Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після матчів 3-ого туру фінального етапу

0
129

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Зауважимо, що згідно пункту 5.5.2 Регламенту загальний облік забитих голів ведеться без урахування матчів втішних кубків.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що згідно пункту 5.5.1 Регламенту облік дисциплінарних санкцій, неявок на гру ведеться з урахуванням усіх матчів Чемпіонату, в тому числі втішних кубків.

Бомбардири турніру (загальний облік):

Гравець Команда Голи З пен.
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 32 (2)
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 29
Нагорняк Валентин ПЧ-18 (Шепетівка) 27
Трачук Микола Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 24
Кошелюк Вадим Скорпіон 21
Штанько Денис ФК “Гвардія” 20
Ващук Василь Royal Palace 19
Анікін Іван Royal Palace 17
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 16
Вороністий Владислав Royal Palace 15
Касперський Олександр STV 15
Кравець Артем Royal Palace 15
Падневич Володимир Патріоти-NETіP 15
Прохорчук Дмитро ФК “Студениця-1” 15
Сович Андрій ФК “Гвардія” 14
Нащубський Олександр Прогрес-В 13
Ільчишин Владислав Тайфун 12
Вдовин Олексій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 12
Плакса Євген ПЧ-18 (Шепетівка) 12
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 11
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 11
Біньковський Богдан ФК “Студениця-1” 10
Батько Андрій Патріоти-NETіP 10
Бевз Даніїл Сокіл-2 10
Блессінг Кахока Гладіатор 10
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 10
Буцький Анатолій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 10
Вєтров Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 10
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 10
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 10
Кіут Ерік FC “Friends” 10
Липа Валерій ФГ “КОСВО” 10
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 10
Михальчук Тарас МФК “Буг” 10
Плахотний Ілля Royal Palace 10
Самедінов Андрій Astrum 10
Шурдило Максим ФК “Студениця-1” 10
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 10 (1)
Берлов Максим Тайфун 9
Гамалага Георгій GC BARBERSHOP 9
Данилюк Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 9
Земок Олександр Astrum 9
Мандрик Сергій Тайфун 9
Савчук Андрій ПЧ-18 (Шепетівка) 9
Савчук Олексій STV 9
Стародуб Андрій Пахтакор 9
Суєцький Андрій Війтовецька ОТГ 9
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 9
Мазур Назар Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 9 (1)
Мельник Артем Atletico Bremen 9 (1)
Бернада Максим Сокіл-2 8
Бушко Ілля Прикордонник-2 8
Головатий Віталій Патріоти-NETіP 8
Дідишен Владислав FC “Standart” 8
Костецький Ян ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 8
Остапов Вадим Грузевиця-Агро 8
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 8
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 8
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 8
Слободян Віталій Прогрес-В 8
Смик Родіон ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 8
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 8
Сподаренко Ростислав Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 8
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 8
Ярощук Олексій FC “Standart” 8
Галайко Олег Хмельницька обласна прокуратур 8 (1)
Вівсянко Руслан Гладіатор 7
Вітка Сергій Війтовецька ОТГ 7
Ветошко Дмитро ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 7
Власов Андрій GC BARBERSHOP 7
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 7
Деркач Вадим STV 7
Кемо Камара Dark Horse 7
Лосовський Олександр МФК “Буг” 7
Марчук Назар Прогрес-В 7
Микуляк Дмитро Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 7
Нагорічний Анатолій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 7
Огороднічук Руслан МФК “URBAN-2” 7
Пожидаєв Дмитро ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 7
Садовець Роман Прогрес-В 7
Самолюк Павло FC “Infinity” 7
Сичов Захар GC BARBERSHOP 7
Скотинянський Олександр FC Vatmanstudio 7
Титянин Олександр GC BARBERSHOP 7
Федик Вадим ФК “Гвардія” 7
Бальжик Дмитро Стимул+ 6
Бельський Анатолій FC Vatmanstudio 6
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 6
Бруско Вадим ФГ “КОСВО” 6
Гаврилюк Андрій ФК “Ружичанка-underdog” 6
Горбуль Василь Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 6
Дудка Віталій НОВАВЕТ 6
Ебох Генрі Гладіатор 6
Забейда Олександр ПЧ-18 (Шепетівка) 6
Качур Вадим ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 6
Козак Дмитро Прикордонник-2 6
Кондратюк Денис Патріоти-NETіP 6
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 6
Люлькун Руслан Тайфун 6
Мазур Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 6
Майстер Костянтин Хмельницька обласна прокуратур 6
Морозов Андрій FC Vatmanstudio 6
Нікітін Олександр Dark Horse 6
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 6
Пірожков Ігор Стимул+ 6
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 6
Пушкар Олексій МФК “Буг” 6
Ромасюков Артем Astrum 6
Самолига Олег Електротранс 6
Соловей Роман Royal Palace 6
Стрибулевич Василь ФК “Розсоша” 6
Шейко Арсен Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 6
Бегаль Олександр FC “Friends” 6 (1)
Литвинюк Павло АТ “Хмельницькобленерго” 6 (1)
Басистюк Едуард Війтовецька ОТГ 5
Басистюк Роман Royal Palace 5
Баськов Сергій Прогрес-В 5
Бесіда Ігор Електротранс 5
Бжуско Олег Війтовецька ОТГ 5
Віштал Євген Олекс. Стимул+ 5
Вріщ Андрій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 5
Головко Юрій Війтовецька ОТГ 5
Гринь Олександр Хмельницька обласна прокуратур 5
Гудзь Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 5
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 5
Каленик Дмитро Скорпіон 5
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 5
Козак Дмитро. ФК “Лісоводи” 5
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 5
