Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 5-ого туру

0
379

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 5-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Клапченко Роман Товтри 14
Шпак Олексій WOODMALL 13
Ващук Василь Меблі-Лідер 10
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 10
Мірошник Руслан Revenge 10 (1)
Романченко Микола Прикордонник-2 9
Рудь Богдан Інкогніто 9
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 8
Королевський Олександр Електротранс 8
Хмиз Олександр Прогрес-В 8
Шаманський Сергій Прогрес-В 8
Шаткун Євген Золотий Грифон 8
Ільков Олександр Прикордонник-2 7
Земок Олександр Золотий Грифон 7
Плігузов Данило Revenge 7
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 6
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 6
Гончар Дмитро Foletti 6
Дзюбак Микола Товтри 6
Дячок Олександр Booster 6
Константінов Ігор WOODMALL 6
Сіньковський Вадим Foletti 6
Савіцький Роман Золотий Грифон 6
Хомяк Богдан WOODMALL 6
Бігун Михайло Dark Horse 5
Бобрик Віталій Поділля-АТО 5
Галак Олександр FC “Diamant” 5
Гурський Микола Foletti 5
Духевич Андрій Дельта 5
Дячок Віталій Booster 5
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 5
Леськов Роман Гладіатор-Червона Зірка-2 5
Остапюк Артем Авіатор 5
Підмурняк Олексій WOODMALL 5
Сабаревський Сергій Нева 5
Тимошенко Антон Поділля-АТО 5
Чорний Максим Буревісник 5
Шаравара Ігор Нева 5
Шушвар Сергій Фенікс-ДЮСШ №1 5
Ярусевич Руслан Дельта 5
Агджоян Юрій Dark Horse 4
Батурко Євген СК “Новатор” 4
Бистрих Володимир Dark Horse 4
Бойко Володимир Товтри 4
Вільчинський Андрій Товтри 4
Волос Олександр Перша Приватна Броварня 4
Дідичук Максим FC “Diamant” 4
Кожевніков Дмитро Прикордонник-2 4
Копицяк Артем Booster 4
Костенко Андрій Поділля-АТО 4
Кузьмін Олександр Авіатор 4
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 4
Лавров Дмитро Буревісник 4
Мусатов Олексій Золотий Грифон 4
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 4
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 4
Синицький Олександр Dark Horse 4
Соловей Олексій Електротранс 4
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 4
Янчук Сергій Інкогніто 4
Бантус Сергій FC “Diamant” 3
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 3
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 3
Ваколюк Василь Патріот 3
Гаман Денис Перша Приватна Броварня 3
Гула Вадим Нева 3
Гуменюк Олександр Сапсан 3
Гуменюк Ярослав Revenge 3
Деусов Олександр Хмель 3
Домбровський Костянтин Сапсан 3
Дубовик Дмитро Буревісник 3
Дячок Андрій Booster 3
Зозуля Олександр Золотий Грифон 3
Кліщ Олександр Буревісник 3
Клепко Андрій Дельта 3
Козовик Володимир Патріот 3
Ксьондзик Владислав Прогрес-В 3
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 3
Лавренчук Максим Foletti 3
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 3
Нагорняк Володимир Прогрес-В 3
Олійник Костянтин Авіатор 3
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 3
Сердуніч Вадим Буревісник 3
Соловей Олексій. WOODMALL 3
Стасішин Іван Revenge 3
Ткачук Андрій Гладіатор-Червона Зірка-2 3
Філіпов Віталій FC “Friends” 3
Яцков Дмитро Електротранс 3
Скіцько Василь Прикордонник-2 3 (1)
Апанович Максим Booster 2
Бельський Анатолій Хмель 2
Борисюк Олександр Хмель 2
Бресь Максим WOODMALL 2
Вівсянко Богдан Гладіатор-Червона Зірка-2 2
Власов Віктор Хмель 2
Градомський Андрій Інкогніто 2
Гребенюк Богдан Буревісник 2
Гуральник Владислав Нева 2
Деркач Дмитро Товтри 2
Дроздов Олександр Перша Приватна Броварня 2
Кайота Олександр Гладіатор-Червона Зірка-2 2
Кирилюк Владислав Vavilon 2
Коваль Костянтин Карат-Олешин 2
Ковальчук Роман Поділля-АТО 2
Кравець Артем Меблі-Лідер 2
Кравцов Віталій FC “Diamant” 2
Кривак Михайло Буревісник 2
Крищук Броніслав Booster 2
Крулік Артур Товтри 2
Кузь Родіон WOODMALL 2
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 2
Кучерявий Іван СК “Новатор” 2
Лазарчук Володимир Хмель 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Лахмай Валерій СК “Новатор” 2
Лебедюк Максим Сапсан 2
Лисий Олександр Карат-Олешин 2
Лучко Віталій Vavilon 2
Мартинюк Володимир Хмель 2
Мастєров Євген Авіатор 2
Мельник Дмитро Revenge 2
Мельник Олег Dark Horse 2
