Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після заключних матчів 1/4 фіналу плей-офф та 2-ого туру Кубку Виклику

0
144

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Шперчук Дмитро Менс 32
Берлов Максим Тайфун 29
Сабуняк Роман Royal Palace 24
Ільчишин Владислав Тайфун 23
Гула Вадим Нева 23
Глас Артем Сокіл-Ветерани 22
Альміз Олександр Інкогніто 20
Люлькун Руслан Тайфун 19
Бойко Володимир Товтри 19 (1)
Ветошко Євген ФК “ІТА-TOOLS” 17
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 16
Ковальчук Олександр Менс 16
Олещук Олександр ФК “Подільський Кремінь” 16
Анікін Іван Royal Palace 15
Клапченко Роман Товтри 15
Алаа Хадж Халаф Brilliant 14
Вороністий Владислав Royal Palace 13
Голенко Юрій GC BARBERSHOP 13
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 13
Штанько Денис ФК “Гвардія” 13
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 12
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 12
Ветров Олександр ФК “ІТА-TOOLS” 11
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 11
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 11
Мчедлідзе Еміград Brilliant 11
Сич Максим ХФК “Давид” 11
Шаравара Ігор Нева 11
Бігун Михайло ФК “ІТА-TOOLS” 10
Батько Андрій Патріоти-NETiP 10
Волощук Андрій Brilliant 10
Трочинський Олександр Сокіл-Ветерани 10
Гурняк Олександр GC BARBERSHOP 9
Кравець Артем Royal Palace 9
Куліш Павло Brilliant 9
Муляр Юрій ХФК “Давид” 9
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 9
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 9
Самсонов Андрій GC BARBERSHOP 9
Кіут Ерік Менс 8
Козубович Тарас Менс 8
Михайлевський Максим Brilliant 8
Рогальський Андрій Нева 8
Сохарук Артем Vavilon 8
Фордзюн Олександр Товтри 8
Вельц Денис Інкогніто 7
Венгер Микола ХФК “Давид” 7
Верескун Роман Думка 7
Власов Юрій Сокіл-Ветерани 7
Гуменний Богдан Royal Palace 7
Косецький Микола Товтри 7
Кошелюк Вадим Патріоти-NETiP 7
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 7
Андрєєв Олександр Менс 6
Бись Богдан ХФК “Давид” 6
Булка Олександр Brilliant 6
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 6
Гамолов Назар GC BARBERSHOP 6
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 6
Зайченко Назар GC BARBERSHOP 6
Ліщук Віталій Royal Palace 6
Мандрик Сергій Тайфун 6
Побережний Денис Думка 6
Розпаченюк Віталій Сокіл-Ветерани 6
Сакала Максим Нева 6
Басун Ілля ФК “ІТА-TOOLS” 5
Бойчук Василь Інкогніто 5
Зеленський Олександр Інкогніто 5
Корженівський Богдан Vavilon 5
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 5
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 5
Стародуб Андрій Сокіл-Ветерани 5
Стеценко Богдан GC BARBERSHOP 5
Тєбєнєв Дмитро Нева 5
Янчук Олександр Інкогніто 5
Бєгаль Олександр Менс 4
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 4
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 4
Вараниця Олександр Менс 4
Ветошко Дмитро ФК “ІТА-TOOLS” 4
Гаврилюк Андрій Vavilon 4
Голов Сергій Товтри 4
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 4
Довгань Олександр Інкогніто 4
Жеребний Віктор Думка 4
Жилкін Нікіта Brilliant 4
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 4
Калаус Владислав GC BARBERSHOP 4
Карпосюк Андрій Brilliant 4
Майдан Павло ХФК “Давид” 4
Майструк Назар GC BARBERSHOP 4
Марчук Олег ФК “ІТА-TOOLS” 4
Олянюк Мар’ян Товтри 4
Паламарчук Андрій Нева 4
Приходько Олександр Тайфун 4
Рудь Богдан Інкогніто 4
Семенюк Анатолій Товтри 4
Титянин Олександр GC BARBERSHOP 4
Томчишин Богдан ФК “ІТА-TOOLS” 4
Улітін Андрій Менс 4
Ягринець Вадим Інкогніто 4
Фертюк Ігор Товтри 4 (2)
Біленький Віталій Думка 3
Білик Руслан Нева 3
Басістий Ілля ФК “ІТА-TOOLS” 3
Басистюк Роман Royal Palace 3
Бачинський Богдан Товтри 3
Бельський Анатолій Сокіл-Ветерани 3
Буцький Анатолій ФК “ІТА-TOOLS” 3
Власюк Ярослав Нева 3
Дащенко Вадим Патріоти-NETiP 3
Деспот Артем ФК “Гвардія” 3
Ліпський Микола Товтри 3
