Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 7-ого туру

0
439

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Ярослав Майстер М’яча 39
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 18
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 14
Вівсянко Руслан Гладіатор 14 (1)
Олійник Владислав Локомотив 11
Барицький Вадим АВТО STREET 10
Гришак Ростислав АВТО STREET 10
Кухар Сергій Локомотив 10
Гула Вадим Нева 9
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 9
Ковальчук Олексій ХФК Давид 9
Кравець Артем Меблі-Лідер 9
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 9
Шкодяк Іван WOODMALL 9
Ващук Василь Меблі-Лідер 9 (1)
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 8
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 8
Онищук Юрій Престиж-Авто 8
Хомяк Богдан WOODMALL 8
Юрчак Михайло ХФК Давид 8
Нікулець Антон Modesto 8 (1)
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 8 (1)
Бресь Максим WOODMALL 7
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 7
Жуковський Олександр Booster 7
Журавльов Ігор Поділля-АТО 7
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 7
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 7
Полупан Олександр. Ковчег-2 7
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 7
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 7
Смолко Максим ФК “Бронівка” 7
Шаравара Ігор СТВ 7
Шкодяк Данило WOODMALL 7
Богуславський Денис WOODMALL 6
Власюк Ярослав Нева 6
Дідишин Владислав Ковчег-2 6
Зубик Олег АВТО STREET 6
Корженівський Богдан Dark Horse 6
Немодрук Андрій Меблі-Лідер 6
Самолига Олег Електротранс 6
Стасюк Вадим АВТО STREET 6
Яровець Юрій ФК “Антонівці” 6
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 5
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 5
Будніцький Михайло Локомотив 5
Волколуп Андрій Авіатор 5
Волосянко Денис Зоря 5
Гіба Денис Ковчег-2 5
Горбачов Євген Нева 5
Дідора Павло ФК “Жищинці” 5
Даньків Василь Vavilon 5
Дмитришин Михайло FC “Friends” 5
Дубовик Дмитро Dark Horse 5
Дячок Олександр Booster 5
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 5
Козак Іван АВТО STREET 5
Константінов Ігор WOODMALL 5
Король Іван Victory 5
Костомаха Віталій Astrum 5
Лисенко Вадим Dark Horse 5
Лучко Віталій Vavilon 5
Орін Андрій СК “Проскурів” 5
Остапюк Артем Авіатор 5
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 5
Романюк Андрій ПЛАТІК 5
Ромасюков Артем Astrum 5
Слободенюк Олександр СТВ 5
Тимчук Андрій Локомотив 5
Франков Іван ПЛАТІК 5
Щербатюк Андрій Електротранс 5
Ярмощук Вадим Електротранс 5
Попельнюк Артем Авіатор 5 (1)
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 4
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 4
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 4
Буртовий Сергій. ХФК Давид 4
Васільєв Руслан Vavilon 4
Гудзь Богдан Престиж-Авто 4
Гусар Євген ФК “Антонівці” 4
Кирилюк Владислав Vavilon 4
Ковалевський Дмитро Округ 4
Козак Віталій Локомотив 4
Козак Святослав Victory 4
Крищуцький Андрій ХФК Давид 4
Люлько Микола Поділля-АТО 4
Лях Ігор Vavilon 4
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 4
Мартиненко Іван Авіатор 4
Нагорняк Володимир Прогрес-В 4
Підмурняк Олексій WOODMALL 4
Сеник Олександр Тайфун 4
Скотинянський Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 4
Смішко Олександр Будівельник 4
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 4
Ящук Дмитро Престиж-Авто 4
Кейлик Денис Зоря 4 (1)
Іщук Артем АВТО STREET 3
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 3
Барабаш Андрій Округ 3
Баськов Сергій Прогрес-В 3
Березніцький Сергій Victory 3
Бобрик Віталій Поділля-АТО 3
Буртовий Сергій АВТО STREET 3
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 3
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 3
Гнідий Сергій Dark Horse 3
Готка Сергій ФК “Бронівка” 3
Гринь Олександр Округ 3
Дроздов Олександр Гладіатор 3
Дячок Андрій Booster 3
Дячок Віталій Booster 3
Коваль Дмитро Прогрес-В 3
Кожан Сергій FC “Friends” 3
Копицяк Артем Booster 3
Корчевний Олександр ПЛАТІК 3
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 3
Кустіцький Віталій ФК “Ружичанка” 3
Лабунський Олег Тайфун 3
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 3
Лазарчук Дмитро Ветеран (Хмельницький) 3
Левандівський Артем АВТО STREET 3
Лучінін Вадим Dark Horse 3
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 3
Матвійчук Олександр Тайфун 3
Морозов Ростислав АВТО STREET 3
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 3
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 3
Петлюк Богдан Нева 3
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 3
Присяжний Владислав Карат-Олешин-2 3
Рогальський Андрій Нева 3
Романюк Олександр СК “Проскурів” 3
Рудько Андрій Поділля-АТО 3
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 3
Самарук Віктор Авіатор 3
Слободян Олександр Поділля-АТО 3
Тимошенко Антон Поділля-АТО 3
