Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 2-ого туру

0
326

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 2-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 6
Бесіда Ігор ДБК-2 5
Костенко Андрій Амадока 5
Ростківський Ігор Алмаз 5
Смолій Михайло ФК “Розсоша” 5
Ахмат Різвон СК “Новатор Арті-Спорт” 4
Бойко Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 4
Гула Вадим Стимул 4
Закордонець Василь Стріла-ХГПА 4
Коротаєв Ігор КАЗ 4
Підручний Роман Легіон 4
Шутяк Дмитро FURY 4
Щербатюк Андрій Електротранс 4
Янов Валерій Моноліт 4
Абзалов Костянтин Моноліт 3
Бантус Сергій Торнадо 3
Басараба Денис ФК “Розсоша” 3
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 3
Валідуда Денис ФК “Крупа” 3
Гайдук Сергій FURY 3
Голець Олександр Rexsoft 3
Грох Сергій Ковчег 3
Дячок Віталій Booster 3
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 3
Котенков Ігор Моноліт 3
Кравцов Віталій FC “Diamant” 3
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна 3
Крищук Броніслав Booster 3
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 3
Лісніченко Ігор ДЮСШ №1-Україна 3
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 3
Мировіцький Олексій Моноліт 3
Овчарук Ігор Торнадо 3
Остафійчук Дмитро Lifecell 3
Побута Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 3
Подлюк Олександр FURY 3
Тодоренко Ігор FURY 3
Швець Олександр Енергетик 3
Юзиков Артем FC “Diamant” 3
Артемчук Микола Аванті 2
Баштанюк Сергій ДБК-2 2
Бойчук Василь Інкогніто 2
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 2
Віт Віталій Lifecell 2
Васильчук Іван Booster 2
Власюк Дмитро Торнадо 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Габатель Сергій ДБК-2 2
Горенко Олексій Інтер 2
Гуральник Владислав Стимул 2
Дідичук Максим FC “Diamant” 2
Деусов Олександр Інтер 2
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 2
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 2
Жуковський Олександр Booster 2
Журавський Василь FC “Diamant” 2
Ковальчук Олександр Lifecell 2
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 2
Коляновський Віталій ФК “Крупа” 2
Королевський Олександр Електротранс 2
Король Орест ФК “Крупа” 2
Косевич Олександр Rexsoft 2
Лахмай Валерій СК “Новатор Арті-Спорт” 2
Мірзаков Олександр Інтер 2
Матвієнко Сергій Торнадо 2
Олексійчук Віталій Інкогніто 2
Печуляк Андрій Моноліт 2
Посполіта Віталій Новатор-2 2
Савенко Антон Легіон 2
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 2
Соловей Олексій Вуд-Молл 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Тимошенко Антон ФК “Розсоша” 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 2
Чабан Артем Перша Приватна Броварня 2
Чемерис Владислав ДЮСШ №1-Україна 2
Щербицький Андрій ДЮСШ №1-Фенікс 2
Ільчишин Владислав СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Абельчук Андрій КАЗ 1
Апанович Максим Booster 1
Бігус Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 1
Бєляк Павло Торнадо 1
Бойко Олег Енергетик 1
Вараниця Михайло Новатор-2 1
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 1
Власов Віктор Інтер 1
Власов Юрій Lifecell 1
Волошин Олександр Інтер 1
Волчанський Ігор КАЗ 1
Гончар Андрій ХЕМТ 1
Граматчиков Олексій Перша Приватна Броварня 1
Гук Дмитро FURY 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1-Україна 1
Даниленко Михайло ХЕМТ 1
Даценко Максим ДБК-2 1
Дашевський Роман ЗА-ЗУЛ 1
Дем’янюк Владислав Торнадо 1
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 1
Дзьобан Михайло ФК “Крупа” 1
Дронг Сергій Lifecell 1
Духанін Костянтин FURY 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Завальніцький Руслан ФК “Крупа” 1
Загорянський Максим Торнадо 1
Зеленський Олександр Інкогніто 1
Зюбрицький Віталій Smile 1
Камінський Артем Регбі-Evolution 1
Коваленко Богдан СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Коваленко Михайло Lifecell 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 1
Кондратюк Микола Lifecell 1
Корольков Владислав Зооветпром-Поділля 1
Корчевний Олександр ХЕМТ 1
Крижанівський Роман КАЗ 1
Крохан Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Кушнір Роман Електротранс 1
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 1
Ліщук Петро Стимул 1
Лисий Олександр ФК “Розсоша” 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Люховець Андрій Lifecell 1
Мігунов Олександр Регбі-Evolution 1
Мальчик Микола Енергетик 1
Михайлов Артем Стріла-ХГПА 1
Нік Мустафа Smile 1
Ніньовський Михайло СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Олійник Сергій Енергетик 1
Осадчук Володимир Новатор-2 1
Оселедько Олексій Smile 1
Павлік Ангеліна Lifecell 1