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 5
Королюк Олександр STV 5
Куліковський Богдан НОВАВЕТ 5
Кучерук Костянтин GC BARBERSHOP 5
Лемець Олег МФК “Буг” 5
Лисак Юрій ПЧ-18 (Шепетівка) 5
Лущик Сергій МФК “URBAN-2” 5
Мазур Владислав Royal Palace 5
Микуш Олександр Стимул+ 5
Милько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 5
Новіков Андрій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 5
Оверчук Роман Гладіатор 5
Походзей Петро МФК “Буг” 5
Римар Степан Війтовецька ОТГ 5
Ростківський Ростислав Сокіл-2 5
Терлецький Данило SEBN UA 5
Товпишко Олександр Сокіл-2 5
Франков Володимир Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 5
Хібовський Артур Сокіл-2 5
Шевчук Сергій МФК “Буг” 5
Шелист Олексій STV 5
Шимчишин Даніїл Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 5
Шиян Віталій Війтовецька ОТГ 5
Якимчук Валентин Atletico Bremen 5
Федорко Микола FC Vatmanstudio 5 (1)
Фещенко Олександр ПЧ-18 (Шепетівка) 5 (1)
Андрійчук Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 4
Білик Денис Гладіатор 4
Бондар Валентин FC “Friends” 4
Войтов Сергій Хмельницька обласна прокуратур 4
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 4
Галкін Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 4
Годований Павло Atletico Bremen 4
Голюк Олександр ФК “Розсоша” 4
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 4
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 4
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 4
Мацьоха Назар Прикордонник-2 4
Молодих Сергій Фортуна 4
Нагорняк Максим ПЧ-18 (Шепетівка) 4
Нугуманов Андрій GC BARBERSHOP 4
Паук Андрій ФГ “КОСВО” 4
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 4
Пюрко Олександр ФГ “КОСВО” 4
Рибак Роман МФК “Буг” 4
Сабаревський Сергій МФК “Сервіс-Буд” 4
Стасюк Кирило Сокіл-2 4
Стельмах Руслан Фортуна 4
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 4
Суєцький Олександр Війтовецька ОТГ 4
Тимошенко Антон ФК “Розсоша” 4
Трепез Олександр FC “Friends” 4
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 4
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 4
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 4
Ягольніцький Максим ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 4
Ящук Дмитро ФК “Житниця Поділля-Радісне” 4
Лех Денис ПЧ-18 (Шепетівка) 4 (1)
Іванішен Олег ФК “Ружичанка-underdog” 3
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 3
Алєксєєв Сергій ФК “Студениця-1” 3
Альміз Олександр МФК “URBAN-2” 3
Біленький Іван МФК “Сервіс-Буд” 3
Бабич Сергій Стимул+ 3
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 3
Бойчук Назар Стимул+ 3
Віт Артем Прогрес-В 3
Віштал Євген Євген. Стимул+ 3
Веселовський Вадим МФК “URBAN-2” 3
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 3
Воронюк Владислав Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 3
Гамолов Назар GC BARBERSHOP 3
Голенко Михайло FC Vatmanstudio 3
Горбенко Віталій ПЧ-18 (Шепетівка) 3
Гридасов Вадим Грузевиця-Агро 3
Давидюк Сергій ПЧ-18 (Шепетівка) 3
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 3
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 3
Коваль Дмитро Прогрес-В 3
Колесник Андрій ФК “Гвардія” 3
Кордонець Дмитро Фортуна 3
Король Валентин АТ “Хмельницькобленерго” 3
Корольков Владислав FC “Friends” 3
Косогоров Максим Atletico Bremen 3
Кушнір Роман НОВАВЕТ 3
Ліщук Віталій Royal Palace 3
Лебідь Віталій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 3
Литвинюк Сергій Royal Palace 3
Мазуркевич Олег SEBN UA 3
Мегик Владислав МФК “URBAN-2” 3
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 3
Михалко Віктор Прикордонник-2 3
Мостепанюк Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 3
Ніякий Мирослав Скорпіон 3
Науменко Руслан Фортуна 3
Олесь Дмитро GC BARBERSHOP 3
Омельчук Олександр Олімп (Солобківці) 3
Осадчук Володимир Фортуна 3
Осацький Руслан НОВАВЕТ 3
Пасечник Дмитро ФК “Лісоводи” 3
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 3
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Скрипковський Сергій Royal Palace 3
Сушарник Юрій ФК “Меджибіж” 3
Тернавський Юрій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 3
Тріфонов Сергій FC “ADRENALINE” 3
Тучинський Володимир Скорпіон 3
Феринський Ігор Фортуна 3
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Шандига Павло Astrum 3
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 3
Яковчук Олег FC “Infinity” 3
Яремішин Ярослав ФГ “КОСВО” 3
Яремчук Антон FC “Infinity” 3
Яржемський Іван ФГ “КОСВО” 3
Ярмощук Вадим Електротранс 3
Прит Вадим STV 3 (1)
Родич Ярослав НОВАВЕТ 3 (1)
Собольський Андрій STV 3 (1)
Ігнатов Вадим Dark Horse 2
Акрамов Нурислом Atletico Bremen 2
Антощук Дмитро Royal Palace 2
Барчук Денис Олімп (Солобківці) 2
Басараба Ярослав Dark Horse 2
Баценко Іван МФК “URBAN-2” 2
Белінський Максим ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 2
Бистрих Володимир Dark Horse 2
Боднар Костянтин ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Божек Роман ФК “Житниця Поділля-Радісне” 2
Бурківський Віктор ФК “Студениця-1” 2
Васильков Сергій ФК “Студениця-1” 2
Васильчук Владислав Електротранс 2
Вельц Юрій ФК “Студениця-1” 2
Вербовий Євгеній Електротранс 2
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 2
Герчекер Артур-Бехсат Atletico Bremen 2
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Гринчук Андрій Карат MEBLI REMTION-2 2
Даниш Вадим МФК “Буг” 2
Жилович Тарас SEBN UA 2
Жміда Ігор FC “Friends” 2
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Зозуля Олександр Пахтакор 2
Ковальчук Олександр Atletico Bremen 2
Козак Андрій ПЧ-18 (Шепетівка) 2
Корабельніков Артур Гладіатор 2
Костик Михайло ФК “Меджибіж” 2
Кривак Михайло Astrum 2
Кручінін Богдан Dark Horse 2
Кухта Дмитро GC BARBERSHOP 2
Куцак Максим Фортуна 2
Лаврентюк Ігор Стимул+ 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Лисенко Артем Сокіл-2 2
Локазюк Віктор Скорпіон 2
