Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 1-ого туру

0
665

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 1-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 5
Бігун Михайло Dark Horse 4
Королевський Олександр Електротранс 4
Лавров Дмитро Буревісник 4
Шаманський Сергій Прогрес-В 4
Агджоян Юрій Dark Horse 3
Дзюбак Микола Товтри 3
Дячок Олександр Booster 3
Ксьондзик Владислав Прогрес-В 3
Савіцький Роман Золотий Грифон 3
Чорний Максим Буревісник 3
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 2
Бобрик Віталій Поділля-АТО 2
Вільчинський Андрій Товтри 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 2
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Гуменюк Олександр Сапсан 2
Гурський Микола Foletti 2
Деусов Олександр Хмель 2
Клапченко Роман Товтри 2
Кравець Артем Меблі-Лідер 2
Лахмай Валерій СК “Новатор” 2
Мірошник Руслан Revenge 2
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 2
Романченко Микола Прикордонник-2 2
Сабаревський Сергій Нева 2
Циц Сергій Dark Horse 2
Шкодяк Іван WOODMALL 2
Щербатюк Андрій Електротранс 2
Ільков Олександр Прикордонник-2 1
Басистий Дмитро Патріот 1
Батурко Євген СК “Новатор” 1
Бесага Денис Дельта 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Бойко Володимир Авіатор 1
Власюк Дмитро Booster 1
Волос Олександр Перша Приватна Броварня 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1
Гончар Дмитро Foletti 1
Гребенюк Богдан Буревісник 1
Гуменюк Ярослав Revenge 1
Деркач Дмитро Товтри 1
Диса Олег Vavilon 1
Домбровський Костянтин Сапсан 1
Дроздов Олександр Перша Приватна Броварня 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Віталій Booster 1
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Зозуля Олександр Золотий Грифон 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 1
Каськов Роман Dark Horse 1
Кирилюк Владислав Vavilon 1
Ковальчук Олег Прикордонник-2 1
Ковальчук Ростислав Сапсан 1
Кожевніков Дмитро Прикордонник-2 1
Козовик Володимир Патріот 1
Копицяк Артем Booster 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 1
Крищук Броніслав Booster 1
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 1
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Леськов Роман Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Лисий Олександр Карат-Олешин 1
Лозинський Сергій Буревісник 1
Лучко Віталій Vavilon 1
Мартинюк Володимир Хмель 1
Мастєров Євген Авіатор 1
Мацюк Юрій Інкогніто 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 1
Олійник Костянтин Авіатор 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Плігузов Данило Revenge 1
Попов Максим Revenge 1
Рудь Богдан Інкогніто 1
Сіньковський Вадим Foletti 1
Садовський Віктор Карат-Олешин 1
Сакала Максим Нева 1
Соловей Олексій Електротранс 1
Тимошенко Антон Поділля-АТО 1
Трепенок Олександр Прогрес-В 1
Умаров Ісмаїл Хмель 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 1
Федик Вадим Дельта 1
Хмиз Олександр Прогрес-В 1
Хомяк Богдан WOODMALL 1
Цвик Максим Дельта 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Червоняк Володимир Товтри 1
Юрчак Олег Сапсан 1
Яцков Дмитро Електротранс 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Федик Вадим Дельта 1 1 6
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 1 0 5
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 1 0 5
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 0 5
Апанович Максим Booster 0 1 1
Вівсянко Богдан Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Вільчинський Андрій Товтри 0 1 1
Гончар Дмитро Foletti 0 1 1
Дудар Андрій FC “Friends” 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Журавський Василь FC “Diamant” 0 1 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Кліщ Олександр Буревісник 0 1 1
Кривак Михайло Буревісник 0 1 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Манзій Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Мацюк Юрій Інкогніто 0 1 1
Мулько Михайло FC “Friends” 0 1 1
Олексійчук Віталій Карат-Олешин 0 1 1
Романченко Микола Прикордонник-2 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Томчишин Богдан Dark Horse 0 1 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 0 1 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Шкодяк Даниіл WOODMALL 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шкодяк Володимир (“WOODMALL”)

Жилович Тарас (“Фенікс-ДЮСШ №1”)

Федик Вадим (“Дельта”)

Кравець Артем (“Меблі-Лідер”)

Вороністий Владислав (“Меблі-Лідер”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here