Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 10-ого туру

0
381

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 10-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Смолко Максим ФК “Бронівка” 25
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 22
Верещагін Денис ФОСК “Спортлідер” 16
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 16
Чайковський Сергій Компанія 16
Сабуняк Роман ДЮЦ-Іскра 15
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 14
Ващук Василь Меблі-Лідер 14 (2)
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 12
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 12
Кухар Сергій Дружба 12
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 12
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 12
Гайдачук Дмитро Грузевиця-Агро 11
Дудка Віталій ФК “Садівник” 11
Коротаєв Ігор Авіатор 11
Петренко Максим МФК “Ехо” 11
Сьомін Вадим СК “Проскурів” 11
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 11
Ємаєв Євген Транс-Авто-Д 10
Гула Вадим Нева 10
Гуменюк Ярослав Revenge 10
Дячок Віталій Booster 10
Козак Дмитро Прогрес-В 10
Щавінський Дмитро REDMION 10 (1)
Берлов Максим ФК “Меджибіж” 9
Богуславський Денис REDMION 9
Вівсянко Руслан FC “Friends-Гладіатор” 9
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 9
Касперський Олександр STV 9
Лях Ігор Vavilon 9
Паляниця Антон Перша Приватна Броварня 9
Самолига Олег Електротранс 9
Штанько Денис ФК “Гвардія” 9
Остап’юк Артем Авіатор 9 (1)
Прит Вадим STV 9 (2)
Герасимчук Сергій Десна Агро Плюс 8
Залевський Дмитро ФОСК “Спортлідер” 8
Корженівський Богдан Dark Horse 8
Королюк Олександр STV 8
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 8
Підручний Андрій УПП Хмельницький 8
Баськов Сергій Прогрес-В 7
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 7
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 7
Левченко Максим Спарта 7
Малукалов Іван Перша Приватна Броварня 7
Мандрик Сергій Тайфун 7
Мординський Борис Victory 7
Панчук Сергій Десна Агро Плюс 7
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 7
Попельнюк Артем Авіатор 7
Тимошенко Антон Поділля-АТО 7
Федорко Микола REDMION 7
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 7
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 7 (1)
Тимощук Ростислав Компанія 7 (1)
Барчук Ілля Прогрес-В 6
Васильчук Владислав Електротранс 6
Готка Сергій Транс-Авто-Д 6
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 6
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 6
Дмитрук Віталій. ФК “ЛІОН-ВСП” 6
Кіут Ерік FC “Friends-Гладіатор” 6
Коротинський Сергій Компанія 6
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 6
Ладняк Михайло ФК “Садівник” 6
Маховський Максим Авіатор 6
Михальський Роман ФК “Гвардія” 6
Орін Андрій СК “Проскурів” 6
Палійчук Валентин Victory 6
Ромасюков Артем Astrum 6
Сушарник Юрій Спарта 6
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 6
Шпичко Андрій Компанія 6
Ільчишин Владислав Тайфун 5
Бігос Ростислав REDMION 5
Балйемез Хасан Округ 5
Власюк Ярослав Нева 5
Вознюк Руслан ФК “Садівник” 5
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 5
Гуральник Владислав Нева 5
Кліщенко Вадим Авіатор-Случ 5
Кутащук Сергій Авіатор-Случ 5
Маць Сергій FC “Friends-Гладіатор” 5
Паламарчук Андрій Нева 5
Плосконос Микита FC “Infinity” 5
Побєда Олександр Десна Агро Плюс 5
Решітник Олексій Vavilon 5
Синицький Олександр ФК “Садівник” 5
Ткаліч Ігор ФК “ЛІОН-ВСП” 5
Токарєв Владислав ДЮЦ-Іскра 5
Токарчук Андрій Victory 5
Хмелівський Олександр Astrum 5
Шевчук Сергій МФК “Буг” 5
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 5
Мазур Владислав Округ 5 (1)
Шадрін Євген Компанія 5 (1)
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 4
