Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 11-ого туру

0
380

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 11-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Трачук Микола Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 24
Нагорняк Валентин ПЧ-18 (Шепетівка) 22
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 22 (2)
Кошелюк Вадим Скорпіон 21
Ващук Василь Royal Palace 13
Касперський Олександр STV 13
Нащубський Олександр Прогрес-В 13
Ільчишин Владислав Тайфун 12
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 12
Сович Андрій ФК “Гвардія” 12
Штанько Денис ФК “Гвардія” 12
Кравець Артем Royal Palace 11
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 11
Прохорчук Дмитро ФК “Студениця-1” 11
Анікін Іван Royal Palace 10
Блессінг Кахока Гладіатор 10
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 10
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 10
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 10
Кіут Ерік FC “Friends” 10
Михальчук Тарас МФК “Буг” 10
Падневич Володимир Патріоти-NETіP 10
Плакса Євген ПЧ-18 (Шепетівка) 10
Самедінов Андрій Astrum 10
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 10 (1)
Данилюк Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 9
Мандрик Сергій Тайфун 9
Стародуб Андрій Пахтакор 9
Суєцький Андрій Війтовецька ОТГ 9
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 9
Мельник Артем Atletico Bremen 9 (1)
Батько Андрій Патріоти-NETіP 8
Бернада Максим Сокіл-2 8
Бушко Ілля Прикордонник-2 8
Вдовин Олексій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 8
Дідишен Владислав FC “Standart” 8
Земок Олександр Astrum 8
Остапов Вадим Грузевиця-Агро 8
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 8
Савчук Андрій ПЧ-18 (Шепетівка) 8
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 8
Слободян Віталій Прогрес-В 8
Сподаренко Ростислав Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 8
Шурдило Максим ФК “Студениця-1” 8
Ярощук Олексій FC “Standart” 8
Галайко Олег Хмельницька обласна прокуратур 8 (1)
Мазур Назар Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 8 (1)
Бевз Даніїл Сокіл-2 7
Берлов Максим Тайфун 7
Вівсянко Руслан Гладіатор 7
Вітка Сергій Війтовецька ОТГ 7
Вороністий Владислав Royal Palace 7
Головатий Віталій Патріоти-NETіP 7
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 7
Деркач Вадим STV 7
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 7
Кемо Камара Dark Horse 7
Липа Валерій ФГ “КОСВО” 7
Лосовський Олександр МФК “Буг” 7
Марчук Назар Прогрес-В 7
Нагорічний Анатолій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 7
Огороднічук Руслан МФК “URBAN-2” 7
Плахотний Ілля Royal Palace 7
Пожидаєв Дмитро ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 7
Савчук Олексій STV 7
Садовець Роман Прогрес-В 7
Самолюк Павло FC “Infinity” 7
Скотинянський Олександр FC Vatmanstudio 7
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 7
Федик Вадим ФК “Гвардія” 7
Бальжик Дмитро Стимул+ 6
Бельський Анатолій FC Vatmanstudio 6
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 6
Вєтров Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 6
Власов Андрій GC BARBERSHOP 6
Гаврилюк Андрій ФК “Ружичанка-underdog” 6
Горбуль Василь Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 6
Дудка Віталій НОВАВЕТ 6
Ебох Генрі Гладіатор 6
Козак Дмитро Прикордонник-2 6
Кондратюк Денис Патріоти-NETіP 6
Костецький Ян ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 6
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 6
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 6
Мазур Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 6
Майстер Костянтин Хмельницька обласна прокуратур 6
Микуляк Дмитро Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 6
Морозов Андрій FC Vatmanstudio 6
Нікітін Олександр Dark Horse 6
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 6
Пірожков Ігор Стимул+ 6
Пушкар Олексій МФК “Буг” 6
Самолига Олег Електротранс 6
Стрибулевич Василь ФК “Розсоша” 6
Шейко Арсен Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 6
