Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після 9-ого туру

0
240

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 23
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 15
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 15 (1)
Гаман Денис Vitagro 14
Мазур Назар Черепаха 14
Познанський Дмитро ТAD 14
Щепанський Максим Melix 14
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 13
Самолига Олег Електротранс 13 (1)
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 12
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 12
Марчук Назар Гладіатор 12
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 11
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 11
Атерлей Василь Lifecell 10
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 10
Молодих Сергій Фортуна 10
Пушкар Олексій МФК “Буг” 10
Савчук Олексій STV 10
Андрійчук Богдан ФК “Житниця Поділля” 9
Вівсянко Руслан Гладіатор 9
Лозицький Віталій ФК “Міць” 9
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 8
Бесіда Ігор Електротранс 8
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 8
Коваль Дмитро Прогрес-В 8
Костомаха Віталій FC ASTRUM 8
Тарантаєв Максим Скорпіон 8
Локазюк Віктор Скорпіон 8 (1)
Болдижев Данило Фенікс 7
Васильчук Владислав Електротранс 7
Гуменюк Андрій ФК “Житниця Поділля” 7
Земок Олександр FC ASTRUM 7
Касперський Олександр STV 7
Мощанець Дмитро Vitagro 7
Новаков Максим ФК “Міць” 7
Підгородецький Сергій Lifecell 7
Сметюх Тимофій Прикордонник-2 7
Ткаліч Ігор Ліон-ВСП 7
Вітка Сергій Черепаха 6
Глушко Владислав Сокіл-2 6
Головко Юрій Черепаха 6
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 6
Дідора Павло ФК “Жищинці” 6
Козар Іван ФК “Лісоводи” 6
Косогоров Максим Dark Horse 6
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 6
Першин Назар Сокіл-2 6
Подколзін Валерій МФК “Буг” 6
Самедінов Андрій FC ASTRUM 6
Самолюк Павло СуперСіп 6
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 6
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля” 6
Баценко Іван СуперСіп 5
Долгуля Максим Фенікс 5
Залевський Олександр ДЮФК Случ 5
Лабець Анатолій Lifecell 5
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 5
Мацерук Артем FC “ADRENALINE” 5
Онищук Юрій ФК “Житниця Поділля” 5
Пилипчук Андрій Фортуна 5
Ромасюков Артем FC ASTRUM 5
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 5
Стасюк Кирило Сокіл-2 5
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 5
Тернавський Юрій Черепаха 5
Ходацький Данило Фенікс 5
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля” 5
Кривак Михайло FC ASTRUM 5 (1)
Михальчук Тарас МФК “Буг” 5 (1)
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 5 (1)
Івасечко Тарас Черепаха 4
Балйемез Хасан ХОП 4
Галайко Олег ХОП 4
Гах Олександр Поділля-АТО 4
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 4
Голюк Олександр Поділля-АТО 4
Гончарський Роман Агро-Ком 4
Демиденко Тарас Dark Horse 4
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 4
Дузєв Сергій Melix 4
Жаворонков Георгій Dark Horse 4
Капатинський Тимур FC “ADRENALINE” 4
Карачун Максим Кристал 4
Ковтун Вадим ТAD 4
Кордонець Дмитро Фортуна 4
Королюк Олександр STV 4
Куцак Максим Фортуна 4
Лисий Віталій Карат MEBLI REMTION-2 4
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 4
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 4
Майстер Костянтин ХОП 4
Мельник Артем. Dark Horse 4
Мельник Максим Сокіл-2 4
Микуляк Дмитро Черепаха 4
Середа Юрій Поділля-АТО 4
Скотинянський Назар Агро-Ком 4
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля” 4
Терлецький Павло ТAD 4
Франков Володимир Черепаха 4
Хмелівський Олександр FC ASTRUM 4
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 4
