Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після матчів 1-ого туру фінального етапу та ігор 3-ого туру Кубку Виклику

0
114

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гончар Владислав ККФА-REDMION 35
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 34
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 33
Чайковський Сергій Компанія 25
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 25
Рудь Богдан Інкогніто 21 (1)
Островський Дмитро Інкогніто 20
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 20 (1)
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 19
Підручний Андрій УПП Хмельницький 19
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 18
Петренко Максим МФК “Ехо” 17
Попельнюк Артем Авіатор 17 (1)
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 16
Гула Вадим Нева 16
Пляхимович Віталій Легіон-CENTER 13 16
Корженівський Богдан Vavilon 15
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 14
Щербаков Ярослав Думка 14
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 13
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 13
Храпач Олександр ККФА-REDMION 13
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 13
Остап’юк Артем Авіатор 13 (1)
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 12
Калошин Максим Компанія 12
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 12
Ангелюк Ілля Думка 11
Власюк Ярослав Нева 11
Гавенко Назар Авіатор 11
Даньків Василь Vavilon 11
Демянишин Максим Легіон-CENTER 13 11
Таєнчук Владислав Авіатор 11
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 10
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 10
Давидов Артем Vavilon 10
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 10
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 10
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 10 (1)
Вельц Денис Інкогніто 9
Горбачов Євген Нева 9
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 9
Лисий Зореслав Компанія 9
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 9
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 8
Глега Микола Vavilon 8
Ковальчук Костянтин Vavilon 8
Кондратюк Микола Lifecell 8
Курманський Олексій Думка 8
Мірошник Руслан Легіон-CENTER 13 8
Мартиненко Іван Авіатор 8
Рогальський Андрій Нева 8
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 8
Товсторог Валентин Думка 8
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 7
Бись Богдан ХФК “Давид” 7
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 7
Побережний Денис Думка 7
Савчук Вадим Компанія 7
Атерлей Василь Lifecell 6
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 6
Гурський Микола Vavilon 6
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 6
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 6
Лучко Віталій Vavilon 6
Моспан Ігор Легіон-CENTER 13 6
Поліщук Володимир Тепловик-2 6
Придворницький Сергій Авіатор 6
Руссу Олег УПП Хмельницький 6
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 6
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 6
Богуславський Денис ККФА-REDMION 6 (1)
Шадрін Євген Компанія 6 (1)
Білик Руслан Нева 5
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 5
Загродський Сергій МФК “Ехо” 5
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 5
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 5
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 5
Коротинський Сергій Компанія 5
Кушлак Артур УПП Хмельницький 5
Незгода Дмитро Думка 5
Палюх Богдан Думка 5
Попіль Олександр УПП Хмельницький 5
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 5
Сич Максим ХФК “Давид” 5
