Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 1-ого туру

0
954

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 1-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Верещагін Денис ФОСК “Спортлідер” 4
Королюк Олександр STV 4
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 3
Гайдачук Дмитро Грузевиця-Агро 3
Залевський Дмитро ФОСК “Спортлідер” 3
Корженівський Богдан Dark Horse 3
Коротаєв Ігор Авіатор 3
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 3
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 3
Сабуняк Роман ДЮЦ-Іскра 3
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 3
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 3
Щавінський Дмитро REDMION 3
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 2
Гладій Микита Десна Агро Плюс 2
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 2
Гула Вадим Нева 2
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 2
Зембіцький Сергій Престиж-Авто 2
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 2
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 2
Королевський Олександр Albion 2
Мазур Владислав Округ 2
Паламарчук Андрій Нева 2
Петров Олексій ФК “ЛІОН-ВСП” 2
Шпичко Андрій Компанія 2
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 2
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 2
Бойко Денис УПП Хмельницький 2 (1)
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 1
Ільчишин Владислав Тайфун 1
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 1
Бігос Ростислав REDMION 1
Білик Сергій Округ 1
Білоус Олександр ФК “Буд-Двір” 1
Баськов Сергій Прогрес-В 1
Белінський Юрій МФК “Ехо” 1
Берлов Максим ФК “Меджибіж” 1
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 1
Бресь Максим REDMION 1
Васільєв Руслан Vavilon 1
Вислободський Ігор Компанія 1
Власюк Ярослав Нева 1
Вознюк Руслан ФК “Садівник” 1
Герасимчук Сергій Десна Агро Плюс 1
Горошко Віктор Прогрес-В 1
Гуменюк Ярослав Revenge 1
Гурняк Олександр МФК “Буг” 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 1
Добровольський Павло Тайфун 1
Дудка Віталій ФК “Садівник” 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 1
Касперський Олександр STV 1
Кейлик Денис ФК “Меджибіж” 1
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 1
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Козовик Володимир Albion 1
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 1
Котович Віталій Astrum 1
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 1
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Лучко Віталій Vavilon 1
Мандрик Сергій Тайфун 1
Мартиненко Іван Авіатор 1
Мацеплюк Олег ФК “Бронівка” 1
Маць Сергій FC “Friends-Гладіатор” 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1
Муха Дмитро STV 1
Оріховський Дмитро Перша Приватна Броварня 1
Осацький Руслан ФК “Садівник” 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 1
Паляниця Антон Перша Приватна Броварня 1
Панчук Сергій Десна Агро Плюс 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 1
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Радзівон Роман Авіатор 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Ромасюков Артем Astrum 1
Сірук Руслан ФК “Меджибіж” 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 1
Савчук Микола Revenge 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Самарук Віктор Авіатор-Случ 1
Смолко Максим ФК “Бронівка” 1
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 1
Сьомін Вадим СК “Проскурів” 1
Тимощук Ростислав Компанія 1
Токарєв Владислав ДЮЦ-Іскра 1
Федорко Микола REDMION 1
Федчик Ігор ФК “Меджибіж” 1
Чеботарьов Дмитро Компанія 1
Чернов Вадим Престиж-Авто 1
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 1
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 1 0 5
Тимощук Ростислав Компанія 1 0 5
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 0 1 1
Білий Павло Тайфун 0 1 1
Білоус Олександр ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Балйемез Хасан Округ 0 1 1
Бевза Микола Меблі-Лідер 0 1 1
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 0 1 1
Вівсянко Руслан FC “Friends-Гладіатор” 0 1 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Гладій Микита Десна Агро Плюс 0 1 1
Гуменюк Ярослав Revenge 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Квока Сергій FC “Infinity” 0 1 1
Коздронь Віталій Тайфун 0 1 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 0 1 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 1 1
Лопушанський Юрій Транс-Авто-Д 0 1 1
Мірошник Руслан Revenge 0 1 1
Маць Сергій FC “Friends-Гладіатор” 0 1 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 1 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 1 1
Нанба В’ячеслав Компанія 0 1 1
Оніщук Максим REDMION 0 1 1
Походзей Павло МФК “Буг” 0 1 1
Придворницький Сергій Авіатор 0 1 1
Регула Руслан МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Руденко Олександр Грузевиця-Агро 0 1 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 0 1 1
Собольський Андрій STV 0 1 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 0 1 1
Фостик Богдан REDMION 0 1 1
Халаменда Володимир МФК “Ехо” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Тимощук Ростислав (“Компанія”)

Олійник Микола (“ДЮЦ-Іскра”)

Ковальчук Сергій (“Victory”)

Гуменюк Юрій (“Victory”)

Гринь Олександр (ФК “Буд-Двір”)

Антонов Олександр (“Меблі-Лідер”)

Орін Андрій (СК “Проскурів”)

Редько Дмитро (СК “Проскурів”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here