Яржемський Іван ТAD 4
Ярмощук Вадим Електротранс 4
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 4 (1)
Зарицький Ігор Кристал 4 (1)
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 4 (1)
Бабій Євген Скорпіон 3
Барабаш Денис ТAD 3
Баськов Сергій Прогрес-В 3
Бистрих Володимир Dark Horse 3
Богуцький Віталій АІЩДІШ 3
Боднар Нікіта Фенікс 3
Войтов Сергій ХОП 3
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 3
Гордань Володимир ФК “Міць” 3
Гурний Роман Vitagro 3
Давидов Ярослав Ліон-ВСП 3
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 3
Кащен Тимур Сокіл-2 3
Кобзаренко Владислав Dark Horse 3
Кондратюк Микола Lifecell 3
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 3
Кричківський Андрій Ліон-ВСП 3
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 3
Кучер Костянтин Скорпіон 3
Лучінін Вадим Гладіатор 3
Мелимука Олександр ТAD 3
Мельник Сергій МФК “Буг” 3
Миколенко Максим Ліон-ВСП 3
Мосейко Олег МФК “Сервіс-Буд” 3
Науменко Руслан Фортуна 3
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 3
Орлов Олександр Vitagro 3
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля” 3
Садовець Роман Прогрес-В 3
Сампір Владислав Прикордонник-2 3
Сас Павло Фортуна 3
Тарташ Віталій ХОП 3
Ткачук Андрій Гладіатор 3
Черенков Костянтин Поділля-АТО 3
Черних Олександр Прикордонник-2 3
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 3
Шаткун Євген FC ASTRUM 3
Шевчук Андрій Dark Horse 3
Ярощук Олексій Гладіатор 3
Ясенко Дмитро STV 3
Гіджеліцький Ігор ФК “Міць” 3 (1)
Євсюков Демид Фенікс 2
Ігнатов Вадим СуперСіп 2
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 2
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 2
Білань Ігор ХОП 2
Білик Денис Гладіатор 2
Барабаш Андрій FC “Friends-Old Boys” 2
Басистюк Едуард ТAD 2
Бейер Ерік ТAD 2
Блессінг Кахока Гладіатор 2
Бугаєнко Сергій Поділля-АТО 2
Герецький Віктор АІЩДІШ 2
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 2
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 2
Гудзь Богдан ФК “Житниця Поділля” 2
Даниш Вадим МФК “Буг” 2
Дацко Максим Прикордонник-2 2
Дорошенко Андрій Ліон-ВСП 2
Дручков Артур Melix 2
Думанський Андрій Скорпіон 2
Жеребний Артем ФК “Сутківці” 2
Журба Володимир FC ASTRUM 2
Зєвакін Олександр Dark Horse 2
Загорецький Віталій STV 2
Закуренко Олександр СуперСіп 2
Коваль Вадим Фортуна 2
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 2
Козар Олександр СуперСіп 2
Коньков Іван Фенікс 2
Кравчук Вадим ФК “Жищинці” 2
Красюк Василь Карат MEBLI REMTION-2 2
Кривунець Максим ДЮФК Случ 2
Лянскорунський Валентин ФК “Міць” 2
Лянскорунський Сергій ФК “Міць” 2
Макарчук Віталій Скорпіон 2
Макодрай Ярослав STV 2
Малімон Артем ФК “Сутківці” 2
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 2
Моцний Максим ФК “Жищинці” 2
Муляр Богдан. Кристал 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 2
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 2
Некрасов Григорій МФК “Буг” 2
Парасочка Євген СуперСіп 2
Пендичук Андрій Melix 2
Петриковець Дмитро Ліон-ВСП 2
Похно Вадим Кристал 2
Пюрко Владислав ТAD 2
Рак Сергій ТAD 2
Рогожніков Олег Фенікс 2
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 2
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 2
Скриницький Микола МФК “Сервіс-Буд” 2
Слободян Вадим ФК “Сутківці” 2
Степко Валерій Електротранс 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 2
Туменко Олександр Фортуна 2
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 2
Хроменко Максим ДЮФК Случ 2
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 2
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля” 2
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 2