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 5
Усатий Віталій ХФК “Давид” 5
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 5
Юрчук Андрій Думка 5
Ярмолюк Олександр Авіатор 5
Соловйов Богдан Легіон-CENTER 13 5 (1)
Бакалець Сергій Тепловик-2 4
Боднар Андрій ККФА-REDMION 4
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 4
Гуральник Владислав Нева 4
Дідора Павло ФК “Жищинці” 4
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 4
Забавський Андрій Легіон-CENTER 13 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4
Канарський Олег ФК “Жищинці” 4
Квасниця Максим Думка 4
Коваленко Михайло Vavilon 4
Кузьмін Олександр Авіатор 4
Лошатецький Олександр Lifecell 4
Муляр Артем ХФК “Давид” 4
Падалко Михайло МФК “Ехо” 4
Паламарчук Андрій Нева 4
Попов Максим Легіон-CENTER 13 4
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 4
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 3
Вислободський Ігор Компанія 3
Власов Юрій Компанія 3
Джурило Антон Транс-Авто-Д 3
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 3
Заграй Володимир Авіатор 3
Зданевич Степан ККФА-REDMION 3
Котик Едуард Авіатор 3
Лях Ігор Vavilon 3
Максименко Віталій Тепловик-2 3
Малий Максим Тепловик-2 3
Підгородецький Сергій Lifecell 3
Подвисоцький Владислав ККФА-REDMION 3
Рибій Віктор Vavilon 3
Чеботарьов Дмитро Компанія 3
Янчук Олександр Інкогніто 3
Іщук Олександр Lifecell 2
Благий Валерій Транс-Авто-Д 2
Віт Віталій Lifecell 2
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 2
Голоднюк Олексій Тепловик-2 2
Диса Олег Vavilon 2
Драчевський Денис ККФА-REDMION 2
Кінделевич Роман Транс-Авто-Д 2
Капелюх Богдан Авіатор 2
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 2
Кобернюк Кіріл МФК “Ехо” 2
Круторогий Андрій Авіатор 2
Мелимука Олександр Транс-Авто-Д 2
Мерека Денис УПП Хмельницький 2
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 2
Муц Максим Транс-Авто-Д 2
Новік Олександр Тепловик-2 2
Фют Дмитро Інкогніто 2
Шаховал Олександр Легіон-CENTER 13 2
Шеремета Андрій ФК “Подільський Кремінь” 2
Шляховий Костянтин ФК “Жищинці” 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Бобецький Сергій Авіатор 1
Болотюх Іван Нева 1
Бресь Максим ККФА-REDMION 1
Вівчарик Ігор Думка 1
Вінніцкі Антон Lifecell 1
Валівець Ігор ФК “Подільський Кремінь” 1
Величко Андрій Думка 1
Власенко Андрій ХФК “Давид” 1
Волос Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1
Гайдамашко Андрій Тепловик-2 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 1
Данилюк Сергій Нева 1
Дробот Денис Легіон-CENTER 13 1
Забіяка Андрій Тепловик-2 1
Загородній Назар Lifecell 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 1
Ковтун Вадим Транс-Авто-Д 1
Козубець Андрій Легіон-CENTER 13 1
Корчевний Олександр ККФА-REDMION 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 1
Кухар Денис ФК “Подільський Кремінь” 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Лянскорунський Сергій УПП Хмельницький 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 1
Моцний Дмитро ФК “Жищинці” 1
Нагорняк Роман Думка 1
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Перін Даніл МФК “Ехо” 1
Пойшлий Павло Тепловик-2 1
Поліщук Олександр Vavilon 1
Помінов Владислав МФК “Ехо” 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Сєряков Іван Авіатор 1
Савенко Антон Легіон-CENTER 13 1
Сакала Максим Нева 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Тимощук Ростислав Компанія 1
Трубайчук Роман Нева 1
Шабельський Артем ХФК “Давид” 1
Шаравара Микола Нева 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Яцьков Сергій Нева 1
Ященко Андрій МФК “Ехо” 1

