Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 5-ого туру

0
279

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 5-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Клапченко Роман Товтри 11
Грохольський Григорій КАЗ 10
Зенін Владислав Тепловик 10
Шаховал Олександр Легіон 8
Якушевський Вадим Легіон 8
Анікін Іван Фортуна 7
Голець Олександр Rexsoft 7
Когут Павло КАЗ 7
Кореганов Іван Rexsoft 7
Вакух Дмитро МобіФренд 6
Бойко Володимир Товтри 5
Борщ Олександр КАЗ 5
Вєтров Олександр Тепловик 5
Коротаєв Ігор КАЗ 5
Косевич Олександр Rexsoft 5
Легун Костянтин Rexsoft 5
Максименко Віталій Думка 5
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Сторожук Кирило Прикордонник-2 5 (1)
Ковальчук Олег Прикордонник-2 4
Ковтонюк Олександр КАЗ 4
Константін Юрій КАЗ 4
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 4
Щербаков Ярослав Думка 4
Вітрук Євгеній Тепловик 3
Вельський Володимир МобіФренд 3
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 3
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 3
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 3
Журавель Леонід Легіон 3
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Кондратюк Микола Lifecell 3
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 3
Кравчук Сергій Фортуна 3
Ліхновський Михайло Тепловик 3
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 3
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Ягринець Вадим Золотий Грифон 3
Янчук Олександр ФК ЛП-Інкогніто 3
Іщук Олександр Lifecell 2
Білий Юрій Думка 2
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 2
Бевза Микола Фортуна 2
Вакух Олег МобіФренд 2
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Земок Олександр Золотий Грифон 2
Зозуля Олександр Золотий Грифон 2
Киданов Олександр Rexsoft 2
Козубець Андрій Легіон 2
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 2
Лабець Анатолій Lifecell 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Лойченко Микола Фортуна 2
Міцак Роман Легіон 2
Мещеряков Олексій Lifecell 2
Молодих Сергій Фортуна 2
Осадчук Володимир Фортуна 2
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Пляхимович Віталій Легіон 2
Побережний Денис Думка 2
Рекуненко Радіон Прикордонник-2 2
Рудий Владислав Золотий Грифон 2
Савіцький Роман Золотий Грифон 2
Сукач Сергій Прикордонник-2 2
Янчук Сергій ФК ЛП-Інкогніто 2
Адоховський Денис Прикордонник-2 1
Андрущенко Дмитро Lifecell 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 1
Богданович Назар Lifecell 1
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 1
Бондарчук Мирослав КАЗ 1
Босак Максим Zooветпром-Ivet 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 1
Гуралечко Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Демянишин Максим Легіон 1
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 1
Дзюбак Микола Товтри 1
Дрижа Олександр Золотий Грифон 1
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 1
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Левковицький Олександр Думка 1
Лялька Владислав Прикордонник-2 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 1
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Максименко Денис Думка 1
Микитюк Євген Золотий Грифон 1
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 1
Петрук Євген Rexsoft 1
Пилявець Андрій Легіон 1
Поліщук Володимир Тепловик 1
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 1
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Стародуб Андрій Золотий Грифон 1
Степко Валерій Тепловик 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1
Тарахтій Костянтин ФК ЛП-Інкогніто 1
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 1
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Шинкович Ростислав Фортуна 1
Юрійчук Владислав Легіон 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 1 1 6
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1 1 6
Максименко Денис Думка 1 1 6
Бордієр Богдан Легіон 1 0 5
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 1 0 5
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 1 0 5
Микитюк Євген Золотий Грифон 1 0 5
Петрук Євген Rexsoft 1 0 5
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 4 4
Вакух Олег МобіФренд 0 3 3
Бондарчук Богдан КАЗ 0 2 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 2 2
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 2 2
Грохольський Григорій КАЗ 0 2 2
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 2 2
Сопілко Олексій Прикордонник-2 0 2 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 0 2 2
Шаховал Олександр Легіон 0 2 2
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Адоховський Денис Прикордонник-2 0 1 1
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 0 1 1
Басистий Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Бевза Микола Фортуна 0 1 1
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Бондарчук Мирослав КАЗ 0 1 1
Величко Андрій Думка 0 1 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Голець Олександр Rexsoft 0 1 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Давидов Артем ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Доценко Сергій Rexsoft 0 1 1
Жеребний Віктор Думка 0 1 1
Земок Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Зенін Владислав Тепловик 0 1 1
Зозуля Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Камінський Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Клапченко Роман Товтри 0 1 1
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Когут Павло КАЗ 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кореганов Іван Rexsoft 0 1 1
Косевич Олександр Rexsoft 0 1 1
Котелба Володимир ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Куцак Максим Фортуна 0 1 1
Лабець Анатолій Lifecell 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Максименко Віталій Думка 0 1 1
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Мещеряков Олексій Lifecell 0 1 1
Михалко Віктор Прикордонник-2 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 1 1
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Плінський Максим Прикордонник-2 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Романюк Андрій ФК “ЮАН” 0 1 1
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Щербаков Ярослав Думка 0 1 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Янишин Денис ФК “ЮАН” 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Максименко Денис (“Думка”)

Драпак Микола (“Zooветпром-Ivet”)

Дудка Віталій (“Zooветпром-Ivet”)

Тимощук Максим (“Zooветпром-Ivet”)

Колісник Іван (“Zooветпром-Ivet”)

Лянскорунський Ярослав (ФК “Громада-Міць”) – 6 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here