Лопушанський Юрій Війтовецька ОТГ 2
Люлькун Назарій ФК “Ружичанка-underdog” 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Міль Сергій FC Vatmanstudio 2
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 2
Матвеєв Богдан ФК “Студениця-1” 2
Мацеплюк Олег Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 2
Мацерук Артем FC “ADRENALINE” 2
Мельніков Андрій Прикордонник-2 2
Мельник Максим Сокіл-2 2
Мельник Сергій МФК “Буг” 2
Момот Денис Фортуна 2
Мулик Костянтин SEBN UA 2
Ніколаєв Олег Грузевиця-Агро 2
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 2
Пилипчук Андрій STV 2
Посонський Іван Електротранс 2
Прилуцький Андрій ФК “Житниця Поділля-Радісне” 2
Притула Владислав Royal Palace 2
Пустовіт Михайло Пахтакор 2
Савчук Олександр Патріоти-NETіP 2
Сохорук Артем Dark Horse 2
Тарантаєв Максим Патріоти-NETіP 2
Татумірак Роман Сокіл-2 2
Ткачук Андрій FC “ADRENALINE” 2
Томчишин Богдан Олімп (Солобківці) 2
Тригуба Віталій ПЧ-18 (Шепетівка) 2
Федорук Олександр Пахтакор 2
Флінта Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Флерко Костянтин Фортуна 2
Чарінцев Артем ПЧ-18 (Шепетівка) 2
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля-Радісне” 2
Шаткун Євген Пахтакор 2
Шевчук Андрій Dark Horse 2
Юрчук Єгор Atletico Bremen 2
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Янковський Артем FC “Friends” 2
Яцьків Ярослав Патріоти-NETіP 2
Мевша Володимир МФК “URBAN-2” 2 (1)
Рудий Олег ПЧ-18 (Шепетівка) 2 (1)
Агджоян Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 1
Андрійчук Володимир ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Білань Ігор Стимул+ 1
Білий Павло Тайфун 1
Балабанов В’ячеслав Фортуна 1
Барабаш Андрій FC “Friends” 1
Боднарчук Назар ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 1
Боровик Денис ФК “Лісоводи” 1
Булкін Михайло GC BARBERSHOP 1
Варвус Ігор ФК “Меджибіж” 1
Великий Сергій Скорпіон 1
Вознюк Руслан НОВАВЕТ 1
Вонсович Дмитро STV 1
Гіба Денис FC “Standart” 1
Гах Олександр ФК “Розсоша” 1
Гнідий Сергій ФК “Ружичанка-underdog” 1
Годущан Максим ФК “Ружичанка-underdog” 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Гончар Максим FC “ADRENALINE” 1
Горошко Віктор Прогрес-В 1
Гриньків Віталій Хмельницька обласна прокуратур 1
Грушецький Сергій ФК “Лісоводи” 1
Гурин Олександр STV 1
Гурняк Олександр МФК “Буг” 1
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 1
Дащенко Вадим Патріоти-NETіP 1
Дем’янюк Віталій GC BARBERSHOP 1
Демчук Артем Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Дмитрук Роман ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Довгалюк Олександр ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Драганюк Іван Стимул+ 1
Дрижа Олександр Пахтакор 1
Загурський Богдан FC “ADRENALINE” 1
Зарицький Ігор МФК “URBAN-2” 1
Каленюк Олег Royal Palace 1
Карасьов Микита Сокіл-2 1
Кліщ Олександр Astrum 1
Ковалевський Дмитро Хмельницька обласна прокуратур 1
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 1
Кокаревич Артур FC “Friends” 1
Коляновський Артем Олімп (Солобківці) 1
Комаринський Олександр FC “Infinity” 1
Костомаха Віталій Astrum 1
Крутилко Андрій FC “ADRENALINE” 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 1
Кухта Павло FC “Infinity” 1
Лабенський Володимир Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 1
Лабенський Олег Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Лавренчук Максим Dark Horse 1
Ладняк Михайло НОВАВЕТ 1
Лисий Віталій Карат MEBLI REMTION-2 1
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Лучінін Вадим Гладіатор 1
Люлько Микола ФК “Розсоша” 1
Мізин Ярослав Гладіатор 1
Майдан Олексій Сокіл-2 1
Малецький Дмитро ФК “Лісоводи” 1
Мамонтов Олег FC “Infinity” 1
Матвійчук Ян ФК “Гвардія” 1
Матусяк Тарас ФК “Лісоводи” 1
Медзатий Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Мединський Богдан ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1
Микуляк Олег ФК “Меджибіж” 1
Муль Ілля Прикордонник-2 1
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Муравський Віталій Прогрес-В 1
Нікітюк Ярослав Тайфун 1
Навитанюк Максим Скорпіон 1
Настуняк Олександр Патріоти-NETіP 1
Невмержицький Олександр ФК “Ружичанка-underdog” 1
Олексієнко Владислав SEBN UA 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETіP 1
Пекний Сергій Скорпіон 1
Пекнич Вадим Astrum 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Полупан Олександр FC “Standart” 1
Приступа Дмитро Пахтакор 1
Регула Ярослав Війтовецька ОТГ 1
Романов Михайло Фортуна 1
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 1
Рудько Андрій ФК “Розсоша” 1
Сірук Руслан ФК “Меджибіж” 1
Савчук Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Самчук Олександр Dark Horse 1
Свірщ Євген Грузевиця-Агро 1
Сердуніч Вадим Astrum 1
Сивак Дмитро SEBN UA 1
Слюсар Андрій STV 1
Смаглюк Юрій Патріоти-NETіP 1
Стаднічук Сергій SEBN UA 1
Стеценко Богдан GC BARBERSHOP 1
Стрельцов Олексій МФК “URBAN-2” 1
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Султанов Акромхожа Atletico Bremen 1
Таранціца Андрій Atletico Bremen 1
Теклюк Богдан Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Теренов Олександр Олімп (Солобківці) 1
Теслюк Денис Скорпіон 1
Теслюк Дмитро Грузевиця-Агро 1
Тисячний Руслан FC “Infinity” 1
Тучинський Микола Скорпіон 1
Умаров Ісмаїл FC Vatmanstudio 1
Урбан Олександр Війтовецька ОТГ 1
Урбель Олександр Електротранс 1
Федорівський Андрій ФК “Лісоводи” 1
Хмелівський Олександр Astrum 1
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 1
Худік Олександр FC “Friends” 1
Цісар Олександр FC “Standart” 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Шилов Юрій Royal Palace 1
Шиманський Анатолій FC “Friends” 1
Шуварський Ігор ФК “Ружичанка-underdog” 1
Шупер Віталій Пахтакор 1
Ягринець Вадим Пахтакор 1
Ясенко Борис STV 1
Яцків Богдан Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Ячмінь Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 1
Регула Руслан Війтовецька ОТГ 1 (1)