Ткачук Андрій Гладіатор 3
Трохимчук Олександр Тайфун 3
Чернилевський Ростислав Astrum 3
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 3
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 3
Шиманський Анатолій FC “Friends” 3
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 3
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 3 (1)
Нагорняк Віталій Прогрес-В 3 (1)
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 3 (1)
Тичинський Дмитро Наркевицька ОТГ 3 (1)
Євсєєв Ярослав ФК “Антонівці” 2
Ємець Ілля Прогрес-В 2
Аванасьєв Олексій Ковчег-2 2
Алексїїв Дмитро Гладіатор 2
Ангелюк Ілля ФК “Бронівка” 2
Андрєєв Валерій СК “Проскурів” 2
Бігун Михайло Dark Horse 2
Білик Вадим Modesto 2
Білик Сергій Округ 2
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 2
Барицький Олег АВТО STREET 2
Басистюк Роман Меблі-Лідер 2
Божек Роман Booster 2
Болотюх Іван Нева 2
Брик Едуард Тайфун 2
Вербовий Євгеній Зоря 2
Виноградов Андрій СК “Проскурів” 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Гайдамашко Андрій ФК “Антонівці” 2
Гладкий Станіслав Зоря 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Григорьєв Вадим Локомотив 2
Гуменюк Юрій Victory 2
Гурняк Костянтин ФК “Гвардійськ” 2
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 2
Драчевський Денис Прогрес-В 2
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 2
Зьолко Михайло Майстер М’яча 2
Каліновський Віктор Будівельник 2
Касперський Олександр СТВ 2
Клімчук Володимир Тайфун 2
Коваль Костянтин Карат-Олешин-2 2
Ковальчук Олександр СТВ 2
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 2
Кривак Михайло Astrum 2
Крищук Броніслав Booster 2
Кучер Костянтин Зоря 2
Кушнір Роман Електротранс 2
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 2
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 2
Лебедін Олег АВТО STREET 2
Микитюк Олександр Будівельник 2
Михайлюк Іван Локомотив 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 2
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 2
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 2
Паламарчук Андрій FC “Friends” 2
Паламарчук Назар Карат-Олешин-2 2
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 2
Пасічник Сергій Гладіатор 2
Полупан Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Попик Олег Локомотив 2
Примуш Роман Округ 2
Прокоф’єв Юрій ФК “Студениця” 2
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 2
Рибак Роман FC “Friends” 2
Рудишин Дмитро Гладіатор 2
Соловей Олексій Електротранс 2
Сосоєв Дмитро ФОСК “Спортлідер” 2
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 2
Ткачук Денис Modesto 2
Трохимчук Павло ФК “Гвардійськ” 2
Успенський Валерій АВТО STREET 2
Фабіян Владислав Локомотив 2
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 2
Федоров Степан Ветеран (Хмельницький) 2
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 2
Цісар Олександр Ковчег-2 2
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 2
Цвик Максим ФК “Гвардійськ” 2
Чернов Вадим Престиж-Авто 2
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 2
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 2
Яцків Михайло Електротранс 2
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 2 (1)
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 2 (1)
Шебетко Петро Поділля-АТО 2 (1)
Радько Віталій Зоря 2 (2)
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 1
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 1
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 1
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 1
Білий Віталій ФК “Жищинці” 1
Білик Денис Гладіатор 1
Білик Руслан Нева 1
Балюк Віталій Округ 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 1
Барчук В’ячеслав Astrum 1
Березюк Володимир СК “Проскурів” 1
Берест Михайло ФК “Студениця” 1
Бесага Денис ФК “Гвардійськ” 1
Бикальський Іван ХФК Давид 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Брозніцький Артур Локомотив 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Вівсянко Богдан Гладіатор 1
Васильчук Іван Booster 1
Вельц Віталій ФК “Студениця” 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Голеніщев Ігор Локомотив 1
Гоцалюк Іван Прогрес-В 1
Гуральник Владислав Нева 1
Гурський Микола Vavilon 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 1
Диса Олег Vavilon 1
Жучковський Віталій Dark Horse 1
Занихайло Роман Будівельник 1
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 1
Зарицький Ігор ФК “Жищинці” 1
Захарчук Ярослав ФОСК “Спортлідер” 1
Заяц Валерій Округ 1
Збіглий Анджей Зоря 1
Канарський Олег ФК “Жищинці” 1
Капелусь Григорій Modesto 1
Каплун Кирило Карат-Олешин-2 1
Карачун Тарас Modesto 1
Каськов Валентин ФК “Антонівці” 1
Каштан Василь ФК “Студениця” 1
Ковальчук Сергій Victory 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1
Корабельніков Артур Гладіатор 1
Королевський Олександр Електротранс 1