Бомбардири Кубку Престижу (Дивізіони 3-4):

Гравець Команда Голи З пен.
Атерлей Василь Lifecell 7
Шперчук Дмитро Менс 7
Поліщук Володимир Тепловик-2 6
Алаа Хадж Халаф Brilliant 5
Вараниця Олександр Менс 3
Гілюк Олександр Менс 3
Бакалець Сергій Тепловик-2 2
Данилюк Олександр Brilliant 2
Кравчук Дмитро Тепловик-2 2
Максименко Віталій Тепловик-2 2
Підгородецький Сергій Lifecell 2
Шабатура Тарас Lifecell 2
Юзвак Сергій Менс 2
Іщук Олександр Lifecell 1
Козубович Тарас Менс 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лабунський Олег Brilliant 1
Луцюк Вадим Brilliant 1
Мординський Борис Менс 1
Павлюк Євгеній Менс 1
Палійчук Валентин Менс 1
Пасічник Роман Brilliant 1
Приймак Артур Lifecell 1
Тихонюк Артем Brilliant 1
Улітін Андрій Менс 1
Янчук Олексій Lifecell 1

“Грубіяни” сезону:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Білик Руслан Нева 1 5 10
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 4 9
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 1 2 7
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1 2 7
Марко Юрій Vavilon 1 2 7
Мартиненко Іван Авіатор 1 2 7
Тимощук Ростислав Компанія 1 2 7
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 1 2 7
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 0 7 7
Іщук Олександр Lifecell 1 1 6
Калошин Максим Компанія 1 1 6
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 1 0 5
Врублевський Дмитро ХФК “Давид” 1 0 5
Кузнецов Ігор Lifecell 1 0 5
Мерека Денис УПП Хмельницький 1 0 5
Моспан Ігор Легіон-CENTER 13 1 0 5
Оліщук Роман Легіон-CENTER 13 1 0 5
Пастух Олександр МФК “Ехо” 1 0 5
Трубайчук Роман Нева 1 0 5
Шаравара Микола Нева 1 0 5
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Зеленський Олександр Інкогніто 0 5 5
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 0 4 4
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 4 4
Попельнюк Артем Авіатор 0 4 4
Рудь Богдан Інкогніто 0 4 4
Бись Богдан ХФК “Давид” 0 3 3
Вислободський Ігор Компанія 0 3 3
Власов Юрій Компанія 0 3 3
Власюк Ярослав Нева 0 3 3
Горбачов Євген Нева 0 3 3
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 3 3
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 0 3 3
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Квасниця Максим Думка 0 3 3
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 0 3 3
Поліщук Володимир Тепловик-2 0 3 3
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 0 3 3
Фют Дмитро Інкогніто 0 3 3
Білик Богдан Нева 0 2 2
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 0 2 2
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 2 2
Боднар Андрій ККФА-REDMION 0 2 2
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 0 2 2
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 0 2 2
Вельц Денис Інкогніто 0 2 2
Гула Вадим Нева 0 2 2
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Заграй Володимир Авіатор 0 2 2
Загродський Сергій МФК “Ехо” 0 2 2
Зданевич Степан ККФА-REDMION 0 2 2
Коротинський Сергій Компанія 0 2 2
Мірошник Руслан Легіон-CENTER 13 0 2 2
Максименко Віталій Тепловик-2 0 2 2
Новік Олександр Тепловик-2 0 2 2
Палюх Богдан Думка 0 2 2
Решітник Олексій Vavilon 0 2 2
Савчук Вадим Компанія 0 2 2
Сич Максим ХФК “Давид” 0 2 2
Степко Валерій Тепловик-2 0 2 2
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 0 2 2
Храпач Олександр ККФА-REDMION 0 2 2
Шаравара Ігор Нева 0 2 2
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 0 2 2
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 0 2 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 2 2
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 0 1 1
Бакалець Сергій Тепловик-2 0 1 1
Благий Валерій Транс-Авто-Д 0 1 1
Богуславський Денис ККФА-REDMION 0 1 1
Вастюк Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Волошин Олег Нева 0 1 1
Гавенко Назар Авіатор 0 1 1
Галайко Юрій ККФА-REDMION 0 1 1
Глега Микола Vavilon 0 1 1
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 0 1 1
Голоднюк Олексій Тепловик-2 0 1 1
Гончар Владислав ККФА-REDMION 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Даньків Василь Vavilon 0 1 1
Демянишин Максим Легіон-CENTER 13 0 1 1
Диса Олег Vavilon 0 1 1
Драпчук Едуард Легіон-CENTER 13 0 1 1
Загородній Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 0 1 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 0 1 1
Коваленко Михайло Vavilon 0 1 1
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Корженівський Богдан Vavilon 0 1 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 0 1 1
Котик Едуард Авіатор 0 1 1
Кохановський Петро Vavilon 0 1 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Лисий Зореслав Компанія 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 0 1 1
Майхер Роман Транс-Авто-Д 0 1 1
Малий Максим Тепловик-2 0 1 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 1 1
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 0 1 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 1 1
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Падалко Михайло МФК “Ехо” 0 1 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон-CENTER 13 0 1 1
Побережний Денис Думка 0 1 1
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 0 1 1
Придворницький Сергій Авіатор 0 1 1
Прокопишин Сергій Компанія 0 1 1
Рогальський Андрій Нева 0 1 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Стасішен Іван Легіон-CENTER 13 0 1 1
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 0 1 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 0 1 1
Федорецький Андрій Vavilon 0 1 1
Чеботарьов Дмитро Компанія 0 1 1
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 0 1 1
Шпичко Андрій Компанія 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Тимощук Ростислав (“Компанія”)

Костишен Олександр (ФК “Подільський Кремінь”)

Мерека Денис (УПП Хмельницький)

Трубайчук Роман (“Нева”)

Білик Руслан (“Нева”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here