Бомбардири Кубку ТМ “URBAN”:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Олексій STV 4
Падневич Володимир Патріоти-NETіP 3
Берлов Максим Тайфун 2
Халнєпєсов Руслан Патріоти-NETіP 2
Яцьків Ярослав Патріоти-NETіP 2
Басистюк Едуард Війтовецька ОТГ 1
Батько Андрій Патріоти-NETіP 1
Вітка Сергій Війтовецька ОТГ 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 1
Деркач Вадим STV 1
Земок Олександр Astrum 1
Кондратюк Денис Патріоти-NETіP 1
Королюк Олександр STV 1
Лисий Віталій Карат MEBLI REMTION-2 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Савчук Олександр Патріоти-NETіP 1
Самедінов Андрій Astrum 1
Смаглюк Юрій Патріоти-NETіP 1
Собольський Андрій STV 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 1
Суєцький Андрій Війтовецька ОТГ 1
Шандига Павло Astrum 1
Шиян Віталій Війтовецька ОТГ 1

Бомбардири Кубку ТМ “МобіФренд”:

Гравець Команда Голи З пен.
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля-Радісне” 6
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 4
Бистрих Володимир Dark Horse 3
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Бойчук Назар Стимул+ 2
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 2
Кемо Камара Dark Horse 2
Лавренчук Максим Dark Horse 2
Нікітін Олександр Dark Horse 2
Сірик Ігор Стимул+ 2
Басараба Ярослав Dark Horse 1
Віштал Євген Олекс. Стимул+ 1
Зінкевич Михайло Стимул+ 1
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 1
Кручінін Богдан Dark Horse 1
Лаврентюк Ігор Стимул+ 1
Монастирський Володимир Олімп (Солобківці) 1
Пірожков Ігор Стимул+ 1
Повелій Андрій Олімп (Солобківці) 1
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Сохорук Артем Dark Horse 1
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Шостацький Максим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Андрійчук Володимир ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1 (1)

Бомбардири Кубку ТМ “Prisma”:

Гравець Команда Голи З пен.
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 4
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 3
Садовець Роман Прогрес-В 3
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Великий Сергій Скорпіон 2
Коваль Дмитро Прогрес-В 2
Кошелюк Вадим Скорпіон 2
Локазюк Віктор Скорпіон 2
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 2
Савчук Сергій МФК “Сервіс-Буд” 2
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 2
Пекний Сергій Скорпіон 2 (1)
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 1
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Ніякий Мирослав Скорпіон 1
Орєхов Олександр FC “ADRENALINE” 1
Рейман Олександр Прогрес-В 1
Сабаревський Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 1
Тріфонов Сергій FC “ADRENALINE” 1
Тучинський Володимир Скорпіон 1

Бомбардири Кубку Родинної пасіки GAVAGA:

Гравець Команда Голи З пен.
Трачук Микола Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 8
Янковський Артем FC “Friends” 5
Рибак Роман МФК “Буг” 4
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 3
Даниш Вадим МФК “Буг” 3
Жміда Ігор FC “Friends” 3
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 3
Бондар Валентин FC “Friends” 2
Сподаренко Ростислав Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 2
Хомишен Микола МФК “Буг” 2
Шейко Арсен Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 2
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Михальчук Тарас МФК “Буг” 2 (1)
Барабаш Андрій FC “Friends” 1
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1
Кіут Ерік FC “Friends” 1
Корольков Владислав FC “Friends” 1
Лемець Олег МФК “Буг” 1
Лянскорунський Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1
Мазур Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1
Медзатий Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Мельник Сергій МФК “Буг” 1
Пушкар Олексій МФК “Буг” 1
Шимчишин Даніїл Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1

Бомбардири Кубку ГРК “Південна Брама”:

Гравець Команда Голи З пен.
Бушко Ілля Прикордонник-2 6
Михалко Віктор Прикордонник-2 5
Гайдайчук Дмитро Грузевиця-Агро 4
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 4 (1)
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 2
Вівсянко Руслан Гладіатор 2
Гах Олександр ФК “Розсоша” 2
Ебох Генрі Гладіатор 2
Мацьоха Назар Прикордонник-2 2
Тимошенко Антон ФК “Розсоша” 2
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 1
Гавриленко Дмитро Грузевиця-Агро 1
Корабельніков Артур Гладіатор 1
Кочерга Ростислав Прикордонник-2 1
Лялька Владислав Прикордонник-2 1
Маркітан Олег Грузевиця-Агро 1
Ніколаєв Олег Грузевиця-Агро 1
Оверчук Роман Гладіатор 1
Рудько Андрій ФК “Розсоша” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1

Бомбардири Кубку Поділля:

Гравець Команда Голи З пен.
Альміз Олександр МФК “URBAN-2” 6
Самолига Олег Електротранс 6
Морозов Андрій FC Vatmanstudio 4
Баценко Іван МФК “URBAN-2” 3
Васильчук Владислав Електротранс 3
Урбель Олександр Електротранс 3
Ярощук Олексій FC “Standart” 3
Федорко Микола FC Vatmanstudio 3 (1)
Бельський Анатолій FC Vatmanstudio 2
Зарицький Ігор МФК “URBAN-2” 2
Кобзаренко Владислав МФК “URBAN-2” 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Умаров Ісмаїл FC Vatmanstudio 2
Вербовий Євгеній Електротранс 1
Дідишен Владислав FC “Standart” 1
Дідишен Павло FC “Standart” 1
Кобзаренко Віталій МФК “URBAN-2” 1
Лущик Сергій МФК “URBAN-2” 1
Посонський Іван Електротранс 1
Скотинянський Олександр FC Vatmanstudio 1
Стець Дмитро МФК “URBAN-2” 1
Стрельцов Олексій МФК “URBAN-2” 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1

Бомбардири Кубку Виклику:

Гравець Команда Голи З пен.
Кушнір Олексій НОВАВЕТ 4
Басистий Дмитро Пахтакор 3
Жилович Тарас SEBN UA 3
Стародуб Андрій Пахтакор 3
Дудка Віталій НОВАВЕТ 2
Кулагін Олександр SEBN UA 2
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 2
Бондар Віктор Пахтакор 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1
Зозуля Олександр Пахтакор 1
Куліковський Богдан НОВАВЕТ 1
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 1
Стаднічук Сергій SEBN UA 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 1 (1)

Бомбардири Кубку Надії:

Гравець Команда Голи З пен.
Галайко Олег Хмельницька обласна прокуратур 13
Гнідий Сергій ФК “Ружичанка-underdog” 7
Куцак Максим Фортуна 6
Осадчук Володимир Фортуна 6
Косогоров Максим Atletico Bremen 5
Молодих Сергій Фортуна 5
Кузюткін Олександр Фортуна 4
Юрчук Єгор Atletico Bremen 4
Дяченко Богдан ФК “Ружичанка-underdog” 3
Ковальчук Олександр Atletico Bremen 3
Майстер Костянтин Хмельницька обласна прокуратур 3
Агджоян Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 2
Войтов Сергій Хмельницька обласна прокуратур 2
Гаврилюк Андрій ФК “Ружичанка-underdog” 2
Гринь Олександр Хмельницька обласна прокуратур 2
Гуцалюк Денис ФК “Ружичанка-underdog” 2
Койфман Олександр FC “Infinity” 2
Комаринський Олександр FC “Infinity” 2
Кухта Павло FC “Infinity” 2
Мельник Артем Atletico Bremen 2
Момот Денис Фортуна 2
Самолюк Павло FC “Infinity” 2
Стельмах Руслан Фортуна 2
Тисячний Руслан FC “Infinity” 2
Якимчук Валентин Atletico Bremen 2
Ващенко Олександр Фортуна 1
Гайдук Василь Хмельницька обласна прокуратур 1
Герчекер Артур-Бехсат Atletico Bremen 1
Годований Павло Atletico Bremen 1
Гриньків Віталій Хмельницька обласна прокуратур 1
Грохольський Михайло Atletico Bremen 1
Дручков Артур Atletico Bremen 1
Кордонець Дмитро Фортуна 1
Люлькун Назарій ФК “Ружичанка-underdog” 1
Пендечук Андрій Atletico Bremen 1
Слободяновський Вадим FC “Infinity” 1
Феринський Ігор Фортуна 1
Флерко Костянтин Фортуна 1
Шуварський Ігор ФК “Ружичанка-underdog” 1