Бегаль Олександр FC “Friends” 6 (1)
Литвинюк Павло АТ “Хмельницькобленерго” 6 (1)
Біньковський Богдан ФК “Студениця-1” 5
Баськов Сергій Прогрес-В 5
Бесіда Ігор Електротранс 5
Буцький Анатолій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 5
Віштал Євген Олекс. Стимул+ 5
Гамалага Георгій GC BARBERSHOP 5
Головко Юрій Війтовецька ОТГ 5
Гринь Олександр Хмельницька обласна прокуратур 5
Гудзь Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 5
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 5
Каленик Дмитро Скорпіон 5
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 5
Козак Дмитро. ФК “Лісоводи” 5
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 5
Королюк Олександр STV 5
Куліковський Богдан НОВАВЕТ 5
Лемець Олег МФК “Буг” 5
Лущик Сергій МФК “URBAN-2” 5
Микуш Олександр Стимул+ 5
Милько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 5
Новіков Андрій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 5
Оверчук Роман Гладіатор 5
Походзей Петро МФК “Буг” 5
Ромасюков Артем Astrum 5
Ростківський Ростислав Сокіл-2 5
Смик Родіон ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 5
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 5
Терлецький Данило SEBN UA 5
Товпишко Олександр Сокіл-2 5
Франков Володимир Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 5
Шевчук Сергій МФК “Буг” 5
Шелист Олексій STV 5
Шимчишин Даніїл Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 5
Шиян Віталій Війтовецька ОТГ 5
Якимчук Валентин Atletico Bremen 5
Федорко Микола FC Vatmanstudio 5 (1)
Андрійчук Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 4
Білик Денис Гладіатор 4
Басистюк Едуард Війтовецька ОТГ 4
Бжуско Олег Війтовецька ОТГ 4
Бондар Валентин FC “Friends” 4
Ветошко Дмитро ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 4
Войтов Сергій Хмельницька обласна прокуратур 4
Вріщ Андрій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 4
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 4
Годований Павло Atletico Bremen 4
Голюк Олександр ФК “Розсоша” 4
Забейда Олександр ПЧ-18 (Шепетівка) 4
Кучерук Костянтин GC BARBERSHOP 4
Лисак Юрій ПЧ-18 (Шепетівка) 4
Люлькун Руслан Тайфун 4
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 4
Мацьоха Назар Прикордонник-2 4
Молодих Сергій Фортуна 4
Нагорняк Максим ПЧ-18 (Шепетівка) 4
Нугуманов Андрій GC BARBERSHOP 4
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 4
Пюрко Олександр ФГ “КОСВО” 4
Рибак Роман МФК “Буг” 4
Римар Степан Війтовецька ОТГ 4
Сабаревський Сергій МФК “Сервіс-Буд” 4
Соловей Роман Royal Palace 4
Стасюк Кирило Сокіл-2 4
Стельмах Руслан Фортуна 4
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 4
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 4
Тимошенко Антон ФК “Розсоша” 4
Трепез Олександр FC “Friends” 4
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 4
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 4
Ягольніцький Максим ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 4
Ящук Дмитро ФК “Житниця Поділля-Радісне” 4
Іванішен Олег ФК “Ружичанка-underdog” 3
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 3
Алєксєєв Сергій ФК “Студениця-1” 3
Альміз Олександр МФК “URBAN-2” 3
Біленький Іван МФК “Сервіс-Буд” 3
Бабич Сергій Стимул+ 3
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 3
Бойчук Назар Стимул+ 3
Бруско Вадим ФГ “КОСВО” 3
Віт Артем Прогрес-В 3
Віштал Євген Євген. Стимул+ 3
Веселовський Вадим МФК “URBAN-2” 3
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 3
Воронюк Владислав Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 3
Гамолов Назар GC BARBERSHOP 3
Голенко Михайло FC Vatmanstudio 3
Гридасов Вадим Грузевиця-Агро 3
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 3
Давидюк Сергій ПЧ-18 (Шепетівка) 3
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 3
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 3
Коваль Дмитро Прогрес-В 3
Колесник Андрій ФК “Гвардія” 3
Кордонець Дмитро Фортуна 3
Король Валентин АТ “Хмельницькобленерго” 3
Корольков Владислав FC “Friends” 3
Косогоров Максим Atletico Bremen 3
