Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після заключних матчів 1/4 фіналу плей-офф та 2-ого туру Кубку Виклику

0
144

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гончар Владислав ККФА-REDMION 34
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 34
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 33
Чайковський Сергій Компанія 25
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 25
Рудь Богдан Інкогніто 21 (1)
Островський Дмитро Інкогніто 20
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 19
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 18
Підручний Андрій УПП Хмельницький 18
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 18 (1)
Петренко Максим МФК “Ехо” 17
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 16
Гула Вадим Нева 16
Пляхимович Віталій Легіон-CENTER 13 16
Корженівський Богдан Vavilon 15
Попельнюк Артем Авіатор 15 (1)
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 14
Щербаков Ярослав Думка 14
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 13
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 13
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 13
Остап’юк Артем Авіатор 13 (1)
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 12
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 12
Храпач Олександр ККФА-REDMION 12
Демянишин Максим Легіон-CENTER 13 11
Таєнчук Владислав Авіатор 11
Ангелюк Ілля Думка 10
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 10
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 10
Власюк Ярослав Нева 10
Гавенко Назар Авіатор 10
Давидов Артем Vavilon 10
Калошин Максим Компанія 10
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 10
Горбачов Євген Нева 9
Даньків Василь Vavilon 9
Лисий Зореслав Компанія 9
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 9
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 9
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 8
Глега Микола Vavilon 8
Ковальчук Костянтин Vavilon 8
Кондратюк Микола Lifecell 8
Мірошник Руслан Легіон-CENTER 13 8
Мартиненко Іван Авіатор 8
Рогальський Андрій Нева 8
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 8
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 8 (1)
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 7
Бись Богдан ХФК “Давид” 7
Вельц Денис Інкогніто 7
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 7
Побережний Денис Думка 7
Савчук Вадим Компанія 7
Товсторог Валентин Думка 7
Атерлей Василь Lifecell 6
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 6
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 6
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 6
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 6
Курманський Олексій Думка 6
Лучко Віталій Vavilon 6
Моспан Ігор Легіон-CENTER 13 6
Поліщук Володимир Тепловик-2 6
Придворницький Сергій Авіатор 6
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 6
Юрчак Михайло ХФК “Давид” 6
Богуславський Денис ККФА-REDMION 6 (1)
Шадрін Євген Компанія 6 (1)
Білик Руслан Нева 5
Гурський Микола Vavilon 5
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 5
Загродський Сергій МФК “Ехо” 5
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 5
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 5
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 5
Коротинський Сергій Компанія 5
Кушлак Артур УПП Хмельницький 5
Незгода Дмитро Думка 5
Палюх Богдан Думка 5
Попіль Олександр УПП Хмельницький 5
Руссу Олег УПП Хмельницький 5
Сич Максим ХФК “Давид” 5
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 5
Усатий Віталій ХФК “Давид” 5
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 5
Юрчук Андрій Думка 5
Ярмолюк Олександр Авіатор 5
Соловйов Богдан Легіон-CENTER 13 5 (1)
Бакалець Сергій Тепловик-2 4
Боднар Андрій ККФА-REDMION 4
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 4
Гуральник Владислав Нева 4
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 4
