Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 3-ого туру

0
436

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 3-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Ярослав Майстер М’яча 30
Вівсянко Руслан Гладіатор 8
Ващук Василь Меблі-Лідер 8
Кравець Артем Меблі-Лідер 7
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 7
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 6
Барицький Вадим АВТО STREET 5
Гришак Ростислав АВТО STREET 5
Дубовик Дмитро Dark Horse 5
Олійник Владислав Локомотив 5
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 5
Онищук Юрій Престиж-Авто 5
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 5
Стасюк Вадим АВТО STREET 5
Шаравара Ігор СТВ 5
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 4
Гула Вадим Нева 4
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 4
Козак Віталій Локомотив 4
Корженівський Богдан Dark Horse 4
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 4
Полупан Олександр. Ковчег-2 4
Ромасюков Артем Astrum 4
Тимчук Андрій Локомотив 4
Нікулець Антон Modesto 4 (1)
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 3
Бобрик Віталій Поділля-АТО 3
Богуславський Денис WOODMALL 3
Буртовий Сергій. ХФК Давид 3
Власюк Ярослав Нева 3
Горбачов Євген Нева 3
Дмитришин Михайло FC “Friends” 3
Жуковський Олександр Booster 3
Зубик Олег АВТО STREET 3
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 3
Кирилюк Владислав Vavilon 3
Кожан Сергій FC “Friends” 3
Копицяк Артем Booster 3
Крищуцький Андрій ХФК Давид 3
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 3
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 3
Лучко Віталій Vavilon 3
Лях Ігор Vavilon 3
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 3
Матвійчук Олександр Тайфун 3
Морозов Ростислав АВТО STREET 3
Петлюк Богдан Нева 3
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 3
Скотинянський Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 3
Слободенюк Олександр СТВ 3
Хомяк Богдан WOODMALL 3
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 3
Ящук Дмитро Престиж-Авто 3
Євсєєв Ярослав ФК “Антонівці” 2
Іщук Артем АВТО STREET 2
Андрєєв Валерій СК “Проскурів-Дзюдо” 2
Бігун Михайло Dark Horse 2
Барицький Олег АВТО STREET 2
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Бресь Максим WOODMALL 2
Брик Едуард Тайфун 2
Будніцький Михайло Локомотив 2
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 2
Волколуп Андрій Авіатор 2
Волосянко Денис Зоря 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Гринь Олександр Округ 2
Гурняк Костянтин ФК “Гвардійськ” 2
Гусар Євген ФК “Антонівці” 2
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 2
Дячок Олександр Booster 2
Журавльов Ігор Поділля-АТО 2
Зьолко Михайло Майстер М’яча 2
Каліновський Віктор Будівельник 2
Касперський Олександр СТВ 2
Клімчук Володимир Тайфун 2
Ковальчук Олексій ХФК Давид 2
Ковальчук Олександр СТВ 2
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 2
Король Іван Victory 2
Корчевний Олександр ПЛАТІК 2
Кустіцький Віталій ФК “Ружичанка” 2
Кухар Сергій Локомотив 2
Лабунський Олег Тайфун 2
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Лисенко Вадим Dark Horse 2
Лучінін Вадим Dark Horse 2
Микитюк Олександр Будівельник 2
Михайлюк Іван Локомотив 2
Нагорняк Володимир Прогрес-В 2
Немодрук Андрій Меблі-Лідер 2
Остапюк Артем Авіатор 2
Паламарчук Назар Карат-Олешин-2 2
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Попельнюк Артем Авіатор 2
Попик Олег Локомотив 2
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 2
Прокоф’єв Юрій ФК “Студениця” 2
Рогальський Андрій Нева 2
Рудишин Дмитро Гладіатор 2
Рудько Андрій Поділля-АТО 2
Слободян Олександр Поділля-АТО 2
Смолко Максим ФК “Бронівка” 2
Ткачук Денис Modesto 2
Трохимчук Павло ФК “Гвардійськ” 2
Фабіян Владислав Локомотив 2
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 2
Федоров Степан Ветеран (Хмельницький) 2
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 2
Цісар Олександр Ковчег-2 2
Чернилевський Ростислав Astrum 2
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Шиманський Анатолій FC “Friends” 2
Шкодяк Іван WOODMALL 2
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 2
Юрчак Михайло ХФК Давид 2
Ярмощук Вадим Електротранс 2
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 2 (1)
Шебетко Петро Поділля-АТО 2 (1)
Алексїїв Дмитро Гладіатор 1
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 1
Андрєєв Олександр СК “Проскурів-Дзюдо” 1
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 1
Білик Руслан Нева 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 1
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 1
Березніцький Сергій Victory 1
Бесага Денис ФК “Гвардійськ” 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Божек Роман Booster 1
Болотюх Іван Нева 1
Брозніцький Артур Локомотив 1
Буртовий Сергій АВТО STREET 1
Васільєв Руслан Vavilon 1
Васильчук Іван Booster 1
Вельц Віталій ФК “Студениця” 1
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 1
Гіба Денис Ковчег-2 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Гайдамашко Андрій ФК “Антонівці” 1
Гдадкий Станіслав Зоря 1
Гнідий Сергій Dark Horse 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 1
Гуменюк Юрій Victory 1
Гуральник Владислав Нева 1
Гурський Микола Vavilon 1
Дідишин Владислав Ковчег-2 1
Даньків Василь Vavilon 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 1
Дячок Андрій Booster 1
Жучковський Віталій Dark Horse 1
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 1
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 1
Зарицький Ігор ФК “Жищинці” 1
Захарчук Ярослав ФОСК “Спортлідер” 1
Збіглий Анджей Зоря 1
Капелусь Григорій Modesto 1
Карачун Тарас Modesto 1
Кейлик Денис Зоря 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 1
Коваль Костянтин Карат-Олешин-2 1
Козак Іван АВТО STREET 1
Козак Святослав Victory 1
Константінов Ігор WOODMALL 1
Корабельніков Артур Гладіатор 1
Красюк Василь Гладіатор 1
Крищук Броніслав Booster 1
Круторогий Андрій Авіатор 1
Кузьмін Олександр Авіатор 1