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 3
Кушнір Роман НОВАВЕТ 3
Лебідь Віталій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 3
Мазур Владислав Royal Palace 3
Мазуркевич Олег SEBN UA 3
Мегик Владислав МФК “URBAN-2” 3
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 3
Михалко Віктор Прикордонник-2 3
Мостепанюк Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 3
Ніякий Мирослав Скорпіон 3
Науменко Руслан Фортуна 3
Олесь Дмитро GC BARBERSHOP 3
Омельчук Олександр Олімп (Солобківці) 3
Осадчук Володимир Фортуна 3
Осацький Руслан НОВАВЕТ 3
Пасечник Дмитро ФК “Лісоводи” 3
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 3
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Сичов Захар GC BARBERSHOP 3
Суєцький Олександр Війтовецька ОТГ 3
Сушарник Юрій ФК “Меджибіж” 3
Титянин Олександр GC BARBERSHOP 3
Тріфонов Сергій FC “ADRENALINE” 3
Тучинський Володимир Скорпіон 3
Феринський Ігор Фортуна 3
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 3
Хібовський Артур Сокіл-2 3
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 3
Яковчук Олег FC “Infinity” 3
Яремішин Ярослав ФГ “КОСВО” 3
Яремчук Антон FC “Infinity” 3
Яржемський Іван ФГ “КОСВО” 3
Ярмощук Вадим Електротранс 3
Родич Ярослав НОВАВЕТ 3 (1)
Ігнатов Вадим Dark Horse 2
Акрамов Нурислом Atletico Bremen 2
Антощук Дмитро Royal Palace 2
Барчук Денис Олімп (Солобківці) 2
Басараба Ярослав Dark Horse 2
Басистюк Роман Royal Palace 2
Баценко Іван МФК “URBAN-2” 2
Белінський Максим ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 2
Бистрих Володимир Dark Horse 2
Боднар Костянтин ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Божек Роман ФК “Житниця Поділля-Радісне” 2
Васильков Сергій ФК “Студениця-1” 2
Васильчук Владислав Електротранс 2
Вербовий Євгеній Електротранс 2
Галкін Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 2
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 2
Герчекер Артур-Бехсат Atletico Bremen 2
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Даниш Вадим МФК “Буг” 2
Жилович Тарас SEBN UA 2
Жміда Ігор FC “Friends” 2
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Зозуля Олександр Пахтакор 2
Качур Вадим ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 2
Ковальчук Олександр Atletico Bremen 2
Козак Андрій ПЧ-18 (Шепетівка) 2
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 2
Корабельніков Артур Гладіатор 2
Костик Михайло ФК “Меджибіж” 2
Кривак Михайло Astrum 2
Кручінін Богдан Dark Horse 2
Куцак Максим Фортуна 2
Ліщук Віталій Royal Palace 2
Лаврентюк Ігор Стимул+ 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Лисенко Артем Сокіл-2 2
Локазюк Віктор Скорпіон 2
Лопушанський Юрій Війтовецька ОТГ 2
Люлькун Назарій ФК “Ружичанка-underdog” 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Міль Сергій FC Vatmanstudio 2
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 2
Матвеєв Богдан ФК “Студениця-1” 2
Мацерук Артем FC “ADRENALINE” 2
Мельніков Андрій Прикордонник-2 2
Мельник Максим Сокіл-2 2
Мельник Сергій МФК “Буг” 2
Момот Денис Фортуна 2
Мулик Костянтин SEBN UA 2
Ніколаєв Олег Грузевиця-Агро 2
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 2
Паук Андрій ФГ “КОСВО” 2
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 2
Пилипчук Андрій STV 2
Посонський Іван Електротранс 2
Прилуцький Андрій ФК “Житниця Поділля-Радісне” 2
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 2
Пустовіт Михайло Пахтакор 2
Скрипковський Сергій Royal Palace 2
Сохорук Артем Dark Horse 2
Тарантаєв Максим Патріоти-NETіP 2
Ткачук Андрій FC “ADRENALINE” 2
Томчишин Богдан Олімп (Солобківці) 2
Тригуба Віталій ПЧ-18 (Шепетівка) 2
Федорук Олександр Пахтакор 2
Флінта Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Флерко Костянтин Фортуна 2
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля-Радісне” 2
Шаткун Євген Пахтакор 2
Шевчук Андрій Dark Horse 2
Юрчук Єгор Atletico Bremen 2
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Янковський Артем FC “Friends” 2
Яцьків Ярослав Патріоти-NETіP 2
Мевша Володимир МФК “URBAN-2” 2 (1)
Рудий Олег ПЧ-18 (Шепетівка) 2 (1)
