Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після стартових ігор вирішальних серій плей-офф

0
238

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років у дивізіоні 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Ващук Василь Меблі-Лідер 29 (1)
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 27 (1)
Талапчук Олександр ZALIV 10 26
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 23
Петренко Максим Ехо-Ветеран 20
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 19 (1)
Кузьмін Ростислав Тепловик 18
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 18
Антонюк Владислав Тепловик 16
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 16
Гула Вадим Нева 16 (1)
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 15
Рубцов Віталій Аталанта 15
Анікін Іван Меблі-Лідер 15 (1)
Кучеревич Владислав Олімп 14
Лоборчук Богдан Олімп 14
Максименко Віталій Думка 14
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 13
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 13
Редько Дмитро CК “Проскурів” 13
Якимчук Андрій Ехо-Ветеран 13
Руссу Олег УПП Хмельницький 13 (1)
Верескун Роман FC “Friends” 12
Журавльов Ігор Dark Horse 12
Орін Андрій CК “Проскурів” 12
Підручний Андрій УПП Хмельницький 12
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 12 (1)
Гуменчук Владислав ZALIV 10 11
Дячок Віталій Booster 11
Повелій Андрій Олімп 11
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 11
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 10
Кирик Ігор Тепловик 10
Нащубський Олександр Прогрес-В 10
Слободян Віталій Прогрес-В 10
Століта Сергій Карат-mebli remtion 10
Вітрук Євгеній Тепловик 9
Остроголов Данило ZALIV 10 9
Садовець Роман Прогрес-В 9
Щербаков Ярослав Думка 9
Баськов Сергій Прогрес-В 8
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 8
Кошельник Василь ZALIV 10 8
Крищук Броніслав Booster 8
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 8
Побережний Денис Думка 8
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 8
Чернилевський Ростислав Astrum 8
Шушвар Вадим Прогрес-В 8
Потапов Олександр ZALIV 10 8 (1)
Бевза Микола Меблі-Лідер 7
Берлов Максим ДЮСШ №1-Спарта 7
Власюк Ярослав Нева 7
Дідишин Владислав Ковчег-2 7
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 7
Душа Артур ZALIV 10 7
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 7
Камінський Валентин Наркевицька ОТГ 7
Коваль Дмитро Прогрес-В 7
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна-Chado 7
Курманський Олексій Думка 7
Мазур Владислав Округ 7
Мандрик Сергій Тайфун 7
Почупрін Вячеслав ДЮСШ №1-Спарта 7
Романюк Олександр CК “Проскурів” 7
Шаховал Олександр Легіон 7
Ярославський Андрій Astrum 7
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 7 (1)
Лучинін Вадим Dark Horse 7 (1)
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 6
Білик Сергій Округ 6
Барчук Ілля Олімп 6
Барчук Денис Олімп 6
Гринь Олександр Округ 6
Кравець Артем Меблі-Лідер 6
Кушлак Артур УПП Хмельницький 6
Лабунський Олег Тайфун 6
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 6
Максименко Денис Думка 6
Оселедько Олексій CК “Проскурів” 6
Остап’юк Артем Ветеран (Нова Ушиця) 6
Папроцький Сергій Ветеран (Нова Ушиця) 6
Пляхимович Віталій Легіон 6
Сабаревський Сергій Нева 6
Сердуніч Вадим Astrum 6
Стефанишин Валерій Аталанта 6
Бистрих Володимир Dark Horse 6 (2)
Ковальчук Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 6 (2)
Ільчишин Владислав Тайфун 5
Андрєєв Олександр CК “Проскурів” 5
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 5
Демянишин Максим Легіон 5
Клімчук Володимир Тайфун 5
Ковалевський Дмитро Округ 5
Копицяк Артем Booster 5
Літвяков Віталій ДЮСШ №1-Спарта 5
Підгорний Назар ZALIV 10 5
Смішко Олександр Округ 5
Сокур Олексій ДЮСШ №1-Україна-Chado 5
Тичинський Дмитро Меблі-Лідер 5
Трохимчук Олександр Тайфун 5
Феринський Ігор Легіон 5
Хмелівський Олександр Astrum 5
Шаравара Ігор Нева 5
Іваніцький Ігор Ветеран (Нова Ушиця) 4
Алексіїв Дмитро FC “Friends” 4
Басистюк Роман Меблі-Лідер 4
Бобиляк Іван Олімп 4
Вєтров Олександр Тепловик 4
Вараниця Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 4
Гіба Денис Ковчег-2 4
