Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 6-ого туру

0
497

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 6-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Коротаєв Ігор КАЗ 20
Баштанюк Сергій ДБК-2 14
Голець Олександр Rexsoft 13
Лісніченко Ігор ДЮСШ №1-Україна 13
Бантус Сергій Торнадо 12
Басараба Денис ФК “Розсоша” 12
Борщ Олександр КАЗ 11
Підручний Роман Легіон 11
Щербатюк Андрій Електротранс 11
Тодоренко Ігор FURY 10
Флік Олександр Стріла-ХГПА 10
Ахмат Різвон СК “Новатор Арті-Спорт” 9
Бесіда Ігор ДБК-2 9
Колесник Василь ЗА-ЗУЛ 9
Кравцов Віталій FC “Diamant” 9
Шпак Олексій Вуд-Молл 9
Костенко Андрій Амадока 8
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 8
Ростківський Ігор Алмаз 8
Шутяк Дмитро FURY 8
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 7
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 7
Закордонець Василь Стріла-ХГПА 7
Король Орест ФК “Крупа” 7
Мірзаков Олександр Інтер 7
Овчарук Ігор Торнадо 7
Слобода Сергій Моноліт 7
Смолій Михайло ФК “Розсоша” 7
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 7
Королевський Олександр Електротранс 7 (1)
Терлецький Данило ДЮСШ №1-Фенікс 7 (1)
Ільчишин Владислав СК “Новатор Арті-Спорт” 6
Абзалов Костянтин Моноліт 6
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 6
Бойчук Василь Інкогніто 6
Валідуда Денис ФК “Крупа” 6
Гула Вадим Стимул 6
Дячок Віталій Booster 6
Дячок Олександр Booster 6
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 6
Косевич Олександр Rexsoft 6
Побута Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 6
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 6
Абельчук Андрій КАЗ 5
Андрушко Віталій Алмаз 5
Артемчук Микола Аванті 5
Бойко Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 5
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 5
Власов Віктор Інтер 5
Горенко Олексій Інтер 5
Гук Дмитро FURY 5
Даценко Максим ДБК-2 5
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 5
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 5
Матвієнко Сергій Торнадо 5
Остафійчук Дмитро Lifecell 5
Пендечук Андрій Ковчег 5
Подлюк Олександр FURY 5
Шаповал Владислав Алмаз 5
Юзиков Артем FC “Diamant” 5
Якушевський Вадим Легіон 5
Янов Валерій Моноліт 5
Коляновський Віталій ФК “Крупа” 5 (1)
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна 5 (1)
Бельський Анатолій Інтер 4
Босак Максим Зооветпром-Поділля 4
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 4
Гайдук Сергій FURY 4
Деусов Олександр Інтер 4
Жук Валерій Ковчег 4
Жуковський Олександр Booster 4
Завальніцький Руслан ФК “Крупа” 4
Камінський Артем Регбі-Evolution 4
Кондратюк Микола Lifecell 4
Концевич Сергій Інтер 4
Корольков Владислав Зооветпром-Поділля 4
Крижанівський Роман КАЗ 4
Крищук Броніслав Booster 4
Михайлов Артем Стріла-ХГПА 4
Ніньовський Михайло СК “Новатор Арті-Спорт” 4
Посполіта Віталій Новатор-2 4
Пробитий Богдан Ковчег 4
Савенко Антон Легіон 4
Слободенюк Олександр Lifecell 4
Швець Олександр Енергетик 4
Шкодяк Іван Вуд-Молл 4
Шкодяк Данило Вуд-Молл 4
Білий Євген Регбі-Evolution 3
Бойко Олег Енергетик 3
Віт Віталій Lifecell 3
Васильчук Іван Booster 3
Ващук Василь Меблі-Лідер 3
Власов Юрій Lifecell 3
Власюк Дмитро Торнадо 3
Волошин Андрій Інтер 3
Волчанський Ігор КАЗ 3
Габатель Сергій ДБК-2 3
Горбачов Олексій FC “Diamant” 3
Грох Сергій Ковчег 3
Дзьобан Михайло ФК “Крупа” 3
Доценко Олександр Інкогніто 3
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 3
Дурда Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 3
Константинов Ігор Вуд-Молл 3
Котенков Ігор Моноліт 3
Кошелюк Вадим Регбі-Evolution 3
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 3
Лазоренко Ігор Алмаз 3
Лахмай Валерій СК “Новатор Арті-Спорт” 3
Мартинюк Володимир Інтер 3
Мировіцький Олексій Моноліт 3
Нарожний Ігор Smile 3
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 3
Печуляк Андрій Моноліт 3
Пугачов Віталій Lifecell 3
Росінський Сергій Алмаз 3
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 3
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 3
Тарахтій Костянтин Інкогніто 3