Собольський Андрій STV 2 (1)
Агджоян Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 1
Андрійчук Володимир ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Білань Ігор Стимул+ 1
Білий Павло Тайфун 1
Балабанов В’ячеслав Фортуна 1
Барабаш Андрій FC “Friends” 1
Боровик Денис ФК “Лісоводи” 1
Булкін Михайло GC BARBERSHOP 1
Бурківський Віктор ФК “Студениця-1” 1
Варвус Ігор ФК “Меджибіж” 1
Великий Сергій Скорпіон 1
Вознюк Руслан НОВАВЕТ 1
Вонсович Дмитро STV 1
Гіба Денис FC “Standart” 1
Гах Олександр ФК “Розсоша” 1
Гнідий Сергій ФК “Ружичанка-underdog” 1
Годущан Максим ФК “Ружичанка-underdog” 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Гончар Максим FC “ADRENALINE” 1
Горбенко Віталій ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Горошко Віктор Прогрес-В 1
Гринчук Андрій Карат MEBLI REMTION-2 1
Гриньків Віталій Хмельницька обласна прокуратур 1
Грушецький Сергій ФК “Лісоводи” 1
Гурняк Олександр МФК “Буг” 1
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 1
Дащенко Вадим Патріоти-NETіP 1
Дем’янюк Віталій GC BARBERSHOP 1
Демчук Артем Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Дмитрук Роман ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Довгалюк Олександр ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Драганюк Іван Стимул+ 1
Дрижа Олександр Пахтакор 1
Загурський Богдан FC “ADRENALINE” 1
Зарицький Ігор МФК “URBAN-2” 1
Карасьов Микита Сокіл-2 1
Кліщ Олександр Astrum 1
Ковалевський Дмитро Хмельницька обласна прокуратур 1
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 1
Кокаревич Артур FC “Friends” 1
Коляновський Артем Олімп (Солобківці) 1
Комаринський Олександр FC “Infinity” 1
Костомаха Віталій Astrum 1
Крутилко Андрій FC “ADRENALINE” 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 1
Кухта Дмитро GC BARBERSHOP 1
Кухта Павло FC “Infinity” 1
Лабенський Олег Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Лавренчук Максим Dark Horse 1
Ладняк Михайло НОВАВЕТ 1
Лех Денис ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Лисий Віталій Карат MEBLI REMTION-2 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 1
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Лучінін Вадим Гладіатор 1
Люлько Микола ФК “Розсоша” 1
Мізин Ярослав Гладіатор 1
Майдан Олексій Сокіл-2 1
Малецький Дмитро ФК “Лісоводи” 1
Мамонтов Олег FC “Infinity” 1
Матвійчук Ян ФК “Гвардія” 1
Матусяк Тарас ФК “Лісоводи” 1
Мацеплюк Олег Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 1
Медзатий Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Мединський Богдан ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1
Микуляк Олег ФК “Меджибіж” 1
Муль Ілля Прикордонник-2 1
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Муравський Віталій Прогрес-В 1
Нікітюк Ярослав Тайфун 1
Навитанюк Максим Скорпіон 1
Настуняк Олександр Патріоти-NETіP 1
Невмержицький Олександр ФК “Ружичанка-underdog” 1
Олексієнко Владислав SEBN UA 1
Пекний Сергій Скорпіон 1
Пекнич Вадим Astrum 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Полупан Олександр FC “Standart” 1
Приступа Дмитро Пахтакор 1
Регула Ярослав Війтовецька ОТГ 1
Романов Михайло Фортуна 1
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 1
Рудько Андрій ФК “Розсоша” 1
Сірук Руслан ФК “Меджибіж” 1
Савчук Олександр Патріоти-NETіP 1
Савчук Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Самчук Олександр Dark Horse 1
Свірщ Євген Грузевиця-Агро 1
Сердуніч Вадим Astrum 1
Сивак Дмитро SEBN UA 1
Слюсар Андрій STV 1
Стаднічук Сергій SEBN UA 1
Стрельцов Олексій МФК “URBAN-2” 1
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Султанов Акромхожа Atletico Bremen 1
Таранціца Андрій Atletico Bremen 1
Теклюк Богдан Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Теренов Олександр Олімп (Солобківці) 1
Тернавський Юрій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 1
Теслюк Денис Скорпіон 1
Теслюк Дмитро Грузевиця-Агро 1
Тисячний Руслан FC “Infinity” 1
Тучинський Микола Скорпіон 1
Умаров Ісмаїл FC Vatmanstudio 1
Урбан Олександр Війтовецька ОТГ 1
Урбель Олександр Електротранс 1
Федорівський Андрій ФК “Лісоводи” 1
