Преміум-ліга. Дивізіон 5. Підсумкова турнірна таблиця групового етапу

0
509

Надаємо Вашій увазі підсумкову турнірну таблицю групового етапу в дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
ФГ “КОСВО”
4:2 6:0 3:1 7:0 4:2 7:1 6:2 6:0 15:0 12:3 9:0 11 11 0 0 79-11 33
2
Війтовецька ОТГ
2:4 3:2 1:6 2:2 5:3 6:2 4:3 5:2 7:1 7:2 5:2 11 8 1 2 47-29 25
3
Royal Palace
0:6 2:3 2:2 7:1 9:3 10:2 5:1 9:1 5:2 8:2 8:3 11 8 1 2 65-26 25
4
ФК “ITA-TOOLS-Литвина”
1:3 6:1 2:2 3:3 10:2 3:3 7:1 3:1 5:4 3:1 4:3 11 7 3 1 47-24 24
5
ФК “Житниця Поділля-Радісне”
0:7 2:2 1:7 3:3 1:5 5:4 1:1 6:3 4:2 4:0 5:1 11 5 3 3 32-35 18
6
Прогрес-В
2:4 3:5 3:9 2:10 5:1 5:5 4:10 5:4 5:2 11:0 6:0 11 5 1 5 51-50 16
7
МФК “Буг”
1:7 2:6 2:10 3:3 4:5 5:5 8:2 2:4 9:4 9:2 10:4 11 4 2 5 55-52 14
8
Гладіатор
2:6 3:4 1:5 1:7 1:1 10:4 2:8 5:3 0:3 9:7 6:2 11 4 1 6 40-50 13
9
МФК “URBAN-2”
0:6 2:5 1:9 1:3 3:6 4:5 4:2 3:5 4:2 3:2 5:3 11 4 0 7 30-48 12
10
ФК “Лісоводи”
0:15 1:7 2:5 4:5 2:4 2:5 4:9 3:0 2:4 3:3 0:2 11 1 1 9 23-59 4
11
Фортуна
3:12 2:7 2:8 1:3 0:4 0:11 2:9 7:9 2:3 3:3 6:0 11 1 1 9 28-69 4
12
FC “Infinity”
0:9 2:5 3:8 3:4 1:5 0:6 4:10 2:6 3:5 2:0 0:6 11 1 0 10 20-64 3

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
ФК “Гвардія”
3:2 5:0 3:5 3:2 3:2 5:4 4:1 2:1 3:2 12:0 9:0 11 10 0 1 52-19 30
2
ФК “Студениця-1”
2:3 2:5 3:3 6:2 5:4 2:1 4:3 5:2 5:1 3:1 5:0 11 8 1 2 42-25 25
3
Сокіл-2
0:5 5:2 5:1 3:4 3:0 2:4 4:2 1:0 4:0 4:3 8:0 11 8 0 3 39-21 24
4
STV
5:3 3:3 1:5 2:4 3:2 3:7 3:1 5:3 7:0 3:0 11:2 11 7 1 3 46-30 22
5
Стимул+
2:3 2:6 4:3 4:2 3:2 2:2 1:2 0:1 7:1 6:3 6:1 11 6 1 4 37-26 19
6
МФК “Сервіс-Буд”
2:3 4:5 0:3 2:3 2:3 6:2 +:- 4:3 5:1 12:2 +:- 11 6 0 5 37-25 18
7
Агробізнес-ДЮСШ U-15-16
4:5 1:2 4:2 7:3 2:2 2:6 6:6 3:3 6:4 12:3 7:4 11 5 3 3 54-40 18
8
Прикордонник-2
1:4 3:4 2:4 1:3 2:1 -:+ 6:6 5:4 7:2 4:4 +:- 11 4 2 5 31-32 14
9
Електротранс
1:2 2:5 0:1 3:5 1:0 3:4 3:3 4:5 4:4 2:5 +:- 11 2 2 7 23-34 8
10
SEBN UA
2:3 1:5 0:4 0:7 1:7 1:5 4:6 2:7 4:4 2:1 1:0 11 2 1 8 18-49 7
11
Хмельницька обласна прокуратура
0:12 1:3 3:4 0:3 3:6 2:12 3:12 4:4 5:2 1:2 3:5 11 1 1 9 25-65 4
12
ФК “Меджибіж”
0:9 0:5 0:8 2:11 1:6 -:+ 4:7 -:+ -:+ 0:1 5:3 11 1 0 10 12-50 3