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 4
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 4
Жеребний Віктор Думка 4
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 4
Лаба Максим Аталанта 4
Мартиненко Іван Ветеран (Нова Ушиця) 4
Михальчук Тарас Dark Horse 4
Орехівський Сергій Booster 4
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 4
Сінькевич Руслан Карат-mebli remtion 4
Славута Олександр Карат-mebli remtion 4
Сметана Дмитро Олімп 4
Цісар Олександр Ковчег-2 4
Шиманський Анатолій FC “Friends” 4
Шнира Андрій ZALIV 10 4
Глега Микола Dark Horse 4 (1)
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 3
Білик Руслан Нева 3
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 3
Головань Олександр Аталанта 3
Гринчук Андрій Карат-mebli remtion 3
Дячок Олександр Booster 3
Железнов Максим ZALIV 10 3
Журавель Леонід Легіон 3
Забавський Андрій Легіон 3
Квасниця Максим Думка 3
Козак Дмитро Прогрес-В 3
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 3
Козубець Андрій Легіон 3
Корженівський Богдан Dark Horse 3
Кравчук Остап Тепловик 3
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 3
Лабуняк Олег Ветеран (Нова Ушиця) 3
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 3
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 3
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Майстер Костянтин Округ 3
Марущак Віталій Ветеран (Нова Ушиця) 3
Молодих Сергій Меблі-Лідер 3
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 3
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 3
Обруч Роман ДЮСШ №1-Спарта 3
Полупан Олександр Ковчег-2 3
Рогальський Андрій Нева 3
Романчев Віталій Тайфун 3
Савенко Антон Легіон 3
Савченко Олександр Легіон 3
Соловйов Богдан Легіон 3
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 3
Цибрій Дмитро FC “Friends” 3
Чубатий Іван Прогрес-В 3
Яцьков Сергій Нева 3
Апанович Максим Booster 2
Атаманчук Тимур Олімп 2
Білий Павло Тайфун 2
Барчук Вячеслав Astrum 2
Баценко Іван ДЮСШ №1-Спарта 2
Бейбутов Руслан Astrum 2
Болотюх Іван Нева 2
Бондарук Валерій Легіон 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Вівсянко Руслан FC “Friends” 2
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 2
Гуцал Андрій Олімп 2
Дащук Юрій CК “Проскурів” 2
Добровольський Павло Тайфун 2
Дячок Андрій Booster 2
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 2
Кобзаренко Віталій Dark Horse 2
Костомаха Віталій Astrum 2
Кривак Михайло Astrum 2
Лемець Олег FC “Friends” 2
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 2
Міцак Роман Легіон 2
Малюта Ігор CК “Проскурів” 2
Нарожний Ігор CК “Проскурів” 2
Нечипор Олександр Прогрес-В 2
Павлічук Артем Тепловик 2
Паламарчук Андрій Нева 2
Руснак Владислав Олімп 2
Садовський Віктор Карат-mebli remtion 2
Скалій Олександр Тепловик 2
Стець Дмитро Тепловик 2
Тихонюк Андрій Аталанта 2
Ткачук Андрій FC “Friends” 2
Ткачук Антон Аталанта 2
Цатурян Артем Округ 2
Шаманський Сергій Прогрес-В 2
Шевчук Артем Думка 2
Юр’єв Тарас Олімп 2
Юрчук Андрій Думка 2
Ялтуховський Олександр Аталанта 2
Алексєєв Микола Аталанта 1
Андрєєв Валерій CК “Проскурів” 1
Білик Денис FC “Friends” 1
Багрій Вадим Аталанта 1
Бердієв Роман CК “Проскурів” 1
Божеску Олександр Легіон 1
Бровко Олег Наркевицька ОТГ 1
Вараниця Іван Округ 1
Вежбицький Вячеслав Тайфун 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 1
Веселовський Вадим ДЮСШ №1-Спарта 1
Власюк Артем Округ 1
Волошин Олег Нева 1
Гах Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 1
Гончар Дмитро Astrum 1
Горбачов Євген Нева 1
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 1
Дударь Андрій FC “Friends” 1
Землянухін Геннадій Аталанта 1
Кліщ Олександр Astrum 1
Клєвцов Богдан Олімп 1
Коздронь Віталій Тайфун 1
Колесник Ярослав Ветеран (Нова Ушиця) 1
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 1
Кушнір Ігор УПП Хмельницький 1
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 1
Левандовський Віталій Booster 1
Лисенко Вадим Dark Horse 1
Лозинський Сергій ZALIV 10 1
Ломінський Кирило Аталанта 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Магаляс Вадим ZALIV 10 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Мороз Олександр Dark Horse 1