Забавський Андрій Легіон-CENTER 13 4
Зеленський Олександр Інкогніто 4
Канарський Олег ФК “Жищинці” 4
Коваленко Михайло Vavilon 4
Кузьмін Олександр Авіатор 4
Лошатецький Олександр Lifecell 4
Муляр Артем ХФК “Давид” 4
Падалко Михайло МФК “Ехо” 4
Попов Максим Легіон-CENTER 13 4
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 4
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 4
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 3
Вислободський Ігор Компанія 3
Власов Юрій Компанія 3
Джурило Антон Транс-Авто-Д 3
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 3
Заграй Володимир Авіатор 3
Зданевич Степан ККФА-REDMION 3
Квасниця Максим Думка 3
Котик Едуард Авіатор 3
Лях Ігор Vavilon 3
Максименко Віталій Тепловик-2 3
Малий Максим Тепловик-2 3
Підгородецький Сергій Lifecell 3
Подвисоцький Владислав ККФА-REDMION 3
Чеботарьов Дмитро Компанія 3
Янчук Олександр Інкогніто 3
Іщук Олександр Lifecell 2
Благий Валерій Транс-Авто-Д 2
Віт Віталій Lifecell 2
Голоднюк Олексій Тепловик-2 2
Дідора Павло ФК “Жищинці” 2
Диса Олег Vavilon 2
Драчевський Денис ККФА-REDMION 2
Кінделевич Роман Транс-Авто-Д 2
Капелюх Богдан Авіатор 2
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 2
Кобернюк Кіріл МФК “Ехо” 2
Круторогий Андрій Авіатор 2
Мелимука Олександр Транс-Авто-Д 2
Мерека Денис УПП Хмельницький 2
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 2
Муц Максим Транс-Авто-Д 2
Новік Олександр Тепловик-2 2
Паламарчук Андрій Нева 2
Рибій Віктор Vavilon 2
Фют Дмитро Інкогніто 2
Шаховал Олександр Легіон-CENTER 13 2
Шеремета Андрій ФК “Подільський Кремінь” 2
Шляховий Костянтин ФК “Жищинці” 2
Янчук Олексій Lifecell 2
Бобецький Сергій Авіатор 1
Болотюх Іван Нева 1
Бресь Максим ККФА-REDMION 1
Вівчарик Ігор Думка 1
Вінніцкі Антон Lifecell 1
Валівець Ігор ФК “Подільський Кремінь” 1
Величко Андрій Думка 1
Власенко Андрій ХФК “Давид” 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Волос Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1
Гайдамашко Андрій Тепловик-2 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 1
Данилюк Сергій Нева 1
Дробот Денис Легіон-CENTER 13 1
Забіяка Андрій Тепловик-2 1
Загородній Назар Lifecell 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 1
Ковтун Вадим Транс-Авто-Д 1
Козубець Андрій Легіон-CENTER 13 1
Корчевний Олександр ККФА-REDMION 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 1
Кухар Денис ФК “Подільський Кремінь” 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Лянскорунський Сергій УПП Хмельницький 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 1
Моцний Дмитро ФК “Жищинці” 1
Нагорняк Роман Думка 1
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Перін Даніл МФК “Ехо” 1
Пойшлий Павло Тепловик-2 1
Помінов Владислав МФК “Ехо” 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Сєряков Іван Авіатор 1
Савенко Антон Легіон-CENTER 13 1
Сакала Максим Нева 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Тимощук Ростислав Компанія 1
Трубайчук Роман Нева 1
Шабельський Артем ХФК “Давид” 1
Шаравара Микола Нева 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Яцьков Сергій Нева 1
Ященко Андрій МФК “Ехо” 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Білик Руслан Нева 1 4 9
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 4 9
Арапоглу Екрем Транс-Авто-Д 1 2 7
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1 2 7
Мартиненко Іван Авіатор 1 2 7
Тимощук Ростислав Компанія 1 2 7
Барабаш Денис Транс-Авто-Д 0 7 7
Іщук Олександр Lifecell 1 1 6
Марко Юрій Vavilon 1 1 6
Тринадцятко Олег ФК “Жищинці” 1 1 6
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 1 0 5
Врублевський Дмитро ХФК “Давид” 1 0 5
Калошин Максим Компанія 1 0 5
Кузнецов Ігор Lifecell 1 0 5
Моспан Ігор Легіон-CENTER 13 1 0 5
Оліщук Роман Легіон-CENTER 13 1 0 5
Пастух Олександр МФК “Ехо” 1 0 5
Шаравара Микола Нева 1 0 5
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Зеленський Олександр Інкогніто 0 5 5