“Грубіяни” сезону:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Кучерук Костянтин GC BARBERSHOP 2 2 12
Мединський Богдан ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2 1 11
Собольський Андрій STV 2 0 10
Трачук Микола Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 5 10
Шурдило Максим ФК “Студениця-1” 1 5 10
Суєцький Олександр Війтовецька ОТГ 1 4 9
Вівсянко Богдан Гладіатор 1 3 8
Кемо Камара Dark Horse 1 3 8
Ящук Дмитро ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1 3 8
Бурківський Віктор ФК “Студениця-1” 1 2 7
Годований Павло Atletico Bremen 1 2 7
Лянскорунський Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1 2 7
Матусяк Тарас ФК “Лісоводи” 1 2 7
Панасенков Андрій FC “Infinity” 1 2 7
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 1 1 6
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1 1 6
Крутилко Андрій FC “ADRENALINE” 1 1 6
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 1 1 6
Мацеплюк Олег Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 1 1 6
Рибак Роман МФК “Буг” 1 1 6
Смик Родіон ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 1 1 6
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 1 1 6
Тисячний Руслан FC “Infinity” 1 1 6
Титянин Олександр GC BARBERSHOP 1 1 6
Шейко Арсен Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 1 6
Стець Дмитро МФК “URBAN-2” 0 6 6
Байдюк Микола Тайфун 1 0 5
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 1 0 5
Віштал Євген Олекс. Стимул+ 1 0 5
Ващенко Олександр Фортуна 1 0 5
Возний Михайло Стимул+ 1 0 5
Гончаров Аркадій FC “Friends” 1 0 5
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1 0 5
Дідишен Павло FC “Standart” 1 0 5
Дубовий Іван SEBN UA 1 0 5
Дюг Ігор Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 0 5
Житніковський Владислав Сокіл-2 1 0 5
Каштан Василь ФК “Студениця-1” 1 0 5
Костомаха Віталій Astrum 1 0 5
Криштоф Назар ФК “Ружичанка-underdog” 1 0 5
Люлько Микола ФК “Розсоша” 1 0 5
Медзатий Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 0 5
Мельник Іван Вас. ФК “Студениця-1” 1 0 5
Михалко Віктор Прикордонник-2 1 0 5
Насідач Віктор Пахтакор 1 0 5
Радюк Олексій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 1 0 5
Романчев Віталій Тайфун 1 0 5
Скрипковський Сергій Royal Palace 1 0 5
Слободяновський Вадим FC “Infinity” 1 0 5
Худік Олександр FC “Friends” 1 0 5
Черенков Юрій Dark Horse 1 0 5
Віштал Євген Євген. Стимул+ 0 5 5
Ващук Василь Royal Palace 0 5 5
Прохорчук Дмитро ФК “Студениця-1” 0 5 5
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 5 5
Ярощук Олексій FC “Standart” 0 5 5
Біньковський Богдан ФК “Студениця-1” 0 4 4
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 0 4 4
Веселовський Вадим МФК “URBAN-2” 0 4 4
Галайко Олег Хмельницька обласна прокуратур 0 4 4
Кондратюк Денис Патріоти-NETіP 0 4 4
Кушнір Роман НОВАВЕТ 0 4 4
Пекний Сергій Скорпіон 0 4 4
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 4 4
Альміз Олександр МФК “URBAN-2” 0 3 3
Батько Андрій Патріоти-NETіP 0 3 3
Бойчук Назар Стимул+ 0 3 3
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 3 3
Головатий Віталій Патріоти-NETіP 0 3 3
Головко Юрій Війтовецька ОТГ 0 3 3
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 0 3 3
Косогоров Максим Atletico Bremen 0 3 3
Костецький Ян ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 3 3
Лантвойт Максим Електротранс 0 3 3
Лебідь Віталій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 3 3
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Лоюк Олександр FC “ADRENALINE” 0 3 3
Мельник Іван ФК “Студениця-1” 0 3 3
Микуляк Дмитро Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 3 3
Мостепанюк Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 0 3 3
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 3 3
Омельчук Олександр Олімп (Солобківці) 0 3 3
Панасюк Віктор Стимул+ 0 3 3
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 0 3 3
Сичов Захар GC BARBERSHOP 0 3 3
Сович Андрій ФК “Гвардія” 0 3 3
Сподаренко Ростислав Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 3 3
Стрибулевич Василь ФК “Розсоша” 0 3 3
Федорко Микола FC Vatmanstudio 0 3 3
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 3 3
Шимчишин Даніїл Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 3 3
Ільчишин Владислав Тайфун 0 2 2
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 0 2 2
Біленький Іван МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Бельський Анатолій FC Vatmanstudio 0 2 2
Бистрих Володимир Dark Horse 0 2 2
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 0 2 2
Бруско Вадим ФГ “КОСВО” 0 2 2
Бушко Ілля Прикордонник-2 0 2 2
Віт Артем Прогрес-В 0 2 2
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 0 2 2
Вороністий Владислав Royal Palace 0 2 2
Гах Олександр ФК “Розсоша” 0 2 2
Гончар Максим FC “ADRENALINE” 0 2 2
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Грушецький Сергій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Гуцалюк Володимир ФК “Ружичанка-underdog” 0 2 2
Дідишен Владислав FC “Standart” 0 2 2
Давидюк Сергій ПЧ-18 (Шепетівка) 0 2 2
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Загорецький Віталій STV 0 2 2
Кащук Олександр Війтовецька ОТГ 0 2 2
Кобзаренко Віталій МФК “URBAN-2” 0 2 2
Кобзаренко Владислав МФК “URBAN-2” 0 2 2
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Койфман Олександр FC “Infinity” 0 2 2
Кошелюк Вадим Скорпіон 0 2 2
Кравець Артем Royal Palace 0 2 2
Куліковський Богдан НОВАВЕТ 0 2 2
Кулагін Олександр SEBN UA 0 2 2
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Кухта Павло FC “Infinity” 0 2 2
Лаврентюк Ігор Стимул+ 0 2 2
Люлькун Руслан Тайфун 0 2 2
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Молодих Сергій Фортуна 0 2 2
Мочульський Володимир SEBN UA 0 2 2
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 0 2 2
Нугуманов Андрій GC BARBERSHOP 0 2 2
Осадчук Володимир Фортуна 0 2 2
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Пасічник Сергій Гладіатор 0 2 2
Пасечник Дмитро ФК “Лісоводи” 0 2 2
Плакса Євген ПЧ-18 (Шепетівка) 0 2 2
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 2 2
Рудий Валерій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 2 2
Садовець Роман Прогрес-В 0 2 2
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Соловей Роман Royal Palace 0 2 2
Стародуб Андрій Пахтакор 0 2 2
Стельмах Руслан Фортуна 0 2 2
Стрельцов Олексій МФК “URBAN-2” 0 2 2
Суєцький Андрій Війтовецька ОТГ 0 2 2
Тернавський Юрій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 2 2
Умаров Ісмаїл FC Vatmanstudio 0 2 2
Федорук Олександр Пахтакор 0 2 2
Хібовський Артур Сокіл-2 0 2 2
Хомишен Микола МФК “Буг” 0 2 2
Цісар Микола FC “Standart” 0 2 2
Цісар Олександр FC “Standart” 0 2 2
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 2 2
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 0 2 2
Шебетко Петро ФК “Розсоша” 0 2 2
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 2 2
Яцьків Ярослав Патріоти-NETіP 0 2 2
Іванішен Олег ФК “Ружичанка-underdog” 0 1 1
Білий Павло Тайфун 0 1 1
Бардецький Сергій FC “Standart” 0 1 1
Басистюк Едуард Війтовецька ОТГ 0 1 1