Нагорняк Максим Карат-mebli remtion 1
Невінський Олександр Наркевицька ОТГ 1
Ништа Ярослав Олімп 1
Осадчук Володимир Меблі-Лідер 1
Петлюк Богдан Нева 1
Походзей Павло Олімп 1
Примуш Роман Округ 1
Рибак Андрій Booster 1
Ромасюков Артем Astrum 1
Савінкін Олександр ДЮСШ №1-Спарта 1
Сальо Юрій ДЮСШ №1-Спарта 1
Слободян Олександр Dark Horse 1
Степко Валерій Тепловик 1
Сторожук Євген УПП Хмельницький 1
Стрихарчук Степан Олімп 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1
Терлецький Данило Тепловик 1
Флік Олександр Dark Horse 1
Хаванський Владислав ZALIV 10 1
Чубковець Андрій Booster 1
Шевчук Андрій Dark Horse 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 1
Юдов Валерій ZALIV 10 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лозинський Сергій ZALIV 10 2 3 13
Стефанишин Валерій Аталанта 2 1 11
Сьомін Вадим CК “Проскурів” 1 5 10
Краснобокий Юрій ДЮСШ №1-Спарта 1 4 9
Стець Дмитро Тепловик 1 3 8
Дащук Юрій CК “Проскурів” 1 2 7
Ковалевський Дмитро Округ 1 2 7
Козубець Андрій Легіон 1 2 7
Орін Андрій CК “Проскурів” 1 2 7
Остроголов Данило ZALIV 10 0 7 7
Бейбутов Руслан Astrum 1 1 6
Повелій Андрій Олімп 1 1 6
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 6 6
Берлов Максим ДЮСШ №1-Спарта 1 0 5
Буга Сергій ZALIV 10 1 0 5
Дячок Віталій Booster 1 0 5
Кліщ Олександр Astrum 1 0 5
Коломієць Віктор Прогрес-В 1 0 5
Ломінський Кирило Аталанта 1 0 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1 0 5
Хаванський Владислав ZALIV 10 1 0 5
Ялтуховський Олександр Аталанта 0 5 5
Бондар Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 4 4
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 4 4
Залевський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 4 4
Калюжняк Денис Карат-mebli remtion 0 4 4
Левченко Максим ДЮСШ №1-Спарта 0 4 4
Лисий Михайло Карат-mebli remtion 0 4 4
Магаляс Вадим ZALIV 10 0 4 4
Максименко Віталій Думка 0 4 4
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 4 4
Редько Дмитро CК “Проскурів” 0 4 4
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 3 3
Дячок Андрій Booster 0 3 3
Корженівський Богдан Dark Horse 0 3 3
Лисий Олександр Карат-mebli remtion 0 3 3
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Пасічник Максим Карат-mebli remtion 0 3 3
Почупрін Вячеслав ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Скалій Олександр Тепловик 0 3 3
Стрельцов Олексій ДЮСШ №1-Спарта 0 3 3
Талапчук Олександр ZALIV 10 0 3 3
Філіпишин Артем Легіон 0 3 3
Ярославський Андрій Astrum 0 3 3
Андрєєв Олександр CК “Проскурів” 0 2 2
Барчук Ілля Олімп 0 2 2
Бистрих Володимир Dark Horse 0 2 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 2 2
Вівсянко Руслан FC “Friends” 0 2 2
Вєтров Олександр Тепловик 0 2 2
Верескун Роман FC “Friends” 0 2 2
Виноградов Андрій CК “Проскурів” 0 2 2
Гарнець Андрій Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Гуменчук Владислав ZALIV 10 0 2 2
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 2 2
Добровольський Павло Тайфун 0 2 2
Журавель Леонід Легіон 0 2 2
Журавльов Ігор Dark Horse 0 2 2
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Зозуляк Вадим Округ 0 2 2
Квасниця Максим Думка 0 2 2
Кирик Ігор Тепловик 0 2 2
Кошельник Василь ZALIV 10 0 2 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Ксьонзик Владислав ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Лабунський Олег Тайфун 0 2 2
Лоборчук Богдан Олімп 0 2 2
Лукомський Олександр Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Мазур Владислав Округ 0 2 2
Машталір Андрій Меблі-Лідер 0 2 2
Мойсюк Віктор Ветеран (Нова Ушиця) 0 2 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Нечипор Олександр Прогрес-В 0 2 2
Оселедько Олексій CК “Проскурів” 0 2 2
Підгорний Назар ZALIV 10 0 2 2
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Пляхимович Віталій Легіон 0 2 2
Романчев Віталій Тайфун 0 2 2
Романюк Олександр CК “Проскурів” 0 2 2
Рубцов Віталій Аталанта 0 2 2
Сеник Олександр Тайфун 0 2 2
Століта Сергій Карат-mebli remtion 0 2 2
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 0 2 2
Тихонюк Андрій Аталанта 0 2 2
Ткачук Андрій FC “Friends” 0 2 2
Трач Дмитро Наркевицька ОТГ 0 2 2
