Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після заключних ігор 1/2 фіналу плей-офф та 3-ого туру Кубку Виклику

0
266

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після заключних матчів 1/2 фіналу плей-офф у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Клапченко Роман Товтри 31
Зенін Владислав Тепловик 30 (2)
Вакух Дмитро МобіФренд 29
Грохольський Григорій КАЗ 27
Анікін Іван Фортуна 26 (2)
Когут Павло КАЗ 25
Кореганов Іван Rexsoft 22
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 21
Пляхимович Віталій Легіон 21
Дзюбак Микола Товтри 20
Голець Олександр Rexsoft 20 (1)
Вакух Олег МобіФренд 19
Борщ Олександр КАЗ 18
Герасимчук Вадим МобіФренд 17
Константін Юрій КАЗ 17
Сторожук Кирило Прикордонник-2 16 (2)
Вєтров Олександр Тепловик 15
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 15
Лабець Анатолій Lifecell 15
Максименко Віталій Думка 15
Щербаков Ярослав Думка 15 (1)
Якушевський Вадим Легіон 14
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 13
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 12
Косевич Олександр Rexsoft 12
Легун Костянтин Rexsoft 12
Мещеряков Олексій Lifecell 12
Худік Роман КАЗ 12
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 11
Вельський Володимир МобіФренд 11
Шаткун Євген Золотий Грифон 11
Вільчинський Андрій Товтри 11 (1)
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 10
Ковтонюк Олександр КАЗ 10
Сокирко Андрій Золотий Грифон 10
Шаховал Олександр Легіон 10
Ліхновський Михайло Тепловик 9
Стародуб Андрій Золотий Грифон 9
Антонюк Владислав Тепловик 8
Богданович Назар Lifecell 8
Віт Віталій Lifecell 8
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 8
Журавель Леонід Легіон 8
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 8
Кльоц Ігор КАЗ 8
Крулік Артур Товтри 8
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 8
Ягринець Вадим Золотий Грифон 8
Янчук Сергій ФК ЛП-Інкогніто 8
Іщук Олександр Lifecell 7
Ахмедов Іван Тепловик 7
Буравець Андрій ФК “ЮАН” 7
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 7
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 7
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 7
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 7
Побережний Денис Думка 7
Поліщук Володимир Тепловик 7
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 7
Флерко Костянтин Фортуна 7
Бевза Микола Фортуна 6
Бойко Володимир Товтри 6
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 6
Дячук Костянтин Думка 6
Земок Олександр Золотий Грифон 6
Зозуля Олександр Золотий Грифон 6
Кондратюк Микола Lifecell 6
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 6
Коротаєв Ігор КАЗ 6
Молодих Сергій Фортуна 6
Морозович Володимир КАЗ 6
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 6
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 6
Осадчук Володимир Фортуна 6
Шаварський Віталій МобіФренд 6
Босак Максим Zooветпром-Ivet 5
Вітрук Євгеній Тепловик 5
Власов Юрій Lifecell 5
Зеленський Олександр ФК ЛП-Інкогніто 5
Ковальчук Олег Прикордонник-2 5
Кравчук Остап Тепловик 5
Кравчук Сергій Фортуна 5
Ладунець Роман МобіФренд 5
Левковицький Олександр Думка 5
Михалко Віктор Прикордонник-2 5
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 5
Янчук Олександр ФК ЛП-Інкогніто 5
Бондарчук Мирослав КАЗ 4
Будченко Михайло Rexsoft 4
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 4
Савіцький Роман Золотий Грифон 4
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 4
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 4
Бевз Денис ФК “ЮАН” 3
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 3
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 3
Ваколюк Василь Золотий Грифон 3
Горохов Роман Прикордонник-2 3
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 3
Залєвський Дмитро ФК “Громада-Міць” 3
Киданов Олександр Rexsoft 3
Коваленко Михайло ФК “ЮАН” 3
Ковбасюк Олексій МобіФренд 3
Куцак Максим Фортуна 3
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 3
Міцак Роман Легіон 3
Рукавець Дмитро МобіФренд 3
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 3