Басун Ілля ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Баськов Сергій Прогрес-В 0 1 1
Бевз Даніїл Сокіл-2 0 1 1
Бегаль Олександр FC “Friends” 0 1 1
Берлов Максим Тайфун 0 1 1
Бесіда Ігор Електротранс 0 1 1
Бжуско Олег Війтовецька ОТГ 0 1 1
Блессінг Кахока Гладіатор 0 1 1
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 0 1 1
Боднар Костянтин ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Божек Роман ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Бродзянський Анатолій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Бродзянський Денис ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Булкін Михайло GC BARBERSHOP 0 1 1
Бурлака Іван ФК “Меджибіж” 0 1 1
Буцький Анатолій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Вітка Сергій Війтовецька ОТГ 0 1 1
Васильков Сергій ФК “Студениця-1” 0 1 1
Васильчук Владислав Електротранс 0 1 1
Вдовин Олексій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Великий Сергій Скорпіон 0 1 1
Власов Дмитро Сокіл-2 0 1 1
Вознюк Руслан НОВАВЕТ 0 1 1
Вріщ Андрій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Галкін Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Гамалага Георгій GC BARBERSHOP 0 1 1
Гамолов Назар GC BARBERSHOP 0 1 1
Гарбуз Микита Олімп (Солобківці) 0 1 1
Голенко Михайло FC Vatmanstudio 0 1 1
Горобчук Денис GC BARBERSHOP 0 1 1
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 0 1 1
Григоренко Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Гринь Олександр Хмельницька обласна прокуратур 0 1 1
Данилюк Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Дащенко Вадим Патріоти-NETіP 0 1 1
Деркач Вадим STV 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Дитинник Валентин ФК “Меджибіж” 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Донець Леонід Скорпіон 0 1 1
Драганюк Іван Стимул+ 0 1 1
Дудка Віталій НОВАВЕТ 0 1 1
Ебох Генрі Гладіатор 0 1 1
Жарук Богдан ФК “Лісоводи” 0 1 1
Жміда Ігор FC “Friends” 0 1 1
Жуковський Сергій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Зінкевич Михайло Стимул+ 0 1 1
Задоянчук Назар Atletico Bremen 0 1 1
Земок Олександр Astrum 0 1 1
Кіут Ерік FC “Friends” 0 1 1
Каленюк Олег Royal Palace 0 1 1
Качур Вадим ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Кащенко Артем ФК “Ружичанка-underdog” 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 1 1
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 0 1 1
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 0 1 1
Корнілов Максим ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Корольков Владислав FC “Friends” 0 1 1
Костик Михайло ФК “Меджибіж” 0 1 1
Кочерга Ростислав Прикордонник-2 0 1 1
Кривак Михайло Astrum 0 1 1
Куляк Олександр Пахтакор 0 1 1
Куцак Максим Фортуна 0 1 1
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 0 1 1
Лабенський Володимир Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Лабенський Олег Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 1 1
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 0 1 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Левченко Ростислав GC BARBERSHOP 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Лех Денис ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Лисий Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Литвинюк Павло АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Локазюк Віктор Скорпіон 0 1 1
Луков Олександр Astrum 0 1 1
Лущик Сергій МФК “URBAN-2” 0 1 1
Мазур Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Мазуркевич Олег SEBN UA 0 1 1
Майоров Денис Електротранс 0 1 1
Малецький Дмитро ФК “Лісоводи” 0 1 1
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Мартинюк Руслан Електротранс 0 1 1
Марущак Руслан НОВАВЕТ 0 1 1
Марчук Назар Прогрес-В 0 1 1
Мевша Володимир МФК “URBAN-2” 0 1 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 0 1 1
Микитюк Євген Пахтакор 0 1 1
Момот Денис Фортуна 0 1 1
Мороз Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 1 1
Мороз Олександр. Dark Horse 0 1 1
Мулик Костянтин SEBN UA 0 1 1
Муравський Віталій Прогрес-В 0 1 1
Ніколаєв Олег Грузевиця-Агро 0 1 1
Ніякий Мирослав Скорпіон 0 1 1
Нагорняк Валентин ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Нагорняк Максим ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Новіков Андрій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Оверчук Роман Гладіатор 0 1 1
Огороднічук Руслан МФК “URBAN-2” 0 1 1
Олексієнко Владислав SEBN UA 0 1 1
Осацький Руслан НОВАВЕТ 0 1 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Падневич Володимир Патріоти-NETіP 0 1 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETіP 0 1 1
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 0 1 1
Пендечук Андрій Atletico Bremen 0 1 1
Пилипчук Андрій STV 0 1 1
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 0 1 1
Плахотний Ілля Royal Palace 0 1 1
Пожидаєв Дмитро ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Полупан Олександр FC “Standart” 0 1 1
Походзей Петро МФК “Буг” 0 1 1
Притула Владислав Royal Palace 0 1 1
Пустовіт Михайло Пахтакор 0 1 1
Рейман Олександр Прогрес-В 0 1 1
Римар Степан Війтовецька ОТГ 0 1 1
Родич Ярослав НОВАВЕТ 0 1 1
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 0 1 1
Ромасюков Артем Astrum 0 1 1
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Сабуняк Роман Royal Palace 0 1 1
Савчук Андрій ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Савчук Олександр Патріоти-NETіP 0 1 1
Савчук Сергій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Самедінов Андрій Astrum 0 1 1
Слободзян Ярослав Atletico Bremen 0 1 1
Слободян Віталій Прогрес-В 0 1 1
Смаглюк Юрій Патріоти-NETіP 0 1 1
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 0 1 1
Сопілко Олексій Прикордонник-2 0 1 1
Сохорук Артем Dark Horse 0 1 1
Стрихарчук Степан Олімп (Солобківці) 0 1 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Суберляк Денис STV 0 1 1
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Теклюк Богдан Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 1 1
Терлецький Данило SEBN UA 0 1 1
Теслюк Дмитро Грузевиця-Агро 0 1 1
Тріфонов Сергій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Трохимчук Олександр Тайфун 0 1 1
Тучинський Микола Скорпіон 0 1 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 0 1 1
Феринський Ігор Фортуна 0 1 1
Франков Володимир Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Халнєпєсов Руслан Патріоти-NETіP 0 1 1
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 0 1 1
Черненко Олег Astrum 0 1 1
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Чиж Дмитро FC “ADRENALINE” 0 1 1
Шандига Павло Astrum 0 1 1
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 0 1 1
Шведюк Валерій Dark Horse 0 1 1
Шевчук Андрій Dark Horse 0 1 1
Шелист Олексій STV 0 1 1
Шилов Юрій Royal Palace 0 1 1
Шостацький Максим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Шупер Віталій Пахтакор 0 1 1
Юрчук Єгор Atletico Bremen 0 1 1
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Янковський Артем FC “Friends” 0 1 1
Ячмінь Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Кучерук Костянтин (GC BARBERSHOP)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here