Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 7-ого туру

0
349

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років у дивізіоні 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 12
Петренко Максим Ехо-Ветеран 12
Талапчук Олександр ZALIV 10 12
Ващук Василь Меблі-Лідер 11
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 11
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 10
Дячок Віталій Booster 10
Кучеревич Владислав Олімп 10
Лоборчук Богдан Олімп 10
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 10
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 10
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 9
Гула Вадим Нева 8
Орін Андрій CК “Проскурів” 8
Антонюк Владислав Тепловик 7
Кузьмін Ростислав Тепловик 7
Рубцов Віталій Аталанта 7
Шаховал Олександр Легіон 7
Якимчук Андрій Ехо-Ветеран 7
Анікін Іван Меблі-Лідер 7 (1)
Дідишин Владислав Ковчег-2 6
Кирик Ігор Тепловик 6
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 6
Підручний Андрій УПП Хмельницький 6
Садовець Роман Прогрес-В 6
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 6
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 6 (1)
Вітрук Євгеній Тепловик 5
Верескун Роман FC “Friends” 5
Максименко Віталій Думка 5
Пляхимович Віталій Легіон 5
Стефанишин Валерій Аталанта 5
Століта Сергій Карат-mebli remtion 5
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 5 (1)
Лучинін Вадим Dark Horse 5 (1)
Руссу Олег УПП Хмельницький 5 (1)
Барчук Ілля Олімп 4
Барчук Денис Олімп 4
Бобиляк Іван Олімп 4
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 4
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 4
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 4
Ковальчук Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 4
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 4
Лаба Максим Аталанта 4
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 4
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 4
Остроголов Данило ZALIV 10 4
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 4
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Сінькевич Руслан Карат-mebli remtion 4
Сабаревський Сергій Нева 4
Сметана Дмитро Олімп 4
Феринський Ігор Легіон 4
Глега Микола Dark Horse 4 (1)
Андрєєв Олександр CК “Проскурів” 3
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 3
Басистюк Роман Меблі-Лідер 3
Власюк Ярослав Нева 3
Гіба Денис Ковчег-2 3
Гринь Олександр Округ 3
Демянишин Максим Легіон 3
Журавльов Ігор Dark Horse 3
Забавський Андрій Легіон 3
Клімчук Володимир Тайфун 3
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 3
Крищук Броніслав Booster 3
Лабунський Олег Тайфун 3
Лабуняк Олег Ветеран (Нова Ушиця) 3
Обруч Роман ДЮСШ №1-Спарта 3
Орехівський Сергій Booster 3
Оселедько Олексій CК “Проскурів” 3
Папроцький Сергій Ветеран (Нова Ушиця) 3
Почупрін Вячеслав ДЮСШ №1-Спарта 3
Редько Дмитро CК “Проскурів” 3
Слободян Віталій Прогрес-В 3
Сокур Олексій ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Трохимчук Олександр Тайфун 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Чернилевський Ростислав Astrum 3
Шиманський Анатолій FC “Friends” 3
Щербаков Ярослав Думка 3
Ярославський Андрій Astrum 3
Яцьков Сергій Нева 3
Ільчишин Владислав Тайфун 2
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 2
Атаманчук Тимур Олімп 2
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 2
Білий Павло Тайфун 2
Білик Руслан Нева 2
Барчук Вячеслав Astrum 2
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Баценко Іван ДЮСШ №1-Спарта 2
Бевза Микола Меблі-Лідер 2
Болотюх Іван Нева 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Вараниця Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 2
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 2
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 2
Добровольський Павло Тайфун 2
Железнов Максим ZALIV 10 2
Жеребний Віктор Думка 2
Камінський Валентин Наркевицька ОТГ 2
Квасниця Максим Думка 2
Копицяк Артем Booster 2
Корженівський Богдан Dark Horse 2
Костомаха Віталій Astrum 2
Кравчук Остап Тепловик 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Курманський Олексій Думка 2
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 2
Кушлак Артур УПП Хмельницький 2
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 2
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Нарожний Ігор CК “Проскурів” 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 2
Побережний Денис Думка 2
Повелій Андрій Олімп 2
Потапов Олександр ZALIV 10 2
Рогальський Андрій Нева 2
Романчев Віталій Тайфун 2
Садовський Віктор Карат-mebli remtion 2
Славута Олександр Карат-mebli remtion 2
Соловйов Богдан Легіон 2
Цісар Олександр Ковчег-2 2
Чубатий Іван Прогрес-В 2
Ялтуховський Олександр Аталанта 2
Алексєєв Микола Аталанта 1
Андрєєв Валерій CК “Проскурів” 1
Білик Сергій Округ 1
Багрій Вадим Аталанта 1
Бердієв Роман CК “Проскурів” 1
Берлов Максим ДЮСШ №1-Спарта 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Бровко Олег Наркевицька ОТГ 1
Вєтров Олександр Тепловик 1
Власюк Артем Округ 1
Гайдук Василь Округ 1
Гончар Дмитро Astrum 1
Горбачов Євген Нева 1
Гринчук Андрій Карат-mebli remtion 1
Гуменчук Владислав ZALIV 10 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Дударь Андрій FC “Friends” 1
Дячок Андрій Booster 1
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Землянухін Геннадій Аталанта 1
Зозуляк Вадим Округ 1
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 1
Кліщ Олександр Astrum 1
Клєвцов Богдан Олімп 1
Ковалевський Дмитро Округ 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Коздронь Віталій Тайфун 1
Козубець Андрій Легіон 1
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 1