Михальчук Тарас FC “Friends” 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Никитюк Дмитро Патріот 2
Овчарук Ігор FC “Diamant” 2
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 2
Островський Дмитро Інкогніто 2
Печенюк Сергій ФК “ЮАН” 2
Погожевський Олександр Карат-Олешин 2
Понятовський Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 2
Попіль Олександр Foletti 2
Приходченко Максим FC “Friends” 2
Садовський Віктор Карат-Олешин 2
Скалюк Роман Vavilon 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Тарахтій Костянтин Інкогніто 2
Твердохліб Дмитро Золотий Грифон 2
Цвик Максим Дельта 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор-Червона Зірка-2 2
Циц Сергій Dark Horse 2
Чорноконь Роман Перша Приватна Броварня 2
Шкодяк Іван WOODMALL 2
Щербатюк Андрій Електротранс 2
Юзиков Артем FC “Diamant” 2
Юрах Юрій Foletti 2
Ярмощук Вадим Електротранс 2
Алексїїв Дмитро Dark Horse 1
Бігос Ростислав Прогрес-В 1
Білик Руслан Нева 1
Барчук Ілля СК “Новатор” 1
Басистий Дмитро Патріот 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 1
Бернацький Владислав WOODMALL 1
Бесага Денис Дельта 1
Бойко Володимир. Авіатор 1
Бойчук Ігор Золотий Грифон 1
Болотюх Іван Нева 1
Бондар Віктор Патріот 1
Борищук Олександр Перша Приватна Броварня 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Віт Артем Dark Horse 1
Вараниця Михайло FC “Friends” 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Власюк Дмитро Booster 1
Герега Руслан Сапсан 1
Гончаров Аркадій FC “Friends” 1
Горпинюк Ярослав Сапсан 1
Гуменний Віктор Vavilon 1
Диса Олег Vavilon 1
Дишльовський Ігор Золотий Грифон 1
Дрижа Олександр Патріот 1
Жуковський Олександр Booster 1
Загорянський Максим FC “Diamant” 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Зеленський Олександр Інкогніто 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 1
Каськов Роман Dark Horse 1
Коваленко Михайло Foletti 1
Ковальчук Олег Прикордонник-2 1
Ковальчук Ростислав Сапсан 1
Король Орест Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Кошевко Олег Патріот 1
Куляк Олександр Патріот 1
Лаба Ігор СК “Новатор” 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 1
Лисий Віталій Карат-Олешин 1
Лозинський Сергій Буревісник 1
Лях Ігор Vavilon 1
Мірзаков Олександр Хмель 1
Мандрик Сергій Хмель 1
Мацюк Юрій Інкогніто 1
Машталір Андрій Меблі-Лідер 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Моспан Ігор Revenge 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Орехівський Сергій Booster 1
Охрицький Назар Dark Horse 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Петльований Віталій Нева 1
Попельнюк Артем Авіатор 1
Попов Максим Revenge 1
Посполіта Віталій Хмель 1
Присяжний Владислав Карат-Олешин 1
Рибчук Василь АТ “Хмельницькобленерго” 1
Савченко Сергій Авіатор 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Сакала Максим Нева 1
Славута Олександр Карат-Олешин 1
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Соловей Роман WOODMALL 1
Сохорук Артем Dark Horse 1
Тарковський Олексій FC “Friends” 1
Телюх Ігор Інкогніто 1
Теренов Олександр Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Томчишин Богдан Dark Horse 1
Трачук Віталій Сапсан 1
Трепенок Олександр Прогрес-В 1
Умаров Ісмаїл Хмель 1
Федик Вадим Дельта 1
Червоняк Володимир Товтри 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Шабаєв Максим Revenge 1
Шандига Павло Буревісник 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1
Юрчак Олег Сапсан 1
Ягольніцький Андрій Foletti 1
Якимчук Вадим Патріот 1
Янишин Денис Foletti 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бельський Анатолій Хмель 1 1 6
Вівсянко Богдан Гладіатор-Червона Зірка-2 1 1 6
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 1 1 6
Федик Вадим Дельта 1 1 6
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1 1 6
Ільков Олександр Прикордонник-2 1 0 5
Антонюк Максим Гладіатор-Червона Зірка-2 1 0 5
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 1 0 5
Гречаний Владислав Dark Horse 1 0 5
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 0 5
Лисий Олександр Карат-Олешин 1 0 5
Малюта Ігор СК “Новатор” 1 0 5
Павлюк Олександр Сапсан 1 0 5
Рудь Богдан Інкогніто 1 0 5
Умаров Ісмаїл Хмель 1 0 5