Підгрупа С 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 І В Н П М’ячі О
1
АТ “Хмельницькобленерго”
6:0 3:2 3:4 3:3 9:1 7:2 6:1 +:- 4:1 5:0 10 8 1 1 46-14 25
2
Патріоти-NETіР
0:6 2:0 1:0 6:1 9:0 4:4 1:1 10:1 3:2 4:3 10 7 2 1 40-18 23
3
ПЧ-18 (Шепетівка)
2:3 0:2 5:3 5:0 2:2 12:2 9:1 22:1 5:0 10:3 10 7 1 2 72-17 22
4
Тайфун
4:3 0:1 3:5 3:1 2:3 2:0 3:1 7:0 2:1 10:3 10 7 0 3 36-18 21
5
Олімп (Солобківці)
3:3 1:6 0:5 1:3 4:1 3:1 2:1 7:1 10:3 8:4 10 6 1 3 39-28 19
6
Скорпіон
1:9 0:9 2:2 3:2 1:4 10:5 8:2 7:4 4:3 3:2 10 6 1 3 39-42 19
7
ФК “МІЦЬ-ЧУМАК”
2:7 4:4 2:12 0:2 1:3 5:10 4:1 5:2 7:4 9:2 10 4 1 5 39-47 13
8
ФК “Розсоша”
1:6 1:1 1:9 1:3 1:2 2:8 1:4 3:1 4:2 9:5 10 3 1 6 24-41 10
9
FC “Standart”
-:+ 1:10 1:22 0:7 1:7 4:7 2:5 1:3 2:2 6:4 10 1 1 8 18-67 4
10
Пахтакор
1:4 2:3 0:5 1:2 3:10 3:4 4:7 2:4 2:2 5:5 10 0 2 8 23-46 2
11
Atletico Bremen
0:5 3:4 3:10 3:10 4:8 2:3 2:9 5:9 4:6 5:5 10 0 1 9 31-69 1

Підгрупа D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 І В Н П М’ячі О
1
Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка”
4:4 1:2 5:2 0:0 4:3 +:- 5:2 8:1 4:2 9:1 10 7 2 1 40-17 23
2
GC BARBERSHOP
4:4 5:3 1:3 5:2 5:2 5:4 7:1 3:3 3:5 3:2 10 6 2 2 41-29 20
3
Карат MEBLI REMTION-2
2:1 3:5 3:2 5:2 2:2 5:4 3:6 2:4 7:2 2:1 10 6 1 3 34-29 19
4
Astrum
2:5 3:1 2:3 1:5 1:1 3:2 6:1 5:4 4:2 4:2 10 6 1 3 31-26 19
5
Dark Horse
0:0 2:5 2:5 5:1 2:3 0:1 2:1 6:2 2:1 6:3 10 5 1 4 27-22 16
6
FC “ADRENALINE”
3:4 2:5 2:2 1:1 3:2 2:1 6:2 2:2 1:3 3:1 10 4 3 3 25-23 15
7
FC “Friends”
-:+ 4:5 4:5 2:3 1:0 1:2 5:2 2:5 4:2 12:1 10 4 0 6 35-25 12
8
Грузевиця-Агро
2:5 1:7 6:3 1:6 1:2 2:6 2:5 5:3 4:1 13:5 10 4 0 6 37-43 12
9
FC Vatmanstudio
1:8 3:3 4:2 4:5 2:6 2:2 5:2 3:5 4:5 3:2 10 3 2 5 31-40 11
10
НОВАВЕТ
2:4 5:3 2:7 2:4 1:2 3:1 2:4 1:4 5:4 1:3 10 3 0 7 24-36 9
11
ФК “Ружичанка-underdog”
1:9 2:3 1:2 2:4 3:6 1:3 1:12 5:13 2:3 3:1 10 1 0 9 21-56 3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here