Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після перших матчів 1/4 фіналу плей-офф та 1-ого туру Кубку Виклику

0
174

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гончар Владислав ККФА-REDMION 33
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 31
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 31
Чайковський Сергій Компанія 25
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 24
Рудь Богдан Інкогніто 20 (1)
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 19
Островський Дмитро Інкогніто 18
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 17
Підручний Андрій УПП Хмельницький 16
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 15
Гула Вадим Нева 15
Петренко Максим МФК “Ехо” 15
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 15 (1)
Попельнюк Артем Авіатор 15 (1)
Корженівський Богдан Vavilon 14
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 14
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 13
Пляхимович Віталій Легіон-CENTER 13 13
Щербаков Ярослав Думка 13
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 13
Остап’юк Артем Авіатор 13 (1)
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 12
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 12
Храпач Олександр ККФА-REDMION 12
Таєнчук Владислав Авіатор 11
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 10
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 10
Власюк Ярослав Нева 10
Гавенко Назар Авіатор 10
Давидов Артем Vavilon 10
Демянишин Максим Легіон-CENTER 13 10
Калошин Максим Компанія 10
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 10
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 10
Ангелюк Ілля Думка 9
Лисий Зореслав Компанія 9
Глега Микола Vavilon 8
Горбачов Євген Нева 8
Ковальчук Костянтин Vavilon 8
Кондратюк Микола Lifecell 8
Мартиненко Іван Авіатор 8
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 8
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 8
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 8 (1)
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 7
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 7
Вельц Денис Інкогніто 7
Мірошник Руслан Легіон-CENTER 13 7
Побережний Денис Думка 7
Савчук Вадим Компанія 7
Товсторог Валентин Думка 7
Атерлей Василь Lifecell 6
Бись Богдан ХФК “Давид” 6
Даньків Василь Vavilon 6
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 6
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 6
Моспан Ігор Легіон-CENTER 13 6
Поліщук Володимир Тепловик-2 6
Придворницький Сергій Авіатор 6
Рогальський Андрій Нева 6
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 6
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 6
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 6
Шадрін Євген Компанія 6 (1)
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 5
Гурський Микола Vavilon 5
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 5
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 5
Загродський Сергій МФК “Ехо” 5
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 5
Коротинський Сергій Компанія 5
Курманський Олексій Думка 5
Кушлак Артур УПП Хмельницький 5
Лучко Віталій Vavilon 5
Незгода Дмитро Думка 5
Палюх Богдан Думка 5
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 5
Усатий Віталій ХФК “Давид” 5
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 5
Ярмолюк Олександр Авіатор 5
Богуславський Денис ККФА-REDMION 5 (1)
Соловйов Богдан Легіон-CENTER 13 5 (1)
Бакалець Сергій Тепловик-2 4
Боднар Андрій ККФА-REDMION 4
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 4
Гуральник Владислав Нева 4
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 4
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 4
Забавський Андрій Легіон-CENTER 13 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4
Канарський Олег ФК “Жищинці” 4
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 4
Коваленко Михайло Vavilon 4
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 4
Кузьмін Олександр Авіатор 4
Лошатецький Олександр Lifecell 4
Муляр Артем ХФК “Давид” 4
Падалко Михайло МФК “Ехо” 4
Попіль Олександр УПП Хмельницький 4
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 4
Сич Максим ХФК “Давид” 4
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 4
Юрчук Андрій Думка 4
Білик Руслан Нева 3
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 3
Вислободський Ігор Компанія 3
Власов Юрій Компанія 3
Джурило Антон Транс-Авто-Д 3
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 3
Заграй Володимир Авіатор 3
Зданевич Степан ККФА-REDMION 3
Квасниця Максим Думка 3
Котик Едуард Авіатор 3
Максименко Віталій Тепловик-2 3
Малий Максим Тепловик-2 3
Підгородецький Сергій Lifecell 3
Подвисоцький Владислав ККФА-REDMION 3
Попов Максим Легіон-CENTER 13 3
Чеботарьов Дмитро Компанія 3
Янчук Олександр Інкогніто 3
Іщук Олександр Lifecell 2
Віт Віталій Lifecell 2
Голоднюк Олексій Тепловик-2 2
Дідора Павло ФК “Жищинці” 2
Диса Олег Vavilon 2
Драчевський Денис ККФА-REDMION 2
Кінделевич Роман Транс-Авто-Д 2
Капелюх Богдан Авіатор 2
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 2
Кобернюк Кіріл МФК “Ехо” 2
Круторогий Андрій Авіатор 2
Лях Ігор Vavilon 2
Мелимука Олександр Транс-Авто-Д 2
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 2
Муц Максим Транс-Авто-Д 2
Новік Олександр Тепловик-2 2
Паламарчук Андрій Нева 2
Рибій Віктор Vavilon 2
Фют Дмитро Інкогніто 2
Шаховал Олександр Легіон-CENTER 13 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Благий Валерій Транс-Авто-Д 1
Бобецький Сергій Авіатор 1
Болотюх Іван Нева 1
Бресь Максим ККФА-REDMION 1
Вівчарик Ігор Думка 1
Вінніцкі Антон Lifecell 1
Валівець Ігор ФК “Подільський Кремінь” 1
Величко Андрій Думка 1
