Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після 8-ого туру

0
245

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 8-ого туру у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Зенін Владислав Тепловик 20 (1)
Клапченко Роман Товтри 13
Грохольський Григорій КАЗ 12
Анікін Іван Фортуна 12 (1)
Голець Олександр Rexsoft 11
Вакух Дмитро МобіФренд 10
Шаховал Олександр Легіон 10
Когут Павло КАЗ 9
Косевич Олександр Rexsoft 9
Якушевський Вадим Легіон 9
Кореганов Іван Rexsoft 8
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 8
Пляхимович Віталій Легіон 8
Вельський Володимир МобіФренд 7
Герасимчук Вадим МобіФренд 7
Ковтонюк Олександр КАЗ 7
Легун Костянтин Rexsoft 7
Щербаков Ярослав Думка 7
Константін Юрій КАЗ 6
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 6
Коротаєв Ігор КАЗ 6
Ліхновський Михайло Тепловик 6
Лабець Анатолій Lifecell 6
Максименко Віталій Думка 6
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 6
Сторожук Кирило Прикордонник-2 6 (1)
Бойко Володимир Товтри 5
Борщ Олександр КАЗ 5
Вєтров Олександр Тепловик 5
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 5
Мещеряков Олексій Lifecell 5
Побережний Денис Думка 5
Іщук Олександр Lifecell 4
Вакух Олег МобіФренд 4
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Ковальчук Олег Прикордонник-2 4
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 4
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 4
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 4
Ягринець Вадим Золотий Грифон 4
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 3
Бевза Микола Фортуна 3
Богданович Назар Lifecell 3
Вітрук Євгеній Тепловик 3
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 3
Дзюбак Микола Товтри 3
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 3
Журавель Леонід Легіон 3
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 3
Зеленський Олександр ФК ЛП-Інкогніто 3
Земок Олександр Золотий Грифон 3
Зозуля Олександр Золотий Грифон 3
Кондратюк Микола Lifecell 3
Кравчук Сергій Фортуна 3
Ладунець Роман МобіФренд 3
Міцак Роман Легіон 3
Молодих Сергій Фортуна 3
Осадчук Володимир Фортуна 3
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Савіцький Роман Золотий Грифон 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Янчук Олександр ФК ЛП-Інкогніто 3
Янчук Сергій ФК ЛП-Інкогніто 3
Білий Юрій Думка 2
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 2
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 2
Бондарчук Мирослав КАЗ 2
Віт Віталій Lifecell 2
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 2
Дячук Костянтин Думка 2
Киданов Олександр Rexsoft 2
Козубець Андрій Легіон 2
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 2
Кравчук Остап Тепловик 2
Левковицький Олександр Думка 2
Лойченко Микола Фортуна 2
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 2
Поліщук Володимир Тепловик 2
Рекуненко Радіон Прикордонник-2 2
Рудий Владислав Золотий Грифон 2
Стародуб Андрій Золотий Грифон 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Сукач Сергій Прикордонник-2 2
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 2
Фещук Максим КАЗ 2
Вільчинський Андрій Товтри 2 (1)
Адоховський Денис Прикордонник-2 1
Андрущенко Дмитро Lifecell 1
Антонюк Владислав Тепловик 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Ахмедов Іван Тепловик 1
Басистий Дмитро Золотий Грифон 1
Босак Максим Zooветпром-Ivet 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Власов Юрій Lifecell 1
Голов Сергій Товтри 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 1
Гуралечко Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Демянишин Максим Легіон 1
Деркач Дмитро Товтри 1
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 1
Дрижа Олександр Золотий Грифон 1
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 1
Коваленко Михайло ФК “ЮАН” 1
Кузьмак Максим ФК “Громада-Міць” 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 1
Лялька Владислав Прикордонник-2 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Максименко Денис Думка 1
Микитюк Євген Золотий Грифон 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Морозович Володимир КАЗ 1
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Муравський Віталій Фортуна 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Нараєвський Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 1
Петрук Євген Rexsoft 1
Пилявець Андрій Легіон 1
Прудников Євгеній Zooветпром-Ivet 1
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 1
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 1
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Степко Валерій Тепловик 1
Тарахтій Костянтин ФК ЛП-Інкогніто 1
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 1
Худік Роман КАЗ 1
Шаткун Євген Золотий Грифон 1
Шевчук Артем Думка 1
Шинкович Ростислав Фортуна 1
Юрійчук Владислав Легіон 1
Юрчук Андрій Думка 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 2 1 11
Шумський Владислав Zooветпром-Ivet 2 1 11
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 1 1 6
Журавель Леонід Легіон 1 1 6
Максименко Денис Думка 1 1 6
Бордієр Богдан Легіон 1 0 5
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 1 0 5
Киданов Олександр Rexsoft 1 0 5
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 1 0 5
Микитюк Євген Золотий Грифон 1 0 5
Петрук Євген Rexsoft 1 0 5
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 5 5
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 4 4
Вакух Олег МобіФренд 0 3 3
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 3 3
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Шаховал Олександр Легіон 0 3 3
Адоховський Денис Прикордонник-2 0 2 2
Бондарчук Богдан КАЗ 0 2 2
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 2 2
Вакух Дмитро МобіФренд 0 2 2
Грохольський Григорій КАЗ 0 2 2
Земок Олександр Золотий Грифон 0 2 2
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Максименко Віталій Думка 0 2 2
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Михалко Віктор Прикордонник-2 0 2 2
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Пляхимович Віталій Легіон 0 2 2
Скалій Олександр Тепловик 0 2 2
Сопілко Олексій Прикордонник-2 0 2 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 0 2 2
Щербаков Ярослав Думка 0 2 2
Янишин Денис ФК “ЮАН” 0 2 2
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 0 1 1
Басистий Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Бевза Микола Фортуна 0 1 1
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Бондарчук Мирослав КАЗ 0 1 1
Величко Андрій Думка 0 1 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Голець Олександр Rexsoft 0 1 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Давидов Артем ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Доценко Сергій Rexsoft 0 1 1
Жеребний Віктор Думка 0 1 1
Зенін Владислав Тепловик 0 1 1
Зозуля Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Зубрицький Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Камінський Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Клапченко Роман Товтри 0 1 1
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Когут Павло КАЗ 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Кореганов Іван Rexsoft 0 1 1
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 0 1 1
Косевич Олександр Rexsoft 0 1 1
Котелба Володимир ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Красніков Вадим Прикордонник-2 0 1 1
Куцак Максим Фортуна 0 1 1
Лабець Анатолій Lifecell 0 1 1
Лялька Владислав Прикордонник-2 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Мещеряков Олексій Lifecell 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 1 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 1 1
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Підручний Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Плінський Максим Прикордонник-2 0 1 1
Романюк Андрій ФК “ЮАН” 0 1 1
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 0 1 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 0 1 1
Юрчук Андрій Думка 0 1 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Максименко Денис (“Думка”) – 9 тур;

Дудка Віталій (“Zooветпром-Ivet”) – 9 тур;

Босак Максим (“Zooветпром-Ivet”) – 9 тур;

Шумський Владислав (“Zooветпром-Ivet”) – 9 тур.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here