Білик Сергій Округ 4
Бесіда Ігор Електротранс 4
Бресь Максим REDMION 4
Вітка Сергій МФК “Сервіс-Буд” 4
Васільєв Руслан Vavilon 4
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 4
Горбачов Євген Нева 4
Градомський Андрій Дружба 4
Гурський Микола Vavilon 4
Деркач Денис ФОСК “Спортлідер” 4
Добровольський Павло Тайфун 4
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 4
Зданевич Степан REDMION 4
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 4
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 4
Королевський Олександр Albion 4
Крищук Броніслав Booster 4
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 4
Лучінін Вадим Dark Horse 4
Микуляк Олег ФК “Меджибіж” 4
Моспан Ігор Revenge 4
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 4
Остапов Вадим Грузевиця-Агро 4
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 4
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 4
Рибак Андрій Booster 4
Рудько Андрій Поділля-АТО 4
Савчук Микола Revenge 4
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 4
Таранціца Андрій МФК “Буг” 4
Токарчук Ярослав Десна Агро Плюс 4
Фордзюн Олександр Дружба 4
Цвітлюк Михайло Електротранс 4
Чеботарьов Дмитро Компанія 4
Чернов Вадим Престиж-Авто 4
Швець Григорій ФК “Бронівка” 4
Яковчук Володимир Престиж-Авто 4
Ярмощук Вадим Електротранс 4
Анікін Іван Меблі-Лідер 4 (1)
Мірошник Руслан Revenge 4 (1)
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 3
Багазій Олександр Транс-Авто-Д 3
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 3
Барчук В’ячеслав Astrum 3
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 3
Бистрих Володимир Dark Horse 3
Благий Валерій Транс-Авто-Д 3
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 3
В’язовецький Владислав Revenge 3
Варгатюк Олександр Albion 3
Ващенко Олександр ФК “Буд-Двір” 3
Верескун Роман FC “Friends-Гладіатор” 3
Гладій Микита Десна Агро Плюс 3
Гулевич Віталій ФК “Студениця-1” 3
Гуменюк Юрій Victory 3
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 3
Гурняк Олександр МФК “Буг” 3
Диса Олег Vavilon 3
Дячок Андрій Booster 3
Дячок Олександр Booster 3
Заверуха Олександр ФК “Гвардія” 3
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 3
Коркішко Володимир Компанія 3
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 3
Куркевич Артем СК “Проскурів” 3
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 3
Лучко Віталій Vavilon 3
Майхер Роман Транс-Авто-Д 3
Мартиненко Іван Авіатор 3
Оніщук Максим REDMION 3
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 3
Процик Ілля Десна Агро Плюс 3
Романюк Олександр СК “Проскурів” 3
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 3
Сакала Максим Нева 3
Танасов Богдан Дружба 3
Трохимчук Олександр Тайфун 3
Цапін Сергій УПП Хмельницький 3
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 3
Шевчук Андрій Dark Horse 3
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 3
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 3
Щербатюк Андрій Електротранс 3
Ящук Дмитро УПП Хмельницький 3
Бойко Денис УПП Хмельницький 3 (1)
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 3 (1)
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 3 (1)
Самарук Віктор Авіатор-Случ 3 (1)
Ісаєв Сергій ФК “Студениця-1” 2
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 2
Білик Денис FC “Friends-Гладіатор” 2
Бевза Микола Меблі-Лідер 2
Белінський Юрій МФК “Ехо” 2
Бобрик Віталій Поділля-АТО 2
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Вараниця Іван Округ 2
Вислободський Ігор Компанія 2
Волков Олександр Дружба 2
Волос Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Горошко Віктор Прогрес-В 2
Гринь Олександр ФК “Буд-Двір” 2
Гурницький Ярослав Електротранс 2
