Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після стартових ігор вирішальних серій плей-офф та 4-ого туру Кубку Виклику

0
220

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 40 (1)
Лоборчук Богдан Сокіл 29 (2)
Сергійчук Юрій ДБК 28
Кльоц Ігор М’ясник 28 (2)
Гресь Владислав ДБК 24
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 24
Дашкевич Андрій Раково-сіті 23
Когут Павло М’ясник 23
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 23
Герасимчук Вадим МобіФренд 22
Рубцов Віталій Раково-сіті 21
Данілов Павло Тепловик 20
Сметана Дмитро Сокіл 20
Сурник Ігор ДБК 18 (1)
Ковбасюк Олексій Ауді 17
Марчук Данііл FC “FNB” 17
Заморока Олександр ДБК 16
Романов Владислав Раково-сіті 15
Шаварський Віталій МобіФренд 15
Алексєєв Микола Ауді 14
Приян Андрій Раково-сіті 14
Зембіцький Сергій М’ясник 13
Кондратюк Роман Аваль 13
Гонтар Артем FC “FNB” 12
Савчук Назар ДБК 12
Трембач Іван МобіФренд 12
Вакух Дмитро МобіФренд 11
Присяжний Денис FC “FNB” 11
Молодих Сергій Носорог 11 (1)
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 11 (1)
Балабанов Дмитро ДБК 10
Лисий Зореслав Престиж-Авто 10
Мирошніченко Андрій Аваль 10
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 10
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 10
Шаховал Олександр М’ясник 10
Берест Михайло FC “FNB” 9
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 9
Заковоротний Олександр FC “FNB” 9
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 9
Макаров Даниїл Раково-сіті 9
Тимчук Андрій FC “FNB” 9
Вітрук Євген Тепловик 8
Кирик Ігор Аваль 8
Кравчук Сергій Носорог 8
Туменко Олександр Носорог 8
Шляховий Олександр Аваль 8 (1)
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 7
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 7
Лешкевич Дмитро М’ясник 7
Мавлютов Вадим Аваль 7
Максименко Віталій Думка 7
Максименко Денис Думка 7
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 7
Перцович Руслан М’ясник 7
Сікора Вадим Раково-сіті 7
Чернов Вадим Престиж-Авто 7
Щербаков Ярослав Думка 7
Єременко Олександр МобіФренд 6
Боденчук Сергій Ауді 6
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 6
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 6
Загродський Сергій Сокіл 6
Нігловський Андрій МобіФренд 6
Южанінов Максим МобіФренд 6
Юрчук Андрій Думка 6
Яковчук Володимир Аваль 6
Ільницький Андрій FC “FNB” 5
Балянда Дмитро Аваль 5
Коваль Вадим Носорог 5
Куцак Максим Носорог 5
Аврамчук Володимир Думка 4
Бурковський Вадим Сокіл 4
Васильцов Анатолій М’ясник 4
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 4
Жеребний Віктор Думка 4
Загребельний Олександр Ауді 4
Ладунець Роман МобіФренд 4
Пилипчук Андрій Престиж-Авто 4
Стець Дмитро Тепловик 4
Юхимчук Андрій ФК “Громада-Міць” 4
Бевза Микола Носорог 3
Ваховський Олексій ЖЖУК-ZALIV 3
Дудник Сергій Аваль 3
Коносюк Олександр Престиж-Авто 3
Мишко Костянтин Тепловик 3
Степко Валерій Тепловик 3
Юнчик Максим Аваль 3
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 2
Антонець Андрій М’ясник 2
Вармінський Володимир Сокіл 2
Вельський Володимир Престиж-Авто 2
Войтович Олександр Ауді 2
Войцехівський Сергій ФК “Громада-Міць” 2
Гайдачук Дмитро Тепловик 2
Галкін Ігор Ауді 2
Гончарук Андрій Аваль 2
Дронь Володимир FC “FNB” 2
Квасниця Максим Думка 2
Кирилюк Іван Ауді 2
Кисіль Михайло Тепловик 2
Кокошко Денис Носорог 2
Кондратенко Роман Тепловик 2
Кушнір Олександр FC “FNB” 2
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 2
Меліцян Карен Сокіл 2
Морозович Володимир М’ясник 2
Ніколайчук Артем Раково-сіті 2
Побережний Денис Думка 2
Романов Михайло Носорог 2
Рукавець Дмитро МобіФренд 2
Сонник Владислав Раково-сіті 2
Стеценко Валентин Тепловик 2
Флерко Костянтин Носорог 2
Ходаковський Руслан Аваль 2
Хомин Віктор Сокіл 2
Чепурний Андрій ДБК 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 2
Ящук Дмитро Престиж-Авто 2
Ковальов Максим Раково-сіті 2 (1)
Ільчук Андрій ДБК 1
Андрійчук Борис Престиж-Авто 1
Бадрак Денис Сокіл 1
Балабанов В’ячеслав Носорог 1
Басалай Андрій М’ясник 1
Головань Олександр Ауді 1
Данилюк Валентин Престиж-Авто 1
Демчук Андрій Думка 1
Душкін Денис Раково-сіті 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Ковальчук Олег Думка 1
Кузюткін Олександр Носорог 1
Кучеревич Владислав Сокіл 1
Лісний Сергій Раково-сіті 1
Левковицький Олександр Думка 1
Левченко Максим Раково-сіті 1
Мазур Андрій МобіФренд 1
Меліцян Койрун Сокіл 1
Павлик Віктор Сокіл 1
Рудик Максим Аваль 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1
Сабадаш Микола Престиж-Авто 1
Стецюк Дмитро Аваль 1
Сурков Віталій ДБК 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Меліцян Карен Сокіл 2 3 13