Лучко Віталій Vavilon 3
Лях Ігор Vavilon 3
Муляр Артем ХФК “Давид” 3
Сович Андрій ФК “Гвардія” 3
Сокирко Андрій Сокіл-Ветерани 3
Станіславчук Ростислав ФК “Гвардія” 3
Тихонюк Артем Brilliant 3
Товсторог Валентин Думка 3
Халнєпєсов Руслан Патріоти-NETiP 3
Черновський Іван Менс 3
Власенко Андрій ХФК “Давид” 2
Власов Андрій GC BARBERSHOP 2
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 2
Гілюк Олександр Менс 2
Гайдайчук Дмитро Royal Palace 2
Давидов Артем Vavilon 2
Данилюк Олександр Brilliant 2
Даньків Василь Vavilon 2
Дзюбак Микола Товтри 2
Диса Олег Vavilon 2
Квіт Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Клімчук Володимир Тайфун 2
Ковальчук Олег Думка 2
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2
Костецький Ян ФК “ІТА-TOOLS” 2
Кухта Дмитро GC BARBERSHOP 2
Луцюк Вадим Brilliant 2
Максименко Віталій Думка 2
Монастирський Володимир ФК “ІТА-TOOLS” 2
Подлюк Андрій Сокіл-Ветерани 2
Потюк Віталій Brilliant 2
Скрипковський Сергій Royal Palace 2
Соловйов Максим Royal Palace 2
Старосотніков Ярослав Royal Palace 2
Стасюк Ігор Сокіл-Ветерани 2
Трохимчук Олександр Тайфун 2
Усатий Віталій ХФК “Давид” 2
Фют Дмитро Інкогніто 2
Юзвак Сергій Менс 2
Алексейчук Сергій Сокіл-Ветерани 1
Болотюх Іван Нева 1
Валівець Ігор ФК “Подільський Кремінь” 1
Вежбицький Вячеслав Тайфун 1
Величко Андрій Думка 1
Волянський Артем ХФК “Давид” 1
Гранатович Назарій ФК “Гвардія” 1
Гуральник Владислав Нева 1
Гурський Микола Vavilon 1
Заболотний Владислав Нева 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1
Канчалаба Вадим Vavilon 1
Квасниця Максим Думка 1
Куц Віталій Royal Palace 1
Левченко Ростислав GC BARBERSHOP 1
Левчук Андрій ФК “Гвардія” 1
Лисак Давид ФК “Гвардія” 1
Міровський Вадим Думка 1
Ніхалевич Микола ФК “Гвардія” 1
Огороднічук Руслан Інкогніто 1
Палійчук Валентин Менс 1
Паперовський Віталій Сокіл-Ветерани 1
Пасічник Роман Brilliant 1
Плосконос Нікіта GC BARBERSHOP 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Сідлецький Дмитро Royal Palace 1
Савіцький Дмитро Vavilon 1
Семенюк Іван Менс 1
Смик Родіон ФК “ІТА-TOOLS” 1
Соловей Ярослав Brilliant 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Червоняк Володимир Товтри 1
Шатілов Денис Інкогніто 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Тєбєнєв Дмитро Нева 1 6 11
Вельц Денис Інкогніто 1 4 9
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 1 3 8
Альміз Олександр Інкогніто 0 8 8
Бігун Михайло ФК “ІТА-TOOLS” 1 2 7
Булка Олександр Brilliant 1 2 7
Волощук Андрій Brilliant 1 2 7
Зеленський Олександр Інкогніто 1 2 7
Кошелюк Вадим Патріоти-NETiP 1 2 7
Мчедлідзе Еміград Brilliant 1 2 7
Трочинський Олександр Сокіл-Ветерани 1 2 7
Білик Богдан Нева 1 1 6
Байдюк Микола Тайфун 1 1 6
Басун Максим ФК “ІТА-TOOLS” 1 1 6
Гамолов Назар GC BARBERSHOP 1 1 6
Голов Сергій Товтри 1 1 6
Кравецький Кирило GC BARBERSHOP 1 1 6
Зайченко Назар GC BARBERSHOP 0 6 6
Верескун Роман Думка 1 0 5
Гулеватий Андрій Інкогніто 1 0 5
Дем’янюк Віталій GC BARBERSHOP 1 0 5
Карпосюк Андрій Brilliant 1 0 5
Ковальчук Олександр Менс 1 0 5
Мороз Олександр Нева 1 0 5
Олесь Дмитро GC BARBERSHOP 1 0 5
Паламарчук Андрій Нева 1 0 5
Попроцький Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Радюк Олексій ФК “ІТА-TOOLS” 1 0 5
Фаєт Аль Хлаф Brilliant 1 0 5
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 5 5
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 0 5 5
Буцький Анатолій ФК “ІТА-TOOLS” 0 4 4
Венгер Микола ХФК “Давид” 0 4 4
Кравець Артем Royal Palace 0 4 4
Левченко Ростислав GC BARBERSHOP 0 4 4
Люлькун Руслан Тайфун 0 4 4
Томчишин Богдан ФК “ІТА-TOOLS” 0 4 4
Анікін Іван Royal Palace 0 3 3
Андрєєв Олександр Менс 0 3 3
Білик Руслан Нева 0 3 3
Батько Андрій Патріоти-NETiP 0 3 3
Берлов Максим Тайфун 0 3 3
Власенко Андрій ХФК “Давид” 0 3 3
Гуменний Богдан Royal Palace 0 3 3
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 3 3
