Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 2-ого туру

0
229

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 2-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Атерлей Василь Lifecell 5
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 5
Марчук Назар Гладіатор 5
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 4
Вітка Сергій Черепаха 4
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 4
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 4
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 4 (1)
Бесіда Ігор Електротранс 3
Гаман Денис Vitagro 3
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 3
Мощанець Дмитро Vitagro 3
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 3
Ходацький Данило Фенікс 3
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 3 (1)
Івасечко Тарас Черепаха 2
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 2
Богуцький Віталій АІЩДІШ 2
Боднар Нікіта Фенікс 2
Болдижев Данило Фенікс 2
Вівсянко Руслан Гладіатор 2
Глушко Владислав Сокіл-2 2
Гудзь Богдан ФК “Житниця Поділля” 2
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 2
Долгуля Максим Фенікс 2
Капатинський Тимур FC “ADRENALINE” 2
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 2
Костомаха Віталій Astrum 2
Кричківський Андрій Ліон-ВСП 2
Лозицький Віталій ФК “Міць” 2
Мацерук Артем FC “ADRENALINE” 2
Микуляк Дмитро Черепаха 2
Молодих Сергій Фортуна 2
Муляр Богдан. Кристал 2
Новаков Максим ФК “Міць” 2
Познанський Дмитро ТAD 2
Пушкар Олексій МФК “Буг” 2
Рак Сергій ТAD 2
Самедінов Андрій Astrum 2
Самолига Олег Електротранс 2
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 2
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 2
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля” 2
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля” 2
Шелист Олексій STV 2
Ігнатов Вадим СуперСіп 1
Іщук Олександр Lifecell 1
Андрійчук Богдан ФК “Житниця Поділля” 1
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Білань Ігор ХОП 1
Бабій Євген Скорпіон 1
Баценко Іван СуперСіп 1
Бондарук Володимир Ліон-ВСП 1
Віт Артем Прогрес-В 1
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 1
Войтов Сергій ХОП 1
Вус Олег Lifecell 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Міць” 1
Гловіцький Дмитро Vitagro 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Голюк Олександр Поділля-АТО 1
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 1
Гончарський Роман Агро-Ком 1
Гордань Володимир ФК “Міць” 1
Гриценко Сергій Фенікс 1
Гуменюк Андрій ФК “Житниця Поділля” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 1
Дузєв Сергій Melix 1
Каплун Ігор Агро-Ком 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 1
Ковальчук Олег Поділля-АТО 1
Козар Олександр СуперСіп 1
Кондратюк Микола Lifecell 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Коньков Іван Фенікс 1
Красюк Василь Карат MEBLI REMTION-2 1
Кривак Михайло Astrum 1
Кривунець Максим ДЮФК Случ 1
Куцак Максим Фортуна 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 1
Липко Євгеній Агро-Ком 1
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 1
Локазюк Віктор Скорпіон 1
Лучінін Вадим Гладіатор 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 1
Мазур Назар Черепаха 1
Мельник Максим Сокіл-2 1
Михайлюк Олександр FC “Friends-Old Boys” 1
Морозовський Валерій Скорпіон 1
Моцний Максим ФК “Жищинці” 1
Муляр Богдан МФК “Сервіс-Буд” 1
Нагорняк Максим Карат MEBLI REMTION-2 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 1
Орлов Олександр Vitagro 1
Підгородецький Сергій Lifecell 1
Першин Назар Сокіл-2 1
Петращук Віктор Скорпіон 1
Петриковець Дмитро Ліон-ВСП 1
Повелій Андрій Олімп (Солобківці) 1
Пюрко Владислав ТAD 1
Рогожніков Олег Фенікс 1
Ромасюков Артем Astrum 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Скриницький Микола МФК “Сервіс-Буд” 1
Стахов Максим АІЩДІШ 1
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 1
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 1
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля” 1
Тарантаєв Максим Скорпіон 1
Терлецький Павло ТAD 1
Тернавський Юрій Черепаха 1
Ткаліч Ігор Ліон-ВСП 1
Ткачук Руслан Кристал 1
Франков Володимир Черепаха 1
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 1
Черенков Костянтин Поділля-АТО 1
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля” 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 1
Шимчишен Даніїл Черепаха 1
Щепанський Максим Melix 1
Щербатюк Вадим ТAD 1
Ягольніцький Максим ФК “Міць” 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1
Балюк Віталій ХОП 1 (1)
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Майхер Роман ТAD 1 0 5
Познанський Дмитро ТAD 1 0 5
Ярощук Олексій Гладіатор 0 2 2
Ігнатов Вадим СуперСіп 0 1 1
Атерлей Василь Lifecell 0 1 1
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 0 1 1
Бачинський Микола ТAD 0 1 1
Вербовий Євгеній Електротранс 0 1 1
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Міць” 0 1 1
Гайдук Василь ХОП 0 1 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гуменюк Андрій ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Данілов Андрій Ліон-ВСП 0 1 1
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 0 1 1
Дмитришин Ігор FC “Friends-Old Boys” 0 1 1
Дрезналь Борис Кристал 0 1 1
Дузєв Сергій Melix 0 1 1
Жарук Богдан ФК “Лісоводи” 0 1 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Залевський Олексій ДЮФК Случ 0 1 1
Заяць Роман Кристал 0 1 1
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Кобзаренко Владислав Dark Horse 0 1 1
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 0 1 1
Койфман Олександр СуперСіп 0 1 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кривак Михайло Astrum 0 1 1
Кривунець Максим ДЮФК Случ 0 1 1
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Литвинюк Павло ДЮФК Случ 0 1 1
Лозицький Віталій ФК “Міць” 0 1 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 0 1 1
Марчук Назар Гладіатор 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Муляр Богдан МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Муляр Богдан. Кристал 0 1 1
Нгуєн Конг Ханг Фенікс 0 1 1
Степко Валерій Електротранс 0 1 1
Сторожук Іван ДЮФК Случ 0 1 1
Франков Володимир Черепаха 0 1 1
Черненко Олег Astrum 0 1 1
Черних Олександр Прикордонник-2 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Ягольніцький Олег ФК “Міць” 0 1 1
Янчук Олексій Lifecell 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Познанський Дмитро (“TAD”) – 3-ий тур та 1-ий попередній етап Кубку.

Майхер Роман (офіційний представник команди “TAD”) – 3-ий тур та 1-ий попередній етап Кубку.

Загурський Богдан (FC “ADRENALINE”) – 1-ий попередній етап Кубку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here