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 1
Кучер Костянтин Зоря 1
Кушнір Роман Електротранс 1
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 1
Лисак Володимир Будівельник 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Ляур Максим ПЛАТІК 1
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 1
Майстер Костянтин Округ 1
Маначин Олександр Modesto 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 1
Мартиненко Іван Авіатор 1
Маць Сергій FC “Friends” 1
Мельник Дмитро Modesto 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Мельничук Олександр Локомотив 1
Михайлюк Максим Будівельник 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 1
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1
Мурзінов Іван Гладіатор 1
Нарожний Ігор СК “Проскурів-Дзюдо” 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 1
Оселедько Олексій СК “Проскурів-Дзюдо” 1
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 1
Полторацький Владислав АВТО STREET 1
Примуш Роман Округ 1
Присяжний Владислав Карат-Олешин-2 1
Приходько Олександр Майстер М’яча 1
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 1
Рибак Роман FC “Friends” 1
Рибак Сергій ФК “Студениця” 1
Рикун Богдан Поділля-АТО 1
Романюк Андрій ПЛАТІК 1
Романюк Олександр СК “Проскурів-Дзюдо” 1
Сімчук Павло АТ “Хмельницькобленерго” 1
Сабаревський Сергій Нева 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 1
Самарук Віктор Авіатор 1
Самоші Сергій ФК “Гвардійськ” 1
Сеник Олександр Тайфун 1
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 1
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Соловей Олексій Електротранс 1
Сосоєв Дмитро ФОСК “Спортлідер” 1
Стрельбіцький Олександр ФК “Ружичанка” 1
Тичинський Дмитро Наркевицька ОТГ 1
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 1
Трохимчук Олександр Тайфун 1
Франков Іван ПЛАТІК 1
Цісар Микола Ковчег-2 1
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 1
Цибрій Дмитро FC “Friends” 1
Чернишов Руслан Будівельник 1
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шаманський Сергій WOODMALL 1
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 1
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 1
Щербатюк Андрій Електротранс 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1
Янюк Дмитро ПЛАТІК 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 1
Яровець Юрій ФК “Антонівці” 1
Яцьков Сергій Нева 1
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 1 (1)
Машталір Андрій Меблі-Лідер 1 (1)
Походзей Петро FC “Friends” 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Гурський Микола Vavilon 1 0 5
Дячок Віталій Booster 1 0 5
Заяц Валерій Округ 1 0 5
Коник Олександр Будівельник 1 0 5
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1 0 5
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 1 0 5
Садовець Роман Прогрес-В 1 0 5
Федорчук Володимир Victory 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1 0 5
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 3 3
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 0 2 2
Кирилюк Владислав Vavilon 0 2 2
Ковальчук Олександр СТВ 0 2 2
Оселедько Олексій СК “Проскурів-Дзюдо” 0 2 2
Побережний Костянтин Будівельник 0 2 2
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 0 2 2
Слободенюк Олександр СТВ 0 2 2
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 0 1 1
Бігун Михайло Dark Horse 0 1 1
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Баранов Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Батурко Олександр Округ 0 1 1
Бресь Максим WOODMALL 0 1 1
Будніцький Михайло Локомотив 0 1 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 1 1
Вежбицький В’ячеслав Тайфун 0 1 1
Вербовий Євгеній Зоря 0 1 1
Возборський Павло Astrum 0 1 1
Волколуп Андрій Авіатор 0 1 1
Гілевич Ігор Vavilon 0 1 1
Гончар Дмитро Astrum 0 1 1
Гришак Ростислав АВТО STREET 0 1 1
Гулько Олександр Гладіатор 0 1 1
Гуцалюк Володимир ФК “Ружичанка” 0 1 1
Дідишин Владислав Ковчег-2 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Журавльов Ігор Поділля-АТО 0 1 1
Загорецький Віталій СТВ 0 1 1
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 0 1 1
Карачун Тарас Modesto 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Ковалевський Дмитро Округ 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Ковальчук Роман Поділля-АТО 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Корженівський Богдан Dark Horse 0 1 1
Крищук Броніслав Booster 0 1 1
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кучер Костянтин Зоря 0 1 1
Ларіоненко Олександр Victory 0 1 1
Ляліхов Вадим Прогрес-В 0 1 1
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 0 1 1
Майстер Костянтин Округ 0 1 1
Матвійчук Олександр Тайфун 0 1 1
Мельник Дмитро Modesto 0 1 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 0 1 1
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Онищук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Орін Андрій СК “Проскурів-Дзюдо” 0 1 1
Підмурняк Олексій WOODMALL 0 1 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Пасічник Сергій Гладіатор 0 1 1
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Рудько Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Сало Юрій Поділля-АТО 0 1 1
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Суберляк Денис СТВ 0 1 1
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Ткачук Володимир Dark Horse 0 1 1
Ткачук Денис Modesto 0 1 1
Тостановський Антон Округ 0 1 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 1 1
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Шаманський Сергій WOODMALL 0 1 1
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 0 1 1
Шкодяк Данило WOODMALL 0 1 1
Шостацький Максим Престиж-Авто 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1
Ярмощук Вадим Електротранс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Дячок Віталій (“Booster”)

Шебетко Петро (“Поділля-АТО”)

Садовець Роман (“Прогрес-В”)

Коник Олександр (“Будівельник”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here