Сурник Ігор ДБК 1 6 11
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 1 4 9
Мавлютов Вадим Аваль 1 4 9
Боденчук Сергій Ауді 1 3 8
Галкін Ігор Ауді 1 3 8
Когут Павло М’ясник 0 8 8
Присяжний Денис FC “FNB” 1 2 7
Чернов Вадим Престиж-Авто 1 2 7
Шаховал Олександр М’ясник 1 2 7
Бондарчук Іван Ауді 1 1 6
Гурман Сергій Раково-сіті 1 1 6
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 1 1 6
Янишин Денис МобіФренд 1 1 6
Алексєєв Микола Ауді 0 6 6
Чепурний Андрій ДБК 0 6 6
Степанюк Ярослав Сокіл 1 0 5
Вакух Дмитро МобіФренд 0 5 5
Лоборчук Богдан Сокіл 0 5 5
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 5 5
Савчук Назар ДБК 0 5 5
Гонтар Артем FC “FNB” 0 4 4
Гресь Владислав ДБК 0 4 4
Заковоротний Олександр FC “FNB” 0 4 4
Ковальчук Олег Думка 0 4 4
Куцак Максим Носорог 0 4 4
Левченко Максим Раково-сіті 0 4 4
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 0 4 4
Трембач Іван МобіФренд 0 4 4
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 4 4
Єременко Олександр МобіФренд 0 3 3
Бевза Микола Носорог 0 3 3
Бурковський Вадим Сокіл 0 3 3
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 3 3
Железнов Максим ЖЖУК-ZALIV 0 3 3
Кондратюк Роман Аваль 0 3 3
Ладунець Роман МобіФренд 0 3 3
Лешкевич Дмитро М’ясник 0 3 3
Лисий Зореслав Престиж-Авто 0 3 3
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 3 3
Максименко Віталій Думка 0 3 3
Пилипчук Андрій Престиж-Авто 0 3 3
Савчук Віктор Ауді 0 3 3
Сметана Дмитро Сокіл 0 3 3
Степко Валерій Тепловик 0 3 3
Стець Дмитро Тепловик 0 3 3
Студенець Володимир Ауді 0 3 3
Тимчук Андрій FC “FNB” 0 3 3
Балянда Дмитро Аваль 0 2 2
Вітрук Євген Тепловик 0 2 2
Вармінський Володимир Сокіл 0 2 2
Васильцов Анатолій М’ясник 0 2 2
Войтович Олександр Ауді 0 2 2
Григорьєв Юрій Думка 0 2 2
Данілов Павло Тепловик 0 2 2
Дашкевич Андрій Раково-сіті 0 2 2
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Демчук Андрій Думка 0 2 2
Заморока Олександр ДБК 0 2 2
Зембіцький Сергій М’ясник 0 2 2
Кльоц Ігор М’ясник 0 2 2
Ковбасюк Олексій Ауді 0 2 2
Коносюк Олександр Престиж-Авто 0 2 2
Курманський Олексій Думка 0 2 2
Лянскорунський Ігор ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Макаров Даниїл Раково-сіті 0 2 2
Марчук Данііл FC “FNB” 0 2 2
Меліцян Койрун Сокіл 0 2 2
Мирошніченко Андрій Аваль 0 2 2
Молодих Сергій Носорог 0 2 2
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Підгорний Назар ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Перцович Руслан М’ясник 0 2 2
Романов Владислав Раково-сіті 0 2 2
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 2 2
Сергійчук Юрій ДБК 0 2 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 0 2 2
Щербаков Ярослав Думка 0 2 2
Юзвишин Роман ЖЖУК-ZALIV 0 2 2
Юхимчук Андрій ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Ільчук Андрій ДБК 0 1 1
Аврамчук Володимир Думка 0 1 1
Андрійчук Борис Престиж-Авто 0 1 1
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 1 1
Балабанов В’ячеслав Носорог 0 1 1
Берест Михайло FC “FNB” 0 1 1
Бойчук Василь Престиж-Авто 0 1 1
Вінницький Олександр Престиж-Авто 0 1 1
Василишин Юрій ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Величко Андрій Думка 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Залевський Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Квасниця Максим Думка 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Коваль Вадим Носорог 0 1 1
Ковальов Максим Раково-сіті 0 1 1
Кокошко Денис Носорог 0 1 1
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Кулешов Станіслав ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Лапенюк Антон Раково-сіті 0 1 1
Мазур Андрій МобіФренд 0 1 1
Максименко Денис Думка 0 1 1
Малімон Артем Сокіл 0 1 1
Матковський Максим FC “FNB” 0 1 1
Мишко Костянтин Тепловик 0 1 1
Морозович Володимир М’ясник 0 1 1
Мустафа Алі Хусейн МобіФренд 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Ніколайчук Артем Раково-сіті 0 1 1
Образцов Андрій FC “FNB” 0 1 1
Павлик Віктор Сокіл 0 1 1
Побережний Денис Думка 0 1 1
Приян Андрій Раково-сіті 0 1 1
Сікора Вадим Раково-сіті 0 1 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Чернятинський Тарас Престиж-Авто 0 1 1
Шеремета Андрій ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Шинкович Ростислав Носорог 0 1 1
Южанінов Максим МобіФренд 0 1 1
Яковчук Володимир Аваль 0 1 1
Ящук Дмитро Престиж-Авто 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Ткачук Антон (“Тепловик”)

Когут Павло (“М’ясник”)

Левченко Максим (“Раково-сіті”)

Шнира Андрій (“ЖЖУК-ZALIV”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here