Шевчук Сергій МФК “Буг” 2
Шелист Олексій STV 2
Шишурок Ілля Агро-Ком 2
Шуляк Сергій ДЮФК Случ 2
Щербатюк Вадим ТAD 2
Алексєєв Микола Кристал 2 (1)
Балюк Віталій ХОП 2 (1)
Євстіфеєв Руслан Ліон-ВСП 1
Іщук Олександр Lifecell 1
Андрійчук Володимир ФК “Житниця Поділля” 1
Барановський Артем ТAD 1
Бардар Антон Агро-Ком 1
Басараба Ярослав. Сокіл-2 1
Бачинський Микола ТAD 1
Безух Андрій ТAD 1
Бжуско Олег Черепаха 1
Бондар Максим ФК “Сутківці” 1
Бондарук Володимир Ліон-ВСП 1
Віт Артем Прогрес-В 1
Віт Віталій Lifecell 1
Вастюк Денис ФК “Жищинці” 1
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 1
Вознюк Руслан Lifecell 1
Войтко Сергій Melix 1
Вус Олег Lifecell 1
Гавриш Андрій ФК “Житниця Поділля” 1
Гловіцький Дмитро Vitagro 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1
Гринь Олександр ХОП 1
Гриценко Сергій Фенікс 1
Грохольський Михайло Melix 1
Грушецький Сергій ФК “Лісоводи” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Гурняк Олександр МФК “Буг” 1
Демиденко Богдан Dark Horse 1
Демчук Олександр STV 1
Дзяд Вадим ФК “Сутківці” 1
Дикий Назар Агро-Ком 1
Дишльовський Ігор АІЩДІШ 1
Доскоч Володимир Vitagro 1
Дрезналь Борис Кристал 1
Залевський Олексій ДЮФК Случ 1
Залевський Ростислав ДЮФК Случ 1
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 1
Зюбрицький Дмитро АІЩДІШ 1
Каленик Дмитро Скорпіон 1
Каплун Ігор Агро-Ком 1
Кирилюк Іван Кристал 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 1
Ковальчук Олег Поділля-АТО 1
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 1
Коржан Максим ФК “Жищинці” 1
Крищук Кирило МФК “Лідер-Амор” 1
Кузьмич Павло FC “Friends-Old Boys” 1
Кухта Павло СуперСіп 1
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 1
Липко Євгеній Агро-Ком 1
Люлько Микола Поділля-АТО 1
Марчук Іван Агро-Ком 1
Мацеплюк Олег ТAD 1
Михайлюк Олександр FC “Friends-Old Boys” 1
Мойдал Павло АІЩДІШ 1
Морозовський Валерій Скорпіон 1
Москаленко Даніїл Прикордонник-2 1
Мостепанюк Юрій Dark Horse 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 1
Муляр Богдан МФК “Сервіс-Буд” 1
Нагорняк Максим Карат MEBLI REMTION-2 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Осяк Богдан МФК “Буг” 1
Очкур Артем ФК “Сутківці” 1
Пінтак Сергій ФК “Сутківці” 1
Пасічник Віталій Гладіатор 1
Петрань Роман Прикордонник-2 1
Петращук Віктор Скорпіон 1
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 1
Повелій Андрій Олімп (Солобківці) 1
Покоюк Вадим ДЮФК Случ 1
Присяжний Дмитро Ліон-ВСП 1
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 1
Радецький Сергій ФК “Сутківці” 1
Сідорчук Владислав ДЮФК Случ 1
Сідорчук Станіслав ДЮФК Случ 1
Сабаревський Сергій Черепаха 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 1
Стахов Максим АІЩДІШ 1
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 1
Стешенков Максим Прикордонник-2 1
Сторожук Іван ДЮФК Случ 1
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 1
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 1
Тимошенко Антон Кристал 1
Ткачук Володимир FC “Friends-Old Boys” 1
Ткачук Руслан Кристал 1
Хмура Костянтин ФК “Міць” 1
Хомишен Микола МФК “Буг” 1
Худік Олександр FC “Friends-Old Boys” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Цуцуловський Денис Сокіл-2 1
Шандига Павло FC ASTRUM 1
Швець Артем ТAD 1
Шеремета Максим ФК “Лісоводи” 1
Шимчишен Даніїл Черепаха 1
Шкробот Вячеслав Агро-Ком 1
Шувертков Роман ФК “Сутківці” 1
Шупер Дмитро Агро-Ком 1
Щербатюк Андрій Прогрес-В 1
Юхимчук Андрій ФК “Міць” 1
Яворський Вадим Прогрес-В 1
Ягольніцький Максим ФК “Міць” 1
Ягольніцький Олег ФК “Міць” 1
Янковський Артем FC “Friends-Old Boys” 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Яськов Віталій FC “Friends-Old Boys” 1