Деспот Артем ФК “Гвардія” 2
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 2
Донюк Ростислав Albion 2
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 2
Загорецький Віталій STV 2
Закуренко Олександр FC “Infinity” 2
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Зембіцький Сергій Престиж-Авто 2
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 2
Касьянов Анатолій ФК “Гвардія” 2
Кемінь Сергій FC “Infinity” 2
Кириленко Богдан Тайфун 2
Коваль Даніїл ДЮЦ-Іскра 2
Ковальчук Костянтин Vavilon 2
Ковальчук Олександр. Поділля-АТО 2
Козовик Володимир Albion 2
Копицяк Артем Booster 2
Корчевний Олександр REDMION 2
Кузьмін Олександр Авіатор 2
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 2
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 2
Кушнір Олексій ФК “Садівник” 2
Лабенський Олег МФК “Сервіс-Буд” 2
Латинський Владислав ФК “Буд-Двір” 2
Лисак Давид Dark Horse 2
Люлько Микола Поділля-АТО 2
Матвеєв Богдан ФК “Студениця-1” 2
Мединський Богдан ФК “Студениця-1” 2
Мельник Олег Victory 2
Мельник Сергій МФК “Буг” 2
Милько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 2
Монастирський Володимир ФОСК “Спортлідер” 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 2
Муха Дмитро STV 2
Олійник Костянтин Авіатор-Случ 2
Орехівський Сергій Booster 2
Осацький Руслан ФК “Садівник” 2
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 2
Паскаленко Олександр Авіатор-Случ 2
Петров Олексій ФК “ЛІОН-ВСП” 2
Понятовський Олександр Поділля-АТО 2
Попіль Олександр УПП Хмельницький 2
Родич Ярослав ФК “Садівник” 2
Сірук Руслан ФК “Меджибіж” 2
Савінкін Олександр Спарта 2
Свірщ Максим Грузевиця-Агро 2
Смішко Олександр Округ 2
Стрельцов Олексій Спарта 2
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 2
Тихонюк Андрій Booster 2
Ткачук Андрій FC “Friends-Гладіатор” 2
Файко Максим REDMION 2
Фергат Караджан Десна Агро Плюс 2
Флінта Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 2
Хміль Владислав Дружба 2 (1)
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 1
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 1
Антонюк Денис Округ 1
Апанович Максим Booster 1
Біленький Віталій Albion 1
Білик Руслан Нева 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 1
Бегаль Олександр FC “Friends-Гладіатор” 1
Бедриківський Руслан Дружба 1
Березніцький Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Бобік Андрій STV 1
Боженюк Олег Дружба 1
Болотюх Іван Нева 1
Борисов Олександр Компанія 1
Буяльський Ілля Округ 1
Вінічук Олександр ФК “Студениця-1” 1
Ваколюк Василь FC “Friends-Гладіатор” 1
Ведмеденко Юрій ФК “ЛІОН-ВСП” 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 1
Вельц Юрій ФК “Студениця-1” 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Власюк Артем Округ 1
Гайдайчук Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Гончаров Аркадій FC “Friends-Гладіатор” 1
Гречаний Владислав Vavilon 1
Гуторов Валерій Поділля-АТО 1
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 1
Давидов Ярослав ФК “ЛІОН-ВСП” 1
Даниш Вадим МФК “Буг” 1
Деркач Вадим STV 1
Заєць Олександр Спарта 1
Зюбрицький Дмитро МФК “Сервіс-Буд” 1
Каверін Віталій FC “Infinity” 1
Кармаліта Павло Компанія 1
Качановецький Денис Авіатор-Случ 1
Квока Сергій FC “Infinity” 1
Кейлик Денис ФК “Меджибіж” 1
Кліщ Олександр Astrum 1
Ковальчук Сергій Victory 1
Ковтун Вадим Транс-Авто-Д 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 1
Кондратюк Євген Прогрес-В 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 1
Костомаха Віталій Astrum 1
Котович Віталій Astrum 1
Кравчук Ігор Компанія 1
Кривак Михайло Astrum 1
Кугаєвський Владислав ФК “Студениця-1” 1
Кухта Павло FC “Infinity” 1
Кушнір Роман ФК “Садівник” 1