Королюк Олександр СТВ 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 1
Красюк Василь Гладіатор 1
Круторогий Андрій Авіатор 1
Кузьмін Олександр Авіатор 1
Ларіоненко Олександр Victory 1
Лисак Володимир Будівельник 1
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 1
Ляур Максим ПЛАТІК 1
Мірошник Руслан Dark Horse 1
Майстер Костянтин Округ 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Малько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 1
Маначин Олександр Modesto 1
Мариняк Олег Modesto 1
Махніцький Валерій ФК “Жищинці” 1
Маць Сергій FC “Friends” 1
Мельник Дмитро Modesto 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Мельничук Олександр Локомотив 1
Миронюк Максим ПЛАТІК 1
Михайлюк Максим Будівельник 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 1
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1
Мурзінов Іван Гладіатор 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 1
Олексійчук Віталій Карат-Олешин-2 1
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Панасенков Андрій Ветеран (Хмельницький) 1
Панасюк Павло Гладіатор 1
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 1
Полторацький Владислав АВТО STREET 1
Понятовський Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 1
Приходько Олександр Майстер М’яча 1
Прокопчук Вадим Локомотив 1
Редько Дмитро СК “Проскурів” 1
Решетник Тарас Електротранс 1
Рибак Сергій ФК “Студениця” 1
Рикун Богдан Поділля-АТО 1
Сімчук Павло АТ “Хмельницькобленерго” 1
Сабаревський Сергій Нева 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Самоші Сергій ФК “Гвардійськ” 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сербіновський Дмитро СТВ 1
Собольський Андрій СТВ 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 1
Станіславов Костянтин Зоря 1
Стрельбіцький Олександр ФК “Ружичанка” 1
Ступніцький Євген ФК “Ружичанка” 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 1
Флік Олександр Dark Horse 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 1
Цісар Микола Ковчег-2 1
Цибрій Дмитро FC “Friends” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Чекирда Руслан ПЛАТІК 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Чернишов Руслан Будівельник 1
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шаманський Сергій WOODMALL 1
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 1
Швед Максим ПЛАТІК 1
Шевчук Антон WOODMALL 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Шкодяк Володимир WOODMALL 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1
Янюк Дмитро ПЛАТІК 1
Яцишин Олександр СК “Проскурів” 1
Яцьков Сергій Нева 1
Ільков Олександр Майстер М’яча 1 (1)
Машталір Андрій Меблі-Лідер 1 (1)
Походзей Петро FC “Friends” 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шкодяк Данило WOODMALL 1 3 8
Дячок Віталій Booster 1 1 6
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 1 1 6
Олійник Владислав Локомотив 1 1 6
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 1 1 6
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1 1 6
Барицький Вадим АВТО STREET 1 0 5
Березніцький Сергій Victory 1 0 5
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Гурський Микола Vavilon 1 0 5
Дудар Сергій Vavilon 1 0 5
Дячок Андрій Booster 1 0 5
Заяц Валерій Округ 1 0 5
Коник Олександр Будівельник 1 0 5
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1 0 5
Кузь Родіон WOODMALL 1 0 5
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1 0 5
Морозов Ростислав АВТО STREET 1 0 5
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1 0 5
Музика Сергій ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 1 0 5
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1 0 5
Романчев Віталій Тайфун 1 0 5
Садовець Роман Прогрес-В 1 0 5
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 1 0 5
Федорчук Володимир Victory 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 4 4
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 4 4
Бресь Максим WOODMALL 0 3 3
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 3 3
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 0 3 3
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 3 3
Орін Андрій СК “Проскурів” 0 3 3
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 0 3 3
Слободенюк Олександр СТВ 0 3 3
Апанович Максим Booster 0 2 2
Вівсянко Богдан Гладіатор 0 2 2
Вербовий Євгеній Зоря 0 2 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 0 2 2
Журавльов Ігор Поділля-АТО 0 2 2
Загорецький Віталій СТВ 0 2 2
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 0 2 2
Кирилюк Владислав Vavilon 0 2 2
Ковалевський Дмитро Округ 0 2 2
Ковальчук Олександр СТВ 0 2 2
Корженівський Богдан Dark Horse 0 2 2
Крищук Броніслав Booster 0 2 2
Лозіцький Андрій Victory 0 2 2
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 0 2 2
Майстер Костянтин Округ 0 2 2
Маць Сергій FC “Friends” 0 2 2
Мельник Дмитро Modesto 0 2 2
Михайлюк Максим Будівельник 0 2 2