Хмелівський Олександр Astrum 1
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 1
Худік Олександр FC “Friends” 1
Цісар Олександр FC “Standart” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Чарінцев Артем ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Шиманський Анатолій FC “Friends” 1
Шуварський Ігор ФК “Ружичанка-underdog” 1
Шупер Віталій Пахтакор 1
Ягринець Вадим Пахтакор 1
Ясенко Борис STV 1
Яцків Богдан Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Ячмінь Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 1
Прит Вадим STV 1 (1)
Регула Руслан Війтовецька ОТГ 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Мединський Богдан ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2 1 11
Шурдило Максим ФК “Студениця-1” 1 5 10
Трачук Микола Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 4 9
Кемо Камара Dark Horse 1 3 8
Годований Павло Atletico Bremen 1 2 7
Лянскорунський Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1 2 7
Матусяк Тарас ФК “Лісоводи” 1 2 7
Панасенков Андрій FC “Infinity” 1 2 7
Суєцький Олександр Війтовецька ОТГ 1 2 7
Вівсянко Богдан Гладіатор 1 1 6
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1 1 6
Крутилко Андрій FC “ADRENALINE” 1 1 6
Рибак Роман МФК “Буг” 1 1 6
Тисячний Руслан FC “Infinity” 1 1 6
Шейко Арсен Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 1 6
Ващенко Олександр Фортуна 1 0 5
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 1 0 5
Возний Михайло Стимул+ 1 0 5
Гончаров Аркадій FC “Friends” 1 0 5
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1 0 5
Дідишен Павло FC “Standart” 1 0 5
Дубовий Іван SEBN UA 1 0 5
Дюг Ігор Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 0 5
Житніковський Владислав Сокіл-2 1 0 5
Костомаха Віталій Astrum 1 0 5
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 1 0 5
Люлько Микола ФК “Розсоша” 1 0 5
Медзатий Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 0 5
Михалко Віктор Прикордонник-2 1 0 5
Насідач Віктор Пахтакор 1 0 5
Радюк Олексій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 1 0 5
Слободяновський Вадим FC “Infinity” 1 0 5
Собольський Андрій STV 1 0 5
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 1 0 5
Худік Олександр FC “Friends” 1 0 5
Черенков Юрій Dark Horse 1 0 5
Ващук Василь Royal Palace 0 5 5
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 5 5
Стець Дмитро МФК “URBAN-2” 0 5 5
Віштал Євген Євген. Стимул+ 0 4 4
Веселовський Вадим МФК “URBAN-2” 0 4 4
Прохорчук Дмитро ФК “Студениця-1” 0 4 4
Бойчук Назар Стимул+ 0 3 3
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 3 3
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 0 3 3
Галайко Олег Хмельницька обласна прокуратур 0 3 3
Кондратюк Денис Патріоти-NETіP 0 3 3
Кушнір Роман НОВАВЕТ 0 3 3
Пекний Сергій Скорпіон 0 3 3
Сподаренко Ростислав Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 3 3
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 3 3
Ярощук Олексій FC “Standart” 0 3 3
Ільчишин Владислав Тайфун 0 2 2
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 0 2 2
Альміз Олександр МФК “URBAN-2” 0 2 2
Біньковський Богдан ФК “Студениця-1” 0 2 2
Бельський Анатолій FC Vatmanstudio 0 2 2
Бруско Вадим ФГ “КОСВО” 0 2 2
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 0 2 2
Гах Олександр ФК “Розсоша” 0 2 2
Головатий Віталій Патріоти-NETіP 0 2 2
Головко Юрій Війтовецька ОТГ 0 2 2
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 0 2 2
Кобзаренко Віталій МФК “URBAN-2” 0 2 2
Кобзаренко Владислав МФК “URBAN-2” 0 2 2
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Койфман Олександр FC “Infinity” 0 2 2
Косогоров Максим Atletico Bremen 0 2 2
Кравець Артем Royal Palace 0 2 2
Куліковський Богдан НОВАВЕТ 0 2 2
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Лантвойт Максим Електротранс 0 2 2
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Лоюк Олександр FC “ADRENALINE” 0 2 2
Люлькун Руслан Тайфун 0 2 2
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Мельник Іван ФК “Студениця-1” 0 2 2