Лавров Дмитро REDMION 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Легкодух Тарас ФК “Бронівка” 1
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1
Лизун Ілля ФК “Студениця-1” 1
Лисенко Вадим Dark Horse 1
Лопушанський Юрій Транс-Авто-Д 1
Лосовський Олександр МФК “Буг” 1
Лущик Сергій Спарта 1
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 1
Малюта Ігор СК “Проскурів” 1
Мантур Олег FC “Infinity” 1
Марчук Ярослав СК “Проскурів” 1
Мацеплюк Олег ФК “Бронівка” 1
Мегик Владислав Спарта 1
Мельник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 1
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 1
Олянюк Мар’ян Дружба 1
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 1
Онищук Вадим Меблі-Лідер 1
Оріховський Дмитро Перша Приватна Броварня 1
Пірнат Ігор Перша Приватна Броварня 1
Падалко Дмитро МФК “Ехо” 1
Пендичук Олександр Revenge 1
Петришин Андрій Тайфун 1
Пліш Віталій Дружба 1
Повелій Андрій ФОСК “Спортлідер” 1
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 1
Придворницький Сергій Авіатор 1
Присяжний Дмитро ФК “ЛІОН-ВСП” 1
Пруський Володимир FC “Friends-Гладіатор” 1
Радзівон Роман Авіатор 1
Рак Сергій Транс-Авто-Д 1
Редько Дмитро СК “Проскурів” 1
Рибій Віктор Vavilon 1
Сікула Олександр МФК “Сервіс-Буд” 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Сальо Юрій Спарта 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сохорук Артем Dark Horse 1
Стремецький Олександр Грузевиця-Агро 1
Стрибулевич Василь Поділля-АТО 1
Суберляк Денис STV 1
Ткачук Богдан ДЮЦ-Іскра 1
Томкевич Павло Поділля-АТО 1
Трайнич Богдан ФК “Меджибіж” 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Федорчук Володимир Victory 1
Федчик Ігор ФК “Меджибіж” 1
Франкевич Микола Albion 1
Хомишен Микола МФК “Буг” 1
Цибрій Дмитро МФК “Буг” 1
Цимбалюк Михайло FC “Friends-Гладіатор” 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Чернятинський Тарас Престиж-Авто 1
Чорномаз Богдан ФК “Буд-Двір” 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Шостацький Максим Престиж-Авто 1
Шупер Віталій Albion 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1
Яремчук Антон FC “Infinity” 1
Яцків Михайло Електротранс 1
Яцьков Сергій Нева 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Трайнич Олександр ФК “Меджибіж” 3 1 16
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 1 3 8
Балйемез Хасан Округ 1 2 7
Мандрик Сергій Тайфун 1 2 7
Антонюк Денис Округ 1 1 6
Верзун Давид Округ 1 1 6
Кондратюк Олексій Дружба 1 1 6
Тимощук Ростислав Компанія 1 1 6
Дудка Віталій ФК “Садівник” 1 0 5
Корженівський Богдан Dark Horse 1 0 5
Марущак Руслан ФК “Садівник” 1 0 5
Новіцький Денис Транс-Авто-Д 1 0 5
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 1 0 5
Плігузов Данило Revenge 1 0 5
Токарчук Ярослав Десна Агро Плюс 1 0 5
Цвітун Максим ФК “Буд-Двір” 1 0 5
Яковчук Олег FC “Infinity” 1 0 5
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 5 5
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 0 4 4
Ящук Дмитро УПП Хмельницький 0 4 4
Вівсянко Руслан FC “Friends-Гладіатор” 0 3 3
Гурин Максим ФК “Буд-Двір” 0 3 3
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 3 3
Королюк Олександр STV 0 3 3
Кушнір Роман ФК “Садівник” 0 3 3
Мірошник Руслан Revenge 0 3 3
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 3 3
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 3 3
Фордзюн Олександр Дружба 0 3 3
Халаменда Володимир МФК “Ехо” 0 3 3
Яковчук Володимир Престиж-Авто 0 3 3
Ісаєв Сергій ФК “Студениця-1” 0 2 2
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 0 2 2
Бевза Микола Меблі-Лідер 0 2 2
Берлов Максим ФК “Меджибіж” 0 2 2
Бресь Максим REDMION 0 2 2
Варгатюк Олександр Albion 0 2 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 0 2 2