Палчинський Владислав ХЕМТ 1
Патоїшин Михайло Вуд-Молл 1
Пачевський Дмитро ДЮСШ №1-Україна 1
Перчак Ігор Інтер 1
Печинюк Сергій ФК “ЮАН” 1
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна 1
Пономарьов Віталій Амадока 1
Пугачов Віталій Lifecell 1
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 1
Росінський Сергій Алмаз 1
Рудий Віктор Енергетик 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 1
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 1
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 1
Сич Максим ХЕМТ 1
Слобода Сергій Моноліт 1
Слободенюк Олександр Lifecell 1
Слободян Олександр Амадока 1
Смульський Володимир Стимул 1
Тарасов Андрій Smile 1
Терлецький Данило ДЮСШ №1-Фенікс 1
Трочинський Олександр Регбі-Evolution 1
Флік Олександр Стріла-ХГПА 1
Хом’як Богдан Вуд-Молл 1
Ціпко Дмитро Smile 1
Цісар Олександр Ковчег 1
Цибулько Олександр Енергетик 1
Швець Дмитро БРАЗЕР 1
Шкодяк Данило Вуд-Молл 1
Ягодзінський Віталій Вуд-Молл 1
Ягольніцький Андрій Перша Приватна Броварня 1
Якимчук Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 1
Янов Дем’ян FC “Diamant” 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Ярута Віталій Новатор-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Абзалов Костянтин Моноліт 1 0 5
Горчиця Олександр ХЕМТ 1 0 5
Константинов Ігор Вуд-Молл 1 0 5
Лазоренко Ігор Алмаз 1 0 5
Малюта Ігор СК “Новатор Арті-Спорт” 1 0 5
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1 0 5
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 0 2 2
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 2 2
Чемерис Владислав ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Ахмат Різвон СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Бандирський Андрій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Бас Іван Стріла-ХГПА 0 1 1
Бесіда Ігор ДБК-2 0 1 1
Боднарчук Сергій Легіон 0 1 1
Бойчук Василь Інкогніто 0 1 1
Бондар Ігор Амадока 0 1 1
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Горбачов Євген Стимул 0 1 1
Граматчиков Олексій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Грисюк Іван ФК “Крупа” 0 1 1
Гук Дмитро FURY 0 1 1
Гурняк Олександр Алмаз 0 1 1
Данилюк Олександр Амадока 0 1 1
Даценко Максим ДБК-2 0 1 1
Дашевський Роман ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Дехтяр Андрій Енергетик 0 1 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Зеленський Олександр Інкогніто 0 1 1
Киданов Олександр Rexsoft 0 1 1
Клімов Роман Ковчег 0 1 1
Ковалюк Олександр ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Копицяк Артем Booster 0 1 1
Королевський Олександр Електротранс 0 1 1
Крепчук Максим Перша Приватна Броварня 0 1 1
Крищук Броніслав Booster 0 1 1
Крук Денис Ковчег 0 1 1
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 1 1
Ліщук Петро Стимул 0 1 1
Луценко Роман Аванті 0 1 1
Маковей Артем Ковчег 0 1 1
Мальчик Микола Енергетик 0 1 1
Матвієнко Сергій Торнадо 0 1 1
Медведчук Максим Регбі-Evolution 0 1 1
Мисик Артур Перша Приватна Броварня 0 1 1
Ніньовський Михайло СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Олійник Сергій Енергетик 0 1 1
Ортинський Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Оселедько Олексій Smile 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Півовар Владислав Електротранс 0 1 1
Підручний Роман Легіон 0 1 1
Павлюк Василь Вуд-Молл 0 1 1
Печинюк Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Пилипчук Артур ДБК-2 0 1 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Прудников Євгеній Зооветпром-Поділля 0 1 1
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 0 1 1
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Рудоман Іван Аванті 0 1 1
Савенко Антон Легіон 0 1 1
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 0 1 1
Сич Максим ХЕМТ 0 1 1
Славінський В’ячеслав FURY 0 1 1
Слободенюк Олександр Lifecell 0 1 1
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 1 1
Степанюк Євген Аванті 0 1 1
Тріфонов Сергій Аванті 0 1 1
Федик Вадим Стріла-ХГПА 0 1 1
Флік Олександр Стріла-ХГПА 0 1 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Христофоров Євгеній ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Чуловський Вячеслав Енергетик 0 1 1
Шкодяк Данило Вуд-Молл 0 1 1
Шмаль Валентин ХЕМТ 0 1 1
Щербицький Андрій ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Яцков Дмитро ДБК-2 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Лебідь Павло (“ДЮСШ №1-Україна”)

Онісьєв Євген (FC “Diamant”)

Малюта Ігор (СК “Новатор-Арті Спорт”)

Кучерявий Олександр (СК “Новатор-Арті Спорт”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here