Кривак Михайло Astrum 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 1
Кушнір Ігор УПП Хмельницький 1
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 1
Лисенко Вадим Dark Horse 1
Лозинський Сергій ZALIV 10 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Міцак Роман Легіон 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 1
Майстер Костянтин Округ 1
Максименко Денис Думка 1
Марущак Віталій Ветеран (Нова Ушиця) 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1
Осадчук Володимир Меблі-Лідер 1
Павлічук Артем Тепловик 1
Петлюк Богдан Нева 1
Походзей Павло Олімп 1
Примуш Роман Округ 1
Романюк Олександр CК “Проскурів” 1
Ромасюков Артем Astrum 1
Савінкін Олександр ДЮСШ №1-Спарта 1
Савенко Антон Легіон 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 1
Стрихарчук Степан Олімп 1
Тичинський Дмитро Меблі-Лідер 1
Флік Олександр Dark Horse 1
Хаванський Владислав ZALIV 10 1
Цатурян Артем Округ 1
Цибрій Дмитро FC “Friends” 1
Чубковець Андрій Booster 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 1
Шаравара Ігор Нева 1
Шевчук Артем Думка 1
Шнира Андрій ZALIV 10 1
Шушвар Вадим Прогрес-В 1
Юдов Валерій ZALIV 10 1
Юр’єв Тарас Олімп 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лозинський Сергій ZALIV 10 1 3 8
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 1 3 8
Бейбутов Руслан Astrum 1 1 6
Стефанишин Валерій Аталанта 1 1 6
Буга Сергій ZALIV 10 1 0 5
Ковалевський Дмитро Округ 1 0 5
Коломієць Віктор Прогрес-В 1 0 5
Ломінський Кирило Аталанта 1 0 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1 0 5
Стець Дмитро Тепловик 1 0 5
Хаванський Владислав ZALIV 10 1 0 5
Ялтуховський Олександр Аталанта 0 4 4
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Максименко Віталій Думка 0 3 3
Почупрін Вячеслав ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 0 2 2
Зозуляк Вадим Округ 0 2 2
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 0 2 2
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 0 2 2
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 2 2
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 2 2
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Сеник Олександр Тайфун 0 2 2
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 0 2 2
Філіпишин Артем Легіон 0 2 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 0 1 1
Білик Сергій Округ 0 1 1
Багрій Вадим Аталанта 0 1 1
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 0 1 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 0 1 1
Барчук Вячеслав Astrum 0 1 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 0 1 1
Баськов Сергій Прогрес-В 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бурковський Вадим Олімп 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Голяницький Олексій ZALIV 10 0 1 1
Гончар Дмитро Astrum 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 0 1 1
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 0 1 1
Дащук Юрій CК “Проскурів” 0 1 1
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Добровольський Павло Тайфун 0 1 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Живило Павло Dark Horse 0 1 1
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Землянухін Геннадій Аталанта 0 1 1
Йолтуховський Єгор Dark Horse 0 1 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 0 1 1
Кирик Ігор Тепловик 0 1 1
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Корженівський Богдан Dark Horse 0 1 1
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 0 1 1
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Кривий Ігор FC “Friends” 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Куліда Максим FC “Friends” 0 1 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Лавренчук Максим Dark Horse 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лоборчук Богдан Олімп 0 1 1
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Лучинін Вадим Dark Horse 0 1 1
Маць Сергій FC “Friends” 0 1 1
Машталір Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Мельник Сергій FC “Friends” 0 1 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 0 1 1
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат-mebli remtion 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Нечипор Олександр Прогрес-В 0 1 1
Орін Андрій CК “Проскурів” 0 1 1
Остроголов Данило ZALIV 10 0 1 1
Підгорний Назар ZALIV 10 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Падалко Дмитро Ехо-Ветеран 0 1 1
Паламарчук Андрій FC “Friends” 0 1 1
Пекнич Вадим Astrum 0 1 1
Петлюк Богдан Нева 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон 0 1 1
Примуш Роман Округ 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Романюк Олександр CК “Проскурів” 0 1 1
Рубцов Віталій Аталанта 0 1 1
Сабаревський Сергій Нева 0 1 1
Садовець Роман Прогрес-В 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Слободян Олександр Dark Horse 0 1 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 0 1 1
Століта Сергій Карат-mebli remtion 0 1 1
Трач Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Тютюник Андрій Округ 0 1 1
Фертюк Ігор Аталанта 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Цісар Олександр Ковчег-2 0 1 1
Чухлевський Юрій FC “Friends” 0 1 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 1 1
Шаховал Олександр Легіон 0 1 1
Щербаков Ярослав Думка 0 1 1
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 0 1 1
Ярославський Андрій Astrum 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Стець Дмитро (“Тепловик”) – 18.07.2020 р. та 19.07.2020 р.

Лозинський Сергій (“ZALIV 10”) – 18.07.2020 р. та 19.07.2020 р.

Ковалевський Дмитро (“Округ”) – 18.07.2020 р.

Сьомін Вадим (СК “Проскурів”) – 18.07.2020 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here