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Гах Олександр Поділля-АТО 0 2 2
Гладій Микита Десна Агро Плюс 0 2 2
Горбачов Євген Нева 0 2 2
Градомський Андрій Дружба 0 2 2
Гулевич Віталій ФК “Студениця-1” 0 2 2
Гуменюк Ярослав Revenge 0 2 2
Дудар Андрій FC “Friends-Гладіатор” 0 2 2
Калініченко Вадим Спарта 0 2 2
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 2 2
Кривак Михайло Astrum 0 2 2
Латинський Владислав ФК “Буд-Двір” 0 2 2
Лях Ігор Vavilon 0 2 2
Майоров Денис Електротранс 0 2 2
Малюта Ігор СК “Проскурів” 0 2 2
Мельник Сергій МФК “Буг” 0 2 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 2 2
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 0 2 2
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 2 2
Оніщук Максим REDMION 0 2 2
Онищук Олександр. ФОСК “Спортлідер” 0 2 2
Палійчук Валентин Victory 0 2 2
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 0 2 2
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 0 2 2
Рейман Олександр Округ 0 2 2
Руденко Олександр Грузевиця-Агро 0 2 2
Танасов Богдан Дружба 0 2 2
Хананов Євген REDMION 0 2 2
Цимбалюк Михайло FC “Friends-Гладіатор” 0 2 2
Черниш Олександр Електротранс 0 2 2
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 0 1 1
Ільченко Валентин Dark Horse 0 1 1
Алексєєв Сергій ФК “Студениця-1” 0 1 1
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 1 1
Біленький Віталій Albion 0 1 1
Білий Павло Тайфун 0 1 1
Білик Богдан Нева 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Білик Сергій Округ 0 1 1
Білоус Олександр ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Бєлкін Олег ФК “Бронівка” 0 1 1
Барчук Денис ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бобрик Віталій Поділля-АТО 0 1 1
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Бондарук Володимир ФК “ЛІОН-ВСП” 0 1 1
Борисов Олександр Компанія 0 1 1
Брик Едуард Тайфун 0 1 1
Броніцький Віталій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 0 1 1
Вінічук Олександр ФК “Студениця-1” 0 1 1
Вітка Сергій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Вараниця Іван Округ 0 1 1
Верескун Роман FC “Friends-Гладіатор” 0 1 1
Вислободський Ігор Компанія 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Вознюк Руслан ФК “Садівник” 0 1 1
Гайдамашко Андрій Десна Агро Плюс 0 1 1
Галайко Юрій REDMION 0 1 1
Герасимчук Сергій Десна Агро Плюс 0 1 1
Гончаров Аркадій FC “Friends-Гладіатор” 0 1 1
Готка Сергій Транс-Авто-Д 0 1 1
Грабар Всеволод УПП Хмельницький 0 1 1
Гречаний Владислав Vavilon 0 1 1
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Гуральник Владислав Нева 0 1 1
Гурський Микола Vavilon 0 1 1
Деркач Вадим STV 0 1 1
Деркач Денис ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Дзядик Богдан ФК “Гвардія” 0 1 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 1 1
Дудар Сергій Компанія 0 1 1
Духевич Андрій Тайфун 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Залевський Дмитро ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Кайота Олександр Dark Horse 0 1 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 0 1 1
Квока Сергій FC “Infinity” 0 1 1
Кейлик Денис ФК “Меджибіж” 0 1 1
Кемінь Сергій FC “Infinity” 0 1 1
Клімчук Анатолій Авіатор-Случ 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Кліщенко Вадим Авіатор-Случ 0 1 1
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Коваль Даніїл ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Ковальчук Олександр. Поділля-АТО 0 1 1
Ковальчук Сергій Victory 0 1 1
Козак Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Коздронь Віталій Тайфун 0 1 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 0 1 1
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 0 1 1
Коносюк Олександр Престиж-Авто 0 1 1
Коротинський Сергій Компанія 0 1 1