Яцків Михайло Електротранс 1
Суєцький Олександр Кристал 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Токарчук Віктор Melix 2 0 10
Вівсянко Руслан Гладіатор 1 2 7
Грохольський Григорій Melix 1 1 6
Новаков Максим ФК “Міць” 1 1 6
Петриковець Дмитро Ліон-ВСП 1 1 6
Пономарьов Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1 1 6
Стрельцов Олексій Dark Horse 1 1 6
Баценко Іван СуперСіп 1 0 5
Вівсянко Богдан Гладіатор 1 0 5
Вітка Сергій Черепаха 1 0 5
Васильцов Анатолій Melix 1 0 5
Головко Юрій Черепаха 1 0 5
Давидов Ярослав Ліон-ВСП 1 0 5
Дмитрук Дмитро Агро-Ком 1 0 5
Катернога Валерій АІЩДІШ 1 0 5
Коваль Вадим Фортуна 1 0 5
Майхер Роман ТAD 1 0 5
Миколенко Максим Ліон-ВСП 1 0 5
Познанський Дмитро ТAD 1 0 5
Понятовський Олександр Поділля-АТО 1 0 5
Стаднік Сергій Прогрес-В 1 0 5
Ткачук Руслан Кристал 1 0 5
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля” 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Ярощук Олексій Гладіатор 0 5 5
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 0 4 4
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 0 3 3
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 0 3 3
Дрезналь Борис Кристал 0 3 3
Косогоров Максим Dark Horse 0 3 3
Куцак Максим Фортуна 0 3 3
Садовець Роман Прогрес-В 0 3 3
Суєцький Олександр Кристал 0 3 3
Ягольніцький Олег ФК “Міць” 0 3 3
Ігнатов Вадим СуперСіп 0 2 2
Іщук Олександр Lifecell 0 2 2
Алексєєв Микола Кристал 0 2 2
Атерлей Василь Lifecell 0 2 2
Бачинський Микола ТAD 0 2 2
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 2 2
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 0 2 2
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Дідора Павло ФК “Жищинці” 0 2 2
Данілов Андрій Ліон-ВСП 0 2 2
Дузєв Сергій Melix 0 2 2
Жарук Богдан ФК “Лісоводи” 0 2 2
Койфман Олександр СуперСіп 0 2 2
Коцюк Володимир Vitagro 0 2 2
Кривак Михайло FC ASTRUM 0 2 2
Кривунець Максим ДЮФК Случ 0 2 2
Леонюк Дмитро Прикордонник-2 0 2 2
Литвинюк Павло ДЮФК Случ 0 2 2
Лозицький Віталій ФК “Міць” 0 2 2
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 0 2 2
Марчук Назар Гладіатор 0 2 2
Молодих Сергій Фортуна 0 2 2
Нгуєн Конг Ханг Фенікс 0 2 2
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 0 2 2
Сметюх Тимофій Прикордонник-2 0 2 2
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 0 2 2
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Тарантаєв Максим Скорпіон 0 2 2
Тисячний Руслан СуперСіп 0 2 2
Ткачук Володимир FC “Friends-Old Boys” 0 2 2
Франков Володимир Черепаха 0 2 2
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 0 2 2
Шеремета Максим ФК “Лісоводи” 0 2 2
Шуляк Сергій ДЮФК Случ 0 2 2
Янчук Олексій Lifecell 0 2 2
Ільчук Максим STV 0 1 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 0 1 1
Біленький Іван МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Балабанов В’ячеслав Фортуна 0 1 1
Барабаш Андрій FC “Friends-Old Boys” 0 1 1
Бардар Антон Агро-Ком 0 1 1
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Басистюк Едуард ТAD 0 1 1
Баськов Сергій Прогрес-В 0 1 1
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 0 1 1
Бобрик Віталій Кристал 0 1 1
Боднар Нікіта Фенікс 0 1 1
Бондар Максим ФК “Сутківці” 0 1 1
Бушко Ілля Прикордонник-2 0 1 1
Вєровчук Олексій Vitagro 0 1 1
Васильков Сергій Олімп (Солобківці) 0 1 1
Вербовий Євгеній Електротранс 0 1 1
Вознюк Руслан Lifecell 0 1 1
Войтко Сергій Melix 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Міць” 0 1 1
Гайдук Василь ХОП 0 1 1
Галайко Олег ХОП 0 1 1
Годований Павло Прикордонник-2 0 1 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гудзь Богдан ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Гуменюк Андрій ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Дацко Максим Прикордонник-2 0 1 1