Власенко Андрій ХФК “Давид” 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Волос Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1
Гайдамашко Андрій Тепловик-2 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 1
Данилюк Сергій Нева 1
Дробот Денис Легіон-CENTER 13 1
Забіяка Андрій Тепловик-2 1
Загородній Назар Lifecell 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 1
Козубець Андрій Легіон-CENTER 13 1
Корчевний Олександр ККФА-REDMION 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Лянскорунський Сергій УПП Хмельницький 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 1
Моцний Дмитро ФК “Жищинці” 1
Нагорняк Роман Думка 1
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Перін Даніл МФК “Ехо” 1
Пойшлий Павло Тепловик-2 1
Помінов Владислав МФК “Ехо” 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1
Сєряков Іван Авіатор 1
Савенко Антон Легіон-CENTER 13 1
Сакала Максим Нева 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Тимощук Ростислав Компанія 1
Трубайчук Роман Нева 1
Шабельський Артем ХФК “Давид” 1
Шаравара Микола Нева 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Яцьков Сергій Нева 1
Ященко Андрій МФК “Ехо” 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Білик Руслан Нева 1 4 9
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 1 2 7
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1 2 7
Тимощук Ростислав Компанія 1 2 7
Іщук Олександр Lifecell 1 1 6
Марко Юрій Vavilon 1 1 6
Мартиненко Іван Авіатор 1 1 6
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 1 0 5
Врублевський Дмитро ХФК “Давид” 1 0 5
Калошин Максим Компанія 1 0 5
Кузнецов Ігор Lifecell 1 0 5
Оліщук Роман Легіон-CENTER 13 1 0 5
Пастух Олександр МФК “Ехо” 1 0 5
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 1 0 5
Шаравара Микола Нева 1 0 5
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 0 5 5
Зеленський Олександр Інкогніто 0 5 5
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 0 4 4
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 0 3 3
Вислободський Ігор Компанія 0 3 3
Власюк Ярослав Нева 0 3 3
Горбачов Євген Нева 0 3 3
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Квасниця Максим Думка 0 3 3
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 3 3
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 0 3 3
Поліщук Володимир Тепловик-2 0 3 3
Попельнюк Артем Авіатор 0 3 3
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 0 3 3
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 0 2 2
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 2 2
Бись Богдан ХФК “Давид” 0 2 2
Боднар Андрій ККФА-REDMION 0 2 2
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 0 2 2
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 0 2 2
Вельц Денис Інкогніто 0 2 2
Власов Юрій Компанія 0 2 2
Гула Вадим Нева 0 2 2
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 2 2
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 0 2 2
Заграй Володимир Авіатор 0 2 2
Загродський Сергій МФК “Ехо” 0 2 2
Коротинський Сергій Компанія 0 2 2
Максименко Віталій Тепловик-2 0 2 2
Новік Олександр Тепловик-2 0 2 2
Палюх Богдан Думка 0 2 2
Решітник Олексій Vavilon 0 2 2
Рудь Богдан Інкогніто 0 2 2
Степко Валерій Тепловик-2 0 2 2
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 0 2 2
Фют Дмитро Інкогніто 0 2 2
Храпач Олександр ККФА-REDMION 0 2 2
Шаравара Ігор Нева 0 2 2
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 0 2 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 2 2
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 0 1 1
Бакалець Сергій Тепловик-2 0 1 1
Благий Валерій Транс-Авто-Д 0 1 1
Богуславський Денис ККФА-REDMION 0 1 1
Вастюк Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Волошин Олег Нева 0 1 1
Галайко Юрій ККФА-REDMION 0 1 1
Глега Микола Vavilon 0 1 1
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 0 1 1
Голоднюк Олексій Тепловик-2 0 1 1
Гончар Владислав ККФА-REDMION 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Даньків Василь Vavilon 0 1 1
Диса Олег Vavilon 0 1 1
Драпчук Едуард Легіон-CENTER 13 0 1 1
Загородній Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Зданевич Степан ККФА-REDMION 0 1 1
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 0 1 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 0 1 1
Коваленко Михайло Vavilon 0 1 1
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Корженівський Богдан Vavilon 0 1 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 0 1 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Лисий Зореслав Компанія 0 1 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 0 1 1
Мірошник Руслан Легіон-CENTER 13 0 1 1
Майхер Роман Транс-Авто-Д 0 1 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 1 1
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Падалко Михайло МФК “Ехо” 0 1 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон-CENTER 13 0 1 1
Побережний Денис Думка 0 1 1
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 0 1 1
Придворницький Сергій Авіатор 0 1 1
Прокопишин Сергій Компанія 0 1 1
Рогальський Андрій Нева 0 1 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 0 1 1
Савчук Вадим Компанія 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сич Максим ХФК “Давид” 0 1 1
Стасішен Іван Легіон-CENTER 13 0 1 1
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 0 1 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 0 1 1
Федорецький Андрій Vavilon 0 1 1
Чеботарьов Дмитро Компанія 0 1 1
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 0 1 1
Шпичко Андрій Компанія 0 1 1
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Калошин Максим (“Компанія”)

Тимощук Ростислав (“Компанія”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here