Чернігов Вадим Сапсан 1 0 5
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 0 3 3
Гребенюк Богдан Буревісник 0 3 3
Янишин Денис Foletti 0 3 3
Бандирський Андрій Перша Приватна Броварня 0 2 2
Власов Віктор Хмель 0 2 2
Духевич Андрій Дельта 0 2 2
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 2 2
Кучерявий Іван СК “Новатор” 0 2 2
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 2 2
Лях Ігор Vavilon 0 2 2
Марко Юрій Поділля-АТО 0 2 2
Олексійчук Віталій Карат-Олешин 0 2 2
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 0 2 2
Попельнюк Артем Авіатор 0 2 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 2 2
Томчишин Богдан Dark Horse 0 2 2
Цвик Максим Дельта 0 2 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор-Червона Зірка-2 0 2 2
Апанович Максим Booster 0 1 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 1 1
Батурко Євген СК “Новатор” 0 1 1
Бресь Максим WOODMALL 0 1 1
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Вільчинський Андрій Товтри 0 1 1
Вараниця Михайло FC “Friends” 0 1 1
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 1 1
Глухонець Андрій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Гончар Дмитро Foletti 0 1 1
Градомський Андрій Інкогніто 0 1 1
Гуніник Тарас Прикордонник-2 0 1 1
Дубінін Ігор Патріот 0 1 1
Дудар Андрій FC “Friends” 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Журавський Василь FC “Diamant” 0 1 1
Задорожний Віталій Дельта 0 1 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Земок Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Зозуля Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Калюжняк Денис Карат-Олешин 0 1 1
Камінський Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Карасевич Василь FC “Friends” 0 1 1
Кліщ Олександр Буревісник 0 1 1
Коваленко Михайло Foletti 0 1 1
Коваль Костянтин Карат-Олешин 0 1 1
Ковальчук Андрій Карат-Олешин 0 1 1
Ковальчук Ростислав Сапсан 0 1 1
Кожевніков Дмитро Прикордонник-2 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Костомаха Віталій Прогрес-В 0 1 1
Кривак Михайло Буревісник 0 1 1
Куделюк Олександр СК “Новатор” 0 1 1
Кулагін Олександр Дельта 0 1 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 1 1
Лаба Ігор СК “Новатор” 0 1 1
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Мірзаков Олександр Хмель 0 1 1
Мірошник Руслан Revenge 0 1 1
Мандзяновський Сергій СК “Новатор” 0 1 1
Манзій Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Мацюк Юрій Інкогніто 0 1 1
Мержук Володимир Патріот 0 1 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 0 1 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 0 1 1
Мулько Михайло FC “Friends” 0 1 1
Нагорняк Володимир Прогрес-В 0 1 1
Новіков Андрій Прикордонник-2 0 1 1
Олексієнко Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Остапюк Артем Авіатор 0 1 1
Підмурняк Олексій WOODMALL 0 1 1
Пахма Юрій Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Печенюк Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Попіль Олександр Foletti 0 1 1
Попов Максим Revenge 0 1 1
Романченко Микола Прикордонник-2 0 1 1
Савчук Андрій Карат-Олешин 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Сердуніч Вадим Буревісник 0 1 1
Синицький Олександр Dark Horse 0 1 1
Скіцько Василь Прикордонник-2 0 1 1
Слободенюк Андрій Прогрес-В 0 1 1
Телюх Ігор Інкогніто 0 1 1
Теренов Олександр Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Трачук Віталій Сапсан 0 1 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 0 1 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 1 1
Шаткун Євген Золотий Грифон 0 1 1
Шпак Олексій WOODMALL 0 1 1
Шупер Віталій Патріот 0 1 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 0 1 1
Юрах Юрій Foletti 0 1 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 0 1 1
Ярусевич Руслан Дельта 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шкодяк Володимир (“WOODMALL”)

Шкодяк Даниіл (“WOODMALL”)

Вівсянко Богдан (“Гладіатор-Червона Зірка-2”)

Рудь Богдан (“Інкогніто”)

Малюта Ігор (СК “Новатор”)

Ільков Олександр (“Прикордонник-2”)

Бельський Анатолій (“Хмель”)

Антонюк Максим (“Гладіатор-Червона Зірка-2”)

Павлюк Олександр (“Сапсан”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here