Микуляк Дмитро Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 2 2
Молодих Сергій Фортуна 0 2 2
Мостепанюк Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 0 2 2
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Омельчук Олександр Олімп (Солобківці) 0 2 2
Пасечник Дмитро ФК “Лісоводи” 0 2 2
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 2 2
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 0 2 2
Садовець Роман Прогрес-В 0 2 2
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Сичов Захар GC BARBERSHOP 0 2 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 0 2 2
Стародуб Андрій Пахтакор 0 2 2
Стельмах Руслан Фортуна 0 2 2
Стрельцов Олексій МФК “URBAN-2” 0 2 2
Стрибулевич Василь ФК “Розсоша” 0 2 2
Федорко Микола FC Vatmanstudio 0 2 2
Хомишен Микола МФК “Буг” 0 2 2
Цісар Микола FC “Standart” 0 2 2
Цісар Олександр FC “Standart” 0 2 2
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 2 2
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 0 2 2
Шимчишин Даніїл Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 2 2
Яцьків Ярослав Патріоти-NETіP 0 2 2
Ящук Дмитро ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 2 2
Іванішен Олег ФК “Ружичанка-underdog” 0 1 1
Біленький Іван МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Білий Павло Тайфун 0 1 1
Бардецький Сергій FC “Standart” 0 1 1
Батько Андрій Патріоти-NETіP 0 1 1
Бевз Даніїл Сокіл-2 0 1 1
Бегаль Олександр FC “Friends” 0 1 1
Берлов Максим Тайфун 0 1 1
Бесіда Ігор Електротранс 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Блессінг Кахока Гладіатор 0 1 1
Боднар Костянтин ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Божек Роман ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 0 1 1
Бродзянський Денис ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Булкін Михайло GC BARBERSHOP 0 1 1
Бурлака Іван ФК “Меджибіж” 0 1 1
Бушко Ілля Прикордонник-2 0 1 1
Віт Артем Прогрес-В 0 1 1
Васильчук Владислав Електротранс 0 1 1
Вдовин Олексій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Власов Дмитро Сокіл-2 0 1 1
Вознюк Руслан НОВАВЕТ 0 1 1
Вороністий Владислав Royal Palace 0 1 1
Галкін Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Гарбуз Микита Олімп (Солобківці) 0 1 1
Гончар Максим FC “ADRENALINE” 0 1 1
Горобчук Денис GC BARBERSHOP 0 1 1
Григоренко Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Гринь Олександр Хмельницька обласна прокуратур 0 1 1
Грушецький Сергій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Гуцалюк Володимир ФК “Ружичанка-underdog” 0 1 1
Дідишен Владислав FC “Standart” 0 1 1
Данилюк Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Дащенко Вадим Патріоти-NETіP 0 1 1
Деркач Вадим STV 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дитинник Валентин ФК “Меджибіж” 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Донець Леонід Скорпіон 0 1 1
Драганюк Іван Стимул+ 0 1 1
Жарук Богдан ФК “Лісоводи” 0 1 1
Жміда Ігор FC “Friends” 0 1 1
Жуковський Сергій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Загорецький Віталій STV 0 1 1
Задоянчук Назар Atletico Bremen 0 1 1
Земок Олександр Astrum 0 1 1
Кіут Ерік FC “Friends” 0 1 1
Качур Вадим ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Кащенко Артем ФК “Ружичанка-underdog” 0 1 1
Кащук Олександр Війтовецька ОТГ 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 1 1
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 0 1 1
Корнілов Максим ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Корольков Владислав FC “Friends” 0 1 1
Костик Михайло ФК “Меджибіж” 0 1 1
Кошелюк Вадим Скорпіон 0 1 1
Кулагін Олександр SEBN UA 0 1 1
Куляк Олександр Пахтакор 0 1 1
Кухта Павло FC “Infinity” 0 1 1
Куцак Максим Фортуна 0 1 1
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 0 1 1
Кучерук Костянтин GC BARBERSHOP 0 1 1
Лабенський Олег Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 1 1
Лаврентюк Ігор Стимул+ 0 1 1