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 3
Хом’як Богдан Вуд-Молл 3
Швець Дмитро БРАЗЕР 3
Ягодзінський Віталій Вуд-Молл 3
Ліщук Петро Стимул 3 (1)
Іщук Олександр Lifecell 2
Бігус Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 2
Бєляк Павло Торнадо 2
Бабій Олександр FC “Diamant” 2
Батура Дмитро БРАЗЕР 2
Бачинський Богдан ДБК-2 2
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 2
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Вєтров Олександр Інтер 2
Вараниця Михайло Новатор-2 2
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 2
Горбачов Євген Стимул 2
Гуральник Владислав Стимул 2
Дідичук Максим FC “Diamant” 2
Данилюк Олександр Амадока 2
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Дячок Андрій Booster 2
Журавський Василь FC “Diamant” 2
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 2
Квока Сергій Smile 2
Ковальчук Олександр Lifecell 2
Ковтонюк Олександр КАЗ 2
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 2
Корчевний Олександр ХЕМТ 2
Кришталь Віктор Амадока 2
Крохан Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 2
Крук Денис Ковчег 2
Кучерявий Олександр СК “Новатор Арті-Спорт” 2
Кушнір Роман Електротранс 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Легун Костянтин Rexsoft 2
Люховець Андрій Lifecell 2
Мігунов Олександр Регбі-Evolution 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 2
Мостовий Іван Новатор-2 2
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 2
Одарич Сергій Новатор-2 2
Олексійчук Віталій Інкогніто 2
Орін Андрій Регбі-Evolution 2
Островський Дмитро Інкогніто 2
Пономарьов Віталій Амадока 2
Попик Олег Легіон 2
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 2
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 2
Соловей Олексій Вуд-Молл 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Суєцький Олег Меблі-Лідер 2
Таранціца Андрій Алмаз 2
Тимошенко Антон ФК “Розсоша” 2
Тимощук Олександр ХЕМТ 2
Титула Микола БРАЗЕР 2
Фурік Олександр ДБК-2 2
Чабан Артем Перша Приватна Броварня 2
Чемерис Владислав ДЮСШ №1-Україна 2
Шитенков Артур Ковчег 2
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 2
Щербицький Андрій ДЮСШ №1-Фенікс 2
Ягольніцький Андрій Перша Приватна Броварня 2
Бурденюк Микола СК “Новатор Арті-Спорт” 2 (1)
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Апанович Максим Booster 1
Багрій Владислав Booster 1
Бардієр Богдан Легіон 1
Бедриківський Руслан Торнадо 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 1
Васільєв Руслан Стимул 1
Галак Олександр Перша Приватна Броварня 1
Галачинський Василь БРАЗЕР 1
Гах Олександр Аванті 1
Голова Сергій Легіон 1
Гончар Андрій ХЕМТ 1
Горбатюк Андрій ФК “Розсоша” 1
Граматчиков Олексій Перша Приватна Броварня 1
Григорчук Василь ФК “Крупа” 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1-Україна 1
Гурняк Олександр Алмаз 1
Даниленко Михайло ХЕМТ 1
Дарченко Віктор Моноліт 1
Дашевський Роман ЗА-ЗУЛ 1
Дем’янюк Владислав Торнадо 1
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 1
Дехтяр Андрій Енергетик 1
Духанін Костянтин FURY 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 1
Загорянський Максим Торнадо 1
Заяць Роман Перша Приватна Броварня 1
Зеленський Олександр Інкогніто 1
Зюбрицький Віталій Smile 1
Карпюк Максим Легіон 1
Кацатадзе Максим Алмаз 1
Клімов Роман Ковчег 1
Коваленко Богдан СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Коваленко Михайло Lifecell 1
Ковальський Дмитро КАЗ 1
Коздронь Віталій Новатор-2 1
Козовик Володимир Вуд-Молл 1
Кокойко Ігор БРАЗЕР 1
Комар Сергій ХЕМТ 1
Копицяк Артем Booster 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Кравчук Андрій Booster 1
Лисий Олександр ФК “Розсоша” 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Лозінський Дмитро ХЕМТ 1
Ляур Максим ДЮСШ №1-Україна 1
Мальков Олександр Новатор-2 1
Мальчик Микола Енергетик 1
Мандрик Вадим ФК “Розсоша” 1
Машталер Андрій Меблі-Лідер 1
Медведчук Максим Регбі-Evolution 1
Мещеряков Олексій Lifecell 1
Нік Мустафа Smile 1
Олійник Сергій Енергетик 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Онофріюк Андрій Алмаз 1
Орехівський Сергій Booster 1