Делінда Володимир ХОП 0 1 1
Денисюк Михайло Поділля-АТО 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дикий Назар Агро-Ком 0 1 1
Дмитришин Ігор FC “Friends-Old Boys” 0 1 1
Долгуля Максим Фенікс 0 1 1
Дорошенко Андрій Ліон-ВСП 0 1 1
Дручков Артур Melix 0 1 1
Жеребний Артем ФК “Сутківці” 0 1 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Журба Володимир FC ASTRUM 0 1 1
Зєвакін Олександр Dark Horse 0 1 1
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 0 1 1
Залевський Олексій ДЮФК Случ 0 1 1
Заяць Роман Кристал 0 1 1
Земок Олександр FC ASTRUM 0 1 1
Зюбрицький Дмитро АІЩДІШ 0 1 1
Карачун Максим Кристал 0 1 1
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Кобзаренко Віталій Dark Horse 0 1 1
Кобзаренко Владислав Dark Horse 0 1 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 0 1 1
Кожелюк Віталій Vitagro 0 1 1
Козар Іван ФК “Лісоводи” 0 1 1
Козовик Володимир Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кондратюк Микола Lifecell 0 1 1
Коньков Іван Фенікс 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Королюк Олександр STV 0 1 1
Красюк Василь Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Крутилко Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Курманський Олексій АІЩДІШ 0 1 1
Кухта Павло СуперСіп 0 1 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Лебединський Олександр Скорпіон 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Локазюк Віктор Скорпіон 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Міць” 0 1 1
Майоров Денис Електротранс 0 1 1
Майстер Костянтин ХОП 0 1 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Микуляк Дмитро Черепаха 0 1 1
Михальчук Тарас МФК “Буг” 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 0 1 1
Мощанець Дмитро Vitagro 0 1 1
Муляр Богдан МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Муляр Богдан. Кристал 0 1 1
Нікольчук Володимир СуперСіп 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Некрасов Григорій МФК “Буг” 0 1 1
Новіцький Денис ТAD 0 1 1
Павлинець Ілля ФК “Лісоводи” 0 1 1
Парахнов Сергій Melix 0 1 1
Пасічник Сергій Гладіатор 0 1 1
Пушкар Олексій МФК “Буг” 0 1 1
Пюрко Владислав ТAD 0 1 1
Радецький Сергій ФК “Сутківці” 0 1 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 0 1 1
Ромасюков Артем FC ASTRUM 0 1 1
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Самолига Олег Електротранс 0 1 1
Сампір Владислав Прикордонник-2 0 1 1
Сас Павло Фортуна 0 1 1
Скотинянський Назар Агро-Ком 0 1 1
Скриницький Микола МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Сребнюк Дмитро Поділля-АТО 0 1 1
Степко Валерій Електротранс 0 1 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Сторожук Іван ДЮФК Случ 0 1 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Ткачук Андрій. FC “ADRENALINE” 0 1 1
Філіпчук Арсен ДЮФК Случ 0 1 1
Хмелівський Олександр FC ASTRUM 0 1 1
Хмура Костянтин ФК “Міць” 0 1 1
Худік Олександр FC “Friends-Old Boys” 0 1 1
Черненко Олег FC ASTRUM 0 1 1
Черних Олександр Прикордонник-2 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Шувертков Роман ФК “Сутківці” 0 1 1
Щепанський Максим Melix 0 1 1
Ярмощук Вадим Електротранс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шебетко Петро (“Поділля-АТО”)

Понятовський Олександр (“Поділля-АТО”)

Новаков Максим (ФК “Міць”)

Дмитрук Дмитро (“Агро-Ком”)

Головко Юрій (“Черепаха”)

Чернов Вадим (ФК “Житниця Поділля”)

Вівсянко Богдан (головний тренер команди “Гладіатор”)

Катернога Валерій (“АІЩДІШ”)

Ярощук Олексій (“Гладіатор”)

Мацеплюк Олег (“TAD”) – 1/16 фіналу Кубку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here