Степко Валерій Тепловик 3
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 3
Терлецький Данило Тепловик 3
Фещук Максим КАЗ 3
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 3
Шевчук Артем Думка 3
Андрущенко Дмитро Lifecell 2
Білий Юрій Думка 2
Басистий Дмитро Золотий Грифон 2
Бондарук Сергій Lifecell 2
Вендера Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 2
Деркач Дмитро Товтри 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Козубець Андрій Легіон 2
Колесников Роман Rexsoft 2
Лойченко Микола Фортуна 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Максименко Денис Думка 2
Медведчук Максим Lifecell 2
Петрук Євген Rexsoft 2
Плінський Максим Прикордонник-2 2
Рекуненко Радіон Прикордонник-2 2
Рудий Владислав Золотий Грифон 2
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 2
Савенко Антон Легіон 2
Сливянчук Володимир Золотий Грифон 2
Сукач Сергій Прикордонник-2 2
Тарахтій Костянтин ФК ЛП-Інкогніто 2
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 2
Шумський Владислав Zooветпром-Ivet 2
Янишин Денис ФК “ЮАН” 2
Єременко Олександр МобіФренд 1
Адоховський Денис Прикордонник-2 1
Анцут Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Бондар Віктор Золотий Грифон 1
Бондарчук Богдан КАЗ 1
Бриндак Денис Тепловик 1
Голов Сергій Товтри 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 1
Гуралечко Юрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Демянишин Максим Легіон 1
Дженджелей Андрій ФК “Громада-Міць” 1
Дрижа Олександр Золотий Грифон 1
Квасниця Максим Думка 1
Котелба Володимир ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Кузьмак Максим ФК “Громада-Міць” 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Куляк Олександр Золотий Грифон 1
Люховець Андрій Фортуна 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Мілаш Михайло Легіон 1
Микитюк Євген Золотий Грифон 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Муравський Віталій Фортуна 1
Нараєвський Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Підручний Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Пилявець Андрій Легіон 1
Прудников Євгеній Zooветпром-Ivet 1
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 1
Сержант Юрій Прикордонник-2 1
Сизов Денис ФК “Громада-Міць” 1
Скалій Олександр Тепловик 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 1
Червоняк Володимир Товтри 1
Шинкович Ростислав Фортуна 1
Юрійчук Владислав Легіон 1
Юрчук Андрій Думка 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 3 2 17
Шумський Владислав Zooветпром-Ivet 2 3 13
Харчук Назар Zooветпром-Ivet 2 2 12
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 1 5 10
Клапченко Роман Товтри 1 4 9
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 1 4 9
Пляхимович Віталій Легіон 1 4 9
Драпак Микола Zooветпром-Ivet 1 3 8
Зенін Владислав Тепловик 1 3 8
Максименко Денис Думка 1 3 8
Петрук Євген Rexsoft 1 3 8
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 8 8
Журавель Леонід Легіон 1 2 7
Кордіяка Юрій Zooветпром-Ivet 1 2 7
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 7 7
Бордієр Богдан Легіон 1 1 6
Кіт Максим Прикордонник-2 1 1 6
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 1 1 6
Савенко Антон Легіон 1 1 6
Мізюк Станіслав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 6 6
Максименко Віталій Думка 0 6 6
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 6 6
Янишин Денис ФК “ЮАН” 0 6 6
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 1 0 5
Киданов Олександр Rexsoft 1 0 5
Микитюк Євген Золотий Грифон 1 0 5
Вакух Дмитро МобіФренд 0 5 5
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 5 5
Грохольський Григорій КАЗ 0 5 5
Скалій Олександр Тепловик 0 5 5
Антонюк Владислав Тепловик 0 4 4
Бондарчук Богдан КАЗ 0 4 4
Вакух Олег МобіФренд 0 4 4
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 4 4
Косевич Олександр Rexsoft 0 4 4
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 3 3
Зеленський Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 3 3
Земок Олександр Золотий Грифон 0 3 3
Зозуля Олександр Золотий Грифон 0 3 3
Когут Павло КАЗ 0 3 3