Осадчук Володимир Новатор-2 1
Оселедько Олексій Smile 1
Півовар Владислав Електротранс 1
Підгорний Владислав Стріла-ХГПА 1
Павлік Ангеліна Lifecell 1
Паламарчук Андрій Моноліт 1
Палчинський Владислав ХЕМТ 1
Панчук Андрій Аванті 1
Панчук Сергій Smile 1
Патоїшин Михайло Вуд-Молл 1
Пачевський Дмитро ДЮСШ №1-Україна 1
Пелехатий Павло Стріла-ХГПА 1
Пендичук Олександр ХЕМТ 1
Перчак Ігор Інтер 1
Петришин Олександр ФК “ЮАН” 1
Петрук Євген Rexsoft 1
Печинюк Сергій ФК “ЮАН” 1
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна 1
Побута Анатолій Smile 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Україна 1
Родич Ярослав Аванті 1
Романенко Євген Моноліт 1
Рудий Віктор Енергетик 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 1
Сєднєв Єгор ХЕМТ 1
Саковський Андрій Енергетик 1
Сич Максим ХЕМТ 1
Слободян Олександр Амадока 1
Смульський Володимир Стимул 1
Тарасек Назар ДЮСШ №1-Фенікс 1
Тарасов Андрій Smile 1
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 1
Тріфонов Сергій Аванті 1
Трочинський Олександр Регбі-Evolution 1
Фамілярський Вадим Smile 1
Федик Вадим Стріла-ХГПА 1
Харчук Назар Зооветпром-Поділля 1
Ціпко Дмитро Smile 1
Цісар Олександр Ковчег 1
Цибулько Олександр Енергетик 1
Шабатура Максим Аванті 1
Якимчук Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Янов Дем’ян FC “Diamant” 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Янчук Сергій Інкогніто 1
Ярута Віталій Новатор-2 1
Яцков Дмитро ДБК-2 1
Яцьков Сергій Стимул 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Абзалов Костянтин Моноліт 1 3 8
Бандирський Андрій Перша Приватна Броварня 1 2 7
Константинов Ігор Вуд-Молл 1 2 7
Чемерис Владислав ДЮСШ №1-Україна 1 2 7
Батура Дмитро БРАЗЕР 1 1 6
Грисюк Іван ФК “Крупа” 1 1 6
Королевський Олександр Електротранс 1 1 6
Король Орест ФК “Крупа” 1 1 6
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 1 6
Малюта Ігор СК “Новатор Арті-Спорт” 1 1 6
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1 1 6
Харчук Назар Зооветпром-Поділля 1 1 6
Юзиков Артем FC “Diamant” 1 1 6
Яцков Дмитро ДБК-2 1 1 6
Бойко Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 1 0 5
Горчиця Олександр ХЕМТ 1 0 5
Лазоренко Ігор Алмаз 1 0 5
Мостовий Іван Новатор-2 1 0 5
Яцьков Сергій Стимул 1 0 5
Горбачов Євген Стимул 0 3 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Ахмат Різвон СК “Новатор Арті-Спорт” 0 2 2
Бесіда Ігор ДБК-2 0 2 2
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 0 2 2
Бойчук Василь Інкогніто 0 2 2
Даценко Максим ДБК-2 0 2 2
Дем’янюк Владислав Торнадо 0 2 2
Закордонець Василь Стріла-ХГПА 0 2 2
Камінський Артем Регбі-Evolution 0 2 2
Киданов Олександр Rexsoft 0 2 2
Клімов Роман Ковчег 0 2 2
Копицяк Артем Booster 0 2 2
Корольков Владислав Зооветпром-Поділля 0 2 2
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 2 2
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 2 2
Кушнір Роман Електротранс 0 2 2
Мальков Олександр Новатор-2 0 2 2
Машталер Андрій Меблі-Лідер 0 2 2
Пендичук Олександр ХЕМТ 0 2 2
Прудников Євгеній Зооветпром-Поділля 0 2 2
Рудоман Іван Аванті 0 2 2
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 2 2
Тріфонов Сергій Аванті 0 2 2
Андрєєв Валерій Smile 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Білий Євген Регбі-Evolution 0 1 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Бас Іван Стріла-ХГПА 0 1 1
Бейбутов Руслан Перша Приватна Броварня 0 1 1
Бельський Анатолій Інтер 0 1 1
Бех Артем ФК “Крупа” 0 1 1
Боднар Сергій ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Боднарчук Сергій Легіон 0 1 1
Бойко Олег Енергетик 0 1 1
Бондар Ігор Амадока 0 1 1
Бороусов Вадим Ковчег 0 1 1
Борщ Олександр КАЗ 0 1 1
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Бурденюк Микола СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 0 1 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Власов Віктор Інтер 0 1 1
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 0 1 1
Вознюк Руслан Електротранс 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гайдук Сергій FURY 0 1 1
Гах Олександр Аванті 0 1 1
Горбачов Олексій FC “Diamant” 0 1 1