Кривий Ігор МФК “Буг” 0 1 1
Кузьмов Михайло Albion 0 1 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 1 1
Куркевич Артем СК “Проскурів” 0 1 1
Кутащук Сергій Авіатор-Случ 0 1 1
Кутинський Сергій ФК “ЛІОН-ВСП” 0 1 1
Кухта Павло FC “Infinity” 0 1 1
Кушнір Олексій ФК “Садівник” 0 1 1
Лабенський Іван ФК “Бронівка” 0 1 1
Лабенський Ігор МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 0 1 1
Лабунський Олег Тайфун 0 1 1
Левченко Максим Спарта 0 1 1
Лемешко Максим Поділля-АТО 0 1 1
Лизун Ілля ФК “Студениця-1” 0 1 1
Лисенко Вадим Dark Horse 0 1 1
Лопушанський Юрій Транс-Авто-Д 0 1 1
Луков Олександр Astrum 0 1 1
Люлькун Руслан Тайфун 0 1 1
Місько Василь Поділля-АТО 0 1 1
Мазур Владислав Округ 0 1 1
Макозьоб Анатолій Revenge 0 1 1
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Мартиненко Іван Авіатор 0 1 1
Матвійчук Олександр Тайфун 0 1 1
Матвеєв Богдан ФК “Студениця-1” 0 1 1
Маць Сергій FC “Friends-Гладіатор” 0 1 1
Мединський Богдан ФК “Студениця-1” 0 1 1
Мельник Олег Victory 0 1 1
Муха Дмитро STV 0 1 1
Нанба В’ячеслав Компанія 0 1 1
Онищук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Орехівський Сергій Booster 0 1 1
Осацький Руслан ФК “Садівник” 0 1 1
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 0 1 1
Остап’юк Артем Авіатор 0 1 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Пірнат Ігор Перша Приватна Броварня 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Пацюрковський Павло Albion 0 1 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 0 1 1
Печінка Ярослав Грузевиця-Агро 0 1 1
Подвисоцький Владислав REDMION 0 1 1
Походзей Павло МФК “Буг” 0 1 1
Придворницький Сергій Авіатор 0 1 1
Рак Сергій Транс-Авто-Д 0 1 1
Регула Руслан МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Решітник Олексій Vavilon 0 1 1
Рибак Владислав ФК “Студениця-1” 0 1 1
Романюк Олександр СК “Проскурів” 0 1 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 0 1 1
Савінкін Олександр Спарта 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Сердуніч Вадим Astrum 0 1 1
Смішко Олександр Округ 0 1 1
Собольський Андрій STV 0 1 1
Соловйов Максим ФК “Садівник” 0 1 1
Стасішен Іван Revenge 0 1 1
Стецюк Андрій МФК “Буг” 0 1 1
Стрибулевич Василь Поділля-АТО 0 1 1
Таранціца Андрій МФК “Буг” 0 1 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 0 1 1
Ткаліч Ігор ФК “ЛІОН-ВСП” 0 1 1
Ткачук Богдан ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Токарєв Владислав ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Трайнич Богдан ФК “Меджибіж” 0 1 1
Філіпов Віталій МФК “Буг” 0 1 1
Фостик Богдан REDMION 0 1 1
Франкевич Віктор Albion 0 1 1
Франкевич Микола Albion 0 1 1
Фют Дмитро Дружба 0 1 1
Хміль Владислав Дружба 0 1 1
Хмелівський Олександр Astrum 0 1 1
Цвітлюк Михайло Електротранс 0 1 1
Чебан Микола Десна Агро Плюс 0 1 1
Шадрін Євген Компанія 0 1 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 1 1
Шаравара Микола Нева 0 1 1
Швець Артем Транс-Авто-Д 0 1 1
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Шевчук Володимир МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Шевчук Сергій МФК “Буг” 0 1 1
Шелестюк Руслан Victory 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Шупер Віталій Albion 0 1 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 0 1 1
Якимець Денис ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 0 1 1
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 0 1 1
Ярмощук Вадим Електротранс 0 1 1
Яровець Юрій Десна Агро Плюс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дудка Віталій (ФК “Садівник”) – 11 тур.

Трайнич Олександр (ФК “Меджибіж”) – 11 тур.

Рудишин Дмитро (“Перша Приватна Броварня”) – 11 тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here