Кореганов Іван Rexsoft 0 3 3
Котелба Володимир ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Куцак Максим Фортуна 0 3 3
Михалко Віктор Прикордонник-2 0 3 3
Підручний Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Плінський Максим Прикордонник-2 0 3 3
Семенюк Олександр ФК “Громада-Міць” 0 3 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 3 3
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 0 3 3
Шаховал Олександр Легіон 0 3 3
Іщук Олександр Lifecell 0 2 2
Адоховський Денис Прикордонник-2 0 2 2
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 0 2 2
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 0 2 2
Бондарчук Мирослав КАЗ 0 2 2
Вельц Денис ФК ЛП-Інкогніто 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Голець Олександр Rexsoft 0 2 2
Голов Сергій Товтри 0 2 2
Дзюбак Микола Товтри 0 2 2
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 2 2
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 2 2
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 0 2 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 0 2 2
Мещеряков Олексій Lifecell 0 2 2
Морозович Володимир КАЗ 0 2 2
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 0 2 2
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 2 2
Сержант Юрій Прикордонник-2 0 2 2
Сопілко Олексій Прикордонник-2 0 2 2
Фещук Максим КАЗ 0 2 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 0 2 2
Щербаков Ярослав Думка 0 2 2
Ахмедов Іван Тепловик 0 1 1
Басистий Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Бевза Микола Фортуна 0 1 1
Бондарук Сергій Lifecell 0 1 1
Борщ Олександр КАЗ 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Вєтров Олександр Тепловик 0 1 1
Величко Андрій Думка 0 1 1
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 0 1 1
Волков Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Глухий Олександр ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Градомський Андрій ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Гуралечко Юрій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Давидов Артем ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Демянишин Максим Легіон 0 1 1
Деркач Дмитро Товтри 0 1 1
Доценко Сергій Rexsoft 0 1 1
Драпчук Едуард Легіон 0 1 1
Жеребний Віктор Думка 0 1 1
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Зубрицький Дмитро ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Камінський Артем ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Коваленко Михайло ФК “ЮАН” 0 1 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Константін Юрій КАЗ 0 1 1
Кравчук Остап Тепловик 0 1 1
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Красніков Вадим Прикордонник-2 0 1 1
Крулік Артур Товтри 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Кучерявий Юрій Прикордонник-2 0 1 1
Ліхновський Михайло Тепловик 0 1 1
Лабець Анатолій Lifecell 0 1 1
Ладунець Роман МобіФренд 0 1 1
Левковицький Олександр Думка 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Люховець Андрій Фортуна 0 1 1
Лянскорунський Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Медведчук Максим Lifecell 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 1 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Побережний Денис Думка 0 1 1
Поліщук Володимир Тепловик 0 1 1
Приступа Дмитро Золотий Грифон 0 1 1
Романюк Андрій ФК “ЮАН” 0 1 1
Рудь Богдан ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Рукавець Дмитро МобіФренд 0 1 1
Сокирко Андрій Золотий Грифон 0 1 1
Сорока Олександр ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Степко Валерій Тепловик 0 1 1
Сторожук Кирило Прикордонник-2 0 1 1
Тріфонов Сергій ДЮСШ №1-Україна-Chado 0 1 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Шаварський Віталій МобіФренд 0 1 1
Шматлай Костянтин Тепловик 0 1 1
Юрчук Андрій Думка 0 1 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 0 1 1
Якушевський Вадим Легіон 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Янчук Сергій ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Харчук Назар (“Zooветпром-Ivet”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here