Штурхацький Дмитро ДЮСШ №1-Спарта 0 2 2
Шушвар Вадим Прогрес-В 0 2 2
Антонюк Владислав Тепловик 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Афанасьєв Олексій Ковчег-2 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Білик Сергій Округ 0 1 1
Багрій Вадим Аталанта 0 1 1
Базилівський Віталій Ехо-Ветеран 0 1 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 0 1 1
Барчук Вячеслав Astrum 0 1 1
Барчук Денис Олімп 0 1 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 0 1 1
Баськов Сергій Прогрес-В 0 1 1
Баценко Іван ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Бевза Микола Меблі-Лідер 0 1 1
Бондарук Валерій Легіон 0 1 1
Бурковський Вадим Олімп 0 1 1
Вітрук Євгеній Тепловик 0 1 1
Вараниця Іван Округ 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Веселовський Вадим ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Голеніщев Ігор Легіон 0 1 1
Головань Олександр Аталанта 0 1 1
Голяницький Олексій ZALIV 10 0 1 1
Гончар Дмитро Astrum 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-mebli remtion 0 1 1
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 0 1 1
Джунько Валерій Карат-mebli remtion 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Живило Павло Dark Horse 0 1 1
Забавський Андрій Легіон 0 1 1
Землянухін Геннадій Аталанта 0 1 1
Йолтуховський Єгор Dark Horse 0 1 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Квятківський Ярослав Ехо-Ветеран 0 1 1
Клімчук Володимир Тайфун 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Ковальчук Вячеслав Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Козар Олександр ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Коздронь Віталій Тайфун 0 1 1
Копицяк Артем Booster 0 1 1
Кострицький Андрій Ехо-Ветеран 0 1 1
Кошовський Володимир Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Кравчук Остап Тепловик 0 1 1
Кривий Ігор FC “Friends” 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кузьмін Ростислав Тепловик 0 1 1
Куліда Максим FC “Friends” 0 1 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Лавренчук Максим Dark Horse 0 1 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Лучинін Вадим Dark Horse 0 1 1
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Максименко Денис Думка 0 1 1
Малюта Ігор CК “Проскурів” 0 1 1
Мартиненко Іван Ветеран (Нова Ушиця) 0 1 1
Матвійчук Олександр Тайфун 0 1 1
Маць Сергій FC “Friends” 0 1 1
Мельник Сергій FC “Friends” 0 1 1
Михальчук Тарас Dark Horse 0 1 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Нагорняк Андрій Карат-mebli remtion 0 1 1
Нарожний Ігор CК “Проскурів” 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Падалко Дмитро Ехо-Ветеран 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Пекнич Вадим Astrum 0 1 1
Петлюк Богдан Нева 0 1 1
Петренко Максим Ехо-Ветеран 0 1 1
Походзей Павло Олімп 0 1 1
Примуш Роман Округ 0 1 1
Решетник Тарас Легіон 0 1 1
Рогальський Андрій Нева 0 1 1
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 0 1 1
Сабаревський Сергій Нева 0 1 1
Садовець Роман Прогрес-В 0 1 1
Сальо Юрій ДЮСШ №1-Спарта 0 1 1
Славута Олександр Карат-mebli remtion 0 1 1
Слободян Олександр Dark Horse 0 1 1
Смішко Олександр Округ 0 1 1
Сокур Олексій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 0 1 1
Суєцький Ігор Наркевицька ОТГ 0 1 1
Терлецький Данило Тепловик 0 1 1
Ткачук Антон Аталанта 0 1 1
Ткачук Володимир Dark Horse 0 1 1
Тютюник Андрій Округ 0 1 1
Феринський Ігор Легіон 0 1 1
Фертюк Ігор Аталанта 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Цісар Олександр Ковчег-2 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Чекирда Юрій Карат-mebli remtion 0 1 1
Чухлевський Юрій FC “Friends” 0 1 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 1 1
Шаховал Олександр Легіон 0 1 1
Щербаков Ярослав Думка 0 1 1
Юдов Валерій ZALIV 10 0 1 1
Якимчук Сергій Ехо-Ветеран 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дащук Юрій (СК “Проскурів”)

Редько Дмитро (СК “Проскурів”)

Боднар Сергій (“ДЮСШ №1-Україна-Chado”)

Степанюк Ярослав (“Олімп”)

Михальчук Тарас (“Dark Horse”)

Стефанишин Валерій (“Аталанта”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here