК “Буг” 1
Серафімов Олександр МФК “Лідер” 1
Сторожук Дмитро Dark Horse 1
Худік Олександр FC “Friends” 1
Шевчук Андрій Dark Horse 1
Шевчук Артем Думка 1
Шевчук Сергій МФК “Буг” 1
Юрко Петро Astrum 1
Ягольніцький Андрій Тайфун 1
Яремчук Антон FC “Infinity” 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Балйемез Хасан Округ 1 1 6
Лисецький Микола Агрохолдинг-2012 1 1 6
Іванніков Сергій МФК “Буг” 1 0 5
Вівсянко Руслан МФК “Буг” 1 0 5
Дідишен Павло FC “Standart” 1 0 5
Дячок Андрій Booster 1 0 5
Щавінський Дмитро REDMION 1 0 5
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 2 2
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 2 2
Коваленко Михайло МФК “Лідер” 0 2 2
Ковальчук Ігор ФК “Буд-Двір” 0 2 2
Крищук Максим МФК “Лідер” 0 2 2
Мандрик Сергій Тайфун 0 2 2
Слободян Віталій Прогрес-В 0 2 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 0 2 2
Федчишин Віталій Агрохолдинг-2012 0 2 2
Білик Руслан Нева 0 1 1
Білик Сергій Округ 0 1 1
Бухер Дмитро Royal Palace 0 1 1
Вівсянко Богдан МФК “Буг” 0 1 1
Віт Артем Прогрес-В 0 1 1
Верескун Роман FC “Friends” 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер” 0 1 1
Голеніщев Ігор Легіон 0 1 1
Гуменюк Юрій FC “Infinity” 0 1 1
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Гурин Максим ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Добровольський Павло Тайфун 0 1 1
Журавель Леонід Легіон 0 1 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Караджан Фергат Booster 0 1 1
Качурка Ігор МФК “Лідер” 0 1 1
Квока Сергій FC “Infinity” 0 1 1
Кебало Владислав Легіон 0 1 1
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 0 1 1
Козак Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Коздронь Віталій Тайфун 0 1 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 0 1 1
Копицяк Артем Booster 0 1 1
Коптєв Ілля Легіон 0 1 1
Котович Віталій Astrum 0 1 1
Кошонько Ярослав МФК “Лідер” 0 1 1
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кухта Павло FC “Infinity” 0 1 1
Куцак Максим Royal Palace 0 1 1
Лаврентюк Віталій Агрохолдинг-2012 0 1 1
Лебідь Павло ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Мірошник Руслан Легіон 0 1 1
Мазур Владислав Округ 0 1 1
Мазур Олексій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Мамонтов Олег FC “Infinity” 0 1 1
Марчук Назар Dark Horse 0 1 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 1 1
Мостіпака Сергій FC “Infinity” 0 1 1
Мусат Олег Агрохолдинг-2012 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Оніщук Максим REDMION 0 1 1
Осяк Богдан FC “Friends” 0 1 1
Підмурняк Олексій REDMION 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 0 1 1
Рейвах Олександр Агрохолдинг-2012 0 1 1
Рейман Олександр Округ 0 1 1
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 0 1 1
Сікула Олександр МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Стецюк Андрій Агрохолдинг-2012 0 1 1
Суєцький Ігор Наркевицька ОТГ 0 1 1
Феринський Ігор Легіон 0 1 1
Цимбалюк Михайло Наркевицька ОТГ 0 1 1
Юрко Петро Astrum 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Литинський Владислав (ФК “Буд-Двір”) – 5-ий тур та 2-ий попередній етап Кубку.

Балйемез Хасан (“Округ”) – до рішення КДК АМФФХО.

Примуш Роман (“Astrum”) – 2-ий попередній етап Кубку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here