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 2 2
Онищук Вадим Меблі-Лідер 0 2 2
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 0 2 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 0 2 2
Побережний Костянтин Будівельник 0 2 2
Суліма Денис Modesto 0 2 2
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 0 2 2
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 2 2
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 0 2 2
Ярмощук Вадим Електротранс 0 2 2
Алексїїв Дмитро Гладіатор 0 1 1
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 0 1 1
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 1 1
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 0 1 1
Бігун Михайло Dark Horse 0 1 1
Білик Сергій Округ 0 1 1
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 0 1 1
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Барабаш Андрій Округ 0 1 1
Баранов Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Барчук В’ячеслав Astrum 0 1 1
Батурко Олександр Округ 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бись Богдан ХФК Давид 0 1 1
Бойко Володимир Авіатор 0 1 1
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Брагарчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Будніцький Михайло Локомотив 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вежбицький В’ячеслав Тайфун 0 1 1
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Возборський Павло Astrum 0 1 1
Волколуп Андрій Авіатор 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гіба Денис Ковчег-2 0 1 1
Гілевич Ігор Vavilon 0 1 1
Гаврищук Валерій Локомотив 0 1 1
Генцар Микола ФК “Студениця” 0 1 1
Гладкий Станіслав Зоря 0 1 1
Гончар Дмитро Astrum 0 1 1
Готка Сергій ФК “Бронівка” 0 1 1
Гришак Ростислав АВТО STREET 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гуменюк Юрій Victory 0 1 1
Гура Федір Тайфун 0 1 1
Гуцалюк Володимир ФК “Ружичанка” 0 1 1
Дідишин Владислав Ковчег-2 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Дубовик Дмитро Dark Horse 0 1 1
Збіглий Анджей Зоря 0 1 1
Здоровило Ігор Майстер М’яча 0 1 1
Карачун Тарас Modesto 0 1 1
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Ковальчук Роман Поділля-АТО 0 1 1
Ковальчук Сергій Victory 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Костомаха Віталій Astrum 0 1 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 0 1 1
Красюк Василь Гладіатор 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Кузьмін Олександр Авіатор 0 1 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кучер Костянтин Зоря 0 1 1
Ларіоненко Олександр Victory 0 1 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Лисак Володимир Будівельник 0 1 1
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 0 1 1
Литвинюк Павло Локомотив 0 1 1
Ляліхов Вадим Прогрес-В 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Мірошник Руслан Dark Horse 0 1 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Матвійчук Олександр Тайфун 0 1 1
Мельник Іван ФК “Студениця” 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 0 1 1
Муляр Ярослав Майстер М’яча 0 1 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 0 1 1
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 0 1 1
Онищук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Панасюк Павло Гладіатор 0 1 1
Пасічник Сергій Гладіатор 0 1 1
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Походзей Павло Гладіатор 0 1 1
Радько Віталій Зоря 0 1 1
Решетник Тарас Електротранс 0 1 1
Романюк Андрій ПЛАТІК 0 1 1
Рудько Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Сало Юрій Поділля-АТО 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сеник Олександр Тайфун 0 1 1
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Сович Андрій Майстер М’яча 0 1 1
Стасюк Вадим АВТО STREET 0 1 1
Стрельченко Павло Victory 0 1 1
Суберляк Денис СТВ 0 1 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 0 1 1
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 0 1 1
Тимчук Андрій Локомотив 0 1 1
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Ткачук Володимир Dark Horse 0 1 1
Ткачук Денис Modesto 0 1 1
Тостановський Антон Округ 0 1 1
Хмиз Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Чернилевський Ростислав Astrum 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Чернишов Руслан Будівельник 0 1 1
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 0 1 1
Шаманський Сергій WOODMALL 0 1 1
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 0 1 1
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Шкодяк Іван WOODMALL 0 1 1
Шостацький Максим Престиж-Авто 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шебетко Петро (“Поділля-АТО”)

Погожевський Олександр (“Карат-Олешин-2”)

Олійник Владислав (“Локомотив”)

Кузь Родіон (“WOODMALL”)

Суєцький Олег (Наркевицька ОТГ)

Дудар Сергій (“Vavilon”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here