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 0 1 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Лебідь Віталій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Левченко Ростислав GC BARBERSHOP 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Лех Денис ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Литвинюк Павло АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Локазюк Віктор Скорпіон 0 1 1
Луков Олександр Astrum 0 1 1
Лущик Сергій МФК “URBAN-2” 0 1 1
Мазур Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Мазуркевич Олег SEBN UA 0 1 1
Майоров Денис Електротранс 0 1 1
Малецький Дмитро ФК “Лісоводи” 0 1 1
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Марущак Руслан НОВАВЕТ 0 1 1
Марчук Назар Прогрес-В 0 1 1
Мацеплюк Олег Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Мевша Володимир МФК “URBAN-2” 0 1 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 0 1 1
Микитюк Євген Пахтакор 0 1 1
Момот Денис Фортуна 0 1 1
Мороз Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 1 1
Мороз Олександр. Dark Horse 0 1 1
Мочульський Володимир SEBN UA 0 1 1
Мулик Костянтин SEBN UA 0 1 1
Муравський Віталій Прогрес-В 0 1 1
Ніякий Мирослав Скорпіон 0 1 1
Нугуманов Андрій GC BARBERSHOP 0 1 1
Оверчук Роман Гладіатор 0 1 1
Огороднічук Руслан МФК “URBAN-2” 0 1 1
Олексієнко Владислав SEBN UA 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Осацький Руслан НОВАВЕТ 0 1 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETіP 0 1 1
Панасюк Віктор Стимул+ 0 1 1
Пасічник Сергій Гладіатор 0 1 1
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 0 1 1
Пендечук Андрій Atletico Bremen 0 1 1
Пилипчук Андрій STV 0 1 1
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 0 1 1
Плакса Євген ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Плахотний Ілля Royal Palace 0 1 1
Пожидаєв Дмитро ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Полупан Олександр FC “Standart” 0 1 1
Рейман Олександр Прогрес-В 0 1 1
Римар Степан Війтовецька ОТГ 0 1 1
Родич Ярослав НОВАВЕТ 0 1 1
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 0 1 1
Ромасюков Артем Astrum 0 1 1
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Савчук Андрій ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Савчук Сергій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Слободзян Ярослав Atletico Bremen 0 1 1
Слободян Віталій Прогрес-В 0 1 1
Смаглюк Юрій Патріоти-NETіP 0 1 1
Смик Родіон ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 0 1 1
Соловей Роман Royal Palace 0 1 1
Сопілко Олексій Прикордонник-2 0 1 1
Стрихарчук Степан Олімп (Солобківці) 0 1 1
Суєцький Андрій Війтовецька ОТГ 0 1 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Суберляк Денис STV 0 1 1
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Теклюк Богдан Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 1 1
Терлецький Данило SEBN UA 0 1 1
Титянин Олександр GC BARBERSHOP 0 1 1
Тріфонов Сергій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Трохимчук Олександр Тайфун 0 1 1
Тучинський Микола Скорпіон 0 1 1
Умаров Ісмаїл FC Vatmanstudio 0 1 1
Федорук Олександр Пахтакор 0 1 1
Феринський Ігор Фортуна 0 1 1
Хібовський Артур Сокіл-2 0 1 1
Халнєпєсов Руслан Патріоти-NETіP 0 1 1
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 0 1 1
Черненко Олег Astrum 0 1 1
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Чиж Дмитро FC “ADRENALINE” 0 1 1
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 0 1 1
Шебетко Петро ФК “Розсоша” 0 1 1
Шевчук Андрій Dark Horse 0 1 1
Шелист Олексій STV 0 1 1
Шостацький Максим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Шупер Віталій Пахтакор 0 1 1
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Янковський Артем FC “Friends” 0 1 1
Ячмінь Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Костомаха Віталій (“Astrum”)

Медзатий Андрій (“Агробізнес-ДЮСШ U-15-16”)

Худік Олександр (FC “Friends”)

Гончаров Аркадій (FC “Friends”)

Шурдило Максим (ФК “Студениця-1”)

Шейко Арсен (“Агробізнес-ДЮСШ U-15-16”)

Рибак Роман (МФК “Буг”)

Крутилко Андрій (FC “ADRENALINE”)

Кемо Камара (“Dark Horse”)

Черенков Юрій (головний тренер команди “Dark Horse”)

Панасенков Андрій (FC “Infinity”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here