Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 4-ого туру

0
315

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 4-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Борщ Олександр КАЗ 10
Кльоц Ігор М’ясник 9 (1)
Лісніченко Ігор ДЮСШ №1-Україна 8
Михайлов Олександр Моноліт 8
Зембіцький Сергій М’ясник 7
Трембач Іван МобіФренд 7
Туменко Олександр Фортуна 7 (1)
Грохольський Григорій КАЗ 6
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 6
Когут Павло М’ясник 6
Лоборчук Богдан Сокіл 6
Вакух Дмитро МобіФренд 5
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 5
Пляхимович Віталій Легіон 5 (1)
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 4
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 4
Коваль Вадим Фортуна 4
Козак Микола FURY-Аванті 4
Константін Юрій КАЗ 4
Осадчук Володимир Фортуна 4
Слобода Сергій Моноліт 4
Шутяк Дмитро Моноліт 4
Янчук Олексій Lifecell 4
Бойчук Василь Rexsoft 3
Вельський Володимир МобіФренд 3
Голець Олександр Rexsoft 3
Дарченко Віктор Моноліт 3
Заяц Юрій М’ясник 3
Ковтонюк Олександр КАЗ 3
Коротаєв Ігор КАЗ 3
Косевич Олександр Rexsoft 3
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна 3
Підручний Роман Легіон 3
Радзіон Роман КАЗ 3
Скалій Олександр Тепловик 3
Сметана Дмитро Сокіл 3
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 3
Тодоренко Ігор Моноліт 3
Шабатура Максим FURY-Аванті 3
Вознюк Руслан FURY-Аванті 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Доценко Олександр Rexsoft 2
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 2
Кондратюк Микола Lifecell 2
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 2
Кучеревич Владислав Сокіл 2
Лабець Анатолій Lifecell 2
Лущик Сергій Моноліт 2
Максименко Віталій Думка 2
Меліцян Карен Сокіл 2
Михайлов Артем ЗА-ЗУЛ 2
Молодих Сергій Фортуна 2
Олійник Владислав ДЮСШ №1-Україна 2
Росінський Андрій Моноліт 2
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 2
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 2
Степанюк Ярослав Сокіл 2
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 2
Южанінов Максим МобіФренд 2
Янов Валерій Моноліт 2
Данілов Павло Тепловик 2 (1)
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 2 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 1
Артемчук Микола FURY-Аванті 1
Білявський Максим Легіон 1
Белей Олег Легіон 1
Божик Олександр ДЮСШ №1-Україна 1
Будніцький Михайло Легіон 1
Бурковський Вадим Сокіл 1
Васильцов Анатолій М’ясник 1
Васильчишин Олександр Легіон 1
Вислободський Ігор Престиж-Авто 1
Гайдук Сергій FURY-Аванті 1
Глушок Ігор М’ясник 1
Градомський Андрій Тепловик 1
Гуторов Валерій Rexsoft 1
Демчук Андрій Думка 1
Денисюк Віталій ЗА-ЗУЛ 1
Дрель Денис Легіон 1
Дронг Сергій Lifecell 1
Кисіль Михайло Тепловик 1
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 1
Кондратенко Роман Тепловик 1
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1
Котенков Ігор Моноліт 1
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна 1
Куцак Максим Фортуна 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Легун Костянтин Rexsoft 1
Лоборчук Володимир Сокіл 1
Люховець Андрій Lifecell 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Морозович Володимир М’ясник 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна 1
Панасюк Олександр Легіон 1
Панчук Андрій FURY-Аванті 1
Пилипчук Андрій Престиж-Авто 1
Побережний Денис Думка 1
Регелюк Олег FURY-Аванті 1
Родич Ярослав FURY-Аванті 1
Романенко Євген Моноліт 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Семенюк Степан ЗА-ЗУЛ 1
Ткачук Антон Тепловик 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 1
Хомин Віктор Сокіл 1
Чайковський Сергій М’ясник 1
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 1
Ярощук Богдан Zooветпром-Ivet 1
Іщук Олександр Lifecell 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Ліхновський Михайло Тепловик 1 1 6
Меліцян Карен Сокіл 1 0 5
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 1 0 5
Скалій Олександр Тепловик 0 3 3
Грохольський Григорій КАЗ 0 2 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 2 2
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 2 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 0 2 2
Єременко Олександр МобіФренд 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Білий Юрій Думка 0 1 1
Білявський Максим Легіон 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Васильчишин Олександр Легіон 0 1 1
Вельський Володимир МобіФренд 0 1 1
Вознюк Руслан FURY-Аванті 0 1 1
Гайдук Сергій FURY-Аванті 0 1 1
Данілов Павло Тепловик 0 1 1
Зембіцький Сергій М’ясник 0 1 1
Зенін Владислав Тепловик 0 1 1
Кльоц Ігор М’ясник 0 1 1
Козак Микола FURY-Аванті 0 1 1
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 0 1 1
Косевич Олександр Rexsoft 0 1 1
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Куцак Максим Фортуна 0 1 1
Лісніченко Ігор ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Лоборчук Богдан Сокіл 0 1 1
Мартинюк Ігор Zooветпром-Ivet 0 1 1
Мещеряков Олексій Lifecell 0 1 1
Михайлов Артем ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Підручний Роман Легіон 0 1 1
Перцович Руслан М’ясник 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Родич Ярослав FURY-Аванті 0 1 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 0 1 1
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Степанюк Ярослав Сокіл 0 1 1
Ткачук Антон Тепловик 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Шутяк Дмитро Моноліт 0 1 1
Янюк Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Меліцян Карен (“Сокіл”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here