Граматчиков Олексій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Гук Дмитро FURY 0 1 1
Гурняк Олександр Алмаз 0 1 1
Данилюк Олександр Амадока 0 1 1
Даниш Вадим Алмаз 0 1 1
Дашевський Роман ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Деусов Олександр Інтер 0 1 1
Дехтяр Андрій Енергетик 0 1 1
Дзьобан Михайло ФК “Крупа” 0 1 1
Дишльовський Ігор Smile 0 1 1
Доценко Олександр Інкогніто 0 1 1
Дурда Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Жуковський Олександр Booster 0 1 1
Зеленський Олександр Інкогніто 0 1 1
Карпюк Максим Легіон 0 1 1
Ковалюк Олександр ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Козак Євген Rexsoft 0 1 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Кокойко Ігор БРАЗЕР 0 1 1
Коляновський Віталій ФК “Крупа” 0 1 1
Костенко Андрій Амадока 0 1 1
Крепчук Максим Перша Приватна Броварня 0 1 1
Кришталь Віктор Амадока 0 1 1
Крищук Броніслав Booster 0 1 1
Крохан Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Крук Денис Ковчег 0 1 1
Ліщук Петро Стимул 0 1 1
Луценко Роман Аванті 0 1 1
Люховець Андрій Lifecell 0 1 1
Ляур Максим ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Мірзаков Олександр Інтер 0 1 1
Маковей Артем Ковчег 0 1 1
Малаш Максим ХЕМТ 0 1 1
Мальчик Микола Енергетик 0 1 1
Марко Юрій Амадока 0 1 1
Матвієнко Сергій Торнадо 0 1 1
Медведчук Максим Регбі-Evolution 0 1 1
Мисик Артур Перша Приватна Броварня 0 1 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Мочульський Володимир ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Муртазін Даниїл Ковчег 0 1 1
Ніньовський Михайло СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Олійник Сергій Енергетик 0 1 1
Ортинський Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Осадчук Володимир Новатор-2 0 1 1
Оселедько Олексій Smile 0 1 1
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 1 1
Островський Дмитро Інкогніто 0 1 1
Півовар Владислав Електротранс 0 1 1
Підгорний Владислав Стріла-ХГПА 0 1 1
Підручний Роман Легіон 0 1 1
Павлюк Василь Вуд-Молл 0 1 1
Пастух Олександр Енергетик 0 1 1
Пачевський Дмитро ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Пелехатий Павло Стріла-ХГПА 0 1 1
Печинюк Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Пилипчук Артур ДБК-2 0 1 1
Побута Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Подлюк Олександр FURY 0 1 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Посполіта Віталій Новатор-2 0 1 1
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 0 1 1
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Савенко Антон Легіон 0 1 1
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 0 1 1
Сич Максим ХЕМТ 0 1 1
Славінський В’ячеслав FURY 0 1 1
Слободенюк Олександр Lifecell 0 1 1
Смолій Михайло ФК “Розсоша” 0 1 1
Сокирник Вадим Амадока 0 1 1
Сорока Олександр Інкогніто 0 1 1
Степанюк Євген Аванті 0 1 1
Суєцький Ігор Меблі-Лідер 0 1 1
Тарасек Назар ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Тарасенко Віктор Регбі-Evolution 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Теліщак Олег Амадока 0 1 1
Федик Вадим Стріла-ХГПА 0 1 1
Флік Олександр Стріла-ХГПА 0 1 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Фурік Олександр ДБК-2 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Христофоров Євгеній ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Циц Сергій Інкогніто 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Чуловський Вячеслав Енергетик 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шитенков Артур Ковчег 0 1 1
Шкодяк Данило Вуд-Молл 0 1 1
Шмаль Валентин ХЕМТ 0 1 1
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 0 1 1
Шутяк Дмитро FURY 0 1 1
Щербицький Андрій ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Ягодзінський Віталій Вуд-Молл 0 1 1
Ягольніцький Андрій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Янов Валерій Моноліт 0 1 1
Янчук Сергій Інкогніто 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Лебідь Павло (“ДЮСШ №1-Україна”)

Мостовий Іван (“Новатор-2”)

Юзиков Артем (FC “Diamant”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here