Бобеляк Іван ККФА-REDMION 0 4 4
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 4 4
Бись Богдан ХФК “Давид” 0 3 3
Вислободський Ігор Компанія 0 3 3
Власюк Ярослав Нева 0 3 3
Горбачов Євген Нева 0 3 3
Журавель Леонід Легіон-CENTER 13 0 3 3
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Квасниця Максим Думка 0 3 3
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 0 3 3
Поліщук Володимир Тепловик-2 0 3 3
Попельнюк Артем Авіатор 0 3 3
Рудь Богдан Інкогніто 0 3 3
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 0 3 3
Фют Дмитро Інкогніто 0 3 3
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 0 2 2
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 2 2
Боднар Андрій ККФА-REDMION 0 2 2
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 0 2 2
Ваврищук Владислав Легіон-CENTER 13 0 2 2
Вельц Денис Інкогніто 0 2 2
Власов Юрій Компанія 0 2 2
Гула Вадим Нева 0 2 2
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 2 2
Заграй Володимир Авіатор 0 2 2
Загродський Сергій МФК “Ехо” 0 2 2
Зданевич Степан ККФА-REDMION 0 2 2
Коротинський Сергій Компанія 0 2 2
Мірошник Руслан Легіон-CENTER 13 0 2 2
Максименко Віталій Тепловик-2 0 2 2
Новік Олександр Тепловик-2 0 2 2
Палюх Богдан Думка 0 2 2
Решітник Олексій Vavilon 0 2 2
Савчук Вадим Компанія 0 2 2
Сич Максим ХФК “Давид” 0 2 2
Степко Валерій Тепловик-2 0 2 2
Терлецький Павло Транс-Авто-Д 0 2 2
Храпач Олександр ККФА-REDMION 0 2 2
Шаравара Ігор Нева 0 2 2
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Щербатюк Вадим Транс-Авто-Д 0 2 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 2 2
Бігос Ростислав ККФА-REDMION 0 1 1
Білик Богдан Нева 0 1 1
Бакалець Сергій Тепловик-2 0 1 1
Благий Валерій Транс-Авто-Д 0 1 1
Богуславський Денис ККФА-REDMION 0 1 1
Вастюк Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 0 1 1
Волошин Олег Нева 0 1 1
Галайко Юрій ККФА-REDMION 0 1 1
Глега Микола Vavilon 0 1 1
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 0 1 1
Голоднюк Олексій Тепловик-2 0 1 1
Гончар Владислав ККФА-REDMION 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Даньків Василь Vavilon 0 1 1
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Демянишин Максим Легіон-CENTER 13 0 1 1
Диса Олег Vavilon 0 1 1
Драпчук Едуард Легіон-CENTER 13 0 1 1
Загородній Артур УПП Хмельницький 0 1 1
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 0 1 1
Князь Андрій Легіон-CENTER 13 0 1 1
Коваленко Михайло Vavilon 0 1 1
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Корженівський Богдан Vavilon 0 1 1
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 0 1 1
Котик Едуард Авіатор 0 1 1
Кохановський Петро Vavilon 0 1 1
Кравчук Дмитро Тепловик-2 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Курманський Олексій Думка 0 1 1
Лисий Зореслав Компанія 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Мілаш Михайло Легіон-CENTER 13 0 1 1
Майхер Роман Транс-Авто-Д 0 1 1
Малий Максим Тепловик-2 0 1 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 1 1
Марчук Дмитро ККФА-REDMION 0 1 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Падалко Михайло МФК “Ехо” 0 1 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 0 1 1
Пляхимович Віталій Легіон-CENTER 13 0 1 1
Побережний Денис Думка 0 1 1
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 0 1 1
Придворницький Сергій Авіатор 0 1 1
Прокопишин Сергій Компанія 0 1 1
Рогальський Андрій Нева 0 1 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Стасішен Іван Легіон-CENTER 13 0 1 1
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 0 1 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 0 1 1
Федорецький Андрій Vavilon 0 1 1
Чеботарьов Дмитро Компанія 0 1 1
Шевчук Владислав Транс-Авто-Д 0 1 1
Шпичко Андрій Компанія 0 1 1
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Тимощук Ростислав (“Компанія”)

Костишен Олександр (ФК “Подільський Кремінь”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here