Жилкін Нікіта Brilliant 0 3 3
Кіут Ерік Менс 0 3 3
Канчалаба Вадим Vavilon 0 3 3
Качур Вадим ФК “ІТА-TOOLS” 0 3 3
Козубович Тарас Менс 0 3 3
Лях Ігор Vavilon 0 3 3
Олещук Олександр ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 3 3
Сакала Максим Нева 0 3 3
Титянин Олександр GC BARBERSHOP 0 3 3
Тихонюк Артем Brilliant 0 3 3
Ільчишин Владислав Тайфун 0 2 2
Бойко Володимир Товтри 0 2 2
Ветошко Євген ФК “ІТА-TOOLS” 0 2 2
Ветошко Дмитро ФК “ІТА-TOOLS” 0 2 2
Вороністий Владислав Royal Palace 0 2 2
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 0 2 2
Голенко Юрій GC BARBERSHOP 0 2 2
Дмитришин Віталій ФК “Гвардія” 0 2 2
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Жеребний Віктор Думка 0 2 2
Клімчук Володимир Тайфун 0 2 2
Клапченко Роман Товтри 0 2 2
Корженівський Богдан Vavilon 0 2 2
Костецький Ян ФК “ІТА-TOOLS” 0 2 2
Куліш Павло Brilliant 0 2 2
Лисий Іван Менс 0 2 2
Максименко Віталій Думка 0 2 2
Муляр Артем ХФК “Давид” 0 2 2
Муляр Юрій ХФК “Давид” 0 2 2
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 0 2 2
Приходько Олександр Тайфун 0 2 2
Рогальський Андрій Нева 0 2 2
Федик Вадим ФК “Гвардія” 0 2 2
Шилов Юрій Royal Palace 0 2 2
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 0 2 2
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Бєгаль Олександр Менс 0 1 1
Басистюк Роман Royal Palace 0 1 1
Бельський Анатолій Сокіл-Ветерани 0 1 1
Бистрицький Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Бись Богдан ХФК “Давид” 0 1 1
Бойчук Василь Інкогніто 0 1 1
Бродзянський Анатолій ФК “ІТА-TOOLS” 0 1 1
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 0 1 1
Вівчарик Ігор Думка 0 1 1
Валівець Ігор ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Вараниця Олександр Менс 0 1 1
Ветров Олександр ФК “ІТА-TOOLS” 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Волянський Артем ХФК “Давид” 0 1 1
Гаврилюк Андрій Vavilon 0 1 1
Гайдайчук Дмитро Royal Palace 0 1 1
Глас Артем Сокіл-Ветерани 0 1 1
Гречаний Владислав Vavilon 0 1 1
Григоренко Олександр ФК “ІТА-TOOLS” 0 1 1
Гурняк Олександр GC BARBERSHOP 0 1 1
Гурський Микола Vavilon 0 1 1
Давидов Артем Vavilon 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 0 1 1
Довгань Олександр Інкогніто 0 1 1
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 0 1 1
Каленюк Олег Royal Palace 0 1 1
Ковальчук Олег Думка 0 1 1
Копиловський Дмитро ФК “Гвардія” 0 1 1
Косецький Микола Товтри 0 1 1
Куц Віталій Royal Palace 0 1 1
Марчук Олег ФК “ІТА-TOOLS” 0 1 1
Ніхалевич Микола ФК “Гвардія” 0 1 1
Нагорняк Роман Думка 0 1 1
Новіков Андрій ФК “ІТА-TOOLS” 0 1 1
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 0 1 1
Палійчук Валентин Менс 0 1 1
Плосконос Нікіта GC BARBERSHOP 0 1 1
Побута Валерій Менс 0 1 1
Подлюк Андрій Сокіл-Ветерани 0 1 1
Притула Владислав Royal Palace 0 1 1
Пшеничний Владислав Vavilon 0 1 1
Рибій Віктор Vavilon 0 1 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-Ветерани 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Сабуняк Роман Royal Palace 0 1 1
Самсонов Андрій GC BARBERSHOP 0 1 1
Соловей Ярослав Brilliant 0 1 1
Соловйов Максим Royal Palace 0 1 1
Сорока Олександр Інкогніто 0 1 1
Станкевич Ярослав ХФК “Давид” 0 1 1
Стасюк Ігор Сокіл-Ветерани 0 1 1
Трач Дмитро Royal Palace 0 1 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 0 1 1
Червоняк Володимир Товтри 0 1 1
Черновський Іван Менс 0 1 1
Шаравара Ігор Нева 0 1 1
Шперчук Дмитро Менс 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Юзвак Сергій Менс 0 1 1
Янчук Олександр Інкогніто 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Трочинський Олександр (“Сокіл-Ветерани”)

Білик Богдан (“Нева”)

Байдюк Микола (“Тайфун”)

Гуменюк Ярослав (ФК “Гвардія”)

Костишен Олександр (ФК “Подільський Кремінь”)

Понятовський Владислав (ФК “Гвардія”) – 1/2 фіналу Кубку Ліги

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here